Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) tresh válasza Buster17 (#8849) üzenetére


tresh
addikt

Klíma lerántja. Amúgy meg ne a hidegben, az autóban kufircoljatok ;] van fűtött mélygarázs ha már autósszex van ;]

(#8852) Jorus válasza Buster17 (#8849) üzenetére


Jorus
nagyúr

"...egyéb körülmények között bepárosodott" Österrisse sexmasín vazzegh. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8853) Agostino válasza Buster17 (#8849) üzenetére


Agostino
addikt

szerintem nettó hülyeség zárt ajtajú kocsiban vizet forralni, de te tudod....

: ))))))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8854) VegyesTamás válasza Buster17 (#8849) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a páragátló spray kicsit segít a dolgon, de nem sokat, ha nagy a lihegés úgyis csöpögni fog a pára benn, ez egy ilyen sport :D :D :K

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8855) Buster17


Buster17
addikt

Ezek a válaszok. Sírok :C :DD

(#8856) Rivaul válasza VegyesTamás (#8843) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha már úgy kezdődik hogy: nem olyan rossz az... hogy kicsit a témánál maradjak, akkor azt ba"hatod ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8857) AMD Power válasza Buster17 (#8849) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem bevált a páramentesítő amit vettem. DE ugyan ez jó volt más "kollégának" is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8858) Snoop-y válasza Rivaul (#8856) üzenetére


Snoop-y
veterán

Van egy mondas erre:
A sex olyan mint a pizza ha szar akkor is benyomom ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8859) Buster17 válasza AMD Power (#8857) üzenetére


Buster17
addikt

Igazából kell a pára, hogy ne lehessen belátni, csak az elindulásnál a macera a pára. :))

[ Szerkesztve ]

(#8860) TaaT


TaaT
veterán

Amúgy a párát a klíma rántja le rohadt gyorsan száraz levegővel.

Give them hell Ukraine!

(#8861) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Hátha valaki képben van: adott egy '98-as Passat AHU motoros 1.9 TDI, 90 LE; szaki megállapította, hogy kicsi a kompresszió (15-19 bar hidegen), ezért gyűrűzni kellene. Ő 150-200K összeggel dobálózik ( az egész kocsi 500K volt, kb. annyit is ér). Van értelme ennyit rákölteni vagy hagyjam a fenébe, adjam el? Esetleg nem túlzó ez az összeg ha 60% kedvezménnyel szerzek alkatrészt? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#8862) Mágus2 válasza F.B.I. (#8861) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szét van hajtva az a motor. 19bar az alsó határ, az alatt generálozni kell. Hogy neked mit ér meg, azt nem tudom, talán bontott motort lehet olcsóbban szerezni, mint generálozni a mostanit.

(#8863) szőröscica válasza F.B.I. (#8861) üzenetére


szőröscica
addikt

Milyen jó kis verda volt az a Charade. :)

(#8864) F.B.I. válasza Mágus2 (#8862) üzenetére


F.B.I.
veterán

130K egy komplett motor és kitudja, az is milyen+beépítés...inkább eladom, szenvedjen vele, aki ért hozzá.
(csak fáj a szívem, mert futómű, fékek, lengéscsillapítók, vezérlés, kompletten újra van cserélve...de már nincs több pénzem, full motorgenerálra). :O

joamilestoné: bocs nem értelek, Charade az van de nem az enyém, fateréké, mondjuk jobban jártam volna ha nem veszek semmit, csak egy olyan kis gyöngyszemet, de sajnos, ahhoz meg nincs szinte semmi alkatrész, csak horror áron és évente befigyel 20-30K km is.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#8865) Mágus2 válasza F.B.I. (#8864) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A bontott motort olyan helyről érdemes venni, ahol mérnek kompressziót is előtte és vállalnak garit. :K Angol autókat bontanak így, ami lábon jött ide.

