Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) VegyesTamás válasza tomiii. (#9077) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nanee, ez komoly? :D már régóta gondolkszok egy Sierrán :) féltengyely, difi, kardán mennyire bírja el ezeket? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9102) AMD Power


AMD Power
titán

Tele van a város trafival, meg rendőrrel. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9103) TaaT


TaaT
veterán

;]

Give them hell Ukraine!

(#9104) bigbadforty


bigbadforty
tag

Sziasztok, lehet rossz helyen érdeklődöm, de megpróbálom.

2007-es BMW 318d (E90) 122 lóerős autót szeretnék chiptuningolni, de sehol nem találok előtte,utána véleményt, csak adatokat, amik önmagában nem mondanak semmit. Valaki tud írni tapasztalatot, mennyire más érzés chipelve az autó? 80 ezerért csinálják meg Budapesten, nem sufnis kókler.

(#9105) tboy93 válasza bigbadforty (#9104) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Próbáld itt, hátha :K

(#9106) bigbadforty válasza tboy93 (#9105) üzenetére


bigbadforty
tag

Ááá köszi! :K

(#9107) Snoop-y válasza Rivaul (#9055) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es engem allitott meg anno a kpm es nezegettek a meg szoros gumit hogy hat az biztosan jo e meg...

Mikozben engem vegzaltak 3 olyan auto is elment mellettunk amit ott a helyszinen lehetett volna bezuzni olyan szar allapotban volt.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9108) Rivaul válasza Snoop-y (#9107) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen , sok ilyen esetről hallani sajna... Ezt viszont nem értem. Hogy lehet valakinek ennyi esze hogy egy fel nem illő felnit feltesz a kocsira és annyi csavarral rögzíti csak amennyit épp be tud hajtani. Nekem ez életveszélyesnek tűnik :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9109) TaaT válasza Snoop-y (#9107) üzenetére


TaaT
veterán

Engem a múlt évtizedben megállítottak mert nem volt elöl a kocsin rendszám, amikor írta a csekket a rendőr egy első rendszám nélküli alfa gurult el mellettünk, mondtam is magamban hogy fasza :D

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#9110) TaaT válasza Rivaul (#9108) üzenetére


TaaT
veterán

"Nekem ez életveszélyesnek tűnik"

google -> 4x100 to 5x112

Amúgy baj még nem nagyon volt ilyenből, miközben van olyan módosító amiben az 5. lyukba is lehet csavart tekerni.

Give them hell Ukraine!

(#9111) tresh válasza TaaT (#9110) üzenetére


tresh
addikt

Na de most meddig tart módosítót csinálni ha más felnit szeretne alá és akkor biztonságosan igényesen tud közlekedni a kiválasztott felnivel ? :))

(#9112) Snoop-y válasza TaaT (#9110) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azt akkor sem hiszem el hogy igy kell felrakni vagy ha igen akkor az tuti nem jo megoldas.
Pont az atlobol hianyzik a csavar tehat azon a reszen nincs rogzitve a kerek.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9113) Snoop-y válasza tresh (#9111) üzenetére


Snoop-y
veterán

Eleve a felni is minosegi darabnak latszik. Hogy csinaltatna mar modositot hozza? Hiszen az megint x forint.
Hat tudod te mennyi idot lehet allni abbol egy kavezo elott a tyuning verdaval? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9114) tresh válasza Snoop-y (#9113) üzenetére


tresh
addikt

Tényleg bocsánat tök jogos ;] :R

4x100 is fel megy a 4x108-ra csak kicsit bővíteni kell fúróval a lyukat :DDD :DD

(#9115) TaaT válasza tresh (#9111) üzenetére


TaaT
veterán

Az olcsó módosítóban nincs 5. lyuknak hely [link]
A drágábban van. [link]

Give them hell Ukraine!

(#9116) AMD Power


AMD Power
titán

Szépen lassan megint ,hogy kúszik fel a benzin ára. Ma már 356Ft tankoltam a 95-t. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9117) MunezXBK válasza AMD Power (#9116) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

356ft-ért. :U

(#9118) TaaT válasza Snoop-y (#9112) üzenetére


TaaT
veterán

Írtam hogy baj még nem volt ilyenből, vagy legalábbis nem hallottam róla. :)
Ismerősnek a gumis úgy rakta fel a kereket hogy az egyik csavar már nem volt meg mire hazaértek, még sem volt belőle probléma. :)

Give them hell Ukraine!

(#9119) Snoop-y válasza TaaT (#9118) üzenetére


Snoop-y
veterán

Addig nincs baj amig nincs baj :D

De jobban szeretem ha egy kereket amit arra terveztek hogy 5 csavar fogja azt 5 csavar fogja tenylegesen.

Sulyelosztasa sem tokeletes a felninek es igy uthet is.

Mindegy remelem nem ol meg senkit ez a csavesz a tuning verdajaval...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9120) TaaT válasza Snoop-y (#9119) üzenetére


TaaT
veterán

"Mindegy remelem nem ol meg senkit ez a csavesz a tuning verdajaval..."

Én ezt a párosítást sokkal veszélyesebbnek tartom. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#9121) VegyesTamás válasza AMD Power (#9116) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

400-410ig jó vagyok..kb (de akkor már amortizáció nagyon nincs számolva) Februárba pont 28 napot dolgoztam. 410nél már annyira nem fogja megérni, hogy nem fogok menni sofőrködni..ami annyit tesz, hogy még kevesebb pénzből a még drágább benzint kell venni. Hát ez csodálatos...remélem adigra legalább 1500 km-re leszek innen. :)

A múltkori szerelős képre, szerintem ez életszerűbb :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9122) Rivaul válasza Snoop-y (#9119) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezzel én is így vagyok :K Nézem is a 11-ker bikás park környékén (burkolt figyelmeztetés) a gsi kadettet, mikor "rongyol" felém :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9123) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#9121) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Használ közületek valaki Mol-Netrisk Green-t? Hogy is működik ez? :D :) (nagyjaból megvan, csak hogy megy a jóváírás stb :) )

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9124) Buster17


Buster17
addikt

Egyéb körülmények között összefoltozott üléseket mivel lehet legegyszerűbben kitakarítani?

Még mielőtt bárki is, csak energiaitalos mindenhol :DDD

Én már neki kezdtem volna, forróvíz+mosópor párossal, de lebeszéltek róla, mert ilyen időben nem szárad meg és csak rosszabb lesz. Ez igaz? Várjak vele nyárig? Csak attól félek, hogy nem csak energiaitalos lesz nyárig ;]

[ Szerkesztve ]

(#9125) -v- válasza Buster17 (#9124) üzenetére


-v-
addikt

Még mielőtt bárki is, csak energiaitalos mindenhol :DDD

Persze persze .... szegény autó :( ;] :C

(#9126) Jorus válasza Buster17 (#9124) üzenetére


Jorus
nagyúr

;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9127) Buster17 válasza Jorus (#9126) üzenetére


Buster17
addikt

Hehe, csak a vonaton utazók látnak szép szőrös segget :DDD

Amúgy de rosszak vagytok hogy csak rosszra gondoltok :D

[ Szerkesztve ]

(#9128) Snoop-y válasza Buster17 (#9124) üzenetére


Snoop-y
veterán

Goztisztito. Az kiszed eleg sok mindent es nem aztatja el.

Warning!

Az ondo magas homersekleten olyan lesz mint a tojasrantotta

Gondoltam szolok ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9129) Rivaul válasza Buster17 (#9127) üzenetére


Rivaul
addikt

Te bo..od össze az autód és mi vagyunk a rosszak? Mi csak egy laza autós numerára gondoltunk. Azt is csak valahogy így: :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9130) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Találtam egy csavart a jobb elsővel, és reggelre szépen le is eresztett... A gumis csak szerdán tud fogadni, nekem viszont ma mennem kellene, és hétvégén kb. 300 km-t tennék az autóba. Nyári gumi van, bár mintamélysége nem túl meggyőző, erre a nyárra már nem akartam visszarakni. Szerintetek szükség megoldásnak vállalható?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9131) MunezXBK válasza pocokxx (#9130) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tudsz jobbat?

(#9132) VegyesTamás válasza pocokxx (#9130) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Merre vagy? Egy gumis van csak ? Vagy nincs valami másik? Nálunk kb 10 perc a defekt a kukaccal...kérdezd meg van e neki, hátha odaadja és megcsinálod magad :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9133) pocokxx válasza MunezXBK (#9131) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Talán kölcsönkérek egy autót... Mondjuk ez utóbbiban több rizikót látok.Más ötletem nincs...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9134) Rivaul válasza pocokxx (#9133) üzenetére


Rivaul
addikt

2km környéken van kb 15 gumis nálunk. Nyomd fel 1500-as defektjavítóval azt go egy gumis. Amúgy meg sztem simán feltehető egy útra még az a gumi amit most szezonba szedtél le.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9135) Reaper válasza pocokxx (#9130) üzenetére


Reaper
őstag

Télit nyárival ne keverd, +1 a keress másik gumist megoldásra. Van egy csomó éjjel-nappali gumis is, nem tudom merre vagy, de nálunk az M3 "alatt" van egy, ami drága, de mindig nyitva, de 15ben itt van a Marso is.

(#9136) Qru válasza pocokxx (#9130) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Száraz idő lesz és nem túl hideg napközben, simán dobd fel ideiglenesen azokat a nyárikat.

