Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lavassa


lavassa
csendes tag

Köszi a cikket! Már sokszor láttam ezt a két nevet, de most meg is értettem, mire jók :)

(#2) aujjobba


aujjobba
addikt

A Flexget-et hasznalom erre, bar neki nincs ilyen intuitiv felulete, hanem egy YAML config fajlt kell turni.
Transmission fut nalam, nincs dupla tarolas, mert van egy script-em ami a letoltes befejezesekor athelyezi a cuccot a filmek vagy a sorozatok koze, minta alapjan.
A seed is mukodik tovabb, mert a transmission-remote programmal mozgatok, nem csak ugy athelyezem a fajlt.

(#3) daninet válasza aujjobba (#2) üzenetére


daninet
veterán

igazából ez a dupla tárolás csak akkor gond, ha valami hatalmas mennyiségű évadpakkot rántasz le egyszerre. Alapvetően ugye ez a szoftver úgy van kitalálva, hogy követi az új sorozatokat amiket nézel és szedegeti le a részeket amikor megjelenik. Mire kijön az új rész, már rég törli seedből a régit. Nem vagyok benne biztos, hogy érdemes ezzel leszedni mondjuk a Jóbarátok összes részét. Azt ugyanúgy megnyithatod a torrent kliensedben leszedni.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4) PistiSan válasza aujjobba (#2) üzenetére


PistiSan
addikt

Flexget tud olyat is, hogy megadod neki hogy hová töltse le a fájlokat alapból, így nem kell külön script sem az utólagos áthelyezésekhez.
Nagy-ritkán amikor várom az új Debian megjelenését, berakom RSS listába, és ha lejön már rögtön a Linux ISO/Debian könyvtárba le is tölti.

(#5) PistiSan


PistiSan
addikt

Tud olyat akármelyik cikkben szereplő program, hogy adok neki egy szűrt RSS listát, tehát ami megjelenik rajta azt mindenképpen szedje le, és adja át mondjuk a Qbittorrentnek, majd küldjön róla mondjuk Telegrammon értesítést?
Írtad a cikkben hogy valamelyik program tud értesítést is küldeni, ezt kár hogy nem fejtetted ki jobban. Időhiány miatt olyan tartalmakat követek, ami ritkán jelenik meg, ilyen le is kapja a Qbittorrent a saját beépített RSS letöltője, viszont erről én nem kapok értesítést.

(#6) daninet válasza PistiSan (#5) üzenetére


daninet
veterán

Pont erről szól ez a két program. Hozzáadod a filmjeidet, sorozataidat amiket figyelni akarsz, és ha megjelenik online az általad várt minőségben leszedi. Ez nem már létező dolgokhoz való, bár azt is leszedi természetesen. Ez főleg a jövőben megjelenő dolgok figyelésére jó.

A settings/connections menüben tudsz mindenféle kapcsolatokat hozzáadni. Telegramhoz kell egy bot-ot csinálni, bár tuti erre is van valami kész megoldás.
Van 4-5 használható push notification service. Egyszerűen regisztrálsz, annak felrakod az appját, beírod az api kódokat és ennyi.
Ezek az elérhető kapcsolatok:

A legegyszerűbb: qbi helyett Transmission-t használsz és annak baromi jó a mobil remote applikációja. Küld push notification-t amikor egy letöltésed elkészült.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7) stickermajom


stickermajom
addikt

"2. Radarr 5 percenként átnézi a listádat és észreveszi, hogy van egy új film. Hozzáadja a figyelés adatbázishoz. Indít egy keresést."

Radarr v3-nál a minimum 6 óra lett. :( Így, ha hirtelen eszembe jut valami amit megnéznék, akkor ez a módszer nem jó.

Sorozatokkal meg vagyok lőve, nagy részük rarolva van még mindig, alapból ezekkel nem tud mit kezdeni, így az maradt továbbra is FlexGet-en.

(#2) aujjobba Szerencsére a Flexget gui-val lehelletnyit egyszerűbb lett a dolog, legalább nem kell már SSH-znom, ha hozzá akarok adni valamit.

(#8) aujjobba válasza PistiSan (#4) üzenetére


aujjobba
addikt

A Flexget tudja persze, de nem kizarolag azzal toltok le cuccokat.
A TM sajat megoldasat hasznalom, igy barki barmit tolt a csaladban, csak hozzaadja a TM-hez, letoltes vegen pedig a szkript a sorozatnak kinezoeket atteszi a sorozat mappaba, a tobbit a filmek mappaba.

stickermajom: Jol mondod, lehelletnyit, hiszen a web GUI-n is a YAML konfigot kell modositanom. Nem tul felhasznalobarat a cucc sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#9) stickermajom válasza aujjobba (#8) üzenetére


stickermajom
addikt

Elvileg a Series fül alól hozzá lehetne adni külön is sorozatokat, de az nekem validation errort dob. Minden esetre, ha van már egy működő config, akkor nem vészes újat hozzáadni, vagy régit törölni.

(#10) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Mindig is kíváncsi voltam ezekre a PVR cuccokra, de számomra továbbra is körülményesebbnek tűnnek, mint a rutorrent RSS + RegEx használata. Igaz, én filmet és sorozatot kizárólag egy oldalról töltök le, és másolgatni sem szoktam, direktben a megosztott mappákba jönnek a bitek. Ugyan okos tévém nincs, de egy ideig próbálkoztam Emby-vel meg dedikált KODI klienssel Raspberry-n, de egyáltalán nem éreztem kényelmesebbnek, szóval maradt a jó öreg gépről lejátszás.
Talán több felhasználónál (család, rokonok, stb.) látnám igazán hasznát ezeknek, vagy esetleg zenéknél, bár én a fizikai formátumot preferálom, és ott még nem tart a technika, hogy megrendelje a bakelitet és fel is rippelje nekem :D

(#11) PistiSan válasza daninet (#6) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszönöm, rá fogok nézni!

Raspberry PI-vel a Qbittorrent a jó megoldás, Transmission akármit is csinálsz, emlékeim szerint olyan 20-25MB/s nél megáll, ugyan ez Qbittorretnél 60MB/s-el megy, rasberry topicban erről írnak többen is, én is azért tértem át.
Nekem most is Dockerben fut a qbittorrent, csak torrent done scripttel az eredeti konténer miatt nem tudok telegrammos értesítés beállítani, rá fogok nézni az általad ajánlott programokra.

Írtad, hogy az egyik program kell a sorozatokhoz, a másik pedig a filmekhez, ha máshol szűröm le az RSS listát, és azt szeretném, ha nekem mindent letöltene ami a listán van, akkor ezt is meg tudja tenni a program?

(#12) ferensz válasza stickermajom (#7) üzenetére


ferensz
senior tag

En kicsit mas megkozelitesbol hasznalom a traktot, nem watchlistet hasznalok, hanem kulonbozo listeket raktam be, amiket mas szerkeszt, ha meg valamit megkivanok, akkor radarrhoz adom hozza egybol, aztan majd a trakt collectionbe meg a plex beleszinkronizalja majd.

"Sorozatokkal meg vagyok lőve, nagy részük rarolva van még mindig, alapból ezekkel nem tud mit kezdeni, így az maradt továbbra is FlexGet-en."

Deluge-hoz es ruTorrenthez is van auto extract plugin.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13) stickermajom válasza PistiSan (#11) üzenetére


stickermajom
addikt

"Transmission akármit is csinálsz, emlékeim szerint olyan 20-25MB/s nél megáll"

Nekem nem csak Raspberry-n áll meg. :K J4105-ön 8GB RAM-mal sem tudtam többet elérni. Mondjuk ráérek, szóval nem foglalkoztam vele különösebben.

(#14) ferensz


ferensz
senior tag

"2020 11. 29.-én az új interfész belekerült a program frissítésébe. A menü horizontálisról vertikálisra váltott, a dizájn minimalistább lett, de minden ugyanott található, így a leírás nem vesztette el információ tartalmát."

Annyit hozzatennek, hogy a v3 megjelenesevel a Profil letrehozasnal alaposabban kibovult a lehetosegek listaja, sokkal pontosabban tudod kontrollalni, hogy mi is toltodjon le.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#15) daninet válasza stickermajom (#7) üzenetére


daninet
veterán

Hol van rar-ban a sorozat? :F
10 éve nem láttam olyat :U

Ha van cron, akkor v3 alatt lehet lista frissítést cron-al erőltetni

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) aujjobba válasza Jesus_Shaves (#10) üzenetére


aujjobba
addikt

Itthon se ertette a csalad minek epitek szervert a garazsba, aztan jottek a kellemes meglepetesek, hogy
- jaa, hogy barhol hozza tudok adni egy torrentet amit otthon a gep letolt 10 perc mulva nezhetem
- jaa, a Plex kategorizal, berendezi az anyagot, es megjegyzi melyik sorozatban hol tartottam, mikor allitottam le a lejatszast, es barmelyik eszkozon folytathatom, tavolrol is.
A flexget beinditasanak a felesegem nagyon orul, mert van olyan sorozata, aminek max 1 napig van fent az aktualis epizod torrentje. Igy tuti nincs elfelejtve es lemaradva, 15 percenkent nezi az RSS-t a flexget.

(#17) stickermajom válasza ferensz (#12) üzenetére


stickermajom
addikt

"Deluge-hoz es ruTorrenthez is van auto extract plugin."

Igazából jó az nekem rarolva, CE megeszi gond nélkül, csak kár, hogy nincs Sonarrban "hagyd csak úgy" opció. Transmissionben is lehetne futtatni scriptet letöltés után, hogy bontsa ki, csak minek.

(#18) stickermajom válasza daninet (#15) üzenetére


stickermajom
addikt

Külföldi nagy virágboltban ahol elérhetőek minőségi anyagok, be-becsúszik pár rarolt scene release.

(#19) Jesus_Shaves válasza aujjobba (#16) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Most nem a szerverről beszélek; nekem is van egy OMV, rajta dockerben Nextcloud, rtorrent/rutorrent, Navidrome, ugyanúgy tudok torrentet hozzáadni, akár telefonról is de egyszerűen körülményesebbnek éreztem mindig ezeket az extra programokat, legalábbis egymagamnak... ha valami film vagy sorozat érdekel, akkor hozzáadom kézzel. Rendszerezni nem szoktam már, csak nyelv és felbontás szerint. Bár mint mondtam, nem használok usenetet és ingyenes torrent oldalakat sem.
Amit meg írsz, hogy egy napig van fent a torrent... hát megvan a véleményem az ilyen feltöltőkről (vagy itt az oldal üzemeltetői a hunyók?), de szerintem erre bőven elég a RegEx és RSS kombó. De persze ez az én véleményem, én lusta ember lévén szeretek mindent a lehető legkisebb erőfeszítéssel megoldani :DD

(#20) daninet válasza stickermajom (#18) üzenetére


daninet
veterán

De mi az a tartalom ami speckó oldalakon jön ki? Szinte minden sorozat azon a 2-3 publikus trackeren jön ki amit érdemes hozzáadni az indexer-hez.
Ott pedig nincs rar. Elég régóta nyomom ezt a kalóz ipart, de csak nagyon-nagyon speciális dolgokhoz kellenek privát trackerek, pl japán képregények, vagy szimfonikus koncertek stb. Bármi ami TV-ben megy jellemzően nem ilyen.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#21) stickermajom válasza daninet (#20) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem kell speckó tartalom, egyszerűen nem használok publikus trackereket jó ideje. Egy helyről be tudok szerezni mindent és több 4K tartalom kerül fel, mint azokra a publikusokra amiket ismerek.

Sonarr is csak azért jött fel anno, mert akkor kezdtem el Radarr-t használni és gondoltam, akkor legyen minden egy "családból", de pluszt nekem nem adna a Flexget mellett.

(#22) stickermajom


stickermajom
addikt

Felpiszkált a bejegyzés, találtam egy elegáns megoldást a rar kérdésre. Hátha valaki hasonló cipőben jár: Unpackerr [link]
Figyeli a Radarr/Sonarr queue-t, szükség esetén pedig kicsomagolja a mappába és import után törli, így megakadályozva a tripla helyfoglalást. Kipróbáltam gyorsan, remekül működik.

Így viszont Sonarr v3 release után teszek egy próbát kíváncsiságból.

[ Szerkesztve ]

(#23) daninet válasza stickermajom (#22) üzenetére


daninet
veterán

Van egy rakás ilyen félregépelt nevű megoldás :DDD Van automatikus felirat letöltésre is egy.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#24) ferensz válasza daninet (#23) üzenetére


ferensz
senior tag

a Bazarr :D

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#25) vampire17


vampire17
addikt

A dupla tarolast en kitrukkoztem :)

Letoltesi konyvtarnak megadtam a Plex konyvtaram (series/radarr, movies/sonarr) veglegesnek meg egy olyan konyvtarat ami nem letezik :) Igy siman letolti a plex konyvtaramba . Annyi h folyamatosan jelzi, h missing folder, de mar megszoktam :)

Annyi "hatulutoje" van, hogy telegramon ertesitest csak a letoltes elkezdeserol kapok, a vegerol nem. (ez sem faj tulzottan :) )

[ Szerkesztve ]

(#26) stickermajom


stickermajom
addikt

Az automatikus törlés amúgy működik valakinek? Van egy bash scriptem, ami 3 hét után automatikusan leállítja a torrenteket. Hiába van így beállítva a Radarr, nem törli: [link]

(#27) MasterMark válasza vampire17 (#25) üzenetére


MasterMark
titán

Dupla tárolásra én úgy emlékszem be lehetett állítani, hogy csak linkeket rakjon, így az eredeti fájl csak egyszer van, az átnevezett átpakolt saját dolgai pedig csak linkek az eredetire.

