Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) tomiii. válasza Snoop-y (#9455) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Nem tudom rendesen össze vágni a videókat, mert a T500 nem bírja a Full HD-t, így ezek vannak csak:

ha az első kiadta volna..

csomagtartó kinyílós történet az elejétől a végéig :D

(#9502) tboy93


tboy93
nagyúr

Yamato márkáról hallott valaki valamit? Csütörtökig be kéne szereznem a stabpálcákat + stabszilenteket és a kontakt csak ezt tudja csütörtökre szerezni, ráadásul elég jó áron, szállítással 10k-ért a 2 oldalra. Nagyon fostos vagy azért megvehető? :D

(#9503) tresh válasza tboy93 (#9502) üzenetére


tresh
addikt

kb ennyit Biztos jó vagy legalább is a neve japán ;]

(#9504) VegyesTamás válasza tomiii. (#9501) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

jól toljátok gyermek :D :D :C :K kell vegyek egy sierrát! :D :K

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9505) trassher válasza tboy93 (#9492) üzenetére


trassher
addikt

Nálam szombaton cseréltek elől gömbtámaszokat, stabpálcát - szilentet, külső kormányösszekötőket aztán ment egyből futómőbeállításra. Úgy mentem érte hogy már kész volt. A gyári kormány összekötők teljesen szétmentek de a gömbtámasz még bírta volna.

Redmi Note 7

(#9506) TaaT válasza tboy93 (#9497) üzenetére


TaaT
veterán

Mondanám hogy amikor nekem berakták a sportfutóművet akkor nem volt ilyen probléma a kormánnyal, csak eszembe jutott hogy utána egyből kapott egy futóműbeállítást. :)

Give them hell Ukraine!

(#9507) Qru


Qru
MODERÁTOR

Napi tipp játékunk következik: [link]

#nincsbennetarcsi

(#9508) Snoop-y válasza Qru (#9507) üzenetére


Snoop-y
veterán

Felnirol en egybol Ladara gondoltam termeszetesen rosszul hiszen az nagyobb es a kasztni megmaradt volna.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9509) F_Zolee válasza Snoop-y (#9508) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ennél a típusnál nem kell gondolkodni a bontóba leadásnál. Felgyújtod és összesöpröd. :DDD

(#9510) Snoop-y válasza F_Zolee (#9509) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hjam. Gondolom a torestesztje is 5 csillagos volt :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9511) Qru válasza Snoop-y (#9508) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Smart kézenfekvő lenne mert műanyag karosszériás itt meg ugye az elolvadt. Viszont azon asszimmetrikus gumik vannak ezen meg szimmetrikusak. Szóval inkább vmi mopedautó lehet sztem is.

#nincsbennetarcsi

(#9512) Mágus2 válasza Qru (#9511) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Meg a smart kerék csak 3 csavarral rögzül. ;) Annyi biztos, ez nem smart volt.

(#9513) tomiii. válasza VegyesTamás (#9504) üzenetére


tomiii.
aktív tag

áhh, kb 2. ilyen gyakorló napunk 3 emberre, szóval nettó 3 órát, ha vezettünk fejenként, kivéve a BMW-s srác,aki évek óta versenyzik :D
itt egyetemen, meg ismerősi körökben is egyre többen venni akarnak, ami baj, mert nekünk nem jut :DD
de legalább sokan átfordulnak az "ez egy szar autó"-ból "baszki vennem kell egy ilyet"-be :D 2 emberre ez az autó eddig olyan 70K/fő-ben van :D benzinnel, pálya díjakkal :DDD

(#9514) -v- válasza tomiii. (#9513) üzenetére


-v-
addikt

2 emberre ez az autó eddig olyan 70K/fő-ben van

És hány ráfordított órában? :)

(#9515) tomiii. válasza -v- (#9514) üzenetére


tomiii.
aktív tag

hát, ha alapból ezzel töltöd a szabadidőd, mert ez a hobbid, és nem más teendők elől veszed el az időt, akkor ez úgy sem számít :DD egyébként sok, de ez olyan, mintha azért panaszkodnál, hogy 8 órát kell dolgoznod a munkahelyen, ahelyett, hogy 8 órát dolgozhatnál a munkahelyen :D
akinek meg nincs kedve, költsön rá, hogy más csinálja :D

(#9516) mycso válasza tresh (#9500) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem ültetés után nem kellett a futóműhöz nyúlni, nem ment el semmi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9517) raczger


raczger
őstag

Csak ne így ültessétek az autót ;]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9518) TaaT válasza raczger (#9517) üzenetére


TaaT
veterán

Ez már a haladó ;]

Give them hell Ukraine!

