Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #241811 üzenetére

    Pedig aztán vigyáztam rá, soxor az döntötte merre is fordulok, hogy biztos ne kelljen letegyem a lábam. :U ...de hát hiába, szinte csak terepeztem vele és azért néha le kellett tenni is, továbbá ezen a batár 46-os CB cipőn feszül is mint állat, sejtem Kínában nincs senkinek ekkora lába, a kamásli XXXL-es. :DDD Ez a tél hőmérséklet szempontjából kegyes volt, de nem mindig lesz ez így, lehetséges jézuskától (otthon angyal 🤭) téli becsatolóst kérek majd, amúgy sem árt ha kiszellőzik a nyári a néhány hónap alatt. :F
    Ami a féket illeti, ne kezdd te is mint Strezi a kerékpár autótetőn szállításának igénytelenségéről, mert mindenki dedikált, fűtött utánfutóban szállítaná kerékpárjait ha lehetne, vagyis ez egy kényszer. :U SX4-be aligha férne be 2 bringa, de szerintem az én XL-es vázammal egyéb személyautóba is nehezen, főleg második kerékpárként az 1-2 hetes kirándulás bőröndjeivel 1ütt. :( A visítás meg tényleg néhány fékezésig zavaró, utána el is tűnik, ami annyira "semmi", hogy ha nem jön szóba eszembe sem jutott volna...tényleg, mintha csak megvizesedett volna menet közben egy pocsolyában. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés