Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#290001) pit stop válasza Qru (#289983) üzenetére


pit stop
addikt

Visszatérünk oda, hogy egyesével le kell kérdezni biztosítonként - bepötyögve minden szart? Van a Netrisknél jobb?
Mint szakmabeli voltál azért merem ezt kérdezni, de akár privátba is érdekel :R

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#290002) pit stop válasza gooool (#289985) üzenetére


pit stop
addikt

MASERATI?
Akad néhány ennyiért.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#290003) focvis válasza gooool (#289998) üzenetére


focvis
veterán

Eljutottam az SQ7-ig, 900 Nm. (16 milkától indul.)

A Mini eladáshoz gratula!

[ Szerkesztve ]

(#290004) tototos válasza gooool (#289985) üzenetére


tototos
őstag

Én lehet szétnéznék az R32 motoros autók környékén egy kis turbóval megspékelve elég szépen mennek.

(#290005) Micsurin válasza Qru (#289984) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+e.vid Köszi szépen:R Nem volt tervben, hogy meghajtom ennyire de nagyon sietős lett az este. Mint mondtam nem az én évem, végre vége lehetne. :W :W

Anyum ma párommal sütött főzött semmi extra, hirtelen leverte a víz a vérnyomása felment és elkezdett szúrni a mellkasa. Közölték legalább 25-30p mire jönne kocsi szóval jobban járunk ha bemegyünk Vácra már ha tudunk. :(

Nem infarktus de jó eséllyel koszorúér görcs, nem tudjuk stressztől vagy van-e szűkület. Jöhet a magán eü-s pénznyelés. :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#290006) Gergőke88 válasza gooool (#289998) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mustangot csak óvatosan. Sok az amcsi tákolt példány. A neves helyekről Mr és társai felejtős.
En a helyedben más irányba nézelődnék ;), tapasztalatból ugye.

[ Szerkesztve ]

(#290007) Qru válasza gooool (#289996) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak szamolja ra bo 1M-t ha a motor osszefosna magat...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#290008) Qru válasza pit stop (#290001) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mabisz dijnavigator, ott nem szamol jutalekot: [link]

Netrisk is so-so, csak az elso 3-4 legolcsobbat erdemes direktbe is megnezni a biztositok honlapjan, hogy ugy mennyi lenne.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#290009) Qru válasza Micsurin (#290005) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

O bakker, jobbulast!

#nincsbennetarcsi

(#290010) cOxeR válasza gooool (#289985) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én néznék egy Z3-at, 2.8-3.0 coupe, vagy vedd meg a Z4-met. :DDD

(#290011) Gergőke88 válasza cOxeR (#290010) üzenetére


Gergőke88
addikt

Hirdeted már pár hónapja nem? Volt már rá érdemi jelentkező?

(#290012) kisza25 válasza Micsurin (#290005) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Legközelebb ilyen van, akkor jobban jársz, ha megvárod a mentőt, kiér akkor egyből ellatják, majd beviszik, ott is soron kívül mehet be akit mentővel visznek.
Blelle második ember idén akiről tudok, hogy nem várta meg a mentőt, háziorvos mondta infarktus gyanús, bementek Siófokra, ott vártak 3 órát, mert nem mentővel mentek, ilyenkor hiába a papír az infarktus gyanúról, mikor sorra került, megállapítottak az infarktust, mentővel át Kaposvárra és ott már olyan súlyos volt az állapota, hogy meghalt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#290013) cOxeR válasza Gergőke88 (#290011) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kettő érdemleges, a többi vagy azt gondolta féláron odaadom, vagy elcserélem egy 318d-re…, igazából tavasszal lesz szezonja, akkor veszik a legtöbbet, meg viszik vissza a németek, magukhoz a jobb példányokat, mert ott elfogyott vagy nem eladó, felteszem majd év elején oda.

(#290014) Tapsi


Tapsi
addikt

Egy egészen borzalmas út keretében hazaértünk Söldenből, 12 óra alatt. 770 Km autópályán, 3 balesettel, 10+ tereléssel (útfelújítás, sávelhúzás, stb.), és megszámlálhatatlan torlódással. Így a fogyasztás nem is autópályás, inkább országút + város. 51 litert kért a büszke, ez 6,6 literre jön ki 100-on. 2.2 dízel Rav4 IV. Önsúlya 1630-körül van, most az utazó úgy 1,8 tonna lehetett.