(#9519) tresh válasza mycso (#9516) üzenetére


tresh
addikt

Sok mindentől függ ez azért ha mondjuk 6cm-t leteszed akkor kell már

(#9520) SzlobiG válasza raczger (#9517) üzenetére


SzlobiG
félisten

Neh. :D

(#9521) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..
Lenne egy olyan kérdésem ,hogy nemrégiben vettem egy Toyota Corolla 1.4L-t
Az lenne a kérdésem,hogy honnan tudom,hogy elektromos gázpedálom van e vagy sem?
2003as évjárat.
Választ köszi előre is :R

(#9522) lsc válasza Tompo92 (#9521) üzenetére


lsc
nagyúr

Mert mi a gond vele?

Az élet kegyetlen .

(#9523) Mágus2 válasza Tompo92 (#9521) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Van gázzsinór? Ha nincs, akkor elektromos. Ennyire egyszerű.

(#9524) Tompo92 válasza lsc (#9522) üzenetére


Tompo92
senior tag

Egy gondom van vele, mégpedig a válasz idő(rálépek a gázra és kicsit késve észleli az utasítást)nekem egy kicsit lassunak tűnik ami kissé idegesitő mikor azonnal szeretnék elindulni. Találtam ilyen válaszidő csökkentő kütyüt de előbb meg szeretnék bizonyosodni róla hogy tényleg elektromos e.
Sajnos nem nagyon értek az autókhoz ezért tettem fel itt egy kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#9525) szőröscica válasza Tompo92 (#9524) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem gond, de az a válaszidőt csökkentő kütyü semmit nem ér, annyit csinálnak, hogy kisebb gázpedál-állás mellett is olyan jelet küld, mintha nagyon nyomnád. Értsd, 30%-ig nyomod be a pedált, de olyan jelet küld, mintha majdnem padlóig lenne. Ettől nem fog jobban menni az autód, és nem is reagál majd gyorsabban a gázra.

Inkább cserélj gyertyát, levegőszűrőt, kormold ki rendesen az autót. Többet érsz vele.

(#9526) AMD Power válasza tboy93 (#9495) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. Ez ilyenkor "normális". Csak sokat ne menjél vele igy.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9527) Rivaul válasza AMD Power (#9526) üzenetére


Rivaul
addikt

Én egy fél évig mentem úgy a melós kocsival hogy erős balra kanyarnál volt az egyenes. Ha megszokja a szemed a kormány állását akkor marha mind1 mert a kezed követi :D Persze hiába szóltam hogy az úgy nem jó, senkit nem érdekelt. Kolléga gumija a belső szöveten futott mire saját pénzből cserélte mert félt hogy meghal :)) Jók is a céges verdák :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9528) AMD Power válasza Rivaul (#9527) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam sajnos a Polo is ilyen volt. Pedig mindent "megpróbáltam". De soha nem javult meg. Úgy is lett eladva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9529) bozont


bozont
veterán

Üdv
Olajat nézegetek, egy Citroen Berlingo 2.0 HDi atóba. Az előírás szerint A3/B3 olaj kell bele, de nem tiszta, hogy az A5/B5 szabványnak megfelelőt is beletehetem-e probléma nélkül? azt tudom, hogy a C szabványúak már a legújabb motorokhoz valók.
Total Quartz 9000 Energy 5W40 vagy Total Quartz Future 9000 5W30 olajat vennék, utóbbi az A5/B5.

(#9530) tresh válasza bozont (#9529) üzenetére


tresh
addikt

Jó lenne tudni mi volt benne de a total gyári beszállítója volt a psa-nak..én 5w40 total quartz-ot tennék bele full szintit azt csók :K

(#9531) bozont válasza tresh (#9530) üzenetére


bozont
veterán

Ha jól emlékszem Castrol Edge Longlife 5w30, szerelő cserélte akkor, nekem nem volt időm. De akkor jó lesz az 5w40-es (baja biztos nem lesz tőle :) ), majd megpróbálok jobban utánaolvasni hogy ebbe a motorba mehet-e A5/B5 szabványú, csak annyit találtam hogy bizonyos motorokhoz nem jó. De hogy melyikhez, arról semmit.

