Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238301) Fall-N válasza wetomi (#238286) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát a kormány az inkább attól függ, hogy kinek milyen széles a válla. Nekem 760-as lett az 580 mm helyett, de rögtön megszoktam, mert jó széles a vállam, de ültem már 800-assal szerelt gépen, az is simán jó lenne. Szerintem jót tesz az irányításnak a széles kormány, főleg rövid kormányszárral. Nekem most 90 mm hosszú -16°-os Cube/syntace van, lehetne rövidebb egy kicsit. Amikor kormányt cseréltem, akkor ezt kaptam SOS-ben helyben (25,4 beforgójúról kellett 31,8-asra váltanom).

Persze mindenkinek más a jó. Nekem már fura lenne egy 580-600 mm széles kormány. Hajlíott nekem is, annyira nem tetszenek az egyenes kormányok, de lehet megszokás kérdése az is.

A villa jónak tűnik, csak kár, hogy alapból ilyen kicsik (430 mm). A 470 mm még csak - csak, de lehetne 500-520 mm is. Nekem csak 26"-os q bicikim és simán kell az 515 mm beépítési magasság. Hasonlót viszont nwm kapni, mert a 29"-os merev villa a 470 mm.

Hasaggymeg: sárga-fekete nekem is bejön, azért van most is az. A Pimp my ride cuccok meg narancs színűek. :D

Sajnos az a2z S-Cap kupak nem jött le tegnap roncsolás nélkül, így most a gyári fekete Acor van fent. Lehet rendelek még egyet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.