Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    Nos Absoluteblack graphene wax egy nagy kaka. Senki ne vegyen ilyet! Eddig a saját mixelt wax-al elment egy lánc nálam 4-5k km-t. Volt hogy 3-4 hetente viaszoltam csak. Ez a kb 2k-s láncomat pár száz km alatt kinyírta. Sz@rfos fossz@r sz@sz@r. Most felrakok egy 800km-t futott láncot a Moltenspeedwax cuccával. Az a wax jónak tűnik. Kibírt 300km-t simán most hétvégén. Remélem a hajtás túlélte. Most olvastam a ZFC oldalán az AB graphene lube tesztben az előzetes figyelmeztetést az AB wax-ról, hogy nem ajánlott. Én meg először azt gondoltam, hogy a túlmelegítés miatt bír keveset. Nos nem, mert vettem egy másik dobozzal belőle és az is sz@r.
    ZFC azt javasolja, hogy forgassunk két waxolt láncot. Egyet hétköznapra, egyet hétvégére. Így a normálisabb waxok 300-400 km javasolt ciklusával, ahol a kopás még minimális, jelentősen megnő a hajtás élettartama. Ezt a hajtást még eltiprom egy lánccal ha nem lett cserés. Holnap kiderül. Amennyiben cserés a hajtás, akkor ráállok a két lánc rotálására az új hajtásnál.
    AB kap majd egy mínusz végtelen értékelést a wax-ra. Nehogy jól érezzék magukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés