Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146451) bringasisti válasza rushty (#146450) üzenetére


bringasisti
őstag

A " márkát " most inkább ne említsük! Pumpa is fél perc a 8 bar. Ez 20 másodperc.

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#146452) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Érdeklődni szeretnék, ki milyen nyerget ( ülést ) tudna ajánlani? Kényelmes legyen, illetve Férfi ülne rajta ( 24 éves - 70 kg ) , mivel a mostani az egy kicsit kemény, zsibbadok rajta.

Egy Cross kerékpárhoz lenne, méghozzá egy Genesis Speed Cross SX 4.7 .

Mindent meghallgatok, maximum 20.000 Ft-ért kellene rá. Linket elfogadok ! :)

(#146453) rushty válasza zeus_2k14 (#146452) üzenetére


rushty
senior tag

Van, ahol lehet próbálgatni.

Revolut meghívó pü-ben

(#146454) HollyBoni válasza rushty (#146450) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezért felesleges kompresszor. Tényleg csak akkor vennék ha tervben van tubeless, vagy főleg másra használnád.

A megakadást nem értem, ha átalakítóval ereszt akkor sz*r az átalakító, és/vagy maga a pumpa fej. Egy 5-6-7 ezres műhelypumpával pillanatok alatt felfújsz egy országúti külsőt.
Ilyen áraktegóriában a kompresszorhoz kapnál egy jó sz*r minőségű gumi fújót (ha egyáltalán kapsz), és abból is a legtöbb autóshoz van csinálva, szóval adaptert kéne használnod ugyanúgy.
Nem tudom hogy próbáltál e már normális műhelypumpát, de ha nem akkor ne a mostanira alapozz ami sz*rul működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#146455) G@ben


G@ben
addikt

Tubelesst csak spéci pumpával lehet felfújni? Jelenleg belsővel megyek, nem is tervezek mostanában tubelessre váltani, de a jövőben még nem tudom, mi lesz és éppen műhelypumpát akarok venni az olcsóbb kategóriából, azaz 6-7k körül. Vagy akár Aldisat, ha lesz megint akcióban.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#146456) szrobert


szrobert
tag

Hátha érdekel valakit, leárazások a Canyon-nál..
https://www.canyon.com/en-hu/

(#146457) bringasisti válasza HollyBoni (#146454) üzenetére


bringasisti
őstag

A linkelt kompresszor ráadásul tartály nélküli ami miatt a tömlő nélküli kategória nem játszik

BENEFON DELTA--------N8

(#146458) samujózsi válasza zeus_2k14 (#146452) üzenetére


samujózsi
tag

Ami nekem eddig két alkalommal is bejött, a Selle Royal Lookin nyergek sportosabb változatai. De semmi biztosíték rá, hogy neked is jók...
Persze ha gramm mániás vagy, akkor felejtős, mert dögnehezek.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#146459) Toobee válasza sebgutkopf (#146445) üzenetére


Toobee
veterán

3x voltam eddig, de én nem olyan rég kezdtem a bringázást. Ha minden jól megy, a következő időpont szeptember 15-e, ismét Wexl. A Yoko nevű pályán viszont mostanában elég sokszor lejövök, szinte mindig arra megyek tekerni, nyilván nem egy bikepark, de jó móka. Komolyabb helyre még nem mertem menni, de videókon tetszik a Comment is, talán majd jövőre oda is kijárok, de kell még egy kis rutint, meg technikai tudást magamra szedni.

https://barbieripnk.hu/

(#146460) HollyBoni válasza G@ben (#146455) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nincs belső ami feltolná a külső peremét a felni pereméhez. Még az is nehezítí a dolgot hogy amíg nem ugrik be a külső a helyére, amikor fújnád egy csomó levegőt ereszt.
A lényeg hogy meg kell küldeni minél nagyobb levegő mennyiséggel minél gyorsabban, hogy a külső pereme szépen bepattanjon oda ahova kell. Ezt egy sima pumpával úgy tudod elérni hogy pumpálsz mint a vadállat, de sokszor ez nem elég. A kompresszor a legjobb megoldás, de vannak olyan pumpák amiken van tartály, ezt felfújod, utána kiereszted belőle a levegőt. Végülis egy kézi kompresszor.