Switch Tax

(#28) daninet válasza stickermajom (#26) üzenetére


daninet
veterán

nem vagyok benne biztos, hogy minden klienssel működik, ezt nem részletezik. Mit használsz?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29) vampire17 válasza MasterMark (#27) üzenetére


vampire17
addikt

Es tenyleg, konkretan ez az alapertelmezett beallitas csak nem mukodott nalam, mert a torrent kliens es a sonarr nem ugyanazzal a group al csinalta a file-okat, illetve a mappa alapertelmezett jogai sem voltak jok.

Uh csinaltam egy uj csoportot, amihez hozzarendeltem a qbtuser es a sonarr usereket, a A ket program systemd scriptjeben modositottam. hogy ez a csoport legyen az alapertelmezett, illetve az umask-ot 002-re allitotam. a letolesi konyvtaron illetve a vegleges sonarr konyvtaron pedig a mappa jogot 775 re, a file jogot 664-re alliottam.

Igy mar szuperul mokodik a hardlink, nem foglal dupla helyet a cucc es mindket helyen ott van :) (ezt esetleg bele lehetne tenni a leirasba is!)

Meg az auto torlest (torrent oldaldol) kene valahogy megoldanom (ha mar hozza nyultam :) ) Elv a torrent kliensnel bepipaltam a remove-t illetve beallitottam, h minden trackernel 48 ora utan legyen "befejezett" a seed, de nem tunik ugy, mintha torolne... erre van valakinek otlet?

[ Szerkesztve ]

(#30) ferensz válasza vampire17 (#29) üzenetére


ferensz
senior tag

Nekem ruTorrentben van egy olyan ratio groupom ami lefedi a legkevesbe permissziv tracker seedelesi kovetelmenyeit es minden torrentnel az lesz a default ratio group.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#31) stickermajom válasza vampire17 (#29) üzenetére


stickermajom
addikt

Sonarr/Radarrnál kell beállítani az indexereknél, hogy mennyi idő ÉS ratio után töröljön. Fontos az és szócska, mert ha csak az egyik, vagy másik van beállítva, akkor nem történik semmi. Cserébe kiértékelésnél nem kell mindkettőnek teljesülnie. Tegnap játszottam vele, így működik. Torrentkliensben hiába állítottam bármit, az nem volt jó, csak akkor működik, ha valamelyik *arr állítja be.

Viszont, ha hardlinkeket használsz, akkor szerintem ez nálad nem lesz jó, mert megy a levesbe az egész.

[ Szerkesztve ]

(#32) vampire17 válasza stickermajom (#31) üzenetére


vampire17
addikt

Hardlink ugy mukododik, hogy amig egy darab is van a fajlrendszeren, addig megmarad a fajl. Tehat ha van mondjuk 3 hardlinked, 2 helyrol torolheted, csak akkor tunik el fizikailag, ha a harmadikat is torlod. (nyilvan az 1 a default, ez az az eset amikor nincs plusz hardlink.)

En most a bazarr-al szenvedek... nem teljesen tiszta, hogyan is kell beconfigolni... Valaki hasznalja esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#33) stickermajom válasza vampire17 (#32) üzenetére


stickermajom
addikt

Tudom mi az a hardlink, köszönöm.

Viszont a *arr v3 hardlink esetén Transmissionből nem töröl valamilyen okból.. ;) Nem is jelenik meg a logokban, egyszerűen figyelmen kívül hagyja a feladatát. Tehát megy a levesbe az egész funkció.

(#34) vampire17 válasza stickermajom (#33) üzenetére


vampire17
addikt

OK igy mar ertem, azt hittem arra irod, h torli...

Ez a hibajelenseg qbittorrent-nel is fennall vajon?

Ha Bazarr semmi esetben nem talalja a feliratot, akkor mit lehet tenni? Probaltam a score-t most lentebb vinni, de semmi...

(#35) dew28


dew28
aktív tag

#7 stickermajom
Radarr v3-nál a minimum 6 óra lett. :( Így, ha hirtelen eszembe jut valami amit megnéznék, akkor ez a módszer nem jó.
hm?

