Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz andrisbandi #235216 üzenetére

    Szvissztop fizetett reklámja! :o ;] ...néha rájön az emberre ez a "nem baj ha semmi baja, csináljunk már valamit ezzel az uncsi bringával" dolog amikor azt is tuningolni, cserélni, állítgatni hajlamos ami úgy jó ahogy van. Igaz nem vaddisznóskodok lefelé (ahhoz már öreg lennék), de 80+kg vagyok és idén is lesz 90e+ szint, így xar betétekkel aligha lenne élvezetes menni...és bár engem is hajt időnként a kíváncsiság, általában szívom a fogam ha egy ilyen kopó alkatrészért sokat kell kicsengetnem.🤔 Ugyanakkor ha egy évben 2,5-3 szett (most éppen 3e alatti) Shimi betétet "fogyasztok" el, kérdés kell-e nekem olyan ami mondjuk 2x annyit tart, 2x annyiba kerül, akár kicsit jobban is harap (aminek szükségét most nem érzem :F ), de ha esetleg megszennyezem (bár ilyen eddig csak 1x volt),akkor is 2x annyiba kerül a cseréje, nem tudom nem-e koptatja túlságosan a tárcsát, drága ahhoz, hogy (mint a mostaninál) 3-4 párat tartsak tartalékban (zasszony TRP HYD-ba is ilyen megy) és nem is érzem (legalábbis felhasználási szokásaim mellett) a fémes híres előnyeit. :B Persze én is próbálgatok kíváncsiságból másokat is (nem drágákat, természetesen :DDD ), most pl. 2 pár ilyen van tartalékban, melyet már korábban próbáltam, tetszett (Shimihez hasonlónak éreztem) és most majd újra próbálom ha csere lesz. Aióta jjeahh kolléga (és még más is) lehúzta a Shimit, időnként direkt tesztelgetem beszerelt enyémet (G05SRX), de kifogástalan. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés