Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) troland26 válasza sanzi89 (#17150) üzenetére


troland26
őstag

Akkor jó , egy kedves ismerősömnek ma ezt vettük meg a Bergusonba . :)

(#17152) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Sziasztok!

Tanács kellene.. Vettem két DT Swiss felnit itthon és külön két DT Swiss agyat ebayről. A felnik gyárilag az E2000- es kerékhez tartoztak, az agyak szintén. Sajnos most jön a neheze, mert be kellene fűznöm őket, de ilyet még sosem csináltam. A kérdésem, hogy a DT küllőkalkulátor 259, 260, és 261-es küllőket ír hozzá. Lesz abból valami gáz, ha mindkét kerékhez csak 260-as küllőket veszek? Ugyanis olyat tudnék jó árban. Számít itt az az 1-2 milliméter, ha rövidebb, vagy hosszabb a küllő? Lehet, hogy tök hülye a kérdés, de én is az vagyok a küllőzéshez. A segítségért thx. :)

(#17153) razzorr válasza ---Lasali--- (#17140) üzenetére


razzorr
őstag

:R Csak gondoltam rákérdezek itt is. No meg hogy 100rugó környékén mit ajánlotok? EZ nem néz ki rosszul. És még egy kérdés, min érdemes "spórolni" bringavételnél? 100rugó körül.

(#17154) Tyler Durden válasza razzorr (#17153) üzenetére

Amennyiben használt is belefér, úgy ajánlom a bikemag aprót, 100k-ért már elég jó paripákat lehet kifogni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17155) gameroboy


gameroboy
csendes tag

Sziasztok!

Milyen kerékpár lámpát ajánlanátok ha sokat megyek kivilágítatlan helyen?
10-20 km\h sebességgel szoktam menni.Olyan kellene amivel látok is nem csak látszok.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17156) lsebestyen válasza gameroboy (#17155) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szia! Hardverapron keresd meg Ádyka kollégát, neki vannak jó cuccai ;)

(#17157) sanzi89 válasza razzorr (#17153) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez 100k-ért nagyon nem éri meg szerintem. Noname fék/agy, hátsó váltón kívül minden Tourney, az első teleszkóp a piacon elérhető leggagyibb, nomeg a állandó mániám a gagyi menetes hátsóagy.
A fentebb linkelt Gepida sokkal jobban felszerelt.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#17158) zoli03


zoli03
őstag

Lidlben megint lesznek biciklis cuccok, március 13-tól, pár érdekesebb darab:
sisak 3,5e
mez 2e
nadrág 2,5e
SPD cipő 7e (ilyet még szerintem sose volt a Lidlben)

Még van jópár cucc, ha valakit érdekel, beszkennelhetem az újságot.

(#17159) sanzi89 válasza zoli03 (#17158) üzenetére


sanzi89
addikt

Engem érdekelne, köszi! Bár elvileg 1-2 napon belül netre is felkerül.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#17160) Tomi_Sci válasza zoli03 (#17158) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Honnan az info? Kaptatok már újságot?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#17161) zoli03 válasza sanzi89 (#17159) üzenetére


zoli03
őstag

Az még odébb van, a Lidlben mostanában igen hamar kirakják a szórólapokat. Most lesz csütörtöktől új akció, ez az utáni csütörtöktől lesz.

#17160 Tomi_Sci: a boltban volt kirakva.

Itt vannak a képek.

(#17162) Tyler Durden válasza zoli03 (#17158) üzenetére

Azt megköszönném ha scannelnéd, szoktak náluk jó cuccok lenni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17163) Tomi_Sci válasza zoli03 (#17161) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Köszi! Elsiklottam az újságos rész felett a kommentben :R

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#17164) Runner_fxr válasza Gizmo94 (#17152) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem ez nem lesz probléma, jó lesz a 260-as, viszont ha még nem csináltál kerékfűzést, talán jobb lenne olyan emberre bízni aki gyakorlott a kerékfűzésben. Fűzöl bele egy tojást, akkor azt nem biztos, hogy ki fogják tudni javítani.

(#17165) imyourfriend válasza Gizmo94 (#17152) üzenetére


imyourfriend
őstag

Duplafalú felniben elfér 1-2mm-errel hosszabb küllő is, ott nem gond. Inkább legyen hosszabb mint csak feléig érjen bele a menetnek, utóbbi esetben kevesebb lesz a teherbírása.

(#17166) zoli03 válasza zoli03 (#17161) üzenetére


zoli03
őstag

Egy oldalt kifelejtettem, ott esőkabát funkcionális trikó meg sportalsó van.

(#17167) ludsimon válasza zoli03 (#17161) üzenetére


ludsimon
veterán

Elb@szott egy dedós dizájnt nyomatnak rövid mezben második éve.
A kék még úgy elmegy, de az a Spiderman design...

[ Szerkesztve ]

undefined

(#17168) Tomi_Sci válasza zoli03 (#17161) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Megragadta a figyelmem a keskenyebbik nyereg, egész jónak tűnik a geoja. Vélemények?
Sajnos a rövidnadrágban idén a rosszabbik COOLMAX párna van, de mintha 500 Ft-al olcsóbb is lenne a tavalyihoz képest. Pár darabot veszek a biztonság kedvéért :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#17169) zoli03 válasza Tomi_Sci (#17168) üzenetére


zoli03
őstag

Az nekem is megtetszett, meg 2499 Ft-ért igen olcsó. Lehet megpróbálom, ha meg nem jön be, szerintem simán el lehet adni.

(#17170) pengemetal válasza zoli03 (#17169) üzenetére


pengemetal
aktív tag

+1
Tán a szemüveg is megér egy próbát.
Cipő 42-45 !?!? Erdekes, pláne egy német cégtől.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#17171) Toomy válasza dudi6 (#17072) üzenetére


Toomy
senior tag

szki barátunk Németországban dolgozik éjt nappallá téve. Amikor itthon van akkor meg próbál a gyerekeivel törődni. :K

(#17172) Teasüti válasza Zola007 (#16937) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nincs gyengén és izomból meghúzott pozíció. Ez már pedig elég egzakt dolog.
Van egy ökölszabály az előfeszítésre, majd a lezárásra. Ennyi.
Semmi köze ahhoz, h ki mennyire erős. Vagy be tudja hajtani önerőből, vagy nem.
Csapágynak sem mindegy, nagyon nem mindegy, hogy mennyit feszít még rajta a gyorszár.
Nem véletlenül van ez kitalálva úgy, ahogy a szervizesek csinálják.
Na persze hogy a laikusok mennyire tépik meg, az már más kérdés.
Csak aztán ne csodálkozzon, ha hozzáér a lábával és kiold, vagy a másik véglet esetében meg talán berágódik a kónusz. :U

Nyeregcső gyorszára már más tészta, ott semmi se számít, csak ne csússzon be az nyereg.

Amúgy meg ne nézd le a fixis csajokat, lehet a 40 kilójával lenyomja szkanderben belaazallatt fórumtársunkat is akár. ;]
(Bocsi. :) )

[ Szerkesztve ]

(#17173) feka007


feka007
nagyúr

Bazd, azt hittem ennél melegebb lesz majd. Nem baj, most már akkor is izzítani fogom a bájkot 7végétől :K

[ Szerkesztve ]

(#17174) Runner_fxr válasza Teasüti (#17172) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Konkrétan milyen ökölszabályra gondolsz? Én még nem láttam szervizest aki valami különleges technikával húzta volna a gyors zárakat, érzésre, rendesen legyen meghúzva, ennyi.
Egyébként meg gyors zára válogatja, hogy melyiket mennyire nehéz meghúzni, ha már tiszta rozsda, nem csoda ha alig bírod rendesen meghúzni, de ha jó minőségű akkor nem nagyon kell megtépni és szorít rendesen. ha nagyon nehéz meghúzni, egy kis wd40-el rá lehet segíteni, vagy valamilyen lánc spray-el.

