Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202037) bardi válasza Hasaggymeg (#202030) üzenetére


bardi
aktív tag

Én egy kisebb ugrást néztem el legutóbb, a bal lábam lecsúszott a pedálról a levegőben, béna voltam, ahogy érkeztem, azzal a lendülettel jobb láb lenyomta a hajtókart, és koppant a bal sípcsontom :D

Most, hogy lett rendes váltó hátul az ősmontin, feltekertem vele dobogókőre, ugyan azon az útvonalon, mint amin a montival szoktam. Hát nem volt egyszerű, felfelé még csak csak, bár a merev váz meg villa miatt a meredek emelkedőkön elvéreztem, elkapart, pattogott össze vissza. Lefelé viszont már más kérdés, ezek a fékek még normálisabb betétekkel se túl acélosak :D Egy ujjal a hátsó kereket nem tudtam blokkolni, ilyen rázás mellett viszont nem mertem két újjal elengedni a kormányt :D Esni viszont nem estem, egyszer éreztem azt, hogy orra bukok, de sikerült túlélni. Respect a régi idők montisainak, ehhez azért kell rendesen alkar, ennyiszer rég álltam kellett megállnom lefelé. Összességében jó móka volt, azon is elgondolkoztam, hogy eladom az outit, és retekben majd megyek ezzel, bár a fékezés akkor még inkább kérdőjeles lesz.

'92 Honda VFR 750

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.