Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176001) AMD Power válasza Magnum_ (#175996) üzenetére


AMD Power
titán

Nissan az már messze "nem Japán". :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176002) gzbotii válasza Tsebacsi (#175980) üzenetére


gzbotii
veterán

Továbbra is szívat a Focus?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#176003) #89309696 válasza kisza25 (#175994) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szerintem úgy, hogy ~végig harmadikban ment, az egyenesekben bírta, de a kanyaroknál annyira vissza kellett lassulni, hogy ezerig lement a fordulat, onnan meg kanyar után nehezen szedte össze magát. Erre valami nagyobb TDI kell, ha kéziváltónál maradunk. Én se váltogatnék annyit, az ideg szétszedne vele. Vigántpetend kanyargósán is másodikban szoktam végigmenni, problem solved. :D

[ Szerkesztve ]

(#176004) parandroid válasza AMD Power (#176001) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Toyota meg még mindig világelső... Volt, hogy visszaszorult egy kicsit a második helyre, aztán a népautó tökön lőtte magát, ahogy illik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#176005) tepenzed


tepenzed
őstag

Hát én ma reggel semmit nem érzékeltem Budapesten az iskolakezdésből (azon kívül, hogy mindenhol heringpartyt tartanak és dohányoznak), ugyanolyan volt a forgalom, mint eddig is... :K

[ Szerkesztve ]

(#176006) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hazaertem, sikerult megoldani, nem mondom szarul jott ki (5.-en indultam volna, 3 nap tirol, utana haza), igy szabi intezes, improvizacio utan sikerult vasarnap delutani elindulni 10 ora melo es azt koveto 4 ora alvas utan ... De meglett :D

(#176007) Tsebacsi válasza tepenzed (#176005) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem tudom merre tetszett közlekedni, de én is arra akarok.
Kerepesi-Fogarasi találkozásnál valami ultra nagy gebasz volt, 1 óra volt az út Asszony melóhelyére (13km), olyan utakon kellett menekülni, amit eddig nem is ismertem, még lehet a tv-ben is benne leszünk, mert egy stáb épp egy suli előtt interjúvolt...
Katasztrófa, tegnap ehhez képest egy álom volt, a mai rémálom...

(#176002) gzbotii: természetesen

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176008) tepenzed válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


tepenzed
őstag

Jó, mondjuk én 6:30 és 7:00 között megyek Szerémy út felől, majd pesti rakpart Újpestig, lehet ilyenkor még alszanak az iskolások :D

(#176009) barnam_ válasza tepenzed (#176008) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez az útirány jó a másik irányba is ebben az időben :D
6:45-kor indultam, volt forgalom, de sima út volt.

szerk.: nekem új volt, de a Budaörsin kifelé van már lámpa a zebránál, egyelőre sárgán villog.

aero: grat :C
Ezt a 2000 km-t mennyi pihenővel teszed meg?

[ Szerkesztve ]

(#176010) Qru válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem volt annyira gáz külső kerületből bejönni (6:45-ös starttal), igaz direkt korábban indultam a szokásosnál. Mondjuk az Alagútnál nem ment a lámpa, az kissé beszívatott de legalább irányította a forgalmat egy motoros rendőr.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#176011) Peter.70 válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


Peter.70
őstag

Baleset volt. 3 autó ment össze

(#176012) Qru válasza aero. (#176006) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagy menet volt. Mennyi kv/energia ital csúszott le? :D

#nincsbennetarcsi

(#176013) stickermajom válasza Qru (#176010) üzenetére


stickermajom
addikt

Itt sem volt különösebb gond, szokásos idő alatt beértem, most is olyan 15 másodperc körül volt feljönni a nappaliból a dolgozószobába. ;]

(#176014) Tsebacsi válasza Peter.70 (#176011) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen láttam waze-n.

(#176013) stickermajom: [link] :o ;]

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176015) aero. válasza barnam_ (#176009) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nyomtam, ahol lehetett :) 2x tankoltam, Frankfurt előtt és a magyar határ előtt, ezen kívül pluszban 2 wc szünet.

Qru: 1.5 liter tejeskávé és egy red bull :DDD
Össz 21 óra háztól házig, ami új rekord, de elég kihalt volt minden, mo. kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#176016) Qru válasza aero. (#176015) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Látom az autó fogyija meg a tiéd is rendben volt akkor. :D

#nincsbennetarcsi

(#176017) pècsimunkás válasza dj79 (#175998) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:C

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#176018) gzbotii válasza stickermajom (#176013) üzenetére


gzbotii
veterán

Homeofficeban én is 7:50kor kelek, 8:00-as kezdés késés nélkül 👌😁
Októbertől átállok 2 hét bent, 2 hét HO, így egyik helyt sem unom meg :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#176019) gzbotii válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


gzbotii
veterán

Gariban tudod intézni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#176020) Tsebacsi válasza gzbotii (#176019) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azt találták ki, (solymárt hívtam mostmár) hogy hagyjam ott 2-3 hétre, mennek vele ők egy ezrest, autópályán, és meglátjuk mi történik. Addig nekem meg szerezni kell valami verdát. Ők 200k-s ajánlatot adtak egy csereautóra, ami viccnek jó, de most komoly akarok lenni.
Lehet egy fórumtárs segít a bajban, de még egyeztetek vele.
Az autó hamarosan elhagyja a családot, ezt már eldöntöttem. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176021) Qru válasza Tsebacsi (#176020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jöhet a hőn áhított Bimmer. :D

#nincsbennetarcsi

(#176022) stickermajom válasza Qru (#176021) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem arról volt szó, hogy kevesebb problémát szeretne magának? :D

(#176023) BigBlackDog válasza Tsebacsi (#176020) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:DDD Sírok. Ezt most hogyan gondolják, őszintén? Bérleti díjat fizetnek legalább?

(#176024) 6030D válasza Qru (#176021) üzenetére


6030D
Ármester

Vagy egy 1,0 Ecoboost. ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#176025) Tsebacsi válasza Qru (#176021) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha kipótolod a hiányzó összeget neked mutatom meg elsőnek :DDD

(#176023) BigBlackDog: Ez a hazai Ford garanciális ügyfolyamat. Ha rossz az autó, vagy nálad van és lássuk mi lesz, vagy elvisszük mi, de nem adunk helyette semmit. Nem a Solymár hülyesége ez, a gyártó nem biztosít csereautót csak kivételes esetekben (pl. motorcsere). Nem tudom más gyártónál hogy van ez, de gondolom hasonlóan. Ez van, tartani kell itthon egy második autót ilyen esetekre :C :DDD (azapjukkrvfszt aztat)

Azt már csak mellékesen, hogy a Postának is a ***** ******, ma jön a postás, és csak bedobja az értesítőt, nem hozza a csomagot, hátha itthon vagyok covid idején, ne kelljen postára/tömegbe mennem. lónak a f****t. Komolyan ez az ország ez... :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176026) Qru válasza Tsebacsi (#176025) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vegyél Skodát akkor. Az a vizet eszi, fő a változatosság alapon. ;]

Ebből látszik, hogy a Skoda a Ford alá van pozicionálva, mert a víz mégis csak olcsóbb mint az olaj... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#176027) BigBlackDog válasza Tsebacsi (#176025) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pff... Toyota (unalmas évek) vagy VAG (szvsz mostani helyzet pepitában) lesz az utód? :D Olvasva hozzászólásaidat más egyelőre nem tartanék esélyesnek.

[ Szerkesztve ]

(#176028) gzbotii válasza Tsebacsi (#176020) üzenetére


gzbotii
veterán

200.000Ft csereautóra, addig meg használják a te autódat? Tankolókártyát kértek mellé?
Tavaly focvis jó áron bérelt autót Klasswagentől - és talán még ebből is engedtek.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#176029) tboy93 válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


tboy93
nagyúr

En balga, halgattam asszonyra hogy esni fog az eso es ne jojjek ma motorral, de reggel óta egy csepp nem esett :W Holnaptol a heten biztos 2 kereken jovok.

(#176030) Tsebacsi válasza BigBlackDog (#176027) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem tudom, jövőre lesz ez aktuális úgy érzem, de bármi lehet, még az is hogy helilkoptert veszek :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176031) tboy93 válasza BigBlackDog (#176027) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hogy all a polo? Javítják mar?

(#176032) BigBlackDog válasza tboy93 (#176031) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Még tudtommal nem. Múlt hét elején volt kárszemle, de péntekig nem jelzett még vissza a biztosító. Szerviz szerint 3-4 hétig is szoktak ülni a papírokon. Utánna fél hét az alkatrész rendelés-beérkezés, majd legalább két hét a karosszériamunka és még ezen felül az apróságok. Szóval nem lesz egy rövid menet így az előzetes becslések alapján.

[ Szerkesztve ]

(#176033) kisza25 válasza Magnum_ (#175999) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az alsó képen jobb hátul az egy kia? ;] :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#176034) focvis válasza Tsebacsi (#176007) üzenetére


focvis
veterán

Nekem a mai menetidőm kb. megegyezett a tegnapival; tegnap a Petőfi hídnál, ma a BAH csomópont előtt volt kisebb torlódás.

De ma még csak évnyitó van sok iskolában, ami nem 8-kor kezdődik. Holnap jön a dzsihád - tartok tőle.

@aero. : Nice; örülök, hogy hazajutottál.

[ Szerkesztve ]

(#176035) cappa72 válasza Tsebacsi (#176025) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kiváncsi vagyok mi lesz az ismételt olajfogyi' sztori vége... ha lesz...

Arra is kiváncsi vagyok, hogy milyen összeg egy csereautó (szept végén megyek én is), és meddig babrálják majd a fagyós kijezőt meg az összes többi elektronikai hülyeséget.

a f.b. csoportban írták már, hogy vigyem el valakihez sw frissítésre, aki ért is hozzá.
Ugye vezérlő és kijelző csere is volt, és még fagy. Most már újra minden nap.
(lehet, hogy a kernelben /init.rc-ben/ elírtak egy sort, és ennyi elég, hogy random elhalálozzon... )
És ha szoftveresen van hibája, a Ford úgysem fogja elismerni...

A motor csekély módon fogyasztja a vizet, 10e km alatt olyan 2dl-t ehetett meg / fogyott el.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#176036) Tsebacsi válasza cappa72 (#176035) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Arra is kiváncsi vagyok, hogy milyen összeg egy csereautó"

30 napra 160k+Áfa vagy naponta 10k+áfa.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176037) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tse baszki, micsoda kalvaria lett ebbol. Csak kell az az 540i. AA-t ingyen beszerelem neked :)

Minden tiszteletem minden fanatikus autopucolonak itt a topikban, egesz europaban nincsenek bogarak, ahogy atleptem a magyar hatart az autobol egy cellovolde lett. :N

(#176038) Ádám16 válasza aero. (#176037) üzenetére


Ádám16
addikt

Tiszteld majd meg az autót akkor egy mosással, és készíts pár képet a CLS-ről, ha lehet!
Csorgott a nyálam a vétel utáni fotókra. :)

A szomszéd most vett egy feketét, az a kupé tetővonal zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#176039) Tsebacsi válasza aero. (#176037) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176040) Qru válasza aero. (#176037) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah botrany gyakorlatilag minden videki ut utan moshatnek...

#nincsbennetarcsi

(#176041) F_Zolee válasza Tsebacsi (#176036) üzenetére


F_Zolee
veterán

Elszomorító, hogy az ember drága pénzen vesz új autót, hogy ne legyen gondja erre még rosszabb mintha használtba ülne bele összességében, és még olcsóbban is kijönne..

(#176042) CactuS válasza Tsebacsi (#176020) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ezt nem fogadnám el. Főleg nem a fizetős csereautót. Ügyvéd ismerősöd van? Mert lehet vele kéne megkeresni őket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#176043) Qru válasza CactuS (#176042) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Siman visszavetetnem veluk a kocsit. Aztan johet egy hsd.

#nincsbennetarcsi

(#176044) Magnum_ válasza CactuS (#176042) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Lassan en is osszeszednek minden iratot es megkeresnem a karteriteses ugyved baratomat ez ugyben...

I humbly and respectfully decline™

(#176045) Richard! válasza Qru (#176043) üzenetére


Richard!
addikt

Vagy valami 8-10 éves normális autót, amivel kevesebb a gond, mint az újakkal...
Mert valljuk be, az új autó is zsákbacica :)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#176046) Tsebacsi válasza CactuS (#176042) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem is fogadtam el, nem is fogom, de valószínű az autót le fogom adni, hogy vizsgálják meg ők.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#176047) Magnum_ válasza Richard! (#176045) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:K

I humbly and respectfully decline™

(#176048) grizlisandor válasza Tsebacsi (#176020) üzenetére


grizlisandor
addikt

Múltkor csak kellett volna leszívni kicsit az olajból. :U
Az a 200k meg vicc.

(#176049) silver10


silver10
aktív tag

Van (vagy volt)valakinek esetleg 2013 körüli Seat Alhambra kocsija? Telefonos bluetooth kapcsolat miatt kérdezem. VAG csopiban eddig semmi.

(#176050) kisza25 válasza Richard! (#176045) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem volt 3db új autóm és egyikkel sem volt gond (összesen 13 évig), aztán volt 2db 2-3 éves azoknál már kellett költeni a kötelező szervizen felül is, 7-10 évesekre meg folyamatosan költök. Az egyiknél az értékvesztés viszi a lóvét, a használtnál meg az elhasználódott alkatrészek cseréje. Az autó viszi a pénzt így is, úgy is :N ilyen ez a pop szakma :DDD
Ha bele veszem fatert is, akkor összesen 12 új autónk volt, amivel semmilyen gond nem volt és átlagosan 4-5 évig voltak még, de az egyik megvan 21 éve és csak kopó alkatrészek, na meg egy lakatolás :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.