Én idáig leginkább olyan fixis csajokat láttam, akik eléggé bizonytalanul kezelték a kerékpárt. :) Leginkább divatbringások ezek, kerékpár kezelési technika nagyon kevés van. Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#17175) lorcsi válasza zoli03 (#17161) üzenetére


lorcsi
veterán

a nyereg alá való szerszámos táskát bevállalom, remélem 2 belső belefér..és le is tudva :)
meg az egyik minipumpát

(#17176) Zola007 válasza Teasüti (#17172) üzenetére


Zola007
veterán

Ettől függetlenül megnézném hány bringán van szabályosan meghúzva?
Az egy dolog hogy esetleg te, én és még páran tudják, de sajnos sok helyen még a szervizben sem csinálják jól.

Fixis csajt pedig mutathatnál valami épkézlábat, mert az agyvész kerülget annyi evőpálcikát látok a városban :)
Konditermen kívül egy normális fitt nőt nem látni vagy csak engem kerülnek? :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17177) imyourfriend válasza Zola007 (#17176) üzenetére


imyourfriend
őstag

:DDD

(#17178) -=RelakS=- válasza zoli03 (#17161) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

nézem veszettül a lidli weboldalát, és nem találtam.
Akkor néztem, hogy Március 13-tól, a weboldalon meg Március 9-ig vannak a szórólapok :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17179) Tomi_Sci válasza lorcsi (#17175) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Két outi belső belefér, monti már nem biztos ;)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#17180) Runner_fxr válasza Zola007 (#17176) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A csajok védelmében szólnék! :)Egy nő nem baj ha vékony, persze ne legyen anorexiás, azért szerintem a mai byalex utánzatú fiatal srácok sincsenek éppen a helyzet magaslatán, a debil szemüvegeikkel, a köcs.g sapkáikkal, meg a nyeszlett fizikumukkal. A másik kategória aki meg lejár 3 hónapja edzeni, azt hiszi ő már testépítő, közben halvány fingja nincs arról milyen egy rendes edzés. :) van rajta 5 kiló víz meg zsír, egy vonal nincs rajta, mert szarul kajál, iszik valami szar cukros tömegnövelőt és feszít végig. :) Ezek sokkal szánalmasabbak mint a kis ügyetlen fixis csajok.

[ Szerkesztve ]

(#17181) lorcsi válasza Tomi_Sci (#17179) üzenetére


lorcsi
veterán

remélem egy úton két defektem nem lesz :DDD

(#17182) Zola007 válasza Runner_fxr (#17180) üzenetére


Zola007
veterán

Nem az ilyen díszbuz!kra gondoltam én sem.

Nem kell egy csajnak feszülnie az izomtól (legalábbis nem mindenhol), de az hogy a felkarom vastagabb mint némelyik combja, elég elrettentő (pedig most jócskán össze vagyok esve a fogyókúra miatt)

Konditeremben is leszállnak a futógépről és nyomban mennek a mérleghez :Y Múltkor gondolkodtam rajta, hogy kib.szok a társasággal, átállítom kg-ról lbs-re, de még ott kapnának szívrohamot ha hirtelen 45 kiló helyett 100 fontot mutatna :DDD

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de én nem mérleggel járok randira. 1rvára nem érdekel hány kiló (egyébként megtippelem +/-2kg szemre, utálnak is miatta, mert néha hangosan gondolkodom), de ha olyan vékony, hogy rajta keresztül olvasom a Népszabadságot, akkor a hideg kiráz.

