Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz parandroid #214290 üzenetére

    Ilyet még sose éreztem, meg hallottam, valószínű, hogy hamarabb kentem mindig mint kiszáradt volna.
    Ebike-nál érzet ezt veszélyesebbnek, mert ott elég esélytelen, hogy akár halljam (motor hangja, full face sisakban jobban fedett fül, hangos traktorgumi, csörögnek a kövek minden) mikor nem jó a lánc és a motor miatt nem feltétlenül lehet észrevenni, hogy mennyivel nő a hajtás vesztesége. Aztán lehet, ha belefutnék feltűnne.

    A víz azonnal lemossa a szárazra optimalizált kenőanyagot is egy olyan dolog, hogy mindenki nagyon magabiztosan írja, hogy már 2 csepp eső elmossa. Én meg lapítok a fűben hümmögve és magamat lámának érezve, mert ilyet én sose tapasztaltam és gondoltam biztosan én vagyok a béna, vagy hülye. Futottam már kimondottan nagy sarazásba, na akkor lett hangja, bár akkor annyi sarat felszedett a kerék, hogy már a kerék se tudott elforogni (álló hátsó kerékkel tolás kategória), de akkor is ami ropogást már hallottam inkább a láncra rakódott sár csikorgása volt és persze onnan már csak gurultam, hogy mielőbb lemoshassam a láncról és a gépről a sarat.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés