Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) EQMontoya válasza Speeedfire (#111999) üzenetére


EQMontoya
veterán

De bazze, akkor mi értelme az egésznek? Kimegyek 3 barra fújt energy saverrel bármilyen pályára, aztán valaki ügyesebb kezű körbeautóz egy 1.3 Swifttel, és lehet röhögni, hogy XY autó milyen szar időt ment? :D

vilike: láthatóan nincs értelme a műsornak, mert Te se érted, mi a probléma. :DDD

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#112002) kisza25 válasza EQMontoya (#111993) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez szerintem top gear mintájára készült és ott is mentek mindenféle időben.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#112003) Qru válasza EQMontoya (#112001) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Abban tök igazad van, hogy ez a mérés minden csak nem objektív, így valós összehasonlításra totál alkalmatlan.

#nincsbennetarcsi

(#112004) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

Tegnap parkoltam 30e ft összegben.

Kaptam egy csekket, aszongya, hogy:

"mindkét iranybol behajtani tilos jelzotabla alatti kieg tábla kivéve engedéllyel kivéve taxi ellenére az utra behajtott, ott várakozott"

kresz 14 §14 bek

ott a tábla, nem vettem észre, elismerem

ahogy látom, 30 napom van befizetni.

Szerintetek hogyan lehet ezt kibekkelni, van rá valami megoldás?

Félkomolyra véve a témát:

Kivéve engedéllyel: az asszony azt mondta hogy ott álljak meg nyugodtam- az engedélyem megvolt.
kivéve taxi: sofőr voltam, bár nem hivatalosan, de taxiztam - na jó, az egnedélyes azért jobb védekezés, beismerem :)

ez a kresz 14 § 14 bek-e:

(14) Ha az (1) bekezdés n) pontjában említett jelzõtábla alatt "Kivéve engedéllyel", "Kivéve taxi", vagy "Kivéve.....(tömegközlekedési vállalat)" feliratú kiegészítõ tábla van, az útra engedéllyel rendelkezõ vagy a kiegészítõ táblán feltüntetett jármûvel, továbbá kerékpárral és állati erõvel vont jármûvel szabad behajtani. Az engedélyt az út kezelõje adja ki, a korlátozással érintett területen lakó, ott telephellyel rendelkezõ, vagy oda (onnan) áruszállítást végzõ természetes személy, jogi személy és jogi személyiség nélküli gazdasági társaság részére. A (12) bekezdésben meghatározott behajtási tilalom alól az út kezelõje felmentést adhat.

hát ezt beszoptam. de érdekes, hogy lovaskocsival behajthattam volna, na ma is tanultam valamit.

ha valakinek mégis lenne ötlete, ne tartsa magában :)

(ha egy ilyen útra valaki bejaht gépkocsival, hogy nincs engedélye, már csak azért is büntethetik 30 rongyra? kamera vagy ilyesmi alapján?)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#112005) -v- válasza EQMontoya (#112001) üzenetére


-v-
addikt

Inkabb azt nem ertemi miert beszelgetek veled :D be is szuntetem ezt a tevekenysegemet.

(#112006) kisza25 válasza Qru (#112003) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igazából az embereknek mindig kell egy lista az összehasonlításhoz, amúgy tökre jó visszajelzéseket adnak autókról, hogy mennyire kezelhető, mennyire billleg, milyen benne az autómata... szegény kis fiat 500 abarth compatible-ről derült ki, hogy full alkalmatlan ilyen pályára, pedig azt hinnéd, hogy ide találták ki, de nem:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#112007) Integrale válasza Qru (#112003) üzenetére


Integrale
veterán

Total alkalmatlannal azert jocskan tobb. Mert megnezed, latod az idot, elmondjak a gumit aztan leszurod a konlkuziot. Raadasul egy forgatasi napon mennek 8-10 autoval, ha nem tobbel. Ami szar, azt is elmondjak, hogy mi miatt lehet, lasd Abarth 500, buta ESP sperr nelkul, Lexus LC stb

Kisza25: competizione. A facelift utaniba mar raktak sperrt, azzal kene menni egy kort.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#112008) Magnum_ válasza seadrone (#112004) üzenetére


Magnum_
nagyúr

(ha egy ilyen útra valaki bejaht gépkocsival, hogy nincs engedélye, már csak azért is büntethetik 30 rongyra? kamera vagy ilyesmi alapján?)

Igen. Ott van felette, hogy controll
Minek mentél oda?
speciál prevenció=generál prevenció

I humbly and respectfully decline™

(#112009) tboy93 válasza seadrone (#112004) üzenetére


tboy93
nagyúr

Figy, én átmentem egy 5 méteres behajtani tilos szakaszon pár éve a városban, nem vettem észre a táblát, 50k volt :D

(#112010) Speeedfire válasza Qru (#112003) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Oké, de akkor hogyan teszteljék? Zárt pályán, ami mindig ugyan akkora hőmérsékleten van? Nyílván nem objektív, de elég sok mindent le lehet vonni belőle.
Pl jó gumi, jó futómű nagyon fontos, az elektronika néha nagyon sz*r
Meg azért nem kevés autó van már a listában, néha csak ezred mp a döntő.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#112011) Qru válasza kisza25 (#112006) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vezetési élmény és agilitás meghatározására ok, de az időeredmények kb csak dísznek vannak és ezt illő lenne kidomborítaniuk.

Mindig a tököli vez. tech. tréning példáját hozom: Bögre az IS250-el szárazon agyonvert aztán ugyanott/ugyannakkor vízen másodperce azonos köröket mentünk...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#112012) seadrone válasza Magnum_ (#112008) üzenetére


seadrone
őstag

há' minekmentoda? :D

így hozta ki a forgalmi helyzet, jobban kellett volna figyelni, de nem láttam a táblát.

nem mondom, hogy csapda, de akkor tegyenek le egy sorompót is.

bár én se tennék le, ha napi 30-an belefutnak, az majdnem egy millió naponta

(#112013) Johnny_vT válasza seadrone (#112004) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Sajnálom, biztos lett volna jobb helye a pénznek :(

Mivel a behajtás a tilos, így tök mindegy mit csinálsz ott, ha egy alkalmas személy meglát, jön a bünti. A többi már csak magyarázás. Mondjuk a vészvillogó + motorháztető felnyit vagy kerékcsere esetére kíváncsi lennék, hogy akkor is büntetnek-e.

Én múlt héten jártam majdnem így egy 15 ezres parkolással Óbudán. Épp csak bedobtam egy hamburgert és mire megyek vissza a kocsihoz látom, hogy mintha egy parkolóőr sétálgatna a járdán. Furcsálltam, mert tudtommal ingyenes volt az a rész, legalábbis kiegészítő tábla nem jelezte, hogy fizetős lenne. Aztán felvilágosított, hogy neeeem, csak vagy 40 méterrel odébb van az automata és hogy az egész zóna fizetős, ami a forgalom miatt elkerülhette a figyelmem behajtáskor. Szerencsére 5 percen belül voltam és gyorsan tudtam venni egy jegyet még, így a Vihar utcában törölték a büntit.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112014) seadrone válasza Johnny_vT (#112013) üzenetére


seadrone
őstag

lett volna más helye, igen, dehát ez van, tényleg figyelni kell, mese nincsen, nem is akarok nagyon magyarázkodni

na az mák az 5 perc, meg hogy időben kaptad az infót

(#112015) Johnny_vT válasza seadrone (#112014) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nagy nyugodtan, maradék krumplival a kézben, kólát szürcsölve sétáltam vissza az autóhoz, tényleg a szerencsén múlott csak, hogy épp ott volt a Mikulás :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112016) tboy93 válasza Johnny_vT (#112015) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én utoljára Krakkóban kaptam majdnem büntit, megálltunk a szállás előtt bevinni a csomagokat, jövök ki az utolsó körért és már büntetett volna az ipse :D Eljátszottam a szerencsétlen turistát és megkönyörült rajtam, aztán gyorsan beparkoltam a szállás által biztosított parkolóba 2 utcával odébb.

