Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248946) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Van olyan köztetek, aki nyáron nagyon igényli a jól szellőző cipőt? Vajon ha igénylem a jó szellőzést, mennyire elviselhetőek a full műbőr-műanyag burkolt cipők? Lehet lassan ideje lenne vennem egy cipőt nyárra és ezúttal picivel teljesítményorientáltabbat vennék, nem a megszokott túra-spd fajtát. Elvárások:

- legyen "olcsó"
- legyen BOA, vagy esetleg tépőzáras, de ha lehet inkább BOA :D
- szellőzzön kánikulában! Ez fontos, mert gyakorlatilag egy rosszabb minőségű sport-bringás zokniban is úgy lefő a lábam, hogy fáj és egy hosszabb körről alig érek haza. A lábujjaim a problémásak, megdagadnak, hólyagoznak, nagyon idegesítő dolog, emiatt utcai cipőből is csak vékonyakat tudok hordani
- xc-gravel stílusú legyen

Az XC300-al van valakinek tapasztalata? Vagy a kistesó XC1-el, nagytesó XC5-el? Gondolom hasonlóak.

Esetleg valami más tipp?

Az első spd cipőm Giro Gauge volt, ami nagyon jól szellőzött, az orrán gyakorlatilag olyan vékony háló van, hogy fény felé tartva át lehet rajta látni. Ezután vettem egy Giro Berm-et, mert gondoltam az is ilyen, de sajnos a szövet részek alatt vastag szivacs van, nyáron számomra elviselhetetlen, csak 15 fok alatt tudom hordani. Most egy Shimano MT7-et nyúzok, ami nyáron már éppen elviselhető, szellőzhetne jobban, de elmegy, a szövet részek alatt viszonylag vékony szivacsréteg van.

#248935 MPowerPH: állandóan teszed tönkre a bringát :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.