Nekem volt hogy kompresszorral sem akarta az igazságot elsőre, le kellett fújni a külső peremét szappanos vízzel hogy jobban csússzon, illetve ki kellett szedni a presta szelep belsejét hogy több levegő jusson be.

Külső + felni kombó válogatja hogy mennyire lesz egyszerű a történet.

[ Szerkesztve ]

(#146461) FireKeeper válasza G@ben (#146455) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gumi/felni válogatja. ha mázlid van a kombinációval, akár sima műhelypumpával is sikerülhet, de ami biztosabb megoldás az a nyomáskamrás műhelypumpa vagy a kompresszor.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#146462) Toobee válasza G@ben (#146455) üzenetére


Toobee
veterán

Én egy pár gumit gumit felraktam már egy mezei, 2500 Ft-os pumpával. Legutóbb még szárazon, tej nélkül próbáltam ki, mert nem voltam biztos, hogy jó a szalag, de még úgy is sikerült.

https://barbieripnk.hu/

(#146463) G@ben válasza HollyBoni (#146460) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi!
Akkor szerintem lesz egy egyszerűbb műhelypumpa, valahogy már nincs kedvem többet költeni. :)

Toobee: akkor van remény! :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#146464) szkink válasza 6030D (#146439) üzenetére


szkink
aktív tag

:DD Az árát kiszolgálja.

(#146465) bringasisti válasza rushty (#146450) üzenetére


bringasisti
őstag

Azt még elfelejtettem mondani hogy 8 bar teljesítmény nem tud 8 bar nyomást a gumiban létrehozni mert a végén nincs szufla a szelepet kinyitásra

BENEFON DELTA--------N8

(#146466) f4lcon válasza HollyBoni (#146460) üzenetére


f4lcon
őstag

utólagos tartályokat is lehet venni, lásd Schwalbe Zefal

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#146467) jjeahh válasza G@ben (#146455) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem ez gumifüggő. Keskenyebb, könnyebben deformálódó vékony tubeless gumit simán fel lehet fújni műhelypumpával is, én egy pár Maxxis-t azzal raktam fel, de a Nobby Nic gumikat már nem sikerült, ahhoz kompresszor kellett. Erősebb a pereme, vastag a gumi oldalfala, nem ment olyan könnyen rá a felni peremére, vért izzadtam a műhelypumpával és úgysem sikerült. Pedig olyan pumpám van, ami egyszerre több levegőt képes kipréselni magából, mint az átlagos műhelypumpák, de hiába... Ha olyan a gumi, hogy leeresztve is nagyjából rá tudod masszírozni a felni peremére, akkor valszeg menni fog, mert akkor már csak egy kevés kell, hogy rápattanjon.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#146468) sz_abika


sz_abika
addikt

Ma próbáltam ki először karbonvillát a bicómban és a legnagyobb meglepetésemre semmilyen plusz komfortot nem adott hozzá az életemhez. Ez főleg annak a függvényében meglepő, hogy a nyeregcső amit szintén pár hete szereztem be nagyon is érezhető extrát adott az alfelemnek.

Ez lehet annak is a következménye hogy a villa ismeretlen márkájú (Battaglin vázból bontották) míg a nyeregcső Zipp?

PSN: xszabikax

(#146469) Fall-N válasza pippo76 (#146389) üzenetére


Fall-N
veterán

Ultra Derm amúgy is ajánlott bicikli karbantartás után lemosni az olajat és a gepzsírt az ember kezéről.

Ma munkahelyen is hasznát vettem, amikor a raklapszallitón (alias béka) cseréltem a gumis támasztókereket tömör műanyagra. A tengely csupa fekete gepzsíros volt így a kezemről le kellett valamivel szedni. Mivel élelmiszer boltban dolgozok így van nekünk meg árulunk is. De ha találsz a jóval olcsóbb CFA márkájú is ugyanolyan jó. Árulunk olyat is így tudtam tesztelni.