(#112017) Johnny_vT válasza Qru (#111671) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igazad volt! 2013-ban, fél évvel azelőtt, hogy a bácsi megvette volna a Volvo-t, volt egy káresemény 10 ezer euró kárértékben. A márkakereskedő kikupálta az autót és aztán jött a bácsi, aki vagy tudta vagy nem, de örült neki, hogy olcsón jutott jóhoz.

A dolog jó oldala, hogy 41000 km-nél történt a baleset, így a mostani futásteljesítmény gyakorlatilag igazolva van.

10 ezer euró egy akkor 6 éves autónál mekkora sérülést jelenthet?
Úgy, hogy a kocsi farán a lemezek formája, varrata, ragasztása mind-mind eredetinek és gyárinak tűnik, egyedül a lökhárító nem passzol rendesen...

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112018) barnam_ válasza Johnny_vT (#112017) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt nem tudom, de ha nem vették GTK-ra, akkor számomra azt jelentené, hogy nem akkora kár.
Plusz ha márkaszervizben történt a javítás, az is egy plusz pont.
Persze ettől függetlenül Te még mindig abban a tudatban vásároltad az autót, hogy sérülésmentes...

(#112019) tboy93 válasza Johnny_vT (#112017) üzenetére


tboy93
nagyúr

Attól függ milyen autón. Egy 5-ös bimmeren egy lámpa 700k, de tekintve hogy 3 milla lett számlázva, kaphatott egy combosat a verda.

(#112020) stickermajom válasza tboy93 (#112016) üzenetére


stickermajom
addikt

Na mesélj, mire kell még figyelni Krakkóban? Pont oda megyünk hétvégén. :D

Mindenki: köszi az M2 beszámolókat, akkor itt az ideje megvennem a Pest megyei matricát. :D 3-kor tervezek indulni, fél 4-kor talán nem lesznek rajta sokan.

(#112021) BigBlackDog válasza Johnny_vT (#112017) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ami furcsa nekem, hogy ha a márkaszervíz javította, akkor miért nem teljesértékűen? Pl. a WHIPS miért nem lett rendbetéve?

[ Szerkesztve ]

(#112022) Johnny_vT válasza BigBlackDog (#112021) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

...és a lökhárító miért lett összegányolva? Mármint hogy hozzáértő szemnek trehány nem egyenletes és egy-egy ponton megfolyásos a fényezése és nem áll tökéletesen. Plusz hiányzik alul középről négy rögzítő csavar, amik az elem alját szorítanák a kasznihoz.

DRÁMA :D

(#112019) tboy93:
S60 2007

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112023) szőröscica


szőröscica
addikt

Na hazaertunk Irorszagbol. Gyonyoru szep hely, eleg draga, rettentoen kedvesek az emberek, ajanlom mindenkinek. Koszonet Integrale klubtagnak a sok tanacsert. :R

Benzines manualis Focust foglaltam, dizel automata uj i30-at kaptam. 1200km-t mentunk 5.6 lett az atlagfogyi. Az auto tagas, jol ossze van rakva, dogunalom belulrol, de olyan erzes van benne, hogy ez 10 ev es 250 ezer km utan is ugyanilyen lesz.

A valto gyors, okos, teljesen eszrevetlenul kapcsol. Kis fulekkel a kormany mogott jol vissza lehet pakolni motorfekezeshez. A motor kis traktor, jo nyomatekos, de a 110 lovas becsapos, mert mig csak nyomatekbol gyorsitgatsz ki egy kanyarbol, addig erosnek tunik, aztan mikor megeloznel valakit a szuk ir utakon es lepadlozod, akkor rajossz, hogy 110 dizel ponilo az nem versenyauto. Szoval porog, csorog, traktorkodik, de ilyenkor nem megy. Ettol fuggetlenul szerintem nincs szukseg belole az erosebb dizelre, igy kellemes kombo volt. Magamnak az 1.4T benyat neznem meg. Minden tesztben kiemeltek, hogy milyen halk a kocsi, meg a Tannison is az erdes dan aszfalton. Hat, azok tuti preparalt kocsik voltak, mert az erdes ir aszfalton a Hankook gumijaival ez rohadt hangos volt. Szelzaj nincs autopalyan sem, de ott mar 120-nal hallhatoan mormog a dizel, pedig alig 2 ezret forog hetedik fokozatban.

Az ulespozicio nekem tetszett, kelloen melyre engedheto, jol beallithato. A kormanyzas teljesen szintetikus, nulla visszajelzes van. A fekek jok, jol adagolhatoak. A vezetestamogato rendszerek is tetszettek, nagyon gyors es okos a tavfenyasszisztens, es kellemes az aktiv LKAS is benne.

Igazabol megertem, aki vesz egy ilyet. Kicsit vilagosabb belsovel en is elfogadnam, mert olyan megbizhato nyugalmat araszt. Csak a szagat tudnam feledni - ilyen fura satorszaguak a muanyagok benne. Ez persze lehet a berauto sajatossaga is.

DE

A masik auto, amit kaptunk egy Volvo V40 T3 150 lovas kezivaltos volt. Azt osszesen 3 km-t vezettem, de eleg csak beleulni es megerted egybol, hogy miert kerul alaphangon masfelszer annyiba, mint az i30. Minden sokkal szebb, finomabb odabent es az ulesei is hibatlanok. Kivancsi vagyok, milyen lesz az uj. Erosen rakivantam most valami Volvora.

(#112024) Qru válasza Johnny_vT (#112017) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bingó. Már csak azért is mert a bácsi nem tűnt biztosítási csalónak így látatlanban. Kint is vannak ügyeskedők. :(

Ezt passzolom, foglamam sincs mennyi lehetett (volna) az alkatrész amit ki (sem) cserélt. De a kint rezsióradíjjal számolva ez nem egy vészesen nagy összeg.

Anno néztem egy Legát hahu-n (céges kocsi volt), kiderült 500k-s biztosítási eseménye volt. Mondom áá az ripitya lehetett. Frászt, csak az árakkal nem voltam akkor még tisztáben. Utolért vkit és az alu géptető csere, meg az első lökös csere került ennyibe márkaszrervizben.

Parkolós story: Haver járt így de valóban műszaki ok miatt. Bíróságra vitte az ügyet (a felesége ügyvéd) tréleres tanúskodott meg a BMW márkaszerviz adott szakvéleményt, így végül nem kellett fizetnie.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#112025) Johnny_vT válasza Qru (#112024) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Biztosítási csalónak nem is, de majd 12 évig szándékosan nyúzni egy vezérműszíjat... minimum felelőtlen.

Amúgy furcsa volt látni, hogy mikor mentem átvenni az autót, ott volt a konyhaasztalon egy zsír új DJI Mavic Pro, épp csomagolta ki a 30-as korú fia :DDD

Ehhez kapcsolódik legújabb rémálmom is, hogy direkt tussolták el az ügyet. A fia ötlete volt, meggyőzte a fatert, hogy jó lesz így, de a meghirdetett és a reális ár különbözetéből vegyen neki egy drónt, ha valami hülyét be tudnak palizni. Aztán jöttem én és lett a drón :DD
A szervizes muksó is kaphatott valamennyit, mert az előre lebeszélt 20 euró helyett csak 10-et kért az "átvizsgálásért", ahol a vezérműszíjra és a felemásan kopott hátsó gumikra sem derített fényt véletlenül :D

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112026) LZs?! válasza seadrone (#112004) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@seadrone

Sziasztok!

