Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#214301) Toobee


Toobee
veterán

Érdekes ez a betegség kérdés is. Tegnap egyszerűen nem akart megindulni felfelé a pulzusom, gyenge is voltam (11-e óta pihentem). Ma meg újra repült a gép. Most mindenki covidos a családban, nekem igazából egy kis orrhangon, meg néminemű torokfájáson kívül nincs más tünetem. Se köhögés, se más, klasszikus dolog, de biztosan így is megviseli a szervezetet.

https://barbieripnk.hu/

(#214302) ZolkoW válasza flash- (#214300) üzenetére


ZolkoW
őstag

szerintem jó, én itthoni BF akcióban vettem egész jó áron.
jól ismételhető vele a mérés, bár minden levételnél 3 század bart elereszt :)
Ha a gombbal ereszted ki a levegőt, tehát felülről állítod be a nyomást, akkor meg kell várni, míg visszaáll a nyugalmi állapot, mert az áramló levegőnek alacsonyabb a nyomása, de ez nem a mérő hibája.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#214303) sebgutkopf válasza Toobee (#214301) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Te már a legmodernebb O verziós covidot kaptad el és annak megfelelően ezek szerint hamar túlestél rajta. Belegondolva egy normál nátha végén/után se megy valami fantasztikusan az erőkifejtés.

(#214304) -FLY->


-FLY->
őstag

Hoztam pár hete egy speeder 100-as meridát magamnak xl-be, bedobtam a garázsba, mert rossz idő volt. Ma volt nyugis időm és elővettem. Vmi brutális, hogy milyen könnyen guru/hajtható.
Gondoltam akkor gyerünk a hegyre, végül feltekertem úgy, hogy az orromon tudtam végig venni a levegőt. Lefelé kicsit be is fosatott, meg le is fagytam róla. :D Lenne két kérdésem egyből. Az első az az, hogy mennyire kell fogjon egy ilyen hidros tárcsa? Rendesen meg kell húzni, hogy satuzzon pl a hátulja. A Második, az a guminyomást illeti, a boltban azt mondta az úr, hogy 4bar azért legyen benne kb (vettem pumpát is hozzá). 700x32C van rajta, én meg 98kg vagyok. Mehetek feljebb a nyomást illetően?

(#214305) MPowerPH válasza parkr (#214280) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ma nem jott. Sot, miota Nurnberget elhagyta, azota nincs tracking bejegyzes. :U
UPS el allando problemaim vannak, soha nem pontosak, vagy elobb jon, de legtobbszor 1-3 nap elteressel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214306) bringasisti válasza MPowerPH (#214305) üzenetére


bringasisti
őstag

A gumira van írva a max eltévesztettem a választ

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#214307) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#214296) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát az biztos, lefele még a csajok is gyorsabbak. :D

#214297Lacerta...úgy van, a vastag olaj szép csendben eszi meg a láncot. :K

#214301Toobee...áj kent szí jú! :(

#214304-FLY->...milyen fék? Az alap Shimano is egy-két ujjal satuzható kellene legyen. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214308) MPowerPH válasza ZolkoW (#214295) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most nem allok le vitatkozni, de a DT agyszettek a csucsot kepviselik. Szvsz minden review alapjan ott vannak a toppon, mert megbizhatoak, strapabiroak, es konnyen szervizelhetoek. :U
Egy normalis agyszett ott kezdodik, hogy 200EUR... DT -nel az a belepo a 350 -essel.

A 370 -est nem ismerem, szoval arrol nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214309) balintbaba


balintbaba
tag

Ma megvolt életem első láncszakadása. Persze kiállva, 30-cal, egy parkban, ahol mindenki látta, hogy hatalmasat esek. Legalább sokan odajöttek megnézni jól vagyok-e. :D

Volt előtte két erősebb megindulás 1300 watton, mégis 775-nél szakadt el. Mindegy, legalább az új lánc lehetőséget teremt, hogy az első tányért 38-asra cseréljem. :U

(#214310) -FLY-> válasza Hasaggymeg (#214307) üzenetére


-FLY->
őstag

Shimano Altus ST-EF505 + BR-MT200 + SM-RT10 fékszett van rajta. Olajfolyás, kicsapódás nem látható sehol. Első pár fékezésre elég érces/új hangja volt, aztán elhalkult. Lehet csak én várok ilyen könnyed érzést. Gondolom itt nincs rásegítés.

