Hirdetés

2022. január 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2021-02-04 22:23:55

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#216001) focvis válasza Petyyyyy (#215994) üzenetére

focvis
addikt

Holnap tankolok, csak el ne fogyjon... (Ha lesz rá érkezésem).
Érdekes, napközben néztem a holtankoljak.hu-t, az a prémium 95-ösre minden kúton a magasabb árat hozta.

[ Szerkesztve ]

(#216002) Qru válasza Petyyyyy (#215994) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Shell nem jott be de lehet raprobalok a MM95-re.

(#216003) K Norbi válasza Magnum_ (#215996) üzenetére

K Norbi
addikt

:C :DDD

(#216004) kisza25 válasza focvis (#216001) üzenetére

kisza25
félisten

Megyek autózok egyet, hogy több olcsó 95 prémium férjen bele :DDD

Eladó: redmi note 7 4/64GB 6hónap garancia 32500Ft

(#216005) tboldi

tboldi
nagyúr

Mosonmagyaróvár, Futura melletti Shell:
kép01, kép02

A 95-ös V-Power ment a WagonR-be:

(#216006) [vilike] válasza stickermajom (#215997) üzenetére

[vilike]
őstag

:(

Remélem tudnak szerezni egy új kasztnit, és összerakják ...

Mikulás rallyra meg elő kell venni a laptimingos vfts-t aztán azzal pusztítani :D
Mondjuk biztos kurva nagy kedvvel menne vele tudván most nullázta le a 100+ millás wrct..

[ Szerkesztve ]

"Men with guts attack those corners!"

(#216007) F_Zolee

F_Zolee
veterán

Ha már nagy költségek. B8-ba lépve 156Ft-al olcsóbb lesz a kgfb. Azt hiszem maradok. Megvettek kilóra. ;]

(#216008) Petyyyyy

Petyyyyy
addikt

NAGYON off - ki gondolta volna :U
Csütörtökig várja a kormány olyan cégek jelentkezését, amelyek átvennék a rosszul viselkedő benzinkutakat

Kotla lemosva, tankolva, garázsba gurítva. A héten nincs rá szükség, pénteken remélhetőleg felkerülnek a mamuszok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || https://youtube.com/c/M539Restorations

(#216009) Qru válasza Petyyyyy (#216008) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Mi a téli papucsod?

(#216010) szabonagyur válasza F_Zolee (#216007) üzenetére

szabonagyur
nagyúr

Faternak sikerült még 1300 Ft-al olcsóbbat találni, így már csak 13700 Ft :D

(#216011) forceberg válasza tboldi (#216005) üzenetére

forceberg
veterán

Hátha a V-Power és társaik nem MOL alapanyagok, akkor legalább arra rábaxnának, hogy nem a MOL-os cucc fogy a kutakon :D

https://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#216012) sutszi válasza Petyyyyy (#216008) üzenetére

sutszi
addikt

Én hétvégén mostam le a nyárikat... Most nagyon-nagyon sok port szedtek össze... és kátrány gumók is voltak szép számmal...

Viszont...most már kéne a kocsit is mosni, mert nem volt nagy mosás 2 hónapja... csak csapatások... az meg azért látszik. :(

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#216013) Petyyyyy válasza Qru (#216009) üzenetére

Petyyyyy
addikt

Michelin Alpin 6 225/45 R17 94V
Nagyon tetszik. Reszponzív, "éles", nagyon közvetlennek érzem a kontaktot, és mégsem kényelmetlen.

sutszi - Addig mosd amíg ilyen enyhébb idő van. A tiéd nem volt waxolva?

szerk.:
CactuS - Én csak remélni tudom és szurkolok hogy igazad legyen, és nem valami barbatrükk ez (is)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || https://youtube.com/c/M539Restorations

(#216014) CactuS válasza Petyyyyy (#216008) üzenetére

CactuS
Arcképgyáros

Ebbe bele lehet látni dolgokat, de az üzemanyag nélkül elég sok minden nem működik. Ráadásul nem elsőre veszik el tőlük, hanem akkor, ha többször is jogsértésen kapják. És nem is örökre.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216015) F_Zolee válasza szabonagyur (#216010) üzenetére

F_Zolee
veterán

Nekem így is 31 felett lesz. Vidék, régi szar, jogsi se új aztán mégis fizethetek. :((( :D

(#216016) sutszi válasza Petyyyyy (#216013) üzenetére

sutszi
addikt

Szerencsére zárt térben tudom csinálni, így nagyjából jól megszárad...csak most valami gond van a magasnyomásúval...így az konkrétan nincs. Azt megvárom amíg visszajön...

Van wax...és néhol elég jól pörgeti a vizet még, csak amikor kapja a 13Ph-s habot, meg a két vödröst akkor mindig újrakenem, biztos ami tuti...

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#216017) Petyyyyy válasza sutszi (#216016) üzenetére

Petyyyyy
addikt

Szőr, maga mire készül pH13 habbal? :Y Nem szaladt el kissé a pony e tekintetben? :D

[ Szerkesztve ]

(#216018) Qru válasza forceberg (#216011) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

A Shell biztos Mol alap benyot haszanl, az OMV elvileg a MM100-at a nyugati reszen ausztriabol hozza de a tobbi reszen az is mol benyo.

(#216019) Qru válasza Petyyyyy (#216013) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Alpin6 nagyon jo. :K

Mosnom nekem is kene, nem tragikusan koszos de azert mar raferne…

(#216020) F_Zolee válasza F_Zolee (#216015) üzenetére

F_Zolee
veterán

Na, Uniqa-ra térés már 3768Ft-al kevesebb lenne.

(#216021) sutszi válasza Petyyyyy (#216017) üzenetére

sutszi
addikt

Az Avalanche nekem nem jött be... Írtam is róla a másik topikban. Egyszerűen ott maradt a "traffic film". Mindig nézem, hogy hab után mennyire lesz még mocskos a vödrös kukacos szivacs... és volt, hogy a szárazoló is kapott még... Utána valami erősebbet akartam.
De véletlenül alakult így. Fórumtárs vett egy 15-20L körüli mennyiséget, aztán barteleztünk. :DDD

(#216022) focvis válasza kisza25 (#216004) üzenetére

focvis
addikt

Ennyi. Ha nem felejtem el, viszek kannát is. ;] Hátha jön a múlt héten megjósolt benzinhiány.

(#216023) Qru válasza focvis (#216022) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Ha muanyag kannad van akkor arra figyelj, hogy hosszan nem szabad tartani benne benzint. Ha fém akkor csak a szokasos biopara van.

(#216024) molnarpeter válasza tboldi (#216005) üzenetére

molnarpeter
veterán

Úgy hallom, a Shell prémium gázolaj is 480.

(#216025) focvis válasza Qru (#216019) üzenetére

focvis
addikt

Azóta se mostam meg, immár 13 hónapja. :/

2 db 10 literes műanyag kannám van, a kiöntőpöcsüket viszont elhagytam. (PET palack félbevágva megteszi.)

(#216026) tboldi válasza molnarpeter (#216024) üzenetére

tboldi
nagyúr

Igen, ott van a kép02-n. :)

(#216027) Puma K válasza focvis (#216022) üzenetére

Puma K
veterán

Ne már milyen benzin hiány? :DDD

Előző héten benéztem a 20 lábas konténerbe a cégnél amiben a kertészeti eszközök vannak.

Nem csak a fűnyíróból de még a generátorból is folyik a benya... ha nem lesz nafta jövőhéten, akkor azt fogom felitatni ronggyal és facsarom a verda tankolónyílásába ;] :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216028) focvis válasza Puma K (#216027) üzenetére

focvis
addikt

Milyen, milyen? A múlt héten megjósolt WC-papír hiány.

(#216029) Puma K válasza focvis (#216028) üzenetére

Puma K
veterán

Azt ne is mond :D

Még valamikor tavaly márciusban elmentünk a hétvégéi nagy bevásárlásra az egyik hipermarketbe. Azt láttuk, hogy az emberek egy része maszkban-kendővel-sállal a fején és családonként 2-3 bevásárlókocsival állnak sorban ami roskadásig van pakolva liszttel és WC papírral :DDD meg minden mással.

Elmentünk azokhoz a sorokhoz is ahol ezeket tartották és le voltak pusztítva. Pár darab liszt maradt csak. WC papír 0 és a tisztítószerekből is mindent elvittek.

Csak pislogtunk hogy mi van itt. Akkor pont olyan ritmusban éltük az életünket, hogy sem kábeltévét nem néztünk, sem rádiót nem hallgattunk meg úgy semmilyen formában nem követtük a híreket :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216030) Qru válasza focvis (#216025) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Aldiban most vt szurobetetes tolcser akcioban pont vettem is belole.

Van egy 5 literes muanyag meg egy 5 literes fem. Mar reg nem hasznalom oket miota eladtam a benzines funyirot.

(#216031) focvis válasza Qru (#216030) üzenetére

focvis
addikt

Valahol van ilyen tölcsérem, de komolyan jobban szeretem a félbevágott PET-palackot. Ezt hagytam el:

(#216032) joamilestoné válasza Qru (#216030) üzenetére

joamilestoné
addikt

Eladtad a Subarut? :Y

;]

(#216033) joamilestoné

joamilestoné
addikt

[link] ha tokos lennek, lecserelnem az Amperat.

Megbeszeltem magammal, inkabb marad a szarragas es a plugin.

[ Szerkesztve ]

(#216034) stickermajom válasza joamilestoné (#216033) üzenetére

stickermajom
addikt

Én a Z4-re szavazok, túl rövid az élet.