Tegnap parkoltam 30e ft összegben.

Részletfizetést kérhetsz; azt hiszem 5k per hó 3k eljárási díj/illeték befizetése mellett.

Nevermind...

(#112027) Qru válasza Johnny_vT (#112025) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az szvsz inkább nettó hozzá nem értés és/vagy garasoskodás. Meg az életszerű, hogy eladás előtt már nem cserél (én sem cserélnék). De a biztosítási csalás az megint másik tészta. Nálunk erre már fel vannak készülve a biztosítók, nekem is le kellett adnom a sérült alkatrészeket anno.

A lökös sérülés nem feltétlenül történt ugyanakkor, ezzel a biztosító is bajban szokott lenni mert a lemeznél a rozsdásodás miatt nagyjából belőhető de a műanyag nem oxidálódik. Szóval egy korábbi ilyen sérülést is el lehet lőni később...

mod:

Így bukik meg a külföldi vidéki/idős bácsi megkímélt autója story. :( :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#112028) kisza25 válasza Johnny_vT (#112017) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ismerősnek egy ford kuga jobb hátulja sérült+ oldala+felni+ jobb eleje, 2,5 M volt a kár, meg lett csinálva

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#112029) Johnny_vT válasza Qru (#112027) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

"Így bukik meg a külföldi vidéki/idős bácsi megkímélt autója story. :( :D "

Ez a story akkor szokott állni, ha még olcsó is. De ez nem volt olcsó, amiért cserébe kiemelkedő állapotot vártam el. Mondjuk motorikusan és általános állapotát tekintve tényleg baba a kocsi :)
Majd közvetítek a fejleményekről.

Addig is fotók akit érdekel esetleg:
eredeti hirdetés
eladótól kért fotók
mostani szervizlátogatás

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112030) focvis válasza Johnny_vT (#112029) üzenetére


focvis
veterán

Felejtsd el, ne emészd magad rajta.

(#112031) Qru válasza Johnny_vT (#112029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem lett rendesen átnézve, sajnos erre rá lehet futni ha nincs tipusspecifikus szakid. És a megkent helyi márkaszervizes soha nem mérvadó. Bár amennyire értenek hozzá azok a pékek még csak nem is kell őket megkenni: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#112032) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

A héten érdemes odafigyelni, hogy tiszta legyen a kipuff! Szerintem ma délután én is kicsit megpucolom, "sosem árthat" alapon.

[ Szerkesztve ]

(#112033) stickermajom válasza BigBlackDog (#112032) üzenetére


stickermajom
addikt

Miért csak egy hét? Csinálják egész évben..

(#112034) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Ha valakit esetleg álmatlan éjszakáin az tartott volna ébren (mint engem...), hogy mi történne amikor húzná a hatodikat, de ott a rükverc lakik...

Shifting into reverse at 100km/h

Nevermind...

(#112035) Snoop-y válasza tboy93 (#112019) üzenetére


Snoop-y
veterán

Meg persze a munkadij.

Szomszed autojan a kovetkezo serult:

Hatso lokharito
Elso lokharito
Huto

11K CHF volt

Es egy 5 eves Peugeot 4008-rol beszelunk.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#112036) Qru válasza stickermajom (#112033) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert büdös a munka (ez esetben szó szerint). :D

#nincsbennetarcsi

(#112037) seadrone válasza LZs?! (#112026) üzenetére


seadrone
őstag

köszi, most be tudom fizetni egyben, de jó tudni, hogy lehet részletekben is, köszi

(#112038) tboldi válasza BigBlackDog (#112032) üzenetére


tboldi
nagyúr

Meg merem kockáztatni, hogy legalább annyi korom van az én szívóbenyám kipufogójának végén, mint a Te dízeledén. :D

