Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79801) Hasaggymeg válasza attila206 (#79797) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt van egy kazallal,nézz egy magadnak (anyudnak) valót,majd itt véleményezik.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79802) parkr válasza Acef (#79780) üzenetére


parkr
őstag

egyrészt 20k az ha nem itthon veszed, másrészt sok oka lehet.
lehet hogy új bringáról került át, vagy eladás előtt vette rá és akkor még nem akarta eladni stb...

(#79803) Strezi válasza zoli03 (#79794) üzenetére


Strezi
őstag

Minimális a különbség. Ha nem az a célod hogy kajakra told a hosszú mászásokat az alpokban, csak előnyöd van az SPD-ből. Ahol másodpercek számítanak felfelé, ott ad kis előnyt a szélesebb platformja az SPD-SL nek, mert kiállva stabilabban tart.

Szerintem egy komfort geometriás országútihoz egyértelmú a "sima" SPD.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#79804) Strezi válasza superecneB (#79793) üzenetére


Strezi
őstag

Köszi! Majd körbenézek a sí részlegen is. Meg a futón, hátha ott vannak az igazán jó cuccok ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#79805) rétisün válasza Strezi (#79804) üzenetére


rétisün
veterán

én futónadrágban tekerek, mivel nem igazán szeretem a betétes bringásnacit, meg nem is nagyon van rá szükségem....mármint a betétre, ami bringásgatyám van, az is betét nélküli.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#79806) Hasaggymeg válasza rétisün (#79805) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez lehetne az én hozzászólásom is. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79807) Strezi válasza rétisün (#79805) üzenetére


Strezi
őstag

Régen én is úgy mentem, sima fitness nadrágban ;) Igazából csak a kantáros kialakítás miatt használok biciklis nadrágot most (az volt a helyi boltban). Hosszabb távon kényelemsebb mivel nem szorít törzsben és le sem csúszik. Majd azt is megnézem akkor van-e ilyenből betét nélküli!

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#79808) maximilian4 válasza zoli03 (#79788) üzenetére


maximilian4
addikt

Úgy hogy nem állandóan 10 fok van. A hőmérséklet változik, főleg ha elkezd lemenni a nap és utána ér haza. Lehet 10 fokban indult el és -10-ben ér haza. Tehát nem valószínű hogy télen kizárólag csak 10 fokban fogja használni. Inkább vegyen téli cuccokat és legyen felöltözve.

Maxi

(#79809) 6030D


6030D
Ármester

Múlt héten csütörtökön rendeltem a BD-ról, szerdán már bent volt a papír a postaládában, hogy nem talált itthon a postás. Kicsit izgultam, hogy nem lesz meg karácsonyig, de szerencsére nem volt gond. :C

Ő lesz a társam a jövőben, remélem ár/érték arányát figyelembe véve beválik.
Bryton 330

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#79810) pc360 válasza 6030D (#79809) üzenetére


pc360
addikt

Azok akkor is azt dobálják, ha amúgy otthon vagy - velem ezt játszották el, csak annyi különbséggel, hogy papírt se hagytak ott, csak állították, hogy kint jártak. Eléggé sux mostanában a posta. Nekem egy hetet késett a motyóm. Bementem érte, de elkeverték, és átvenni se tudtam. Menjek a csomagközpontba magam... meg a nagy lfszt. Másnapra kihozták...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79811) maximilian4 válasza pc360 (#79810) üzenetére


maximilian4
addikt

Ebay-ről múlthét szombaton rendeltem egy 1500 ft-os fóliát, ingyen postával (UK-ból) Tegnap megérkezett. Szóval brutál gyorsan működött a küldemény kezelése. Nekem szerencsére még nem tűnt fel hogy összeomlott volna.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#79812) 6030D válasza pc360 (#79810) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem most nem a szokásos kézzel írt zöld cetlit dobták be, hanem vmi nyomtatott cuccot. Szerintem a PDA adja ki ezt is. Volt rajta egy telefonszám, hogy azzal beszéljek, ha a csütörtöki időpont se jó. Felhívtam, hogy nem lesz, erre közölte, hogy az a csomag/körzet nem is nála van, csak ez a szám ehhez a PDA-hoz tartozik, de ma más vitte el. Így azzal az emberkével nem is tudok beszélni, aki hozza. De mondta, hogy ne aggódjak, vissza nem küldik, megy a központba, az teljesen jó, mert estig nyitva. Tegnap viszont nem kaptam papírt a kézbesítésről. Ma bementem a postára az első papírral, mondták, hogy itt van, de nem ezzel kellett volna jönnöm. Hát, mondom az nem az én hibám, elmondtam, odaadták... Lényeg, hogy megvan.