#34: vampire17
nalam siman mukodik az auto remove qbt-ben 20-as ratio-nal. *arr oldalon semmit nem kellett beallitani hozza

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#36) stickermajom válasza dew28 (#35) üzenetére


stickermajom
addikt

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#37) dew28 válasza stickermajom (#36) üzenetére


dew28
aktív tag

:R :B

[ Szerkesztve ]

(#38) daninet válasza stickermajom (#36) üzenetére


daninet
veterán

ezt rakd be cron-ba és állítsd be 10 percenként frissítésre

curl -X POST "http://localhost:7878/api/v3/command?apikey=dadada" -H "accept: application/json" -d '{"name":"ImportListSync"}'

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39) vampire17 válasza dew28 (#35) üzenetére


vampire17
addikt

igaz, en a sonarr/radarr-okkal akartam megoldani, de igy egyszerubb, valoban :) bealliottam a 48 ora (+10 perc) seedet, aztan delete torrent/data.

(#40) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem!
A Sonarrt elég régóta használom sorozatokhoz. A kliens egy Synology NAS.
Az a problémám, hogy van amelyik sorozatrészt a saját mappájába teszi, valamelyiket nem és képtelen vagyok rájönni, hogy miért nem! :F
Tehát így néz az elérési út: Download/Series/Sorozatnév/Sorozatévad. Ide kellene letölteni.
Viszont előfordul, hogy csak a Download mappába tölti le a fájlt, tovább nem, pedig a Sonarr elérési útban be van állítva! Ötlet?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#41) stickermajom válasza vampire17 (#34) üzenetére


stickermajom
addikt

Sikerült a Bazarr-t beállítani? Tegnap játszottam vele, egész ügyesen megtalált mindent. Milyen nyelven keresed?

daninet :R

(#42) daninet válasza Dolphine (#40) üzenetére


daninet
veterán

Nem így működik a dolog. Először a torrent kliensedben beállított letöltési útra szedi le a fájlt, majd ha sikeres volt a letöltés átnevezve bemásolja a sorozat mappádba.
Ha a letöltés sikeres volt de a másolás nem történt meg, akkor az Activity fülön nézd meg milyen okból áll a feladat. Van, hogy nem tudja eldönteni a név alapján mit csináljon a fájllal.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43) stickermajom válasza Dolphine (#40) üzenetére


stickermajom
addikt

Nincs rarolva amit nem importál be? Azokkal alapból nem tud mit kezdeni.

(#44) Dolphine válasza daninet (#42) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazad van, rosszul fogalmaztam! :R
Tudom, hogy előbb letölti, majd utána áthelyezi a megadott mappába a letöltött részt, de ez nem történik meg! :F A letöltés megvan, csak a megfelelő mappába helyezés nincs! Hol tudom megnézni, hogy mi a gondja?

stickermajom
Nem, nem rar.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#45) stickermajom válasza Dolphine (#44) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor Settings - General - Logging - Log Levelt állítsd debugra, utána egy sikertelen import után a System - Log Files alatt látnod kéne mi baja.

(#46) Dolphine válasza stickermajom (#45) üzenetére


Dolphine
addikt

Rendben, megtettem.
Mi a legújabb változata a Sonarrnak?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#47) daninet válasza Dolphine (#46) üzenetére


daninet
veterán

synology-n hozzáadod a http://packages.synocommunity.com útvonalat a csomagkezelőben, és ott megtalálod a legfrisebb portolást.
Mivel a NAS nem hivatalosan támogatott platform, így oda csak akkor kerül frissítés, ha valaki veszi a fáradtságot és átportolja a verziót ami működik az aktuális Mono-val.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48) daninet válasza daninet (#47) üzenetére


daninet
veterán

Még egy dolog eszembe jutott ezzel kapcsolatban:
Sok dolog nem frissül NAS-on. Ha ez zavar, szinte mindegyik NAS lehetőséget ad docker futtatására. Lehet egy alap UI nélküli linuxod amire telepítgetsz dolgokat. Az viszont már sok programnak natívan támogatott, a repók frissülnek.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49) Dolphine válasza daninet (#48) üzenetére


Dolphine
addikt

Az én NAS-omra a Docker kilőve, nem támogatott. Synology DS218.
A mai nap a logban ez fogadott:
Couldn't import episode /volumeUSB1/usbshare/Download/Nancy.Drew.2019.S02E03.720p.WEB.H264-CAKES/nancy.drew.2019.s02e03.720p.web.h264-cakes.mkv: Access to the path is denied.
Értem, hogy nem tudja importálni a fájlt, viszont azt nem tudom, hogy miért nem?
A mappáknak milyen hozzáférések kellenek?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#50) daninet válasza Dolphine (#49) üzenetére


daninet
veterán

ssh-n csatlakozz a NAS-hoz és ps | grep nzbdrone
ezzel megkapod melyik user név alatt fut a sonarr és tudsz jogokat adni neki

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.