(#146470) Fall-N válasza sebgutkopf (#146393) üzenetére


Fall-N
veterán

Igazat adok neked, ilyen helyzetben és az autósok és a gyalogosok anyázasának az elkerülése ellen és a szabályos megoldás az (lenne), ha leszáll az ember és tolja a biciklit.
- Autók között nem szerencsés mert feltartja az ember őket, az autósok meg mindig türelmetlenek.
- Sínen kerülni balesetveszélyes és lehet, hogy a rendőr sem díjazná ha befut egybe az ember.
- Gyalogosok között járdán sem szerencsés, mert kisgyerek vagy idős ember a bicikli elé mehet és te leszel a hibás ha elütöd őket. Meg egyébként sem díjazzák a gyalogosok ha közöttük teker az ember.
Ha még megvan a baj lehet mutogatni, de jobb inkább elkerülni a bajt.

(#146471) Fall-N válasza HollyBoni (#146454) üzenetére


Fall-N
veterán

Egy olcsó normális minőségű műhelypumpával is pillanatok alatt fel lehet fújni. Nekem egy 3ezer Forintos Buster van, amivel pár pumpálassal fel tudom fújni a 4,1 barra a gumikat. Duplafejű csatlakozó van rajta, ugyanolyan mint amilyen a BBB-ken van.

(#146472) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Kerékpárszállítás vonaton, friss videó: [link]
:U

(#146473) HEAHEA válasza ZolkoW (#146314) üzenetére


HEAHEA
tag

Még nem írtam, mivel nem volt aki érdeklődő aki kérdezett volna róla, feleslegesen nem akartam írni. Majd írok róla hamarosan. :K Nekem fontos volt a külsős akkus megoldás, mivel a koskormányok nem a szélességükről híresek általában és egy "féltéglát" nem akarok a kormányon cipelni.
Azt meg nem tudom, hogy az ilyen beépített akkus lámpáknál mennyire megoldott a működés közbeni töltés. Írtad , hogy egy kicsit is komolyabb lámpát néznél ami kijelzős, arra ott van -=RelakS=- Busch & Müller IXON Space típosú lámpája.Tényleg ez működik powerbankról?
Milyen körülmények között használnád a leendő lámpát?

(#146474) Somatom válasza ro_bert17 (#146472) üzenetére


Somatom
veterán

Kicsit félreérthetően fogalmaz. A 20" -nál kisebbe és a 20" -nál nagyobba pont nincs benne a 20". :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146475) HollyBoni válasza jjeahh (#146467) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szerintem inkább a gumi szorossága a szűk keresztmetszet. Az oké hogy a felni meg a gumi is mondjuk 622, de mindig vannak kis eltérések. Minél szorosabban van a felnin, annál kevesebb levegő szökik ki mikor először fújod, és annál több levegő marad arra hogy szépen feltolja a gumit ahova kell.
Én jelenleg inkább a gravel világában mozgok, és hallom hogy sokan megvszenvednek a 35-40mm-es gumikkal is. Vannak pl. a Compass (most már Rene Herse) gumik. Arra mennek direkt hogy minél könnyebb legyen a gumi, és minél jobban csillapítson. Azaz puha oldalfal, minél kevesebb anyag. Sokszor egy 35-ös gumijuk olyan könnyű mint egy normális 28-as outi gumi. Láttam nem egy képet ahol a tubeless folyadék eresztett konkrétan az oldalfalon keresztül, annyira vékony. Mégis hallottam csomó horror sztorit hogy mennyire meg kell szenvedni vele (meg hogy mondjuk kompresszorral megküldés után lerobbant a felniről).

