Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) SzlobiG válasza -v- (#9798) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz teljesen jó brutál ez az autó. :K

(#9802) AMD Power válasza F_Zolee (#9799) üzenetére


AMD Power
titán

Én is. Gyorsan el is adnám. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9803) runner 125 válasza TaaT (#9800) üzenetére


runner 125
nagyúr

A Focus tényleg strandkorlátkék, a Volvo (R / R Design) kékje kicsit világosabb ( az Ocean Race blue pedig sötétebb).

De tudjuk: "Ez csak fényképezőgép beállítás és fényviszony kérdése ;) "

;] :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9804) TaaT válasza runner 125 (#9803) üzenetére


TaaT
veterán

Sőt, a fokusz az metál. De egykutya :))

Give them hell Ukraine!

(#9805) Qru válasza bubi92 (#9790) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A megye határ utáni első kijáratig lehet menni a szabály legútóbbi módosítása óta.

Tehát ha Pest megyei matricád van akkor az M5-ön Lajosmizsénél (67. km) kell lehajtanod a Shell kútnál ha nem akarsz büntit.

mod:

A következő lehajtó már Kecsó de oda már Bács-kiskun-os matrica kell.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#9806) SzlobiG válasza Qru (#9805) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bizony térképesítve. :)

(#9807) Rivaul válasza F_Zolee (#9796) üzenetére


Rivaul
addikt

A felnit átnéztem és a gumiját kaptam el így az ugyan ráégett de sérülés nincs így le kell szedni róla gumimaradványt és fel kell polírozni. A tükröt megszerzem egy 10-ért kb bontottat neten. A fólia az amit nem tudok kijavítani de eddig se volt valami esztétikus és a dolgát tette mert a fényezés érintetlen. Ezen kívül még finoman meg kell egyengetni a be sárvédőt az cirka egy ötös. A 30-ba beleférek. Persze idő, üzemanyag, bosszúság az nincs beleszámolva de nekem csak az számít hogy rendbe legyen az autó. Ha nem lett volna a fólia akkor egy fél autó újrafényezése lenne a téma ami már nem 30k... Plus az is jól jött hogy ez még anyagból van (1700kg).

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9808) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#9809) AMD Power válasza MunezXBK (#9808) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nem, mert a forint erősödött a dollárhoz képest.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9810) Megane2000 válasza MunezXBK (#9808) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Bízzunk benne hogy nem lesz.

(#9811) LaptopSystem

sziasztok

lenne egy kérdésem :)
ez a Start stop rendszer mennyire megbízható,nem károsítja a motort hosszabb távon?értem én ez alatt,hogy városban a lámpáknál állandóan leáll ,majd újra indul a motor :F persze ki lehet kapcsolni,de mégis :F

ha van ilyen irányú vélemény azt szívesen meghallgatom :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#9812) SzlobiG válasza LaptopSystem (#9811) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szeva.

Nem is a motornak rossz ez, hanem az önindítónak nagy terhelés ez. Az előbb fog tönkre menni mint a motor. Pesten araszolasnal rengeteg indítást végez.

Én nem tartom egy jó dolognak alig spórol vele az ember azt idegesítő is tud lenni én fél óra után kikapcsoltam pont egy nagy dugóba kerültem nyáron és ugye amikor áll a motor klíma sincs.

(#9813) LaptopSystem válasza SzlobiG (#9812) üzenetére

én is így gondolom

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#9814) szőröscica válasza LaptopSystem (#9811) üzenetére


szőröscica
addikt

Elvileg erősített önindítóval szerelik az ilyeneket. Ha kitanulod a működését, akkor tök jó. Dugóban araszolva jobb ha kikapcsolod, ott Úgyis néhány másodpercenként indulni kell. De piros lámpánál hasznos

(#9815) -v- válasza SzlobiG (#9801) üzenetére


-v-
addikt

Az autó szerintem is, de ez a szín ... jó hogy nem rózsaszín vagy lila :F :Y

(#9811) alfa156: az idegeidet károsítja, nem a motort :DD kapcsold ki a francba ..

[ Szerkesztve ]

(#9816) Declare válasza szőröscica (#9814) üzenetére


Declare
őstag

Meg elvileg ha jo a rendszer, van klima is, csak gyengebb verzioban, de müködik es az elektronika figyeli mi ujsag, ha meleg a turbo nem kapcsolja le, ha dugoban araszolsz es egymas utan gyakran indulsz/megallsz, akkor megint csak nem kapcsolja le.

Normal varosi körülmenyek között, vasutatjarokban stb., szerintem ügyes. Nem is a fogyasztas, inkabb a legszennyezes ellen jo, föleg egy varosban.

(#9815) [rvilike] Eeeees megszolalt a "zöld" mano :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9817) SzlobiG válasza Declare (#9816) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem simán lekapcsolta araszolasnal is dugóba. Nem figyel az semmit... Legalábbis az octaviaba biztosan nem.

Ez a szennyezés dolog meg... ;]

(#9818) SzlobiG válasza -v- (#9815) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezzel a színnel már jó? :D

(#9819) Declare válasza SzlobiG (#9817) üzenetére


Declare
őstag

Azert irtam, ha jo a rendszer :) En eddig egy puntoban vezttem, meg a q7 ben. Mind a kettöben ugy müködött, ahogy leirtam.

Szennyezes megjegyzesre meg inkabb nem irok semmit :P

(#9820) szőröscica válasza Declare (#9819) üzenetére


szőröscica
addikt

Transit Customban is király az elmúlt 100 ezer km alapján.

(#9821) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Sajnos megtörték az autómat, betétlapot kaptam. A kérdésem hogy ha számlára javítom az autót mennyire kötekednek az összegekkel?
Az ajánlat amit kaptam: 2 elem fényezése: 55000Ft+ áfa ( első lökhárító, bal első sárvédő)
- lökhárító csere 30000Ft+ áfa, szereléssel
- bal első sárvédő ,,kalapalás" 7000 Ft+ áfa
- bal első fényszóró műanyag tartóelem javítás 3000Ft+ áfa

Nekem reális árnak tűnnek de nem tudom milyen a biztosítók fizetési hajlandósága. Köszönöm a segítséget
Egyébként 166-os alfáról lenne szó.

(#9822) 8th válasza LaptopSystem (#9811) üzenetére


8th
addikt

Van ismerősöm aki a VAG konszern "három literes" autóival foglalkozik ~10éve. Több tucat autó járt nála nagyjavításon neki is volt vagy egy tucat a 10év alatt és most is van kettő a tulajdonában de soha nem találkozott start/stop rendszer vagy épp az önindító hibájával pedig mára már 16évesek a korai példányok. Kb. ennyire kell tőlük félni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9823) Rivaul válasza 8th (#9822) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is kételkedtem az elején. Azóta se halottam hogy bak lenne velük. Viszont az ideggyengék valóban panaszkodnak rá ;] Nekem nem kéne :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9824) AMD Power


AMD Power
titán

1.5 Ecoboost 182Le.

Mind külsőre, mint belsőre bejön... De tényleg az a nagy kérdés ,hogy ezek a kis turbós állat motorok mennyire lesznek hosszútávon jók!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9826) SzlobiG válasza AMD Power (#9824) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fentebb linkeltem nagyon kipróbálnék egy ilyet. :K

1.4 TSi octaviat próbáltam az nekem nagyon bejött, de kérdés hogy mennyire tartósak ezek a motorok.

(#9827) szőröscica válasza AMD Power (#9824) üzenetére


szőröscica
addikt

Sajnos erre magadnak kell megtalálnod a választ... :(

;]

(#9828) AMD Power válasza SzlobiG (#9826) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt én is... és ez minden szempontból tetszik. :R Főleg a műszerfala. :K

[rvilike] Megnéztem, nagy volt. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9829) TaaT válasza AMD Power (#9824) üzenetére


TaaT
veterán

"Mind külsőre, mint belsőre bejön..."

Fordítsuk meg, és akkor megkapjuk az én véleményemet. :D

Fu most végiggörgettem a ford konfigurátorban az összes itthon kapható fordot, a mustangon kívül nincs olyan ami külsőre tetszik. :( Ja, a focus RS nem volt köztük, az még tetszik.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#9830) tomcsi23 válasza -v- (#9825) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az milyen már, hogy saját kocsit visz magával a tanuló :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9831) zoo8800 válasza AMD Power (#9824) üzenetére


zoo8800
veterán

Baszki, de unom már ezt a "mit bírnak ezek a túlfújt motorok" sipákolást :(

rip and tear, until it is done

(#9832) -v- válasza zoo8800 (#9831) üzenetére


-v-
addikt

(nézz át milyen autót vegyek-be :P :C )

tomcsi: hát nem tudom ez ámérika nem? :D Arrafele elég más követelményei vannak a jogsinak :U
Kb. tudod tekerni a kormányt akkor mehetsz is.

(#9833) tomcsi23 válasza -v- (#9832) üzenetére


tomcsi23
veterán

Akkor lehet örülni, hogy nálunk csak ennyi balf@sz van. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9834) F_Zolee


F_Zolee
veterán

TomCat333: ha már szétszedtétek a szamarat akkor kapalálhattatok volna többet is rajta. ;] [link]

(#9835) Rivaul válasza -v- (#9832) üzenetére


Rivaul
addikt

Látnád a görögöket... 1 irányú úton 3 irányból... Édesanyám élettársa görög és úgy kapta meg a jogsiját anno hogy fel kellett mennie egy hegyen lefulladás nélkül. Felment, jogsi OK! :)) A busz elé is ki kell lépni mert hiába állsz a megállóba, simán elmegy a faxba. Brutális formák.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9836) Rivaul


Rivaul
addikt

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9837) trassher válasza Rivaul (#9836) üzenetére


trassher
addikt

Szegény nyócvanas :(

Redmi Note 7

(#9838) SzlobiG válasza Rivaul (#9836) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kitt! :DD

(#9839) raczger


raczger
őstag

Csak utas voltam, de elég ijesztő volt, leginkább a hangja. GPS szerint 130-nál jött össze a durrdefekt m7-esen. Szerencse, hogy nem a vidéki kanyargós utakon, ott mentünk rendesen, ott egy balosban történik... el se tudom képzelni mi történt volna.
A defekt előtt olyan fél órával már éreztem, hogy olyan fura az út, azt hittem ilyen fos ott az aszfalt, mintha picit huplis lenne, mondtam is a többieknek, nem gondoltam akkor a gumira, karbantartja az autót, nagyon patika kívül-belül, odafigyel mindenre, nem spórol a szervizeken sem.

Mondjuk kicsit félelmetes a leállósávban kereket cserélni, ott féltem kicsit, mikor jön egy idióta, aki letarol minket, leállósávban előzne...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9840) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Kisse off, de hirtelen nem talaltam ennel relevansabb topikot.
Budapesten hol erdemes megcsinalni a jogsit?
Ahol normalisak az oktatok, a vizsgaztatok stb.

(#9841) roberto211 válasza birno (#9840) üzenetére


roberto211
őstag

Mazsola,SOS ,gyorsjogsi. Nem azt mondom h 100%ig korrektek de átlaghoz képest normálisak.

Olyan meg h normális oktató azt felejtsd el. 10bol 9 a pénzre hajt , vizsgaztato meg nem a suliba van hanem nkh tol jön ki az ember. Aztán ez csak akkor derül ki h normális e v sem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9842) tomcsi23 válasza raczger (#9839) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerencsésen megúsztátok.
Kiderült, hogy mi okozta?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9843) szőröscica válasza szőröscica (#9788) üzenetére


szőröscica
addikt

Már a CLS-ben is. :W

Miéééééért? Kinek tetszik ez, ki engedi átmenni ezeket a tableteket 3 éve a Mercedesnél? :((( Ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#9844) -v- válasza szőröscica (#9843) üzenetére


-v-
addikt

+1 :(((

(#9845) Rivaul válasza roberto211 (#9841) üzenetére


Rivaul
addikt

+1 mazsola.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9846) roberto211 válasza Rivaul (#9845) üzenetére


roberto211
őstag

Jaja. En is ott tanultam ;)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9847) raczger válasza tomcsi23 (#9842) üzenetére


raczger
őstag

Valószínűleg szálszakadás, 6 éves volt a gumi (téli volt még fent).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9848) mycso válasza szőröscica (#9843) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nemrég ültem egy új a6-ban, abban is ilyen műszerfalból kihajló nagy kijelző van. Bár abban (legalább is élőben) egész ízlésesen nézett ki.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9849) hurenzon


hurenzon
senior tag

Most történt pár perce.
Budán leintettem egy rendőr autót, mert épp feltörtek egy autót. Erre a rendőr mondja, hogy látták, hogy próbálják feltörni. Mondom nekik, akkor oda kellene menni és igazoltatni. Erre Ők valószínű a saját autójuk lehet és elmentek. Hihetetlen a magyar rendőrség hozzá állása. ...

(#9850) roberto211 válasza hurenzon (#9849) üzenetére


roberto211
őstag

Abból nekik nincs pénz ha odamennek.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.