Az is elég szörnyű, hogy pl. nagyságrendileg nőtt a császározások és koraszülések száma az elmúlt 15-20 évben, mert a mai lányok jó része fizikailag alkalmatlan arra, hogy oldstyle módon végigvigyen egy terhességet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17183) Runner_fxr válasza Zola007 (#17182) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem semelyik véglet nem jó, az se, ha betegesen fogyasztja magát egy lány és az általad is említett csont soványságúra fogy, mert szinte alig eszik, de azt se jó ha túl sokat edz. Manapság ez a két véglet nagyon népszerű sajnos. Azért az edzőtermi csajok is kezdenek átesni a ló túloldalára, nekem nem jönnek be ezek az izmos csajok, és most itt nem a bodys csajokra gondolok, már az is túlzás ha nagyon kockás a hasa.
Egy nő akkor szép ha lágy, természetes alakja van, nem pedig betonkemény izom.

(#17184) Zola007 válasza Runner_fxr (#17183) üzenetére


Zola007
veterán

Bodys csajokat nem érzem fenyegetésnek
Tisztelet a kivételnek, de akikkel eddig találkoztam, 2 perc alatt kiderült, hogy sötét mint egy fekete lyuk éjszaka. Nem szeretem ha az izom teret hódít el a fejből a szürkeállomány kárára.

Szerintem egyetértünk mi, csak a végleteket nem ugyanúgy definiáljuk. Szerintem egy nőnek ne legyen kockás hasa, pontosabban ne látszódjon, mert ígyis-úgyis kockás alatta. Ettől függetlenül legyen izmos, végezzen valamilyen sportot/kat rendesen, ne csak ilyen tip-top jelleggel.

Nekem ez a 20% testzsír körüli a "bögyevős", izé "begyövős"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17185) ---Lasali--- válasza Gizmo94 (#17152) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Attól függ hogy mihez képest. :DDD
Majd amikor nem lesz jó egyàltalán nagy gonddal kiszámolt küllő méret akkor lesz baj, nem az 1mm.
Ha lenne barmilyen tapasztalatod nem is kèrdeztèl volna ilyet. 1mm pontossággal csak gyakorlott kèz tudja lemèrni, ès küllője válogatja melyik mekkora, sokszor előfordul dt ben is köztes mèret amilyet papíron rendelni sem lehet...
Nem ajànlom hogy semmi tudàssal el kezd ilyen szintu alkatreszekkel a kerekfűzés gyakorlàsát. Bár jó alkatrèsszel mindig jobb és egyszerűbb dolgozni, meg mindenkinek más a pènztárca vastagsága, de azèrt na..

(#17186) gameroboy


gameroboy
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a trekking bicajomon a külső gumiköpenyeket és ebben kérnék tanácsot.
Úgy gondoltam hogy a jelenlegi 42-es méretűt lecserélem 32 -re.
A kérdésem hogy a 32-es jó lenne -e a 110kg testsúlyom és +10kg csomag alá?

(#17187) TripleB válasza gameroboy (#17186) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Elég lehet, maximum erősített oldalfalú külsőt kell venni.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#17188) sanzi89 válasza zoli03 (#17161) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi! Szerintem a műhelypumpát muszáj lesz beszerezni. :K
Nem tudom mivel járnék jobban, ezzel 2k-ért, vagy egy BikeFun SteelTower-rel bő 6k-ért. :U

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#17189) Toomy válasza sanzi89 (#17188) üzenetére


Toomy
senior tag

Én már 2. éve nyüstölök 2000 Ft -os LIDL -s műhelypumpát. Még 10-11 bár-t is lehet vele fújni. Szóval nekem tökéletesen megfelel. Veszek még egyet, hogy otthon és a műhelyemben is legyen. :K

(#17190) Zola007 válasza sanzi89 (#17188) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem Steeltower van, jó pumpa, hosszú távon ennyit megér a dolog. Mérője pontos, digitálissal összemérve.
Szelep egyszerű, könnyű nyomni és normálisan össze van rakva
A Lidl-st nem ismerem, lehet hogy az is van ilyen jó, de mikor nekem kellett, akkor nem volt sehol normális pumpa olcsóbban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17191) lsebestyen válasza feka007 (#17173) üzenetére


lsebestyen
addikt

Azért csak óvatosan, hosszúba menj ki mindenképp, tavaly ezzel egyszer jól megszívtam :(