(#146471) Fall-N: Akkor lehet inkább 3500ft-tól kellett volna írni. :) Nekem vagy egy 10 éves Bike+ pumpám van, rajta van még a régi árcédula, 4500ft. Tavaly vettem rá új BBB fejet és tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#146476) ZolkoW válasza HEAHEA (#146473) üzenetére


ZolkoW
őstag

Azóta találtam egy mégszimpatikusabbat, olyannyira, hogy még rágódok rajta kicsit, aztán szerintem megrendelem :)
[link]
A Lumintop is azok közé a gyártók közé tartozik, akiket figyelek, bár lámpám csak egy olyan van tőlük, ami elromlott a tulajánál, és javításra vettem (persze nem igazán kezdtem hozzá..)
Főleg vegyes minőségű aszfalton lenne használva, a kijelző nem szempont, csak az, hogy valamilyen módon jelezze a töltöttséget. De ez is kevésbé fontos, ha bele tudok rakni egy akár 5000 mAh-s akksit ;). Ez nincs rossz árban, a high fokozata 450 lumen asszem, az remélhetőleg elég lesz, és ezt tudja elég sok órán keresztül. A vetítési kép is jónak tűnik, hidegfehéret elviselem.. Nem is az a cél, hogy töksötétben biciklizzek vele, de a múltkori rossz élmény volt, a szürkületből mentem át a sötétbe este 7-fél kilenc között, és a kb. 30 lumenes villogóval nem sokat lehetett látni :D /tehát pl. elindulok szürkületben, és biztonsággal hazaérjek bármilyen sötétben, egyelőre nem tudom, fogok-e kifejezetten éjszaka tekerni indulni. Terepre meg szerintem kevés../
Előbb kipróbálom élesben az S2-imet, direkt figyelek majd a fokozatokra is, aztán ha elégnek tűnik a 40%-os állás, szerintem rendelem is. S2+ van lencsével is, más leddel is, de ez tud pár extrát, az egyik a bazi nagy akksi belehelyezhetősége..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#146477) -=RelakS=- válasza HEAHEA (#146473) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az Ixon Space 2 és fél órát bír kb max fényerőn, ez szerintem mindenre is elég.
Ha rádugsz egy akármicsoda powerbankot, fali töltőt, stb, működik tovább, de a kijelző valami értelmetlen időt ír ki. Legalábbis fura, hogy bekapcsolt lámpánál többet mutat, mint kikapcsoltnál, tehát nem lehet a töltési idő, de a hátralévő idő sem, mert külső táp van rajta :F Rádugtam töltőre, 4 óra múlva kiderül az igazság.
Lehet, hogy több értelme van magát a lámpát powerbanknak használni máshoz (pl kínai csillió lumenes csodalámpa, hogy ne fejeld le az ágakat), mert hogy ilyet is tud :)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#146478) 6030D válasza ZolkoW (#146476) üzenetére


6030D
Ármester

Ha csak a 400 körüli fényerő kell, akkor miért nem jó a Gaciron fele ennyiért?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#146479) -=RelakS=- válasza ZolkoW (#146476) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lumintop B01 teszt
A Tool AA 2.0 lámpája kézi lámpa, de néha az az érzésem, hogy elektronpára hajtja.

Ja, amúgy ha ezek drágák, akkor a B+M-től az Ixon IQ Premiumot mondanám. Ceruzaelemekről megy, fontos a jó minőség. Az enyém kicsit megolvadt néhány vacakabb akkutól, amik felforrósodtak (köszöni, ettől még működik :D ) Ha nem kell töltő, kb harmad áron megvan, mint az Ixon Space.

Bike-Discount.de-n most pont akciózzák a lámpákat.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#146480) ro_bert17 válasza Somatom (#146474) üzenetére


ro_bert17
őstag

A cég hűen az arculathoz, meglehetősen késve publikálta ezt a videót. Mennyivel szerencsésebb lett volna szezon elején.
Kiegészítve azokkal a tiltásokkal, figyelemfelhívásokkal amelyek szintén elég hasznosak lennének az utasnak.

Ettől függetlenül ha a valaki a topikban a későbbiekben rákeres, talán hasznosíthat pár infót.

