Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243025) Sped válasza deny330 (#243020) üzenetére


Sped
aktív tag

Tele hassal (= nagyobb mennyiségű szilárd táplálékkal) szerintem nehezebb tekerni és a szervezet is küszködik, hogy emésszen is meg küldje az energiát az izmokba. Ha valaki sportol, akkor nem fog megállni szendvicset enni. Amiről te beszélsz, az a túrázás. Aki zselét eszik meg energiaszeletet, amnnak a teljesítmény a lényeg nem az élvezet. Én is megeszek óránként egy energiaszeletet, hegymászás előtt zselét is, mert a teljesítményt hajszolom. Engem az intenzív, gyors tekerés kapcsol ki, elkap a flow és imádom, az agyam kiürül, elfelejtem az összes gondom bajom. (Télen ezért szenvedek mert ilyet nem tudok csinálni..) A megállós, bámészkodós, ücsörgős túra nem érdekel, pedig hívtak már, de nem. Nekem a bringázás arról szól hogy egyedül lenni, senki máshoz nem akarok alkalmazkodni. ........ Aztán majd otthon zuhany után jólesik a szilárd, főtt kaja. (Alkohol viszont soha, az minden szinten rombol.).

Na ezt csak azért, hogy mindenfélék vagyunk és mindenféle szokásnak meg van/lehet a maga létjogosultsága.

[ Szerkesztve ]

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.