Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Fater autójának jobb külső tükre eltört, vagyis csak maga a tükör, a tartó az ép.

Ez egy Mercedes Sprinter platós, 2002 ,308 CDI típusú. Néztem bele tükröt, hogy csak kicseréljük az üveg részt benne. Ez lenne az:

Azt írták erről a webshopos emberek,hogy nem hiszik,. hogy jó lenne bele, de a keresési beállításnál beállítottam az autó típusát. most akkor jó lenne bele vagy sem és hogyan cseréljük ki?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#5002) blt.62


blt.62
őstag

Automata klímánál amikor a hidegben (mint ma is -6fok) rá adom a gyújtást akkor mindig klímával indítja be a kocsit. Én mindig kikapcsoltam a klímát és úgy indítottam be. Hagytam,hogy a motor ahogy melegszik majd szép lassan nyomja be a meleget. EZ se olyan sok idő,mert pár km után már türhető idő van bent. TERMÉSZETESEN nem az állófűtésre és kiegészítő fűtésekre gondoltam. Eddig nem használtam télen se a klímát mert az egyik (ezek szerint nem hozzá értő) klíma szerelő azt mondta a lakás klímámra,hogy hiába hűtő-fűtő funkciós, egy bizonyos hidegebb idő (- 5 fok alatt) után már nem fog meleg levegőt fújni a lakásba.

Ezek szerint ha hagyom,hogy a klíma dolgozzon a hidegben is akkor hamarább befűt mintha nem használom? Gyorsabban befűt mintha arra várok,hogy a motor bemelegedjen és úgy fűtsek? Sokkal többet fog fogyasztani ha télen is megy a klíma?

MegtorloXp

(#5003) Mágus2 válasza blt.62 (#5002) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Autó is vana klímához? Milyen?

(#5004) Agostino


Agostino
addikt

üdv

bőröztetni akarom a kormányomat, lassan 17 éves lesz a járgány és már foszlik a kezem között. nem akarok nagyon belemenni, lényeg az, hogy elég ramaty. egy rendes új kormány 35 rugó körül van, bőrözést ők 16 000 körül megoldják, egy nap alatt. van velük valakinek tapasztalata? esetleg tud jó helyet? a másik a kárpittisztítás lenne. jó pár év dzsuváját ki kellene szedni, ki dolgozik itt pesten normál áron és alaposan?

ja, illetve bőrözés: szeretném megoldani azt, hogy amikor bőrözik a kormányt, kicsit megtömik alatta, hogy a kormány vastagabb legyen. ez butaság lenne részemről, vagy semmit sem befolyásol a (számomra) kényelmesebb fogáson kívül?

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5005) neduddki válasza Agostino (#5004) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kered &rew-t csepeli embere ngyaon korrekt boros, csak ne piros cernat kerj:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5006) Agostino válasza neduddki (#5005) üzenetére


Agostino
addikt

üdv

az az &rew ez az &rew? mi a baj a piros cérnával, piros az autóm, pont azon filóztam milyen jó lenne hozzá. bár ha jól sejtem koszolódik a sok tapitól

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5007) neduddki válasza Agostino (#5006) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aha, mert a fekete boron majjvas rozsaszin:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5008) werszomjas


werszomjas
őstag

Estét.

Kis hibafeltárásban kérnék segítséget.

Skoda Fabia 2005-ös dízel.

Ma voltam vele a városban, kb 30 km autókázás után hazaérek, állok be a garázsba, és az akksi visszajelző elkezd villogni, alapjáraton villog, állandó 2,5 - 3.0-s fordulaton pedig folyamatosan világít, plusz 2000-es körüli fordulaton pedig valami fura ciripelő hang hallatszik a motortérből:

Video a hibáról. Főleg ez a hang aggaszt ez nem tudom mi lehet :F

üdv

(#5009) Agostino válasza werszomjas (#5008) üzenetére


Agostino
addikt

saccra talán a generátor nem tölt és ez a nyűgje, vagy az oda vezető kábelek adták meg magukat. esetleg simán a hideg megette az akksidat. ha régi, kérj kölcsön egyet aztán teszteld le.

#mod : egyre jobban tippelem a generátort. mintha az kerregne leghangosabban amikor arra viszed a kamerát. talán csapágyas lett vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5010) werszomjas válasza Agostino (#5009) üzenetére


werszomjas
őstag

Akksi kb 3 éves, de eddig nem vettem észre hogy gond lenne vele, mindig rendesen indul az autó, nem erőlködik, és nagyon hidegben sem szokott lenni, télen mindig garázsban áll, 1-2 éjszakát kivéve.