#nincsbennetarcsi

(#9137) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Hát köszi mindenkinek. Körbe nézek más gumis után, ha nincs akkor meg marad így. (A bal elsőre is visszarakjam a nyárit, ha az marad? Vagy az már tényleg tök mindegy?) Egyébként keszthelyi vagyok.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9138) Buster17 válasza Rivaul (#9129) üzenetére


Buster17
addikt

Ja, igaz. Ha elakarom adni akkor mit írjak a leírásba? Ablakok nélül, terepmintás ülésekkel, jó lengéscsillapítókkal eladó fiatal pároknak?! :P

(#9139) Qru válasza VegyesTamás (#9132) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Múlt héten kaptam defektet, nekem is a kukaccal javították meg. Elsőre nem tűnt túl meggyőző megoldásnak de azóta sincs gond vele.

#nincsbennetarcsi

(#9140) szőröscica válasza pocokxx (#9137) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy tengelyen mindenképp egyforma gumik legyenek, máskülönben életveszélyes!!!!!!!

(#9141) VegyesTamás válasza Qru (#9139) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem túl bizalomgerjesztő tényleg, de működik, sajátomat is azzal húztam be :)

GUMI: Télit nyárival ne! Akkor inkább szánj rá egy kis időt, tedd át fullba a nyárit, és biztos találsz valami gumist a környéken, nem egy elveszett dolog.

Buster17: beleírhatod, hogy nagyon, nagyon sok személyes...tesztelve :D :DD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9142) AMD Power válasza VegyesTamás (#9121) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Jó lenne tényleg ha 400Ft fölé nem menne az ára...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9143) AMD Power


AMD Power
titán

Német vagy japán? Ford Focus vs. Mazda3
Összehasonlító teszt: Ford Focus 1.5 EcoBoost - Mazda3 G120

Fura ,hogy a papíron sokkal erősebb Focus mégsem annyival erősebb mint az ember hinné.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9144) TaaT válasza AMD Power (#9143) üzenetére


TaaT
veterán

Ford Focus Alapár 7 165 000Ft

Elírás? :Y

A hetesgolfnak 4,5m ft az alap(lista)ára, amiből kitudja mennyit engednek el egy köszönés után :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#9145) tomcsi23 válasza TaaT (#9144) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csak az nem 180 lovas gondolom. :)
Amúgy itt valami bibi lesz, ennyire nem kéne csigának lennie. 140 lovas 1,4 tsi oktáv tud valami 8,4-et papíron.
Máshol megnézve, ehhez amúgy 8,0-t írnak, hát az sem valami acélos egy ilyen teljesítményű kocsitól. Bár ha megnézzük az 5,7 lityis tesztfogyasztást és a lovak ugye zabbal mennek...;]

Mod: ja, most látom, megint ez a komoly "autós" oldal. :DDD

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9146) TaaT válasza tomcsi23 (#9145) üzenetére


TaaT
veterán

Utánanézve 4,95m ft a focus alapára. :)

Give them hell Ukraine!

(#9147) tomcsi23 válasza TaaT (#9146) üzenetére


tomcsi23
veterán

Naja, az alapár nem a legolcsóbb focusra vonatkozik, hanem a tesztelt modellre.
Az más kérdés, hogy a golf gti alapára 7,9. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9148) -v- válasza tomcsi23 (#9145) üzenetére


-v-
addikt

Jaja, ez a 8.6 elég szánalmas egy 182 lovas turbós valamitől :U tiéd egy másodperccel jobbat megy nem?

(#9149) tomcsi23 válasza -v- (#9148) üzenetére


tomcsi23
veterán

Papíron 7,7. Amúgy nemtom honnan vették ezt a számot, más helyen 7,9 van írva, a 150 lovas tud 8,6-ot. Megint faxán utánanéztek, hogy jó cikk szülessen. :U

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9150) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Nincs valakinek olyasmi helyről tudomása ahol használt autóhifi cuccokat szerelnek be, adnak el mondjuk egy kipróbálási garival, esetleg beszámítanak Pest és Komárom-Esztergom megye környékén? Volt egy nagyon korrekt srác Dunakeszin (mondjuk a hely ahol űzte nem volt bizalomgerjesztő, de a munkája és a cuccok pöpec volt jó áron) de voltam annyira naiv, hogy azt hittem ez a szett örökre elég lesz hangcuccban, (nem megy tönkre és nem akarom idővel upgradelni.) és nem mentettem el a számát, olx-en meg már nem hirdet, és nem találom. (gondolom Nemzeti Alanyi Visszaélési cég miatt) Ilyesmi helyet keresek, ha tudnántok ajánlani valamit az király lenn :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.