(#9532) tresh
Igen, az. :K Jó kis autó, csak az alkatrészek húzósak tudnak lenni hozzá. Nemrég az indexkarral volt probléma (szériahiba sajnos), az egész kormánymodult kell hozzá cserélni. :( De nagyon szépen megy és az 1.6-os benzines F Astra után, brutál nyomtéka is van. :D

[ Szerkesztve ]

(#9532) tresh válasza bozont (#9531) üzenetére


tresh
addikt

90 lovas ? :))

(#9533) tomiii. válasza Rivaul (#9527) üzenetére


tomiii.
aktív tag

egyszerűen el kell fordítani a kormányt, levesz-feltesz. Ismerősöknél is a sok lusta szerelő mind úgy hagyja, engem zavar, aztán hétvégente sorba cserélgetem a kormányokat azoknál akik autóját vezetem és épp futómű állításról jönnek vissza. :W :DDD

(#9534) VegyesTamás válasza tomiii. (#9533) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

igen azért ha már erősen el van állítódva, akkor megér pár ricnit áttenni ha van annyi...nekem a csacsinál pont szopás mert nincs egy egész különbség vagy balra vagy jobbra megy :D

apropó samara new skill:

másik érdekesség mostanság Peugeot Expert 2.0 HDI (2009 320k km) megakadt..először vezérlésre gyanakodtunk aztán... :U

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9535) tboy93 válasza tomiii. (#9533) üzenetére


tboy93
nagyúr

én hozzá nem nyúlok a légzsákos kormányhoz :DDD csinálja aki ért hozzá :P

TomCat333 jó kis HDI ;] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#9536) tresh válasza VegyesTamás (#9534) üzenetére


tresh
addikt

Az gyönyörű :(

(#9537) Snoop-y válasza VegyesTamás (#9534) üzenetére


Snoop-y
veterán

Peugeot -ra:

VTEC kicked in yooooooooo ? :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9538) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Üdv,

Ti feltettétek már a nyári gumikat? Érdemes vagy várjak még vele? Csak kicsit szebb a nyári alufelnim és gondoltam felrakom hétvégén :D

(#9539) tresh válasza Megane2000 (#9538) üzenetére


tresh
addikt

télin gurulok még reggel amikor indulok 2-3 fok van :))

(#9540) F_Zolee válasza Megane2000 (#9538) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már feltettem, felénk nem fagy már. Ma reggel volt csak 3-4 fok.

(#9541) tomiii. válasza tboy93 (#9535) üzenetére


tomiii.
aktív tag

2 csavar kormány hátulján, közép ki, csatlakozó szét, aztán ezzel nincs is probléma :D először mondjuk én is óvatosan nyúlkáltam, de ki van az találva, hogy ne üssön agyon :D

TomCat333: jóvanazúgy' :DD

(#9542) MunezXBK válasza Megane2000 (#9538) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már egy hete. :K

(#9543) Snoop-y válasza Megane2000 (#9538) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tartos 7 fok felett erdemes cserelni. Addig jobban jarsz a telivel.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9544) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#9545) tomiii. válasza MunezXBK (#9544) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Szeretem a car throttle videókat, a volvoval eljárnék a boltba :D

(#9546) F_Zolee válasza tomiii. (#9545) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap néztem én is de a volvónál volt értelme agyontuningolni(már ha ezt is tették vele) ha a hóban kapart 5-el vele. :D

(#9547) tresh válasza MunezXBK (#9544) üzenetére


tresh
addikt

bazd ezek már mozdonyok nem autók ;]

(#9548) trassher válasza MunezXBK (#9544) üzenetére


trassher
addikt

Az utcai V43 szakosztály ;]

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#9549) MunezXBK válasza F_Zolee (#9546) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor sasold meg ezt. :DD

(#9550) F_Zolee válasza MunezXBK (#9549) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hol marad a kályhacső és a kaparás? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.