(#17192) rii


rii
nagyúr

sziasztok

függőleges irányban egy vágás keletkezett a műhelypumpám csövén (egyik este pumpáláskör eldurrant)
nem szeretnék levágni belőle

meg lehet ezt ragasztani - és mondjuk gyorskötözővel összefogatni? mert a ragasztás perszebiztos h irtó kevés lesz ...

vagy: szigszalag-rengeteg, és gyorskötőző? ahol megintcsak a gyorskötőző végezné a munka érdemi részét ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17193) Zola007 válasza rii (#17192) üzenetére


Zola007
veterán

Sose lesz az igazi, lehet vele mókolni, de 3-4, esetleg 8-9 bar nyomás alatt ha egyszer lerepül róla valami, akkor az jól arcon tud vágni
Én kicserélném a csövet, 1000-1200 ft körül lehet venni komplett tömlőt fejjel együtt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17194) rii válasza Zola007 (#17193) üzenetére


rii
nagyúr

akkor az lesz ... néztem is hogy az még hagyján hogy a csövet le lehet tekerni, de még a fejet is ...
addig akkor meg tényleg lehet hogy csak levágok belőle ...

köszi

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17195) Szakbarbár válasza lorcsi (#17175) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ha olyan, mint a tavalyi akkor nem túl sok minden fér bele. Konkrétan én a hozzá adott szerszámkészleten és 1 db belsőn kívül mást nem is tudok beletenni. A rögzítése is elég gyenge, állandóan lecsúszik a nyeregpálcán és olyankor a lámpa a hátsó kerékre világít, nem pedig vízszintesen. Az alján van 2 db gumis rögzítőfül a pumpának, de elég gyenge anyaga van annak is.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#17196) rii


rii
nagyúr

The Tokyo Handmade Bicycle Show

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17197) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, A küllőket akkor megrendelem a 260mm hosszban, mivel írtátok, hogy azok jók lesznek. Viszont kicsit komolyabban utánaolvastam ennek a fűzésnek és amint itt is írtátok, jobb lesz, ha én nem kezdek ebbe bele, mivel a leírások alapján ugyan eléggé egyértelmű és érthető a dolog, de nem érzek magamban elég késztetést, hogy esetleg elbasszam az egészet. Az autómat megszerelgetem már egy ideje, nyilván nem főtengelycsere szinten azt sem, de ez a kerékfűzés, amint olvastam és írjátok is, gyakorlatot igényel. :) Utánaérdeklődtem, szervizben befűzik a két kereket centrírozással együtt 6.000-ért, ami nem ingyen van, de azt hiszem sokkal jobb, mintha én gyártok két tojást és dobhatom ki az egészet. Igaz, jön húsvét, de akkor is. :D

Köszönöm az infokat mégegyszer!

(#17198) stracker06


stracker06
aktív tag

GoPro-t lehet nyerni: https://facebook.antavo.com/D8m/T/?oid=B8U ;)

SFm™

(#17199) razzorr válasza sanzi89 (#17157) üzenetére


razzorr
őstag

Köszi a tippet. Majd személyesen utánanézek, mert ilyen dolgot neten nem veszek.

(#17200) szjoci


szjoci
őstag

Halihó!

Kiszedtem a hátsó váltó görgőit hogy jobban megpucolhassam, és meglepődve tapasztaltam hogy nem egyforma a csapágyazása. Persze nem néztem meg melyik hová való... Van egy kerámia csapágyas és egy sima fém csapágyas. Melyik lehet a felső? Shimano RD-M772 váltóról van szó.

Üdv,
Joci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.