Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211234) bulikavagyok válasza zsocy (#211224) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Kilátó (illetve az Avas) nagyon jó hely! És nem mondanám, h különösebben veszélyes! Én legtöbbször a belváros felőli részen tekerek, de néha begurulok a paneldzsungelba is. :D A belvárosból Miskolctapolcára (és vissza) nagyon sokszor megyek az Avason keresztül. A Kis- és a Nagyavason rengeteg hangulatos hely van, pincesorokkal, macskaköves utcákkal, stb. Azon a részen több DH versenyt rendeztek már! Amióta elektromos bringám van számtalanszor bejártam már a "hegyet", keresztül-kasul. A macskakövet felfele kimondottan szeretem! :) Miskolc sokkal több mint Lillafüred és a Bükk! Ha el tudunk tekinteni attól, h nem ez az ország leggazdagabb régiója (LOL), és eléggé "színes" a lakosság összetétele, akkor ez egy elég király hely. És szerencsére nem csak én gondolom így. :B Mindenkinek csak javasolni tudom, h jöjjön el ide 4-5 napra, biztos, h nem fogja megbánni.

Lacerta: A Majlátról a belvárosba jársz dolgozni? Azért az korrekt táv napi szinten. De tök jó helyen laksz egyébként, onnan nagyon király helyeket vannak köpésnyi távolságra.
"Tegyük hozzá, hogy jellemzően aszfalton megyek, amíg lehet ( így jön ki a táv, és messzebbre eljutok ), és csak a csemege része terep, ami egy 70-80km-es körből 10-15km szokott lenni. " - legtöbbször ugyanígy nálam is. :K
Én egyébként nem a villámtól tartok, hanem inkább a vadállatoktól. Lehet, h viccesen hangzik, de valamiért néha van bennem egy ilyen félsz. Persze nem Lillafüred környékén vagy a Kisavason, de a Bükk közepén tekerve néha vannak hülye gondolataim. :B Ezeken a helyeken teljesen felszabadultan tudok bringázni ha van velem valaki. Ez mondjuk elég ritkán fordul elő. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.