(#8866) F.B.I. válasza Mágus2 (#8865) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tudom van ismerős, csak az is 200K lenne átépítéssel a végén, azt hittem adagoló probléma vagy porlasztócsúcs hiba, a meg lett volna 50K-ból.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#8867) tresh válasza Mágus2 (#8865) üzenetére


tresh
addikt

Kár hogy itthon ilyet nem találsz :(

(#8868) Mágus2 válasza tresh (#8867) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Meg kell csinálni a boltot. Kell hozzá egy kis tőke, hozod az angol verdát és szétárulod. Hely kell hozzá és idő. Ha lábon hozod haza, tudod mit vettél, és az alapján kéred az árát. ;)

(#8869) tresh válasza Mágus2 (#8868) üzenetére


tresh
addikt

Ez még működhetne itt is de olyan papír munka kell alá itthon hogy nem pici tőke kéne hozzá első körben. Gondolkodtam én is rajta de tényleg rengeteg herce hurca van vele. jó schwarzba lehet bontani de ha megtalálnak akkor zsanettoznak érte :(

(#8870) Snoop-y válasza tresh (#8869) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tarsulnek egy ilyenhez angol oldalrol szivesen ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8871) tresh válasza Snoop-y (#8870) üzenetére


tresh
addikt

Sok dolog kell hozzá de lehet egyik este unalmamba összeszedem majd milyen papírokat kér a magyarisztani hivatalok halmaza

(#8872) Snoop-y válasza tresh (#8871) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es ha mar alkatreszkent megy? Pl nem az egesz kocsi csak a motor futarral?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8873) tresh válasza Snoop-y (#8872) üzenetére


tresh
addikt

Abba még lehet van járató út.Meg kérdezem ismerőst aki bontózik :K

(#8874) Rivaul válasza Snoop-y (#8870) üzenetére


Rivaul
addikt

Rover-re tudok sok-sok vevőt ;)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8875) tresh válasza Rivaul (#8874) üzenetére


tresh
addikt

Az a baj hogy ott a kaszni is sokat ér az is kéne :D

(#8876) Rivaul válasza tresh (#8875) üzenetére


Rivaul
addikt

Okosba kell nyomni :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8877) Snoop-y válasza Rivaul (#8874) üzenetére


Snoop-y
veterán

Beszelhetunk ha van olyan dolog amit otthonra nem lehet egybol megrendelni. Nalam elpihenhet futar hazaviszi. Ha allandoan lenne szallitas akkor lenne kedvezmeny is ra ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8878) Rivaul válasza Snoop-y (#8877) üzenetére


Rivaul
addikt

Milyen árakon vannak a futárok? Pl lökös? Vagy kisebb esetbe egy lámpa? Érdekel mert sokszor komoly hiányok vannak idehaza és most is keresnek vagy 15 féle karosszéria elemet... Köztük én is :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8879) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Én valami ilyesmi lámpát szeretnék összehozni az autómra. Chevrolet lacetti 2.0D sedan. Tudnátok benne segíteni, hogy hol érdemes nézegetni?

A fölső az biztos valami kis tuning lámpa lehet, de az alsó az asszem gyári csak valahgy bele építettek valamilyen fényt, amitől vagányabb.


[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#8880) tboldi válasza atti1848 (#8879) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha ilyen lámpákat szerelsz az autódba, akkor nagyon fognak szeretni műszakin. ;]

(#8881) VegyesTamás válasza atti1848 (#8879) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Még a műszaki hagyján :D alsóért ismerős 40k -t kapott helyszínit Angel Eyes tilos. Inkább költsd a szervízre, biutos van rajta valami :D tényleg nagyon jól néz ki, de el sem hinnéd erre mennyire mennek a sünök...imádják. Nincs bizonygatás, ott van látták, világítnemgyári helyszíni. Ez terjedhet 5k-Forgalmiig +kpmbeutaló. Nem ajánlom. :N

Szerk: valamilyen szinten meg is értem őket, most hazafelé áp-hídon jött utánam egy passat nagyon erős nagyon kék lámpákkal (csak kék) helyzetjelző helyére bekötve, csak az felkapcsolva...azthittem kézivel szembefordulok vele és tolatva refizek a szemébe csak a csacsi nem veszi úgy a rükit :D meg a mókolt xenonokról ne is beszéljünk :(((

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8882) Rivaul válasza VegyesTamás (#8881) üzenetére


Rivaul
addikt

Aki kitalálta hogy utólagosan lehessen xenont tenni autóba azt elé ültetném a családjával egy hétre kipeckelt szemekkel :W Bár sztem magát az eredeti feltalálót is :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8883) AMD Power válasza VegyesTamás (#8881) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor megnyugodtam ,hogy nem csak én kapok agyfaszt a sok ilyen csoda lámpástól.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8884) atti1848 válasza VegyesTamás (#8881) üzenetére


atti1848
senior tag

Akkor ennek is lőttek.Nem tudtam, hogy ez tilos, pedig jól néz ki.Az olyanokat is megbaxatnám az anyukkal akinek olyan fénye van mint a távolsági és jön szembe, erre az ember megvakul.

Szerk. De akkor ilyen ledes csíkot sem lehet bele szerelni?

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#8885) DeFranco válasza atti1848 (#8884) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kettő között komoly kapcsolat van, ugyanis az ilyen izzók-lámpák fő baja pont az, hogy közük nincs a megfelelő vetített fényhez, világítanak mindenhova minden erővel vakítva ezzel mindenkit

(#8886) TaaT válasza Rivaul (#8882) üzenetére


TaaT
veterán

"Bár sztem magát az eredeti feltalálót is"

Na jó ez epic fail volt :D :O

Give them hell Ukraine!

(#8887) TaaT válasza atti1848 (#8884) üzenetére


TaaT
veterán

"De akkor ilyen ledes csíkot sem lehet bele szerelni?"

Természetesen nem.

Give them hell Ukraine!

(#8888) raczger


raczger
őstag

Halál az összes nyestre... Szerencsére vezetéket nem rágott meg, csak a motorháztető szigetelést meg a tűzfalon lévőt

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8889) TaaT válasza raczger (#8888) üzenetére


TaaT
veterán

:D

Give them hell Ukraine!

(#8890) tomcsi23 válasza raczger (#8888) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szemetek!

TaaT: kemények ezek. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8891) raczger válasza TaaT (#8889) üzenetére


raczger
őstag

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8892) tomiii. válasza TaaT (#8889) üzenetére


tomiii.
aktív tag

(#8893) TaaT válasza tomcsi23 (#8890) üzenetére


TaaT
veterán

Még jó hogy idehaza ilyenek nincsenek, bár ahogy olvasom a nyest populáció is tudja mi a dörgés :B

Give them hell Ukraine!

(#8894) SpaceKombajn válasza tomcsi23 (#8890) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Nyest, a motortérbe megy egyen(y)est :D
Nem elég, hogy mindent megrág, még jól le is szarja a kocsit.
Ipari szalmiákszeszben áztatott bőrdarab a motortérben, az kb. 1 hétig távoltartotta, a félig vizzel tele levő műanyagpalackkal körbe rakott kocsi úgy látszik bevált.

spacetime

(#8895) Rivaul válasza SpaceKombajn (#8894) üzenetére


Rivaul
addikt

A vizes palackot a gép elé fél méterrel még a kereskedők is használják :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8896) tomcsi23 válasza SpaceKombajn (#8894) üzenetére


tomcsi23
veterán

Anno szívtam én is velük - bár egyszer egy kismacskát ébresztettem hajnalban, amikor felnyitottam a géptetőt. :F
Állandóan nyomokat hagytak, és ezen a nyestriasztos spay sem soket segített. A szigetelőt szétszedték, de egy csomó kaját is hoztam, volt ott minden: zsömle, kifli, párizsi. Gondoltam is, nyitok egy közértet. ;]
Ez a vizes palackkal körbe rakni azért érdekes - főleg, ha a ház előtt parkolsz a nyitott "parkolóban". :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8897) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

csak én nem bírom nézni, hogy ezeket az autókat ku.a sok pénzből gyakorlatilag használhatatlanná teszik? Lehet menni vele 50-100km/h -t tükör úton max...350Z...subaru? :F

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8898) tboy93 válasza VegyesTamás (#8897) üzenetére


tboy93
nagyúr

mint mar korabban is mondtam, a stilusnak ara van ;]

(#8899) SpaceKombajn válasza tomcsi23 (#8896) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Nyilván nem mindenhol opció, de udvarban megoldható(melóhely parkolóban perssze jól összejárják).
Rakd körbe élő kuyákkal akkor biztos nem mennek oda. :D
Gyújtókábel csemegét kellett volna kirakni nekik :D
Igen úgy nézett ki a kocsi, mintha egy vaddisznó sereg vonult volna át rajta, nem csak lábnyomok, hanem dagonyázás, csupa sár.

spacetime

(#8900) AMD Power


AMD Power
titán

Ecetes roncs kell a motortérbe ha jól tudom. Azt nem szeretik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.