Biztosítós téma: Apum WagonR-ének is nekiment egyszer egy biciklis, új motorháztető és lökhárító lett a vége ~280k-ért. Suzukihoz képest ez sem volt olyan olcsó. [link]

(#112039) BigBlackDog válasza tboldi (#112038) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Azóta szerintem már több van kicsivel (=szemmel talán már látható mennyiség), mentem vele ~800 kilométert a találkozásunk óta. :D

[ Szerkesztve ]

(#112040) tboldi válasza BigBlackDog (#112039) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez egy korábbi kép, de kb. ilyen lehet most is. :D

(#112041) tboy93 válasza stickermajom (#112020) üzenetére


tboy93
nagyúr

Parkolásért büntetnek elég gyorsan, belvárosban nincs free parking, olyan szállást válasszatok ahol biztosítanak parkolót. Tömegközlekedés tiszta és olcsó, jegyet ilyen kis újságárus bódékban lehet venni. Fasza kebabok vannak, a vár szép, érdemes benézni, a fegyveres kiállítás menő. Auschwitz és Birkenau tábor szerintem kötelező, egyszer az életben meg kell nézni. Ha akartok menni, azt hiszem előre kell jegyet foglalni neten (nem biztos :F), de amúgy ingyenes volt, 1 napos túra kb mire bejársz mindent. Sóbánya állítólag jó, én nem voltam, párom volt ott korábban.

(#112035) Snoop-y
Jó-jó, de nálatok egy Pizza is 10.000Ft :U

[ Szerkesztve ]

(#112042) Magnum_ válasza BigBlackDog (#112032) üzenetére


Magnum_
nagyúr

remélem, megállítanak engem a városban

I humbly and respectfully decline™

(#112043) barnam_ válasza LZs?! (#112034) üzenetére


barnam_
nagyúr

[link]

(#112032) BigBlackDog: az enyémen egy pucolás már nem segít :DDD
Mi történik, ha egy ilyen ellenőrzésen nem felel meg az autó, de amúgy a műszakin meg igen? (nem okosműszakira kell gondolni)

(#112044) Snoop-y válasza Magnum_ (#112042) üzenetére


Snoop-y
veterán

Amilyen hulyek meg egy Teslat is megallitanak. Azt jol megszexualjak mert nincs kipufogoja ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#112045) EQMontoya válasza BigBlackDog (#112032) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nagyon helyes, támogatom, szedjék ki az összes olajzabáló roncsot a forgalomból. (including BKV)

Same rules apply!

(#112046) Integrale


Integrale
veterán

Bekerült a kormány. Lőttem pár képet kaputelefonnal a beltérről.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#112047) BigBlackDog válasza Integrale (#112046) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hogy tudtál ilyen közel állni kocsival a kaputelefonhoz? :F

Egyébként gusztusos a belső teljesen (ugyan a kormány még kicsit "sterilnek" hat, ha nagyon figyelek). Gondolom világosabb színben is üthet egy ilyen beltér.

[ Szerkesztve ]

(#112048) Johnny_vT válasza Integrale (#112046) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Az a középkonzol nagyon retro-futurisztikus :K

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#112049) Integrale válasza BigBlackDog (#112047) üzenetére


Integrale
veterán

Szép világosban is, de csak bőrrel, vagy félbőrrel venném. A teljes alcantara belső mostanra mind csúnya és lelakott lett.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#112050) EQMontoya válasza Integrale (#112049) üzenetére


EQMontoya
veterán

Olaszok valahogy tök ízlésesen meg tudják csinálni ezeket a "hurkás" bőr üléseket.

Egyébként az alcantarás probléma fura, én pont az tapasztaltam, hogy nem kopik csúnyán, legalábbis IS-ben sem szokott okádékul kinéni, 200e fölött sem, BMW-kben ugyanígy.

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.