Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Miért nem lepődök meg.... :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) sfefe válasza tibaimp (#1) üzenetére


sfefe
őstag

Na igen...pont ezért fizetett az ember elő ezekre, hogy ne legyen reklám....mosteg tele nyomják ...vicc
Ja persze lehet reklám nelkul6csak akkor jajj fizess többet...
Na ennyit már nem ér az egész nekem...
Remélem sokan lemondják aztán észbe kapnak... Így total mindegy melyiket nézem tv vagy ezek...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Pár napja volt a hír "Lejtőre került a streaming" címmel... úgy tűnik az a lejtő egy egyre mélyülő árok inkább...

Bár úgyis az árazáson múlik minden... ha relatíve olcsó a reklámmentes csomag, akkor még mindig megéri, és legalább legális... akit meg nem zavar a reklám, annak meg kevesebbet kell fizetnie.

Amúgy a hülye prime video... a Fallout sorozat miatt adtam neki egy esélyt, de sehogy sem akarta 4K-ban lejátszani a sorozatot, úgyhogy azt hiszem 1 hónap után le is mondom...

(#4) noisia


noisia
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#5) noisia


noisia
aktív tag

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#6) razorka777


razorka777
veterán

Amikor a világ összes pénze nálad van, de az sem elég. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mi az a lineális? Guglin kerestem, de semmi értelmeset se dobott ki :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#8) Solten


Solten
addikt

Na mindegy, a tevemen a blokkolo jol mukodik

<insert Calvin Candie meme>

Saor Alba

(#9) Soderes


Soderes
aktív tag

Újabb lépés a torrentezés felé.

(#10) sb válasza Solten (#8) üzenetére


sb
veterán

Nekem is.
A Samsung TV reklám kitakarja majd az Amazon reklámot és meg van oldva. :)

(#11) Dragon3000 válasza HThomas (#3) üzenetére


Dragon3000
veterán

Pontosabban, akit a reklám nem zavar, az fizet ugyanannyit, akit meg igen az többet. Engem zavarna, hogy ugyanannyit fizetek és cserébe nézhetem a reklámokat.

(#12) Jester01 válasza Donki Hóte (#7) üzenetére


Jester01
veterán

Dobjátok a padlóla le! :DDD

Jester

(#13) HThomas válasza Dragon3000 (#11) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Burkolt áremelés, bosszantó, valóban.

De engem mondjuk az jobban idegesít, hogy pl zenénél ott van a Spotify, amivel le van fedve a 99%, amit egyébként hallgatnék, a maradék 1%-ot meg elengedtem, nem nagy veszteség...

De ez a video streaming agyhalál... szeretnék valamit nézni, találhatom ki, hogy melyik szolgáltatónál érhető el, aztán váltogathatom a csomagokat... meg persze nem megy a 4K, amit nem is értek, 2024 van, ki akar még FHD egérmozit nézni... na mindegy.

(#14) Dragon3000 válasza HThomas (#13) üzenetére


Dragon3000
veterán

Min akartad lejátszani? Mert nincs minden esetben UHD, leírás szerint pl pc-n csak HD van, Prime Video alkalmazással rendelkező bluray lejátszó, okos tv app, android telefon app, illetve Fire TV/Fire TV Stick esetében támogatott csak az UHD.

(#15) dabadab válasza HThomas (#13) üzenetére


dabadab
titán

"szeretnék valamit nézni, találhatom ki, hogy melyik szolgáltatónál érhető el"

...és a válasz az esetek jó részében az, hogy "egyiknél se".

DRM is theft

(#16) kakofónia


kakofónia
csendes újonc

Mi lesz a következő lépés? Ha nem vásárolsz, akkor nem nézheted a tartalmakat? :W

(#17) HThomas válasza Dragon3000 (#14) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

PC-n, a Prime Video alkalmazásból... hrrrrg, ha ez valóban így van, akkor az azért elég gáz... ez mondjuk az asztali gépemen volt, de amúgy nekem a TV is egy PC-re van kötve (a TV okos funkcióitól a falra mászom).

(#18) Donki Hóte válasza Jester01 (#12) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jajjjj, éltem. elílas :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19) Dragon3000 válasza HThomas (#17) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az amazon prime oldaláról van az információ, amúgy tényleg gáz, hogy pc-n nincs uhd, de az is, hogy ios termékek egyikén se a leírás szerint :D

(#20) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Csak akkor értik meg hogy nem kell a reklám, ha rákényszerítik őket. Azt pedig a pénztárcával lehet. Előfizetés lemond, seedelésbe beáll. Azt egyből megértik.

"nem hajlandó havi 3 dollárt fizetni pluszban"

Pluszban?? Összesen se!

[ Szerkesztve ]

(#21) dabadab válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


dabadab
titán

TANSTAAFL

DRM is theft

(#22) Fecogame


Fecogame
veterán

Helló torrent :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23) Dr. Akula válasza Donki Hóte (#7) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Azért nem dobott ki semmit, mert ez még annyira új. :D

(#24) Dr. Akula válasza dabadab (#21) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Nem teljesen értem, de bizonyára Cthulhu fhtagn.

[ Szerkesztve ]

(#25) Avayasoft válasza sfefe (#2) üzenetére


Avayasoft
tag

"Na igen...pont ezért fizetett az ember elő ezekre, hogy ne legyen reklám....mosteg tele nyomják ...vicc"

A Telekomnak évek óta fizetek a lineáris tv-ért, mégis tele van az összes csatorna reklámmal.

(#26) Fecogame válasza Avayasoft (#25) üzenetére


Fecogame
veterán

A Telekomnak évek óta fizetek a lineáris tv-ért, mégis tele van az összes csatorna reklámmal.

Ha fizetek érte, ne legyen reklám, ilyen egyszerű. Az, hogy sokan fizetik a TV előfizetést, és még reklámot is néznek, az ő dolguk. De én ha pénzt adok érte, akkor azt szeretném nézni, amit, és nem a reklámot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27) sb válasza Fecogame (#26) üzenetére


sb
veterán

Nem mintha meg tudnám mondani mennyi összegszerűleg ami kiváltja, de azért azt állapítsuk meg szerintem, hogy logikai összefüggésnek az kevés, hogy fizetek=ne legyen reklám.
Mi van ha kevesebbet fizetsz mint amennyi kell a reklámmentes működéshez? Mi van, ha elég amit fizetsz... de van akinek esetleg beleférhet, hogy néz egy keveset, de mondjuk a felét fizeti annak amit te. Szerintem összefüggő a dolog.

Aztán, hogy az összeg mennyi is, azt lehet nézni több oldalról. Nyilván van egy előfizetői nézet, havi X pénz sok v. kevés "érzésre" a szolgáltatásért. Lehet hasonlítani mennyiségben, minőségben, árban más elérhető szolgáltatáshoz...
Meg meg lehet nézni mondjuk szummában a cég bevételén, profitrátáján, hogy mennyire lehet egyensúly.

(#28) weiss


weiss
addikt

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#29) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog (1)

Megpróbálom árnyalni a helyzetet.
A Pime Video csak azokban az országokban kerül pénzbe, amelyekben nincs teljes körű Prime szolgáltatás.

Hans Németországban, Amazom Prime előfizetés mellett, alapértelmezésben kapja az ingyenes házhoz szállítást a Prime termékskáláján belül. Könnyen kiszámítható egy évben hányszor kell vásárolni, hogy nyereséges legyen az előfizetés. Ez Hans számára nem gond.
Ehhez kap még szolgáltatásokat, a teljesség igénye nélkül.
Prime Video, Amazon Music (korlátozott hozzáférés), Amazon Games (korlátozott hozzáférés), korlátlan tárkapacitás képek számára és korlátozott a videók számára.
Sajnos az Amazon Visa kártya megszűnt és még nincs utódja. 0,5 és 3% közötti cashback. A félszázalék minden vásárlásra érvényes volt. Kitermelte a Prime költségét.
Nekem inkább a Visa kártya fáj. A reklámokat részben ki lehet trükközni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#30) Seep válasza Hieronymus (#29) üzenetére


Seep
senior tag

Hogy is lehet oket kitrukkozni a streambol?

(#31) NemMo válasza weiss (#28) üzenetére


NemMo
őstag

:DD :DD :DD

(#32) Hieronymus válasza Seep (#30) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog (1)

A legegyszerűbb megoldás a néhány napi használod. Addig ameddig nem nem nyomják a tartalomba. Néhány nap pihenő után. újra reklámmentesen indul nézés.
A reklám nem fixen beépített többlet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.