Én még ott a görgőkre tippelek, hogy azok készülnek szétesni, ha simán csak a lámpa világítana, akkor igen generátor a legvalószínűbb, de ezt a hangot nem tudom hova tenni, mind1, akkor szerviz lesz belőle.

Valaki tud Budapesten megbízható autószerelőt, aki meg tudja ezt csinálni, nem márkaszervizes áron, de azért normálisan? az se baj, ha fórumtag, és van sok pozitív tapasztalat vele :R

DeFranco# 1:33-nál mi az az istentelen tödödö? Merült a telefonom :) Akkor abba a szervizbe nem viszem, hol volt ez?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#5011) DeFranco válasza werszomjas (#5008) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem szíjfeszítő lesz... ha nem feszít rendesen, megcsúszik a generátorszíj a görgőn (ezt vélem hallani), nem tudja eléggé megtekerni a generátort, és nem kap az akku elég szuflát

ez most csak azért jutott eszembe, mert a generátorosok ezzel próbáltak megszívatni pár hónapja (rámondták, hogy sz*r, 'sztnemvótszar) tehát nem szaktudásból jön, hanem tipp, de a hang alapján ez viszont nekem annak tűnik

1:33-nál mi az az istentelen tödödö?

(#5012) DeFranco válasza werszomjas (#5010) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kertész utcai generátorszervíz.

sztori itt: [link] és itt [link]

(#5013) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Sikeresen megadta magát az akksi. Egy gyári ford akksi van a 2.0-es 145LE Ford Mondeónkba. Az lenne a kérdésem hogy milyen márkát lenne bele érdemes vásárolni? A gyári akksi 43Ah-s. Esetleg érdemes lehet nagyobbat venni bele, vagy ez az Amperóra bőven elegendő?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#5014) Agostino válasza jozsi252 (#5013) üzenetére


Agostino
addikt

banner akksit! ilyet vettem amikor az előző megadta magát, azóta minden nyenyere nélkül pöccre indul a kocsi, autószerelőm is elismerősen nyilatkozott róla. amperhez nem értek, de szerintem ebben simán adnak tanácsot neked a boltban. én mintha! itt vettem volna, a srác nagyon rendes volt aki fogadott, be is rakta ingyen, régi akksit bevették. mod: bartók béla úti bolt.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5015) DeFranco válasza Agostino (#5014) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mondeonál nem tudom hogy van, de a a Focushoz biztos, hogy ezüst-calcium vagy calcium plus (bármit is jelentsen ez) akksi kell, mert magasabb a töltőfeszültség a generátor felől, mint az átlagos, és ezt egy akármilyen akku nem feltétlenül díjazza.

Ettől függetlenül a banner akksik tényleg nem rosszak, most nekem is az van a focusban, de csak azért, mert ezzel vettem, amúgy lassan sajnos nekem is csereérett lesz, minden indítás ajándék már...

(#5016) Agostino válasza DeFranco (#5015) üzenetére


Agostino
addikt

persze vannak egyéni kívánalmak, de mint vásárló nyilatkozok csak : ))) nekem szerencsére semmi gondom nem volt, az akksis bolt tulajának tetejében ugyan olyan Poloja van mint az enyém, szóval hamar megtaláltuk a megfelelő fajtát és a közös hangot : )) szerintem jó akksi, megéri a pénzét minden tekintetben

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5017) DeFranco válasza Agostino (#5016) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez nem egyéni kívánalom, hanem technológiai előírás. Ettől még a banner akksi lehet kiváló, sőt lehet alkalmas is (nem tudom) csak ellenőrizni kell, hogy van-e olyan modellje, ami ezt tudja.

Szóval a banner akksi jó akksi, na :)

(#5018) Agostino válasza DeFranco (#5017) üzenetére


Agostino
addikt

egyéni kívánalmak az autó részéről of course! :R

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5019) blt.62


blt.62
őstag

Mennyit fogyaszthat egy 1994-es 3,0 TD (diesel) merci városban automata váltóval? Normál vezetéssel,vagyis "öreg urasan"????

MegtorloXp

(#5020) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Egy üzemben tartói szerződést szeretnék csinálni családon belül.
Kifejtené nekem valaki hogy mi az az 'átírási illeték'?

Az üzembentartó átírás költségei:
- forgalmi engedély illetéke: 6.000 Ft,
- amennyiben ellenérték fejében került átadásra az üzembentartói jog: az átírási illeték 25%-a
- amennyiben ellenérték nélkül került átadásra az üzembentartói jog: az átírási illeték 50%-a.

Honna tudják ők hogy ellenérték nélkül került átadásra vagy sem? :U

:R

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5021) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Egy egyszerűbb OBD olvasó vételén gondolkodok: [link]
Mit ajánlanátok ?

(#5022) addamka válasza atesss (#5021) üzenetére


addamka
őstag

Hali,

Olyan VGATE cuccom van, amit linkeltél.
Azt leszámítva, hogy android alatt pár custom ROM-mal nem kompatibilis a bluetooth driverük miatt, nincs vele gondom.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5023) atesss válasza addamka (#5022) üzenetére


atesss
addikt

És mi lehet az, amit esetleg ez a VGATE nem tud, de pár ezer plusszért pedig már lehetne olyan, ami tudja ?
Sebességben (PID) van értelme a többnek ?

Amúgy speciel egy ZTE Blade-em van, CyanogenMOD-al.
De amúgy is gondolkodok valami másik ROM-ot rátenni, mert állandóan elmegy a mobilnet, és csak restart segít.
Bár a komolyabb elemzésekhez valoszeg PC-t használnék (Thinkpad X200s Win7/Ubuntu).

(#5024) addamka válasza atesss (#5023) üzenetére


addamka
őstag

Én egy logoutos írás után rendeltem ezt, szóval mondhatni hülye vagyok hozzá erősen.
CM-mel nem ment a Milestone 1-emen illetve a Razr-emen sem. Asszony Atrix 2-jén a gyári ROM-mal ment.
Samsung Galaxy Tab 2 7"-en nem ment CM-mel.
Nem tudom, a drágábbak mennyivel jobbak, nekem csak arra kell, ha menet közbe check engine-t dob, talán segít eldönteni, hogy hazagurulhatok vele, vagy inkább helyben gyújtsam fel :P

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5025) atesss válasza addamka (#5024) üzenetére


atesss
addikt

Én is onnan néztem :)

Ha ezen múlik, leszedem a CM-et. Amúgy is gond van vele. És nem hinném hogy sokat vesztenék a CM hiányával. Persze ez lehet a telefon miatt is, de remélem nem...

PC-s (Windows/Linux) szoftverekről tudsz valamit ?

Milyen autó ez ?

[ Szerkesztve ]

(#5026) addamka válasza atesss (#5025) üzenetére


addamka
őstag

Nem néztem még PC-s szoftvert, androidon torque-t vettem meg.

2003-as Citroen C3 1.6 benzin

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5027) Agostino


Agostino
addikt

még mindig keresek kormánybőröztetésre ügyes emberkét aki jól dolgozik. neduddki adott egy tippet de a kolléga amennyire kivettem nagyon el van havazva mostanság : (

5028 - feltétlen, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5028) neduddki válasza Agostino (#5027) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

keresd SzimaZolt neki s van vmi embere

udv

neduddki

p.s. honda totyik kereso

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5029) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok. Tollal bele lett húzva a tetőkárpitba egy csík, mivel lehet azt letakarítani onnan? Valami házi szer, mert nem szeretnék most ezért venni 3-5 ezer forintos tisztítószert.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#5030) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok,

1986-os kettes Golfba keresnék eredeti, vagy legalább nem típus/évjárat idegen kárpitot. Amit eddig találtam az randa.
:(
Hol érdemes körülnézni?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5031) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok, 4 év cégautózás után úgy néz ki vissza kell térnem a saját autót nyúzók táborába. Érdekes challange. :D

Összeirogattam a felhasználási területeit, meg hogy nekem mire kéne kb az autó, és arra jutottam hogy nekem egy egyterű lenne a megfelelő választás. Persze kacérkodtam nagyon egy 7-8 éves Type-S Accorddal, meg akár egy jóval idősebb WRXel is, de úgy gondolom a céges sedan Avensis után nekem valami több célra használható autó kell... így sok érv felsorolása mellett maradtam egy egyterűnél.

Teljesítmény autót bár nagyon szeretnék, de az igazság az hogy itt áll egy Gixxer a garázsban így nincs sok értelme....

Nekem most egy olyan autó kell ami kényelmesen elvisz Aból B-be, le lehet vele ugrani az Adriára kényelmesen, van azért benne lóerő de viszonylag olcsó fenntartani, akár a bringákat is mindenféle probléma nélkül bele lehet tenni, vagy el lehet vele menni kényelmesen horgászni... 2 milla környékén.

Nézegettem minden félét és kilyukadtam egy 2.0 Zafira B nél, 2 milla környékén egész szép darabok mennek, magánszemélytől, családi használatból... Nyilván nem annyi kilométerrel mint amennyi, de talán nem akkora baklövés.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Esetleg van jobb ötlet, ami hasonló árba megy, viszonylag olcsó a fenntartása, és jobb mint a Zafira?

Köszi nagyon.

(#5032) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Új Suzuki Swift-nél hol találom az OBD csatlakozót ?

(#5033) emitter


emitter
őstag

hali,

1. gen. Opel Zafiránál mostanában gyújtásadásnál a sebesség és a ford.szám mutató negatívba megy, aztán az alapjárat beálltával visszaáll normálisra mindkettő. Mi lehet az oka? Érdemes vele foglalkozni egyáltalán?

köszi!

(#5034) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok!
Egy 1998-as Rover 414 I esélyes, hogy kompatibilis ezzel? [link]
Hogy tudom eldönteni?
Ha nem, ki tudom bármi mással olvasni az adatokat vezeték nélkül?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5035) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok, nem nagyon találtam itt a Ph kimondottan nekivaló topicot.
Lenne nekem egy CLEAN FLOW benzines tuningboxom eladó.
Ha valakit érdekel akkor privátban megbeszélhetjük a részleteket.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5036) blt.62


blt.62
őstag

[link]

Erről mi a véleményetek? Megbízhatóak? Nagy a belső hely? Motor és automata váltó megbízható? Volt már itt ilyen valakinek?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#5037) blt.62


blt.62
őstag

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden fórumtárnak!

MegtorloXp

(#5038) wariror válasza blt.62 (#5036) üzenetére


wariror
tag

Hali! Nagyon valószínű hogy kamu a
futott km. Amúgy nem rossz bringa!

(#5039) Agostino válasza wariror (#5038) üzenetére


Agostino
addikt

havi kicsit több mint ezer kilométer talán annyira nem is. bár nem valószínű hogy egy dízellel csak ennyit mennek de nem kizárt. itt inkább talán valami motorikus gond van, vagy még van rajta részlet csak éppen nem írták le. hívd fel, nézd meg : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5040) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Tudtok valami olyan szervizt, tuning céget, akik turbók beépítésére szakosodtak, és megbízhatóak?

köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5041) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok
Beírom ide is, hátha más is olvasa ezt a topikot, de már a milyen autót topikban megkérdeztem.

Családi kis Ford Fiestánkat szeretnénk lecserélni, és egy Citroen C3-ast néztünk ki,
A Ford 97-es, 1.3-as, 120e km, kicsit rohad már a hátsó sárvádő, de motorikusan jó állapotban van.
A Citroen 2002-es 1.4 HDI 146000 km-el. egész jó állapotban van, 600e-re hirdetik, a Fordot 100e-be számítanák be, szerintetek megérné a csere ?
Köszönöm előre is a válaszokat :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#5042) neduddki válasza adamssss (#5040) üzenetére


neduddki
nagyúr

IU!

Vogelsinger ur

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5043) addamka válasza Pete55555 (#5041) üzenetére


addamka
őstag

Szia,

2008 óta van egy 1.6-os benzines C3-asom, 2003-as évjárat.
A HDI-t nem ismerem, így csak azt írom le, mire figyelj általában:
- 2003 és előtti típusoknál az első rugók gyakran törnek, részleges visszahívás volt, az enyém pl. kimaradt belőle, de 2009-ben le is feküdt az eleje. Kérdezz rá volt-e már rugócsere. A gond nem is a törés, hanem hogy nincs felütés gátlás ellen egy tányér szerű ezeken a korai típusokon, így amikor törik a rugó, visz mindent ami útban van, nekem ment az ABS jeladó vele. Ha menet közben törik el, a kerék beleér a dobba, ami nem kellemes (70ezres móka volt a javítás 2009-ben).
- első lámpák könnyen beáznak. Az izzócsere fedlap tömítése hulladék. Ha sokáig volt víz alatt a lámpa, akkor lehet csere (17ezer Ft-tól van utángyártott)
- ha az első szélvédő hővédő réteggel van, az foltosodhat, nekem komplett szélvédőcsere lett belőle (kb. 40ezer)
- ilyen idősen ha sokat mentek vele télen, lehet rozsda a kerékívek alsó tövén. Nem túl vészes, de ajánlott időben megfogni.
- gondolom nem automataváltós, az enyém az. Soha ne vedd azzal, főleg Sensodrive-val.
Ezek voltak még 2008 óta, ami nem tipikus kopó alkatrész:
- klímavezérlő csere, 16ezer
- váltó (ecu, bontott váltószerkezet, fokozatváltó motor, kb. 300ezer)
- klímában valami csapágy csere, mert nyekergett (8ezer)
- lambdaszonda, első-hátsó (25+36ezer, mert csak a drágák jók ehhez)
- hengerfej tömítés csere + hűtővíz, kb. 30ezer
- hátsó kipufogódob, kb. 20ezer
- generátor felújítás: kb. 30ezer

Kopóból:
- 2x vezérlés csere (szíj, görgők, vízpumpa), kb. 50ezer/alkalom, előbb cseréltettem, mint kellene, de nyugodtabb vagyok
- fékbetétek elől, hátul, kb. 8ezer/pár, eddig tárcsa még nem kellett
- kuplungszerkezet csere 1x, 60ezer kb.
- ékszíj csere 2x, kb. 15ezer
- olajcsere 20ezer km-enként a gyári 30ezer helyett, Total Quartz olajjal, kb. 15-20ezer, attól függ a bejáratott szerelőm csinálja, vagy aki épp a közelben van
- gyertyacsere 2 évente, kb. 8ezer
- fékolaj 2 évente, kb. 6ezer
- hátsó lengéscsillapítók, 20ezer/pár
- első lengőkarok, stabpálcák, gömbfej: 60ezer
- volt valamikor összes szilent csere elől hátul, na az ára nem rémlik, csak az, hogy a jó kis ideiglenes szerelő szaki úgy rakta be, hazafele kiesett :)

Az árak általában a szokásos szerelőm árai, akivel a kezdetektől csináltatom, így viszonylag olcsó a munkadíj. Továbbá az 1.6 benzineshez sok minden drágább, mint a kisebb motorokkal szereltekhez.
Az alaktrészárak nem mindig a legolcsóbbak ehhez a típushoz, illetve nem feltétlen a legolcsóbbat veszem, mert autóboltos ismerős lebeszél róla, hiszek neki :)
Viszonylag kényelmes kis autó, a futóműve is inkább puha, csak az itthoni utak hamar szétkapják.
A fenti hibalista lehet húzós és menekülni fogsz, azt hozzáteszem az első 2 évben ritka barom módjára tapostam ki a belét, biztos benne van ennek a hatása is. Mióta az agyamat is használom, csak a lambdaszonda jött elő, mint extrább hiba, a többi kopó dolog, meg a csodás utak hatása.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5044) Iron Fire


Iron Fire
újonc

Hello!

Van rá valamennyi esély, hogy újra legyen Magyarországon márkaképviselet ?
Most nem azért, de szerintem vinnék, mint a cukrot.

[Lada Granta]

http://www.youtube.com/watch?v=o5Vjaktu5NE

(#5045) Agostino válasza Iron Fire (#5044) üzenetére


Agostino
addikt

fene tudja, szerintem nem. ez a dacia logan ami itthon szépen fogy a maga nemében. szerintem csavarra egyezik a két modell

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5046) blt.62


blt.62
őstag

Benzines 740-es BMW-ről vélemény? Gondolom városi fogyasztása 20l körül lehet. :F

MegtorloXp

(#5047) adamssss válasza blt.62 (#5046) üzenetére


adamssss
veterán

Attól függ, hogyan hajtod. Szerintem ésszel megáll olyan 16-18 liternél.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5048) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Tudtok egy helyet, ahol lehet műszerfalra (szellőzőre) rögzíthető pohártartót rendelni? A reggeli kávé vagy energiaital végveszélyben van egy ilyen kütyü nélkül. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5049) adamssss válasza D4rkm4n (#5048) üzenetére


adamssss
veterán

Van pár:[link] :)
Kicsit drágábbak mint az átlag, de minőségi cuccok, nem törik le az első üdítőnél.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5050) D4rkm4n válasza adamssss (#5049) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Köszi a segítséget! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.