Viszont ugyanúgy feladtam múlt csütörtökön egy csomagot (levélként) Győrbe, az meg még nem érkezett meg... elég vicces.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#79813) Napfénysüti válasza maximilian4 (#79811) üzenetére

Kínából rendeltem még november 11-én két csomagot amik november 24. óta a postánál állnak... :(((

6030D: frankó majd írj róla ha kipróbáltad. :K

Més que un club!

(#79814) maximilian4 válasza Napfénysüti (#79813) üzenetére


maximilian4
addikt

Hogy hogy? Vámkezelés? Mert mondjuk ha igen, az megint más tészta. Nekem a DHL-nél is állt a csomag elég sokat vámkezelésnél sajna. Gondolom sok a papírmunka. Meg ugye elküldöd a nyilatkozatokat, azt megnézik, utána kezdik el vámolni...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#79815) Napfénysüti válasza maximilian4 (#79814) üzenetére

Egyáltalán nem a vám hanema posta. Olvass utána mekkora káosz van ott volt róla cikk is a napokban.

Més que un club!

(#79816) 6030D válasza Napfénysüti (#79813) üzenetére


6030D
Ármester

Már mondta más is. Mivel nincs nagyon összehasonlítási alapom (csak a mobillal), ezért majd meglátom.

Nekünk is van olyan november eleji rendelésünk, ami nem jött meg (mobiltok), pedig a vele egyszerre rendelt fólia meg már 2 hete itt van. Mondjuk ők oda is írják, hogy lehet 60 nap is.
A BD rendelésem vasárnap hajnalban érkezett Mo-ra, szerdán került a körzetbe.

Lehet, hogy tényleg vámra vár. Akkor a nyugdíjas Bözsi-utalvány kavar be. :)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#79817) pc360 válasza 6030D (#79812) üzenetére


pc360
addikt

Amúgy esetemben valami balfélk alvállalkozó jött ki végül, akit a posta küldött. Szabadkozott, sajnálkozott, de azért bekaphatja (nála maradt a csomag úgy, hogy le se adta szabályosan). Egy estém ment el rá előtte, a postán 3-an rohangáltak körbe-körbe telefonálgatva még zárás után is, de egyik se tudta megmondani, hogy hol a csomagom...

Az tuti, hogy ha bárhonnan rendelek, az orrukra kötöm, hogy a magyar postát nagy ívben kerüljék. Lehet, az én hibám volt, hogy a bike-discountron nem a DPD-t választottam, hanem a DHL-t. Asszem, talán a DPD volt, ami saját szervezeten belül oldotta meg a kiszállítást, és eszerint a DHL adja át a magyar postának. Vagy már lehet, hogy mind a kettő így oldja meg.

Napfénysüti: Igen, az előbb is linkeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79818) 6030D válasza pc360 (#79817) üzenetére


6030D
Ármester

Én most más lehetőséget nem is látok, csak a DHL-t.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#79819) hegyimorc válasza pc360 (#79817) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Lehet, az én hibám volt, hogy a bike-discountron nem a DPD-t választottam, hanem a DHL-t."

Legutóbb direkt próbáltam erre figyelni, de annak ellenére, hogy választhatónak írják, mire elkattintgattam a rendelést a választásig, már csak egy "választási" lehetőségem maradt, a DHL. :(

Lehet egyáltalán mást választani? Ha igen, mitől függ? Értékhatártól vagy mondjuk bringánál már lehet, apróbb cuccoknál nem?