(#214311) Hasaggymeg válasza -FLY-> (#214310) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kell kis bekopás neki... mondjuk ez a Shimano legalja, de annak is satuznia kell egy átlagos kereket egy átlagos bringással.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214312) Hasaggymeg válasza Toobee (#214301) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Betegség ide vagy oda, bár akár bujkálhat bennünk valami időnként amivel észrevétlenül küzd a rendszer, amúgy is vannak jobb és rosszabb napok...nekem is pl. sz@r volt a tegnap, már rosszul indult mert éppen mielőtt végeztem volna lett gond a munkában, rohantam, hogy megoldjam mielőtt lejár a munkaidő mert tervben volt a bringázás, aztán a bringán kattogott valami egész végig ami teljesen rányomta bélyegét tegnapi menetemre, egyszerűen nem tudtam beazonosítani a zaj forrását. :O Csak akkor szólt ha ülve terheltem a hajtást, de azt is úgy gyenge közepesen, mert ha megnyomtam neki, vagy alig terheltem elhallgatott, ahogy akkor is ha kiálltam, nem tekertem csak gurultam és esetleg ficánkoltam a nyeregben hátha, stb.-stb. Aztán otthon nem hagyott nyugodni a dolog és először szétkaptam a nyeregrögzítés, nyeregcső környékét, majd a hátsó kereket vettem ki megkenni az átmenő tengelyt hátha az a ludas, amiből aztán végül teljes fríhab méjntönönsz lett. :U Erre már készültem elmentett videóval, meg mindennel, hogy majd egyszer nyugodtan nekiállok, de a tegnap belesodródtam, így szétszedés, törlés majd Shimano freehub grease-el való bő megkenés lett a vége. Ma délután kiderül mire jutottam a kattogással, amiről a tegnap még úgy véltem szinte biztos nem a középcsapágy/hajtómű/pedál környékéről ered. :F Egy biztos, a Mavic ID360 reteszelésnek ilyen csendes kerregése még nem volt soha. :DDD Közben arra is rájöttem, hogy egyik gumitömítésnek kizárólag hangtompító szerepe van, természetesen visszament az is.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214313) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#214295) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Korábban számolgattam a kilométereket és 150-200 után kentem, újabban viszont már minden második (rövidebb, 1,5-3h) száraz menet után törlöm és kenem a láncot, minden menet után pedig csak törlöm le róla a dzsuvát. Ha hosszabbat megyek, amolyan félnaposat, vagy nagyon porosat, esetleg sárosat, akkor azonnal kenem utána.A becsúszókat minden menet után törlöm.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214314) Toobee válasza Hasaggymeg (#214312) üzenetére


Toobee
veterán

Azok a fránya hangok :DDD Tegnap hoztam el a Fujit csapágycsere a hátsó kerékben, ma azzal kerülök egyet.

https://barbieripnk.hu/

(#214315) -FLY-> válasza Hasaggymeg (#214311) üzenetére


-FLY->
őstag

Szoknom kell még, már nagyon régen bringáztam utoljára. Szerintem idén még maradok a platform pedálnál, mert bőven van bizonytalanságom.
Mondjuk én nem értek a bringákhoz, de feltűnt, hogy mindennek ismerős van neve rajta, szépen eldolgozottak a hegesztések, gyönyörű a festés és karbon a villa,
900-ig lehet kapni, ez csak egy 100-as.
A másik meg az, hogy olyan készlethiányok vannak... forgalmazó annyit mondott, hogy talán ősszel jön vagy 2db xl-be az országunkba. :DDD Főváros elesett, így maradtak a vidéki városok kis boltjai, rengeteg telefonálgatással.

(#214316) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma 24s -el megjavitottam a munkaba jaros idomet. A regi XC -s gepemmel, 3,5 bar kereknyomassal az 5.5km tartott 13:24 -ig, most kereken jottem egy 13:00 -at. :D
Eronletem akkor is faja volt, szal ezt betudom annak, hogy tenyleg ennyit er a friss technika.

Don't Tread On Me

(#214317) Hasaggymeg válasza Toobee (#214314) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Így érzésre rendben voltak a csapágyak a kerékben, remélem nem azok valamelyike vacakol. :F

#214315
-FLY->...mire vége a vírusnak itt a háború ami újra össze-vissza befolyásolja a világgazdaságot 😕...ha a 2008-as gazdasági válsággal indult akkor kijelenthetjük ez a század is jól kezdődik.🤭

#214316
MPowerPH...erős hátszél esetleg? ;] Csakis oda-vissza számít amit a Strava is kőbe vés. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214318) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#214317) üzenetére


MPowerPH
félisten

Segmentem van itt, es csak 1 iranyba merem. Oda-vissza ugye osszerakni nehezen kivitelezheto, mert eltelik 8 ora. :DDD
Szelcsend van. Csak olyankor nyomom meg, amikor nem fuj, kulonben nincs ertelme. A regi idom meg egy keso augusztusi reggel. Akkor taskam se volt, meg nem voltam igy beoltozve, szal tan akkor meg jobbak voltak a korulmenyek.

Strava monitorozza, de ezeket azert nem teszem elerhetove.

A masik mar nincs meg, szal nem tudok rakontrazni, de ezzel sokkal jobban maszok valamiert. Egyenes menetben nem gyorsabb, folfele rendre jobb a tempom vele, es sok olyan terep emelkedo van, amit ezzel megmaszok, a regirol le kellett szallnom, mert az elejet elemelte, barhogy helyezkedtem rajta. :F

Btw, van fent Facebookon egy szep Yeti SB115 TURQ 2, boven bolti ar alatt. Nekem regen az volt az etalon, de most kicsit csalodtam. :U Az a geo mar nem mai csirke, es mar akkor sem volt modern, mikor eloszor megjelent. Izzo sokkal agresszivebb.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214319) sebgutkopf válasza -FLY-> (#214310) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A fékkel kapcsolatban úgy van, ahogy Hasaggymeg is írja.
Kiegészítés hozzá, hogy egy ilyen gyors bringára nem is feltétlen cél a legharapósabb fejreállós féket tenni. A fékerőt a gép súlyához és a keréken elérhető tapadáshoz kell méretezni. Egy fölöslegesen erős fék csak az adagolhatóságot rontja, míg a nagy fékereje nem kihasználható.
Ha a súlyod miatt mégis nagyobb fékerőre vágysz (súly növekedésével az elérhető max tapadás is nő), akkor nem csak sokkal olcsóbb, de nagyobb változást érsz el azzal, ha a féktárcsákat cseréled nagyobbra és nem teljes fékrendszer cserében gondolkozol. Sőt valószínűleg elég csak elől a 160-as helyett egy 180-ast feltenni.

(#214320) MPowerPH válasza sebgutkopf (#214319) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bar nem ismerem a feket, de mar csak maganak a karnak a beallitasaval, bite point, lever reach oriasit lehet nyerni. Es akkor meg ott a nagy tarcsa, ha az elso telo/villa birja, meg egy sportosabb betet.

Don't Tread On Me

(#214321) gabro0 válasza Hasaggymeg (#214313) üzenetére


gabro0
őstag

Az törlőronggyal mit csinálsz, ha már tiszta olaj? Ennyi törléssel úgy számolom pár hét maximum egy rongy.

(#214322) sebgutkopf válasza MPowerPH (#214308) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nekem amikor szervizeltek dt agyakat mindig mondták, hogy örökélet plusz egy nap. Egyszerű az egész felépítés, és kiváló az alkatrész ellátás, bármit lehet benne cserélni, ha kéne. Volt már 370-es agyam és most is van.
370-es agyból két féle van. A régebbiek kalapácsos reteszelésűek (3 pawl) talán 2021 első félévig így gyártották, amit egyébként szinte mindenki más is használ mint reteszelései módszer, illetve az új 370-es agyak már star rachet-es (akár a 350, 240, 180) csak alapból 18 reteszeléssel. Ha valaki nem triálos, akkor ez még előny is, mert lejtőn egy nagyobb berugázásnál így kisebb a láncvonal nyúlás miatti pedal kickback. Viszont ha már star rachet van benne, aki sűrűbb reteszelésre vágyik az új 370-esek már upgradelhetők ezért a sűrűbb fogazású kerekekre.

(#214323) flash- válasza ZolkoW (#214302) üzenetére


flash-
veterán

amilyen eltérések vannak tök felesleges is guminyomásról addig beszélni amíg nincsen pontos mérésünk ezek szerint hiszen még tized barok is számíthatnak írások szerint.
de vajon azokat a gagyi olcsókat is lehet kalibráltatni? vagy mondjuk azt kéne tudni hogy egy jól mérő mérő általi 6 bar az egy pontatlanon mindig ugyanannyit mér mert akkor lehet tudni nagyjából mi az eltérés :F
közben még ezt találtam olcsóbb alternativának, nem olyan okos de alap dolgokra talán jó lehet:
Lifeline
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214324) ZolkoW válasza MPowerPH (#214308) üzenetére


ZolkoW
őstag

ne is, mert elég gyenge érv lenne, hogy mennyibe kerülnek :D

én sem azt mondtam, hogy szar a 370-es, hanem hogy vannak épp elegen, akik szerint szar.
Saját tapasztalatom nincs vele, és valószínűleg nem is lesz.
Meg biztos vagyok benne, hogy sokan elégedetten használják, hiszen ha mind rossz lenne, mindenki visszavitte volna.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#214325) flash- válasza flash- (#214323) üzenetére


flash-
veterán

ó most nézem ahogy a chainreaction hülyének nézi a magyarokat nem gyene milyen szállítási díjat rak rá. 13 euro csak a szállítás??

, akkor már tényleg az SKS máshonnan
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214326) andrisbandi válasza ZolkoW (#214324) üzenetére


andrisbandi
őstag

#214322 sebgutkopf
Ahogy írta; az előző verziókhoz képest "becsapás" volt a 370-es, mert gazdaságos verzió volt.
- Aztán észbe kaphattak...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#214327) Ringman válasza flash- (#214325) üzenetére


Ringman
nagyúr

dekában 7ezer, ha épp elérhető, érdemes készletértesítőre feliratkozni: [link]

(#214328) flash- válasza Ringman (#214327) üzenetére


flash-
veterán

valóban köszi, ez talán még az 1-es verzió nem tudom mi a különbség árba jó :) lehet rányomok

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214329) MPowerPH válasza ZolkoW (#214324) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyebkent en beneztem am. 370 -est 350 -esnek neztem. Azert csodalkoztam eloszor, hogy mi a franc, hogy nem ratchet -es. :F Utana lattam, hogy az 1900 -as kerekekre nem azt raktak, amit az 1700 -asokra. Ez mondjuk durva, nem hiszem, hogy arban akkora a difi.
Es akkor mar a konnyu szerelhetoseg is ugrott, ami a 180-240-350 -esnek a nagy előnye.

Mondjuk ugy irjak az oldalon, hogy 370 mit Ratchet LN 18. :F Igaz nem a felso katos agyakhoz hasonlo Ratchet System 36 SL. Nem tudom, mi a kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214330) Ringman válasza flash- (#214328) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez is a v2 verzió

(#214331) Ringman válasza MPowerPH (#214329) üzenetére


Ringman
nagyúr

a 18 és a 36 a fogak száma, ki tudod cserélni az agyon.

az outinál az 1800-as széria a 370-essel szerelt, az 1600-as a 350-essel.

a 370 az nem ratchet-es.

(#214332) parandroid válasza gabro0 (#214321) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden benzinkúton van olajos hulladék tároló.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#214333) flash- válasza Ringman (#214330) üzenetére


flash-
veterán

ja tényleg most hogy guglizok látom a v1 az ezüst, de a soroksáriban meg a corvinnál van is ebből

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214334) flash-


flash-
veterán

r-2bike- nál berendeltem a két köpenyt, ha ráteszem az elsőkerékre de nem fog úgy beférni akkor vajon visszafizetik ezt a bontottat,vagy már nem mert használt lett ezáltal a köpeny?
nem igazán vagyok otthon a visszafizetésben, az infójuk alapján se derül ki.

ezt írták válaszban emailre:

if the tyre has no assembly marks and is back in its original packaging, we can take it back.

Here you can find all information about returning articles:

https://r2-bike.com/return

Please follow the instructions on the website so that we can process your return as quickly as possible.

Notice:
It is impossible to exchange a returned article directly for another one. Should you wish to exchange an article,
please order this new in the shop. The refund for returned items will be made as soon as possible.

de egyébként meg mennyire jó-nemjó ötlet az hogy ha elől 25 ös hátul 28-as köpenyt használnék? (úgyis vagyok 95 kiló) páran így használják,( van aki elől megy nagyobbal)
van ennek hátránya? mert arrol nem találtam infót. mert ha nem megy fel elöl csak hátul a 28-as akkor a bontatlan másikat visszaküldeném és jönne előre a 25ös lehet úgy járnék a legjobban?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214335) Hasaggymeg válasza gabro0 (#214321) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szemétbe, az meg (legalábbis innen Dunakesziről) a budai, vagy újpesti hulladékhasznosítóba ahol lesz belőle fűtés és meleg víz...remélem olyan környezetkímélően megszűrve füstjét amennyire csak lehet. :F Ezzel amúgy jó soká lesz igazán olajos, nagyon vékony olaj. Én 3 ronggyal törlöm, 1 kisebb mellyel az első homokos dzsuvát, zsírsarat a lánc, váltógörgők és első tányérról leszedem, második nagy rongy melyet a lánc mögé terítek, hogy felfogja a fölösleget, és a harmadik, a legtisztább, mellyel végül szárazra törlöm.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214336) vallas válasza flash- (#214334) üzenetére


vallas
senior tag

Simán mehetsz hátul 28-al, elől 25-el, én is használtam úgy a fenti okok miatt, semmi hátránya nincs...
Szerintem ha csak felteszed a felnire a gumit, és bepróbálod a villába, és nem fér be, után visszacsomagolva nem fognak vele szivózni, és visszafizetik...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#214337) flash- válasza vallas (#214336) üzenetére


flash-
veterán

köszi szépen! hátha, gondolom ezek a bringák egyforma gumiméret szerint vannak építve tervezve,stb, de nem biztos hogy az én szintemen van e ennek jelentőssége ,
a felnim egyébként vékonynak vagy vastagnak számit?
622x19 van ráirva, erre a 28 az nem sok amúgy?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214338) Ringman válasza flash- (#214337) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem, 19-es belső méretre a 35-40-es is rámegy simán.

(#214339) Hasaggymeg válasza Ringman (#214338) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt egy 17 mm-esen (Rodi) van egy 50-es gumi (Race King)... :D ...igaz csak 26".

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214340) parkr válasza flash- (#214337) üzenetére


parkr
őstag

Mondjuk a helyedben figyelnék rá hogy ne sérüljön a gumi, pl. leszedő nélkül raknám fel és le ha megoldható.

Amúgy a continentalnak van is országúti szettje ami direkt felemás (23 & 25mm), szóval nincs az ilyesmivel semmi gond

(#214341) szuszinho


szuszinho
őstag

Visszaolvastam az elmúlt napok irományait, és ha már sok szó esett az agyakról: Novatec milyen minőséget képvisel? Beújítottam még egy gépet :DDD és filózom, hogy a kónuszos agyat cserélni kellene valamikor...

Más:
36-40 méretben milyen külső ajánlott többnyire aszfaltra?

(#214342) Hasaggymeg válasza szuszinho (#214341) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár nekem nincs tapasztalatom vele, egyik legnagyobb név a kerékagyak világában.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#214343) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Megjott a kerekparhoz a fogyokura. Kemeny... 1253g. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214344) bardi válasza MPowerPH (#214329) üzenetére


bardi
aktív tag

Nem feltétlenül ugrik emiatt a könnyű szerelhetőség, nekem a stans agy 6 kalapácsos, és ha meg akarnám kenni ezt a részét, a fogaskoszorút pl le se kell szednem, kézzel széthúzható az egész. Csapágyak kiszedéséhez kéne szerszám, de az minden agynál kell.

Hasaggymeg, ha csak ülve tekerésnél jön elő a hang, nem lehet a nyeregcső? Nekem most valószínű az kattog, állva tekerve semmi hangja, ha a vázat nyomkodom, úgy se, ha állva ugrálok, akkor se kattog, de ha ülve berugózik, akkor kattan egyet...

'92 Honda VFR 750

(#214345) MPowerPH válasza bardi (#214344) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, 370 -esbe beleneztem, es annal irtak, hogy nehezen lehet hozzáférni a csapagyhoz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#214346) ZolkoW válasza MPowerPH (#214329) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ez a "nem hiszem hogy árban akkora a difi" sokszor előjön, de a gyártók, ha komoly darabszámról van szó, 2 eurocentért hajlandóak komoly dolgokat megmozgatni, újratervezni, megmarketingelni, stb..
Éljen a tömegtermelés. Mármint éljen, csak ez a velejárója.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#214347) flash- válasza parkr (#214340) üzenetére


flash-
veterán

köszönöm a tippet, megpróbálom majd úgy, a nem hajtogatós lugano-t kézzel le fel raktam róla de a decathlon hajtogatható görgősgumi az ,hát elsőre nem meg másodjára se ment, ketten birtuk csak ráerőszakolni :DDD azóta mondjuk már könnyebben megy le fel az is,elsőre volt halál
különben jól gondolom hogy a hajtogatósat nem lehet "rossszul" felrakni? mármint hogy hiába hajtogatós, az úgy nem fog felfeküdni ha a futófelület nem teljesen merőleges az aszfaltra, ha ráteszem és felfújom az magától mindig úgyis beáll?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#214348) MPowerPH válasza ZolkoW (#214346) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igaz, azert ezeket a felniszettek viszik a gyartok rendesen, minden megsporolt EUR szamit mindegyik felnel.

Don't Tread On Me

(#214349) ZolkoW válasza szuszinho (#214341) üzenetére


ZolkoW
őstag

én novateces vagyok, eddig csak jó tapasztalataim vannak velük, de múltkor valaki (Hasaggymeg?) linkelt videót, amiben szidták, nekem egyelőre mind3 pár jól működik.
791-792-eseim vannak, van belőle alapméretes és boostos is, és elég jó könnyűek. Meg kapható hozzájuk mind3 elterjedt kazettatest emészthető áron, és persze átalakító a tengelyhez. Az enyém 4 kalapácsos, de van 3 és 6 körmös is.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#214350) werszomjas


werszomjas
őstag

Garmin Varia Radar RTL515 - 55k

Árukereső szerint sose volt még ilyen olcsó, így jó vétel lehet aki ilyet szeretne. Nem olvastam még olyan véleményt, hogy valaki megbánta volna a Radar-t :DDD

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.