Szerk: Egyébként meg: "Ha a kerékpár kereke 20"-nál nagyobb, csak kerékpár-viteldíj megfizetése mellett, a kerékpárokra vonatkozó egyéb szabályok betartásával szállítható (akár össze van csukva, akár nem). A kerékpárjegyet akkor is meg kell vásárolni, ha az utas szétszereli a kerékpárját (például az egyik kerekét leszereli), de a részeket egyazon utazás során szállítja.
Minden 20", vagy annál kisebb kerékátmérőjű kerékpár, és az eredetileg egykerekűnek gyártott kerékpár (monocikli) – amennyiben a többi utast nem akadályozza – az étkező-, háló-, illetve fekvőhelyes kocsi kivételével a Ŏ jellel jelölt vonatokon is díjfizetés nélkül
- a jármű utasterében csak összecsukva és becsomagolva szállítható;
- a jármű peronján – összecsukhatóságtól függetlenül – csomagolás nélkül is szállítható;
A kerékpárok becsomagolásánál elegendő a szennyezést és sérülést okozni képes részek beburkolása.
A 14 év alatti gyermek a 20"-nál nem nagyobb kerékátmérőjű gyermekkerékpárját bármilyen vonaton a jármű utasterében díjfizetés nélkül szállíthatja, amennyiben a többi utast nem akadályozza."

[ Szerkesztve ]

(#146481) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

A Bike 24 megbízható? Ha jól emléxem többen is rendeltetek már onnan.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#146482) jjeahh válasza Hasaggymeg (#146481) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én háromszor, összesen 500 eur értékben, eddig minden megérkezett gond nélkül, nálam mindíg az első webshop, ahol szétnézek, ha keresek valamit :K .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#146483) Somatom válasza ro_bert17 (#146480) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek tényleg hasznos infók. A kis Tomos kempingemhez csináltattam egy gyöngyvászon táskát. Abban tartom a kamion fülkéjében. A pedálja is felhajtható, úgyhogy teljesen vonat kompatibilis. Nem tudod, hogy mi a szitu nemzetközi vonatozásnál? Lehet, hogy kipróbálnám, milyen vonattal melóba menni (Günzburg környéke).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146484) parkr válasza Hasaggymeg (#146481) üzenetére


parkr
őstag

top3 az biztos

(#146485) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#146481) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tőlük rendeltem a Sigma BC 16.12-t, aminek nem működött a háttérvilágítása.
Írtam nekik e-mailt, mondták, küldjem vissza, pénzt visszaadták.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#146486) ZolkoW válasza 6030D (#146478) üzenetére


ZolkoW
őstag

egyrészt ez azért 850-et is tud, meg Lumintop ;), meg a 450-et is 5 vagy hány órán keresztül.. a Lumintopoknak azért van egy összeszerelési minőségük, még ha ők is hibáznak néha..
A B&M szerintem ennek töredékét tudhatja, töredék üzemidő mellett, hiába szép a kijelzője :)
Ránézek a többi típusára is, de szerintem nem nekem való..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#146487) IzI


IzI
senior tag

Mi a véleményetek róla ? [link] .Egyszerű hobbi kerékpáros vagyok,2-3 órás tekerések maximum. Esetleg más,ami jobban megérné?Amit én néztem ki,csak máshol [link]

(#146488) Jester01 válasza Somatom (#146483) üzenetére


Jester01
veterán

Ulm-ba megy közvetlen railjet vonat kerékpárszállítással.

Jester

(#146489) Somatom válasza Jester01 (#146488) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, majd utánanézek! Ulm az 40Km. Annyit biztos nem fogok tekerni a kempinggel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146490) varsam


varsam
őstag

2000, max 2500 euroért ki milyen AM / trail bringát venne, ajánlana?
29er, 130-150mm mozgás elől-hátul.
Esetleg akinek szembe jött valami jó ajánlat, azt szívesen várom, akár jó állapotú használt is szóba jöhet XL méretben.
Kevés a merev bringa, teljesen rápörögtem a fullyra, kell egy jó öszvér amivel lehet mászni és csapatni is lefelé.
Szóval, kinek mi a tuti vétel?

(#146491) rétisün válasza Hasaggymeg (#146481) üzenetére


rétisün
veterán

többször rendeltem tőlük (is :B ) soha nem volt semmi gond. most is úton van egy csomag :U

mod: olvasd el az összefoglalót, benne van a külföldi webshopok felsorolásánál :P

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#146492) 6030D válasza ZolkoW (#146486) üzenetére


6030D
Ármester

Amit linkeltél, abban a leírás szerint 2,5 órát tudja a 450-et. A többit elhiszem. :)

rétisün: akasztják a hóhért! :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#146493) Jester01 válasza Somatom (#146489) üzenetére


Jester01
veterán

A közvetlen vonat az Augsburg vagy Ulm de onnan van helyi.

Jester

(#146494) Sped


Sped
aktív tag

Végre elkezdik építeni a Szentendre-Budapest kerékpárutat

Szentendrén belül pedig a kerékpárnyomokat kellene újrafesteni és néha mondjuk takaríthatnák az út szélét, csupa kavics és törmelék az egész. Jó persze túl sokat kérek... :(

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#146495) ZolkoW válasza 6030D (#146492) üzenetére


ZolkoW
őstag

van egy részletes teszt, most nem keresem elő, de a gyári adat (elég fura módon) egy 2600 mAh-s 18650-es akkuval lett megadva, ami még csak ebben a méretben sem számít nagy kapacitásnak (tényleg nem is értem... minden rendes gyártó elméleti maximumot ad meg laborkörülmények között, amit aztán ember meg nem közelít...) , de 21700-asból 5000mAh-s is van, igaz, az itthon véve további 4 rugó kiadás.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#146496) Hasaggymeg válasza jjeahh (#146482) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tieden is ilyen ID 360 racsni van a Mavic kerekeden? Néztem egy videót róla és nagyon megfogott,mert pont olyan mint a DT ratchet system-je csak éppen nem aranyáron. Igaz reklám anyag,de akkor is meggyőző. :F

(#146487) IzI...ez 2 nagyon különböző nyereg,ami nekem azt sugallja nem tudod sem milyen széleset akarsz,sem azt,hogy mennyire párnázottat.Az összefoglalóban van segítség elindulni valamerre.

(#146491) rétisün...vajon melyik f@sz írta azt az összefoglalót? ;] ...nem emlékeztem,de akkor is javaslatra tettem a megbíz6ó külföldiek közé,mert személyesen csak a Rose és a kici ócó kínaiaktól vásároltam külföldről. :B Köszi mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#146497) jjeahh válasza Hasaggymeg (#146496) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Dögöljek meg, de azt sem tudom mit kell nézni ezeken, szal nem tudom :D . Nem szedtem szét még soha egyet sem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#146498) Maximum1 válasza Sped (#146494) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez pont nem hiányzik senkinek, most is lehet/lehetett/ ott bringázni, nagy része töltésen megy, amit most felástak gondolom hogy lenyúlják a lovét bringaút fejlesztésre IS, a 11 út túloldalán is megy egy bringaút aki siet vagy ingázik úgy is azt használja, jobb és rövidebb.
Inkább Szentendrétől-Esztergomig csinálhatnának valamit, mert konkrétan nincs, vagy használhatatlan az egész ami van.

(#146499) Hasaggymeg válasza jjeahh (#146497) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Impozáns csupán 6°-os játéka van a racsninak,ami lassú,nehéz,technikás mászásnál,ahol gyakran nem is pedálozhatsz folyamatosan mert itt-ott tovább hajtva beütnéd a hajtókart valamibe,sokat jelent egy gyorsan beakadó racsni.Ha megnézed kereked leírását ott írnia kell milyen szabadonfutóval szerelték.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#146500) ZolkoW válasza ZolkoW (#146495) üzenetére


ZolkoW
őstag

Jó, mert annyian ostromoltatok a linkért... [link] BLF fórumos teszt.
Pontosítok, 2600-as akkumulátorral HIGH módban (450lm) kb. 2:15h-t mért, MID-ben (250lm) 5:45-öt, ugyanez 4000 mAh-s akkuval 3:30 és kb 9h.

Nem volt teljesen sötét, mikor hazaértem, de a kis Convoy 40%-os állása szerintem élhető, ha figyelembe vesszük a csak 20 körüli átlagomat :)
Na majd...még alszom rá, de ennyire szimpatikus biciklis lámpát eddig még nem láttam.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.