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#79820) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#79792) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Áh, mai kormánycsapágyak már nem is csapágyak, csak két lemezdarab egymáson jellegű szerkezetek. Azért lesd meg a becsúszód, vagy hátha csináltak képet az alsóbb szegmensről, és megkuksizod, hogy nem-e karistos.

#79797 attila206: Nem a reklám helye, de jófogáson találtam (feleségnek vette, de az agyváltó nem tettszett neki), és a poén hogy lefutottam már a szükséges köröket, még ebay-en is szétnéztem. Néha hirdetnek itthon is jó állapotban lévő darabokat, de szezonban kb. egy hét alatt el is viszi őket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79821) eddie1978


eddie1978
aktív tag

CX bringára 160/160mm vagy 160/140mm tárcsa? A mostani 160mm hátul és hamar blokkol.

(#79822) Tothgera30 válasza eddie1978 (#79821) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A 140mm-es elég lesz hátra, sőt lehet előre is. ;)

Ui.: Mekkora forma: [link] :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79823) bunddog válasza Hasaggymeg (#79781) üzenetére


bunddog
tag

Tegnap szerintem a te manitou-.dat láttam ott kikészítve :) Milyen színű?

(#79824) Hasaggymeg válasza bunddog (#79823) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ilyen.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79825) bunddog válasza Hasaggymeg (#79824) üzenetére


bunddog
tag

Igen, ez volt :K

(#79826) Hasaggymeg válasza bunddog (#79825) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mit kerestél ott?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79827) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#79826) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...a teleszkópodat. ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79828) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#79827) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vonzotta ez a remekmű,mi?! :DDD...csak mert nem egy frekventált helyen van a belvárosban,hanem kint a halál f@szán a lepukkant Csepel Művek romjai közt.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79829) Strezi


Strezi
őstag

Jót tekertem megint, nagyon bejön ez a fagyott erdős bringázás :)

Ma a Gore mellényemet és a Gore széldzsekit vettem fel, jobban működött mint a NW force jacket. De, azt hiszem a NW hosszúújjas mez még mindig gyenge pont legalul.

Vigyázni kell viszont a sötétedéssel, mert nagyon hirtelen hül a levegő! Ami naplementéig, akár órákon át jó öltözet, az fél órával később már kevés.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#79830) Hasaggymeg válasza Strezi (#79829) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Helyezhetted volna már stílusosabban is,pl.a víz a hajtóműtengelyen át follyon. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79831) bunddog válasza Hasaggymeg (#79826) üzenetére


bunddog
tag

Vittem a Paragon-t mert gyanús volt és nem hiába, nem volt benne egy csepp olaj sem. :(

(#79832) Hasaggymeg válasza bunddog (#79831) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Akkor te is az ámenre vitted,mert ma volt az utolsó napuk az évben.Költöznek arrébb.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79833) maximilian4 válasza Hasaggymeg (#79832) üzenetére


maximilian4
addikt

Mennyiért nézik át, cserélnek olajat a telóban kb.?

Maxi

(#79834) bunddog válasza Hasaggymeg (#79832) üzenetére


bunddog
tag

Igen, ráadásul ma nem is tudtam menni mert 2ig vannak péntekenként és max. januárban tudtam volna elhozni, de volt olyan rendes (azt hiszem Attila) hogy vitte magával hazafele és a nyugatinál átvehettem.

maximilian4: 4000 a kis szerviz.

(#79835) lorcsi válasza Strezi (#79829) üzenetére


lorcsi
veterán

hol szoktál tekerni ?

(#79836) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szerintetek Fulcrum Red 44 vagy 66 lenne a tuti választás?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79837) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Olvasgatom néha a topicot. Gondolkodtam rajta, hogy merjek e feltölteni fotót a bringámról. Megpróbálom, hátha nem kapok egyből egy óriási offot. Rockrider 520 és igen Btwin és igen decathlon. Egy múltkori 40km-es tekerés közben készült a kép. :R

(#79838) Hasaggymeg válasza maximilian4 (#79833) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem 12e volt,de teljes szerviz,minden tömítés cseréjével.2 évente elviselhető.Amúgy van árlista a honlapjukon.

