Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) golyós


golyós
őstag

Ismerve a Honor üzletpolitikáját, ez a modell sem kapható majd itthon csak a sima vagy lite. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Dupla előlapi kamera... miért nincs hányós smiley???

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) PirosHello válasza pusszycat (#2) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :)
Lassan több kamera lesz a mobilokon elöl, mint hátul. Hát b+ ilyen egoista világban élünk, mindenki magát akarja 8K-ban filmezni. :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#4) DrBubo77 válasza pusszycat (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Azzal akarnak 3D arcfelismerést megvalósítani.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5) pusszycat válasza DrBubo77 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Nekem jó az ujjlenyomatos is. Szerintem azért erőltetik, h jobban hasonlítson a tudjuk mire.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) Luck Dragon

100 Pro százszor szebb ennél.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Csodálatos ez a kesze-kusza, többszínű, bazári hátlapi dizájn. Arról meg ne is beszéljünk, hogy miért nem tűnik fel az amerikai döntéshozóknak, hogy még mindig tök egyforma telefonokat nyom a Huawei és a Honor.

(#8) pusszycat válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr

A bele nem ugyanaz

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.