(#290015) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

a totalcarnal igy karacsony elott teljsen megvesztek? mostmar videoban is promozzak/nyomatjak ezt az ex autotolvajt? normalisak? autos "ujsagba" ilyet? komolyan mondom mi lesz a kovetkezo gyerekmagazinba lesznek majd ex pedok? :U( rajonnek, hogy a YT-n mikent lehet csatornat letiltani tc lenne az elso.)

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#290016) gooool válasza rbalint88 (#289999) üzenetére


gooool
őstag

Sajnos kompresszorosított ND nincs a piacon, pedig az finom lenne. :)
E46 M3-bol boven 10 millio felett vannak az ertekelheto manualis kupek, az SMG-s kabrio szamomra nem komolyan veheto.
A V8 szivo Mercikre ranezek, hatha van valami, ami nekem tetszo kasztniba van rakva.

tboldi:
R53 a Cooper S. :D Egyébként vicces, hogy mindegyik szériának a dízel volt a legmegbízhatóbb motorja, pedig az illik a legkevésbé az autóhoz... Mondjuk en tartom, hogy leginkabb az oda nem figyeles miatt van sok lerugott peldany motorikusan, nem sok olcso, amde kompresszoros hothatch volt idehaza es persze toltak a szemet, aztan meg jottek a gondok es az eloiteletek is.

pit stop:
De az mind 4 ajtós szedan, olaszbol meg milyen mar az. ;]

focvis:
Alakul, az mar majdnem 1000, chipet neki is jo lesz. Mezogazda ismerosoknel idenymunkat tudok intezni a foldeken vele. :D

Köszi. :R

tototos:
Az utolagos turbositastol amiota elkezdtek ezt az ordoguzest a vizsgaallomasokon, azota tartok, eleg egy rosszakaro, aki bekop es alakithatom vissza vagy adhatom el az autot alkatresznek. Egy gyarilag feltoltott, de modositott autonal legalabb van esely elfedni a plusz loerok forrasat.

Gergoke88:
A te peldad is ott van a szemem elott es igen, kicsit fosok a merev tengelytol, mert a legujabbra nem tudnek befizetni, na meg nem hianyzik egy kifenyezett vodor csavar a haznal, eleg volt a Minivel befurodni (na meg korabban az elso MR2-vel, de az legalabb anyagilag nem lett ekkora bukta).

Qru:
Csak olyat mernek venni, ahol mar volt igazoltan elvegzett motorfelujitas (az esetek nagyreszeben mar mindet elerte ez a mozzanat, ahogy lattam...)

cOxeR:
Volt kollégának 3,0 Z3 van, szep-szep, de roadster letere nem vett meg kilora az MX-5 utan.
A Z4-edet neztem, a kepekbol azonnal tudtam, hogy ki a tulaj. :D

Na igen, ezert is nem akartam a gondolatot, hogy ennyiert nezndk meg egy utolso hobbiautot, mert itt mar kezdenek elszallni az igenyeim es mocskosul valogatos leszek...
Mig a 2-3 millios kategoriaban meg elnezobb vagyok/voltam, itt mar jo lenne a leheto legtobb igenyt kipipalni.

Üdv, Balázs

(#290017) brumi1024 válasza gooool (#290016) üzenetére


brumi1024
veterán

F szériánál szerintem a benzines megbízhatóbb, mint a dízel (B48 vs B47). Az abszolút mércével nézve is egy jó motor 1-estől 7-esig rakják mindenbe.