(#79837) csodavas...ne butáskodj,miért ne töltenél fel fotót bringádról?! Bár a csodavas valóban túlzás rá,nincs semmi baj azzal a bringával,és a hely is szép.Van itt fórumtárs aki hasonlóval drága bringákat birtoklókat is megszégyenítő távokat teker.Hol fotóztad?

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79839) csodavas


csodavas
tag

Köszi szépen! https://www.google.hu/maps/place/46%C2%B022'53.5%22N+20%C2%B012'47.4%22E/@46.381517,20.2109673,533m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d46.381517!4d20.213156 Azt hiszem nagyjából itt lehetett. Jó kis tekerés volt, mondjuk sajnos sikerült felfázni, valószínű nem volt megfelelő az öltözék..Bátran töltögetek majd tekerős képeket akkor. :)

(#79840) szacsee válasza csodavas (#79837) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hasaggymeg jól írta, nem attól szeretett hobby / sport egy kellemesen eltöltött idő, mert millás gépekkel villogsz a fórumon. A lényeg, hogy jól érezd magad és Neked kényelmes legyen a bringa, még akkor is, ha csak 20 ezer ft-ba is került és örömet szerezzen tekerni vele.

Egy időben szimeztem kicsit és leesett az állam, mikor egy srác köröket vert a mezőnyre, akkor meg el is süllyedtem szégyenemben, mikor megtudtam, hogy 15"-os laptopon tolja egy 15K-s kormánnyal, a többség meg 3 monitoros konfiggal és loadcellás fékekkel tolta. Szóval hajrá! :))

(#79841) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#79838) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...de teljes szerviz,minden tömítés cseréjével.2 évente elviselhető... :U

Akkor nem lesz hosszú életű a tag. :(

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79842) 6030D válasza csodavas (#79837) üzenetére


6030D
Ármester

Így van. Nem attól lesz valaki bringás, mert drága gépet hajt. Sőt, mi a drága?
Egyik barátom nézte ugyan ezt a típust. Milyen utakon használod, mióta, mennyire vagy elégedett? Fék mennyire vállalható, hány kg vagy? :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#79843) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#79841) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Papírforma szerint nem lesz az,valóságban meg szólok ha ki kellett dobnom...mert én gondos (vagy túlzó,fanatikus,ahogy tetszik) karbantartási módszereimmel általában a papírformák borításából űzök sportot. ;) A szerelő,miután elámult külső állapotán,azt mondta belül is olyan volt mint kívűl.
Amúgy van (ebben az országban,a világon :F ) egy hivatalos szervizben történő kötelező karbantartási fétis,mely meggyőződésem,hogy üzleti sugallatú és szerintem leginkább pl.az un. tervezett elévüléshez hasonlítható.Eléggé órabuzi vagyok,így egy időben abban a témakörben is írogattam és folyton győzködtek,hogy órámat (Citizen Eco-Drive) évente,2 évente már nem is tudom,szervizbe kell vinni rendszeresen mert ha nem elfárad a tömítés,beázik bla-bla.Azok fényenergiával működnek,tehát szét nem kell szedni őket kábé soha,amit a komoly órások tanácsai ellenére én be is tartottam.Az óra immár apósom tulajdona és vízálló,pontos most már 16 (igen,tizenhat!) éve mely során túlzás nélkül kizárólag éjjel volt levéve kezemről.Fürdött a Fekete Tengertől a Maroson át a Tiszában és Dunában is,naponta meg szappannal mostam ne gyűljön a kosz fémszíjába.Van egy bringaszerelő kollégám aki figyelmeztetett vigyázzak a hibátlanul működő teló szétszedetésével,mert meglehet nem lesz többé soha olyan amilyen volt,a K2 szervizében pedig mikor 8500km/1 év 80-20% os aszfalt/terep használat után véleményt kértem azt mondták még egy szezont elmegy,majd csak utána vigyem.Ezért is vergődtem át a városon és vittem a legjobbnak vélt Manitousokhoz. Igyexem eligazodni és megtalálni az optimumot a fölösleges pénzkidobás és a hanyag karbantartás között,és eddig műxik.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79844) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#79843) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ahová én hordom a telóimat, ott már évek óta jóba vagyok a szervizes sráccal/tulajjal, és sok elhanyagolt teleszkópot bontott már szét, ahol bizony hozzá kellett nyúlni. Inkább viszem félévente, és egy 5k-s olajcserét, vagy szimeringcserét végeztetek el rajta, mint hogy gebasz esetén mélyen zsebbe kelljen nyúlni.

Magam is eléggé fanatikus órakedvelőnek vallom, de már redukáltam a gyűjteményt két tagra: SRP313 és egy SKX007. Őket viszont nem viszem vízbe, JHP hivatalos szervizébe hordom, és nem hordom, csak heti 3-4 alkalommal.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79845) csodavas válasza 6030D (#79842) üzenetére


csodavas
tag

Szeptember első hete óta használom. Sajnos majdnem egy hónapot töltött szervizben. A teleszkóp véleményem szerint gyári hibás volt, elég nehezen ment nekik a beszerzés...Összesen kb. 250km van a keróban. A szervízben töltött idő így kiesett, pedig szép volt ez az ősz...Vegyes használat volt eddig. Földút alatt a töltést és az erdei utakat értem, illetve aszfaltozott út. A tapasztalatok ezalatt a "pár" km alatt pedig számomra jók, kényelmes keró, elég jól lehet vele haladni is. (100 kg vagyok, 183 cm, L-es váz) Szerintem ezek az alap tárcsafékek is korrektül megállítanak, nyilván DH-re nem kellene használni, de szerintem nem is arra találták ki. Ezeken a sima földutakon teljesen korrektül teljesít. A szervizben töltött idő alatt cserélték a monoblokkot és a kormánycsapágyat is illetve a váltót is sikerült beállítani. Elég trehány módon állítják be megvételkor. Az elvük szerintem ez a haladjunk hadd vigyék...csak ennek az az eredménye, hogy kotyogós lett minden ami kotyogós lehetett.(tömeggyártás forever) Igazából mindent kicseréltek rajta ami rossz volt, csak nem ezt várná az ember ennyi km után...Nem bántam meg a vásárlást egyébként, remélem jövő tavasztól többet tudok majd tekerészni. :R

(#79846) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#79844) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A felhasználási szokásaink merőben eltérőek,te még versenyzel is,így elképzelhető,hogy annyi terepezés esetén én is gyakrabban hordanám.Ugyanakkor meggyőződésem,hogy a túl sok fölösleges szétszedés is ártalmas lehet.
Az első jobb órám automata Seiko 5 volt,de a mechanikus órák sosem voltak elég pontosak nekem,hisz még a quartz Citizen éves +40sec eltérése is bosszantott. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79847) pc360 válasza Hasaggymeg (#79846) üzenetére


pc360
addikt

Csak hogy egy másik vélemény is idekerüljön: fuck órák. Minek? Ugyanolyan kényszeredett hatása van, mint a nyakkendőnek. Mintha fontos lenne tőle az ember, de ma már inkább szánalmaska. Utoljára kiskoromban voltam rákattanva, de az az előző évezredben volt. Azóta van elég szerethető kütyü, aminek funkcionális haszna is akad, lásd: bringa. :) A mechanikailag - művészeti értékét persze nem tagadom.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79848) -=RelakS=- válasza pc360 (#79847) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Pl hogy amikor a brazilmagyar megkérdezi, hogy "Há modd mán meg, mennyi az idő?", akkor gúvadjon a szeme, hogy nem a mobilt veszed elő, hanem megnézed a csuklódon :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#79849) Hasaggymeg válasza pc360 (#79847) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

"...de az az előző évezredben volt" Hát én pont abból az időből származom.Férfi óra nélkül a kezén?! Pfff... :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#79850) atok666 válasza pc360 (#79847) üzenetére


atok666
őstag

Az ora (lehet) szep, meg ne mondd nekem, hogy egyszerubb elohalasznod a telodat a zsebedbol, mint rapillantanod a csuklodra... (En se hordok orat)

Atok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.