(#216035) llwynog

llwynog
Ármester

Ma reggelig kihúztam benzinnel, BC már csak "---"-t mutatott megtehető távnak, amire beértem a kútra :D Most kapott sima OMV 95-öst, MM95 azon a kúton nem volt "akciós" (Dújv. Dózsa Gy. út)

[ Szerkesztve ]

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#216036) bitpork válasza joamilestoné (#216033) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig ennek az ára csak felfelé fog menni ha megvigyázod! Én is most osztok szorzok hogy mi lenne ha ... pl egy jaó rs6 ára sem megy lefelé. Más kérdés hogy alapjáraton megissza a havi büdzsét.

(#216037) molnarpeter válasza bitpork (#216036) üzenetére

molnarpeter
veterán

Ampera ára sem megy lefelé ;]

tboldi: valóban, bocsi :D erre feldobta a Chrome is, hogy vezess hozott le hírt a témában [link], bár mintha a MM95 is lett volna már téma.

(#216038) [vilike] válasza bitpork (#216036) üzenetére

[vilike]
őstag

Egy RS6 illik a vezetési sítlusodhoz :K

"Men with guts attack those corners!"

(#216039) tboy93 válasza llwynog (#216035) üzenetére

tboy93
nagyúr

Accord amikor 0km-t ír, akkor még van a tankban egy 80-100km-re való nafta :))

(#216040) rbalint88 válasza bitpork (#216036) üzenetére

rbalint88
addikt

Ilyen nagyonhegyeseroset csak akkor vegyel, ha nem akarod hasznalni. Ugye egy alap A6-ot se ket forint fenntartani, S6 1,5-2x, RS6 2-vegtelenszer tobb manna a specko alkatreszek miatt. Sokszor eljatszom azzal a gondolattal en is, hogy kellene valami ilyen, de nem racionalisan, hanem realisan nezve akkora plusz teher, hogy nem tud annyit noni (vagy nem csokkenni) az erteke, hogy kitermelje a fenntartasat. De ha megis, akkor is csak annyit ersz vele, hogy nyugtathatod a lelkedet, hogy nem olyan sok penzert autoztal egy izeset. Amivel nincs baj, csak nem kell befekteteskent talalni :)
szvsz!!! :R

#budasidehighlife

(#216041) bitpork válasza rbalint88 (#216040) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Őh hát én nem kihasználni csak használni picit és eladni később. Igazából mellé lehetne egy vitara v valami mert ez befektetés lenne.No meg amennyire én használom ill kihasználom nekem egy tárcsa szett 50k+ km most is. :K

(#216038) [vilike] : ha leszed róla minden jelzést az ember akkor teljesen okés :)

(#216042) tboldi

tboldi
nagyúr

El is felejtettem megírni, ma vittük el a Lanciát a karosszériáshoz, elvileg csütörtökre befoltozzák a likat a küszöbön. Kíváncsi leszek a végeredményre, meg hogy menyire lesz tartós. :D

[ Szerkesztve ]

(#216043) kisza25 válasza [vilike] (#216006) üzenetére

kisza25
félisten

BZ és Jani nem azzal lesznek ott?(vfts)
Valahol 200M Ft-ot olvastam

[ Szerkesztve ]

Eladó: redmi note 7 4/64GB 6hónap garancia 32500Ft

(#216044) koxkids válasza Qru (#216002) üzenetére

koxkids
őstag

Ma reggel én is MM95-öt adtam a gépezetnek (Mindig is ezt kapja, néha 100-ast ha megérdemli ;] ), és 30 liter felett még ajándék kávé/tea is járt :D
Üllőin Ecseri útnál volt a kúton benya, nem volt belőle gond. :D

(#216045) dnelb válasza stickermajom (#216034) üzenetére

dnelb
addikt

+1, lesz még épp elég időnk az elemes autókkal szívni, addig kell élvezni ezeket amíg vannak.

[ Szerkesztve ]

(#216046) Ádám16 válasza dnelb (#216045) üzenetére

Ádám16
őstag

Szerintem még rengeteg időnk van ezeket kiélvezni Mo-n. Mire teljesen átállunk elektromosra, rengeteg év.
Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy autókedvelőként mindig abba ülj, amibe igazán vágysz (az anyagi kereteid között). Az pedig nem hiszem, hogy egy Ampera, de ki tudja. Sokakat az tesz boldoggá, minél kevesebbet fogyaszt az autójuk.

(#216047) Tsebacsi válasza bitpork (#216041) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Egy RS6 kilóméterekről felismerhető :P

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a Macskámat!

(#216048) Qru válasza joamilestoné (#216032) üzenetére

Qru
MODERÁTOR

Az a Jazz. Es meg megvan. :))

(#216049) sylex1 válasza tboldi (#216005) üzenetére

sylex1
veterán

Az extra is 480?? Az komoly akkor még a lada is azt fog inni... :DDD

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#216050) stickermajom válasza sylex1 (#216049) üzenetére

stickermajom
addikt

Én hülye meg megtankoltam az autót pénteken az Auchannál.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.