Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#285003) jjeahh válasza MPowerPH (#284996) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Értem én minden érvelésed és gyakran egyet is értek, csak az általánosítás bosszant, amitől ez a hozzászólásod sem mentes. Egy Sava és NRC miatt hajlamos vagy egy kalap alá venni az összes kínait, ami kb. olyan, mintha pl. egy törött Rockrider váz miatt lesajnálnád az összes európai márkát. "Tapasztalat, anyagminőség", az ugy-e megvan, hogy pl. az Ican, meg több másik márka nem a semmiből kezdett saját márkás vázakat gyártani, hanem évtizedek óta nagy márkáknak bérgyártanak? Igen, vannak másolatok is bőven, ahogy pl az NRC is az, de mondjuk egy Winspace, Yoeleo mióta másolat? :F . Plusz vázaknál ismered az open mold fogalmát? Elég sok nyugati márka, pl. a Stevens is open mold kínai vázakra épít, mégsem mondjuk, hogy német másolat.

#284995 dom1n0: ahhoz kell még egy kis idő, hogy ezek a kínai márkák world touron ott legyenek :D . Kisebb csapatokat szponzorál már az Elitewheels és a Yoeleo is, de egyelőre ennyi. Később szerintem nem kizárt, hogy vb-ken is megjelennek, lásd a Decathlonnak is sikerült (amúgy open mold vázakkal), pedig pár éve még el sem tudtuk volna képzelni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.