[ Szerkesztve ]

(#290018) tboldi válasza gooool (#290016) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mindegy, így is tudod, hogy miről írok. :P :R

(#290019) grizlisandor válasza dellfanboy (#290015) üzenetére


grizlisandor
addikt

NERmédia, meg tipikus kattintásvadászat. :U

(#290020) cOxeR válasza gooool (#290016) üzenetére


cOxeR
Ármester

MX-5 könnyű egy széria Z sokkal komfortosabb, még a regiek is, kell rajta faragni, hogy közelítsen, cserébe jóval erősebb ami néha jól jön.
Most ránéztem mik vannak fenn… ezt a gázozást soha nem fogom megérteni… főleg nem ilyen autónál, miért kell mondja már el nekem valaki! :F
[link]

(#290021) gooool válasza brumi1024 (#290017) üzenetére


gooool
őstag

Valóban, nekem sikerult az R szeriaval bezarolag gondolkodni. :)

tboldi:
Eltanulom itt toletek a kiigazitas muveszetet. ;]

cOxeR:
Lehet a tartallyal erik el a jobb sulyelosztast, amitol igazan jol fordul nyitott diffivel is a szeker. :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#290022) Qru válasza gooool (#290016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Atlag 100k km-erenkent ker egy felujitast meg akkor is ha esszel hasznalod. Mar ha gyaei cucokkal csinaltak. Ha vmi erositett akkor robbet is bir.

#nincsbennetarcsi

(#290023) Qru válasza cOxeR (#290020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Biztos a gaz magasabb oktanszamara hajt. ;]

#nincsbennetarcsi

(#290024) radi8tor válasza rbalint88 (#289999) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem ott, hanem a Lipóti előtt. ;]

⭐ Stella

(#290025) radi8tor válasza tboldi (#290000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerkesztve nem ér. :P

Ám grat! :C

⭐ Stella

(#290026) tboldi válasza radi8tor (#290025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha direkt készültem volna rá, akkor meg az lenne a baj. :D

:R

(#290027) radi8tor válasza tboldi (#290026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogy. :R Erre készülni kell. [link]

⭐ Stella

(#290028) gooool válasza Qru (#290022) üzenetére


gooool
őstag

Ez egyébként nekem annyira elkeserítő az Imprezáknál, hogy kultusz, meg mocsok jo hajtas es boxer meg minden, de a motor valahogy nem jott ossze...legalabbis a 2,5-osnel hallok ilyesmikrol, a 2,0 elvileg stabilabb.
Mondjuk bearazta a piac, mert Lancer Evo-bol alig van elado es az is joval tobbert, mint az STI-k.

Üdv, Balázs

(#290029) OPiiPO válasza Qru (#290022) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez most egy átlag használatú V8 Mustang:F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#290030) macilaci78 válasza gooool (#289996) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy régi, kis bódés Mini Cooper rally változatát road legalra papírozva. Nem tudom, milyen áron megy, de nagyon élném, ha elférnék benne. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#290031) macilaci78 válasza kisza25 (#290012) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ehh. A k**** a***** a bürokráciának! :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#290032) gooool válasza macilaci78 (#290030) üzenetére


gooool
őstag

Azt én is megnézném, el is férnék benne, egy jó K20 Honda motorral es összkerék hajtással. :DDD Ha már elmebetegség, csapjunk oda rendesen. :))

Üdv, Balázs

(#290033) cOxeR


cOxeR
Ármester

Boldog karácsonyt fiúk lányok! Megmutattam a havat kicsit a Z4-nek is bentről :D Insta video: [link]

(#290034) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Boldog karácsonyt!



Ma sem ültem bele, olyan szuper helyet találtam 4 napja :P

⭐ Stella

(#290035) BigBlackDog válasza radi8tor (#290034) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Vigyázz, mert le fog merülni az akkumulátor, aztán jön a vörös felkiáltójel! ;]

(#290036) radi8tor válasza BigBlackDog (#290035) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azon már rég túl vagyunk. :D Már másnap deep sleep-be került a kocsi.
Zsebbika feltöltve, szóval el fogok jutni vele a karácsonyi vacsira.

De most hogy mondod elviszem a töltőt apámékhoz és rádugom amíg ott vagyok. Akkor talán kibírja a 28-i autóstalit is :DD

⭐ Stella

(#290037) Micsurin válasza kisza25 (#290012) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen tudom de szerencsére instant fogadtak minket mert telefonàltunk mi van, Váciak rendesek. Sőt le a kalappal a váciak előtt, rögtön hívták be vizsgálat + ekg + vérre. 3 órával később kontroll és csak utána engedtek el minket.
Nagyon figyeltek pedig kemény napjuk volt, piásak, balesetesek, még egy 13-14 éves lányka is beesett elv bepartidrogozva ájultan. Kemény estéjük volt banyek.

Qru köszi, szerencsére nem infarktus volt csak jó eséllyel koszorúér görcs jó eséllyel meszesedés és extrém melóhelyi stressz miatt amik nem nyerőek már 56-57 fele. :(

Viszont kaptam én is ajándékot :W ugye 45-ös gumik vannak fent a gitrágó előző tulaj miatt. Nos… tegnap a korházhoz a GPS a hegy felől vitt le. Akkora kátyut kapott a balhátsó mint az állat de megállni nem tudtunk ugye… mára le is laposodott. Felni nem sérült de a tavaszt nem várom meg úgy néz ki azzal a 4db Quatrac-al. :(
A Quatrac ársávjában van valami ami jobb vétel lehetne? Teszteket végig rágva vagy azt vagy esetleg az új NBluet fontolgatom.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#290038) Qru válasza gooool (#290028) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Boxert nehez tartosra csinalni, meg a Porkenek se mindig sikerul(t). A 2 literes jobban birja de abban kovacsolt alu van es az meg nem is opendeck. Ami dupla gaz, hogy a szivok is hajlamosak legatyasodni. Pedig azok nincsenek is kihegyezve...

Szoval a 2.0 turbo tartosabb de ott mar a futott km miatt ugyanugy belenyulhatsz egy rosszallapotuba.

Szoval Subaru tulajkent en inkabb lebeszelnelek rola mint ra. Persze ha ez eleted szerelme...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#290039) Qru válasza OPiiPO (#290029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem Impreza STI-rol van/volt szo.

#nincsbennetarcsi

(#290040) Qru válasza radi8tor (#290036) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jo hogy mondod! Ratoltok en is Bubira. Most kotlott meg a Jazz-ben ez akksi es kb egyidosek...

#nincsbennetarcsi

(#290041) Qru válasza Micsurin (#290037) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nexen gen2 is jol sikerul. Esetleg Hankook 4S2.

#nincsbennetarcsi

(#290042) gooool válasza Qru (#290038) üzenetére


gooool
őstag

A szerelemtől messze van, inkább csak egy különlegesség, ami sok más között tetszik.
De szeretek aranylag biztosra menni ha már veszek valamit (többnyire sikerül is :DDD ), így ezek fényében nyugodtan tudok továbblépni az Impreza vonalról.

Most találtam egy épített ST Fókát, 5 henger turbó, 400 ló padolva, sperrel... és a keret feléből megvan. ;] Még a végén megnézem, Budaörstől 10 percre van. :))

Üdv, Balázs

(#290043) macilaci78 válasza gooool (#290032) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Belső csőváz merevítés, valami komolyabb sportülés, levehető kormánykerék. 2 személyesre papírozni, nagy csomagtartó, rögzítési pontok csomaghálóhoz. Nyaralásra ideális. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#290044) gooool válasza macilaci78 (#290043) üzenetére


gooool
őstag

Ha egy ilyet idehaza bárhogy legálisan lehetne rendszámozni, akkor biztos lehetsz benne, hogy már hasonlóval járnék. :D

Üdv, Balázs

(#290045) macilaci78 válasza gooool (#290044) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Örülök, hogy eltaláltam az ízlésed.
Német piacon nézz szét.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#290046) focvis válasza cOxeR (#290033) üzenetére


focvis
veterán

Megnéztem az időképet, mert elsőre azt gondoltam, csak valami havas effekt.... itt, Zegen napsütés van, délelőtt esett az eső.

28-ra jelenleg 12 fokot ígérnek, némi széllel.

ui.:
Boldog karácsonyt, boldog új évet kívánok Mindenkinek! 🎄
ui.2:
A szilvesztert ruhellem legjobban az évben. 🤫

[ Szerkesztve ]

(#290047) rbalint88 válasza gooool (#290042) üzenetére


rbalint88
addikt

De akkor valtasz nicket -vadász- -ra :))

(#290048) radi8tor válasza focvis (#290046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor nem csak én nézem minden nap a 28-i időjárást. :D

⭐ Stella

(#290049) OPiiPO válasza Qru (#290039) üzenetére


OPiiPO
addikt

ok - néha nehezen követem épp miről is van szó

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#290050) Qru válasza gooool (#290042) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az finom, arra menj ra. :K

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.