Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) Qru válasza hacki87 (#91995) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

FB csopiban volt betéve egy 1.5-ös benzines (107 ló és nem mérhetően kevés nyomaték) azon is ilyen géptető volt. De azt letoltad volna. :D

mod:

sfefe: Ez jó lesz. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#92002) focvis válasza Tsebacsi (#91935) üzenetére


focvis
veterán

Szegény Tsebacsi!
Ha a Yaris (bármilyen modern autó) orrát nem gyűrte fel, akkor jó eséllyel a Fóka feneke is megúszta.

(#92003) rbalint88


rbalint88
addikt

LEhet, hogy Antinak ezt a vlogos témát kellene nyomni, egész használható anyag: [link]

(#92004) tboldi válasza rbalint88 (#92003) üzenetére


tboldi
nagyúr

Támogatom. :K

(#92005) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

találtam egy munkát amit én is élveznék:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#92006) EQMontoya válasza kisza25 (#92005) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez like. Nyilván kicsit promoszagú, de az a vidék... Rohadt jól néz ki. A tél kemény lehet azért...

Same rules apply!

(#92007) bitpork válasza kisza25 (#92005) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

tán bekötötték a netet? :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#92008) mekker válasza rbalint88 (#92003) üzenetére


mekker
őstag

Nekem is bejött, de a kommenteknél még itt is jön a flame. Mi lenne, ha minden cikk(e) alatt engedélyeznék.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#92009) EQMontoya válasza mekker (#92008) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pedig ez szerintem se volt rossz. Aki a képminőségre, meg a zajra flame-el, annak nyilván nem esett le, hogy kézikamerával készült road movie, nem videós csapat csinálta...
Azért az is mennyire jellemző, hogy fullba mely a személyeskedő fröcsögés. Fiatal hippi k..g. Még ha az is, komolyan ez az egyetlen érv? A komment szekciókban kiválóan látszik, hogy 10 millió Németh Szilárd országa vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#92010) molnarpeter válasza sfefe (#91998) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] itt vannak komoly darabok :)

(#92011) rbalint88 válasza EQMontoya (#92009) üzenetére


rbalint88
addikt

Tekkkknikainoldalrol azert van egy dolog, ami engem zavart es konnyen orvosolhato lett volna: a turoert nem lehet leragasztani a gopro ledjet? Tok hangulatos az ejszakai eget piros villogassal karoltve nezni :)

(#92012) -v- válasza rbalint88 (#92003) üzenetére


-v-
addikt

Én ezt is becsuktam, amikor megláttam ki írta :)

(#92013) szőröscica válasza EQMontoya (#92009) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem tetszett. Es meg a mai teszt is jo volt. Struccban van potencial.

(#92014) kisza25 válasza bitpork (#92007) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Még nem, év végére igérik, miért :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#92015) tboy93


tboy93
nagyúr

Év autója tipp: Stinger

(#92016) bitpork válasza kisza25 (#92014) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Há csak mer volt mar az rs taxi linkelve 😀 De máj bed :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#92017) kisza25 válasza bitpork (#92016) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jahogyvótmá:P nem mindig van időm követni a totyikot, ilyenkor télen jobban, nyáron reggel 8- este 10-ig munka van (meg kell keresni az autóra valót:D):R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#92018) Integrale válasza rbalint88 (#92003) üzenetére


Integrale
veterán

Elolvastam a kis Jag-rol a vezess tesztjet, elotte megneztem a videot YT-on, majd ma a TC teszt. Szerintem ok ketten egymas oleben irjak a cikkeket...

"Bad reklám is reklám too"

(#92019) Tsebacsi válasza focvis (#92002) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vicces de úgy néz ki a yaris első lököse erősebbre lett csinálva mint a Fóka hátsója?!

Megvolt a szemle:

- A lökösön van minimum 2 karcnyom, faszi sasszem, én egyet nem is vettem észre.
- Plusz meglátta a csomagtérajtó belső élén a repedést, én az eset óta vagy 6x nyitottam ki, és nem :U
- Középtől balra lévő szenzoron van 2 kopásnyom is

Mindent 2x lefotózott, papírokat elvette, küldik a biztosítónak, megvárjuk mit reagálnak. Azt mondta mindenképp ellenőrzik a lököst belül is, de a csere is egyszerű, csavarozott műanyag elemek.

Ezek ellenére 1 hetes szervizperiódust mondott, addig lehet kell nekem csereautó. Namármost az ugye csak díj ellenében van. Írnom kell a biztosítónak, hogy lesznek szívesek azt is kifizetni. Pasi szerint csak egy részét állják, a teljes összeget nem... Asszony megint átkokat szórt a vétkes nőcire, szerintem keresztben lenyelné ha tudná :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#92020) Qru válasza Tsebacsi (#92019) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudom most hogy van de régebben csere autót csak akkor fizetett a bizti ha az a munkádhoz kell, tehát pénzt keresel vele. Az hogy te autóval jársz melóba/boltba/oviba arra nem adtak csereautó térítést.

#nincsbennetarcsi

(#92021) molnarpeter válasza Tsebacsi (#92019) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Bérautó valóban nem 100% térített, van pár százalék guruló költség levonás. Megpróbálhatod olyan szerződéssel, ami tele tankkal indít és üres tankkal zárul, díjban benne foglalt egy tank üzemanyaggal - reptéri rent-a-car cégek újabban ezt nyomják, mert úgyis marad valamennyi az autóban, neked meg jobb lenne így saját tárca szempontjából. Kérdés, hogy biztosító elfogadná-e. Mindez céges tulajdonú autó esetén, magánszemély kár lehet máshogy van :)

[ Szerkesztve ]

(#92022) tboldi


tboldi
nagyúr

Mint azt már bizonyára tudjátok, volt egy önhibámon kívüli súlyos motorbalesetem. Többször szóba került már itt is, nem csak a motoros topikban.
Most hívott a kárrendezőm: a MABISZ új ajánlata 6,8 millió. Emlékeztetőül, az előző 4,92M volt. Szerintem áll az alku. :DD

A végén még tényleg lesz egy Toyota GT86-om. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92023) molnarpeter válasza tboldi (#92022) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

GT86: vennék kis töréssel egyet, side panel javítást úgy látom, hogy nem szeretik, RWD-nél viszont egész gyakran előfordul :D Alkatrész van ebayről, elég korrekt áron kijönne így.

[ Szerkesztve ]

(#92024) Tsebacsi válasza Qru (#92020) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kafa, akkor intézhetem máshogy...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#92025) tboy93 válasza tboldi (#92022) üzenetére


tboy93
nagyúr

Maradandó sérülés lett a dologból?

(#92026) tboldi válasza molnarpeter (#92023) üzenetére


tboldi
nagyúr

Természetesen ilyen áron inkább nem kellene semmi, nem én választottam, hogy így legyen, de ezen már változtatni nem tudok. :B

GT86: Az a baj, hogy maximalista vagyok, nekem minél jobb állapotú kell, plusz kedvem sincs összelegózni. Majd akkor, ha saját magam által keletkeznek ilyesmik. :D

(#92025) tboy93: Egy tenyérnyi izom hiányzik a bal combomból (ahol kijött a csont, annyira roncsolódott, hogy ki kellett dobni), a bokám nem hajlik teljes tartományban, meg sok-sok heg. Viszont a mindennapi életben mindent tudok szinte ugyanúgy csinálni, ahogy ezelőtt is. Annyi csak, hogy hamarabb elfárad a lábam, meg guggolni nem tudok rendesen, de minden más nem okoz különösebb gondot.

[ Szerkesztve ]

(#92027) tboy93 válasza tboldi (#92026) üzenetére


tboy93
nagyúr

6,8milllából már egész kafa S2000 is kijönne ;)

(#92028) molnarpeter válasza tboy93 (#92027) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az lassan befektetésnek sem utolsó :K Vagy M3 :D

[ Szerkesztve ]

(#92029) tboldi válasza tboy93 (#92027) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tetszene, de ennyi pénzt nem szívesen adnék egy 15-20 éves autóért. :)

Amúgy az összeg 20%-a a kárrendezőé, úgyhogy nekem csak 5,44 marad. De ha eladom a Jazz-t, kb. ugyanott vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#92030) Tsebacsi válasza tboy93 (#92027) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagy egy vatta új Focus kombi ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#92031) barnam_ válasza tboldi (#92026) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tedd el ezt a pénzt, és majd később egy lakásra vagy bármi - használati tárgynál - értelmesebb dologra költsd :K

(#92032) szőröscica válasza Tsebacsi (#92030) üzenetére


szőröscica
addikt

Vagy egy 540i, a maradek penzbol meg bejarhatja Europat. :)

(#92033) focvis válasza tboldi (#92022) üzenetére


focvis
veterán

Nem muszáj eltapsolni az egészet. :B

Amit múltkor linkeltél GT86-ot, az elég fasza volt. Mivel a jappppánszívóbenyásokhoz vonzódsz, egy Type-R-t is megfontolnék, abba a csajodat és a barátnőit / haverjaidat is bele tudod szuszakolni.

(#92034) BigBlackDog válasza Tsebacsi (#92030) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Már el is adod? :Y

;]

(#92031) Aggregátor: Én is így gondolkoznék. :K

[ Szerkesztve ]

(#92035) Tsebacsi válasza BigBlackDog (#92034) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Ripityára" törte egy Yaris, szóval elmúlt a varázs :DDD

(#92032) joamilestoné: Erre nem is gondoltam, tényleg!!!! :)) :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#92036) tboldi válasza barnam_ (#92031) üzenetére


tboldi
nagyúr

És focvis

Ez is felmerült mint opció, kétségtelen, hogy ez lenne a legracionálisabb. De másfelől meg jó lenne, ha kicsit be tudnám teljesíteni a vágyaimat, amíg még fiatal vagyok és családot sem kell eltartanom. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. :)

És egy turbónak jobban örülnék, de a 83 lovas Jazz után egy 200 lovas szívóval is ellennék, azt hiszem.

(#92037) kisza25 válasza BigBlackDog (#92034) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

De, majd egy törött, javítottal jár, nem gondolod komolyan :U

;]

Bp-re sosese vennék új autót, de sosese laknék ott, így ilyen gondom nincsen, csak szimplán pénz nincs rá elég:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#92038) molnarpeter válasza barnam_ (#92031) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tehát M3 :K ;]

(#92039) EQMontoya válasza Tsebacsi (#92024) üzenetére


EQMontoya
veterán

Lesz ez még hahun törésmentes... ;]

Same rules apply!

(#92040) tboy93 válasza tboldi (#92026) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azert nem cserélnék veled, mázli hogy nem lett "komolyabb" maradandó sérülésed. Egyébként a balesetet okozó személy kapott valamilyen büntit?

(#92041) barnam_ válasza tboldi (#92036) üzenetére


barnam_
nagyúr

Vegyél 1 millából egy 200 lovas szívót, a többit tedd félre :D

(#92038) molnarpeter: fektessen metróba? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92042) tboldi válasza tboy93 (#92040) üzenetére


tboldi
nagyúr

250k + 72k perköltség 24 havi részletre, meg valamennyi büntetőpont. Semmi több.

(#92043) Motion_Blur válasza tboldi (#92029) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rakj még hozzá és vegyél egy panelt, add ki és a bevételből lízingelj egy autót, én így csinálnám. Ha ekkora összeget csak simán elköltesz, pár év alatt hatalmasat amortizálódik, ha egy lakásba fekteted akkor jó eséllyel hosszabb távon is megmarad az értéke + fix havi bevételed van belőle.

Persze ehhez még kéne zsebből 3M minimum.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#92044) BigBlackDog válasza tboldi (#92042) üzenetére


BigBlackDog
veterán

A MABISZ nem fogja behajtani rajta?

Egyébként lehetséges, hogy vennék valami nagyköbcentis benzintemetőt (relatív olcsóbban), ami tetszene. Közlekedni meg ott van a Jazz.

(#92045) tboy93 válasza Motion_Blur (#92043) üzenetére


tboy93
nagyúr

7-10 millából most panelt se kapsz nagyon, max valahol rákostepertőn. De tény, hogy én sem vennék 4-5-6m-ért autót, amíg nincs kertes házam és félrerakott tőkém ínségesebb időkre. Mondjuk lassan át is fáradhatunk az autós off topikba :)

(#92046) tboldi válasza Motion_Blur (#92043) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez az. Nincs fölös 3M-m ezen kívül. Meg itt az osztrák határ mellett az egekben vannak az ingatlanárak. :D

(#92044) BigBlackDog: Az Astránál volt, ami ugye kivonult az országból, ezért a MABISZ vállalta át az ügyeket. Elvileg ők behajtják majd a románokon, a másik félnek nincs semmi dolga (a KGFB-t fizette).

[ Szerkesztve ]

(#92047) focvis válasza tboldi (#92036) üzenetére


focvis
veterán

Nem szándékom túlságosan okoskodni :R

Kb. max. a húszaséveid közepén járhatsz; ha nem díler vagy és nem az ősök tették a popód alá, akkor egy 3 millás gép is elég komoly villantás ennyi idősen. (szvsz)

(#92048) tboldi válasza focvis (#92047) üzenetére


tboldi
nagyúr

Még egy off hsz, utána befejezem, mert tényleg kezd egy kicsit sok lenni. :B

22 vagyok, és nem is a villantás érdekel, hanem hogy én érezzem magam jól. :)
Nehéz ilyenkor autóbuzinak lenni. Ha nem lennék az, akkor mindegy lenne, csak guruljon, ergo nem is vágynék másra és a Jazz is tökéletesen megfelelne. Amúgy egy remek kis autó, nem is nagyon van racionális érv az eladása mellett, de Te tudod a legjobban, hogy hogy is van ez. :D

[ Szerkesztve ]

(#92049) kisza25 válasza Motion_Blur (#92043) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

18-20M most egy panellakás Bp
Balatoni nyaralót sem kapsz már nagyon 15M alatt

tboldi: akkor lefalább vegyél olyan új autót ami sokáig tartja az árát, kia/hyundai i30 1,4 T 140 ló vagy hasonló

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#92050) bitpork válasza tboldi (#92042) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A kárrendező költségét miért nem terhelik a felelősre? :U
Just askin'

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.