Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) MunezXBK válasza Rivaul (#8199) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Elvileg igen, ha sebességet mér.

(#8202) Rivaul válasza MunezXBK (#8201) üzenetére


Rivaul
addikt

A többi nem zavar. Nem szoktam szabálytalankodni de van hogy kénytelen vagyok belemenni sebességtúllépésbe, persze van hogy magamtól is rajtamaradok a pedálon azt nem tagadom :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8203) AMD Power válasza -v- (#8189) üzenetére


AMD Power
titán

Aranyos vagy igen, arra gondoltam. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8204) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Bassz...g pénteken megint 7 ft-al emelkedik...rohadék életbe...legalább egy 5000 l -t kéne venni :/

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8205) Rivaul válasza VegyesTamás (#8204) üzenetére


Rivaul
addikt

Vagy egy IFA-t és baxni neki amíg tudod ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8206) tresh válasza Rivaul (#8205) üzenetére


tresh
addikt

Szigorúan platósat ;]

(#8207) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Veszek egy AWD-s tankerifát :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8208) Snoop-y válasza tresh (#8206) üzenetére


Snoop-y
veterán

De terep gumikkal mert a sima IFA az gyikul nez ki nagyon :K

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8209) tresh válasza Snoop-y (#8208) üzenetére


tresh
addikt

Kajak jól néz ki :P :C

(#8210) Rivaul válasza tresh (#8209) üzenetére


Rivaul
addikt

Mikor gyerek voltam fater ilyennel szállított, csak pótossal. Hatalmas élmény volt beleülni akkoriba. Akkora kormány volt hogy 2 percig tartott mire körbeért rajta a szemem :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8211) VegyesTamás válasza Snoop-y (#8208) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

csakis azt :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8212) tresh válasza Rivaul (#8210) üzenetére


tresh
addikt

Kb 3-4 eve havereknal teleken allt nagyfaterjanak a platos ifa de vagy 10 eve nem volt be inditva.. na en kaptam az alkalmon es addig b*sszogattam a nagy faterjat meg beinditottuk aztan a kertben szurtam vele ket-harom kort. Tudom hulye vagyok nekem hatalmas elmeny volt. Persze a pilencs resze 2-bol ketszer akadt be :D

(#8213) MunezXBK válasza tresh (#8212) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pilencs :F

(#8214) AMD Power


AMD Power
titán

Tetves benzin megint megy följebb péntektől. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8215) VegyesTamás válasza AMD Power (#8214) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ráadásul 7 ftal...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8216) raczger válasza AMD Power (#8214) üzenetére


raczger
őstag

[link]
Ne aggódj, majd megy még lejjebb :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8217) VegyesTamás válasza raczger (#8216) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

jaj, hát megmentetted a napomat! :C :R :K

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8218) AMD Power válasza raczger (#8216) üzenetére


AMD Power
titán

Szeretlek!! ;] :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8219) Rivaul válasza AMD Power (#8218) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez könnyen megy. 2 lityóért mit vállalsz? ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8220) tresh válasza MunezXBK (#8213) üzenetére


tresh
addikt

billencs akar az lenni csak a blackberrym mindig átírja valami nem létező szóra :W

(#8221) MunezXBK : rajta vagyok az ügyön na :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8221) MunezXBK válasza tresh (#8220) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Autód van már, ideje telefont is venni. ;]

(#8222) -v-


-v-
addikt

[link]

Nyilván borítékolni lehet, hogy túl tartósak nem lesznek a rendőrség használatában :)

(#8223) Snoop-y válasza -v- (#8222) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hamar kivegzik majd oket nem kell felni.

Hidegen nyelgazon aztan forron hutes nelkul leallitva szigoruan tartva a gyari olajcsere periodust gyorsan le lesznek irva
En csodalkoznek ha a turbos szekcio megerne a 3 evet...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8224) tresh válasza -v- (#8222) üzenetére


tresh
addikt

Nagy fontos a multi kijelzős a3 egy rendőr autóba..

ezeket kétszer háromszor elrúgják hidegen azt kuka lesz... viszont most érdemes tsi-t venni lesz bőven alkatrész. Törni fogják őket szépen ;]

(#8225) VegyesTamás válasza AMD Power (#8218) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

először én is ezt akartam írni :DDD aztán rájödtem, h inkább nem :D

tresh: dobj fel egy smart keyboard-ot vagy kapcsold ki a t9et, akkor nem fog b@aszogatni :D

ahaa kvára kell a turbónak a bepattanok, és rajt :D azért a diletantizmusnak itt lassan nincs határa, vagy mindenki kap útlevelet...aki főmufti :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8226) tresh


tresh
addikt

(#8227) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Autós kiegészítőkkel kapcsolatban tudtok segíteni? Szélvédőre rögzített telefontartóhoz keresek stabil tappancsot. Elég sok tartót próbáltam már, de mindnek az volt a baja, hogy nem rögzített rendesen, leesett. Nem veszem le napi szinten, szóval ez sem lehet gond.

Tudtok ajánlani valami bitang darabot? :) Keresgéltem, de a tapasztalatok nekem többet érnek.

Köszönöm!

(#8228) Jorus válasza wopi (#8227) üzenetére


Jorus
nagyúr

Komplett tartóként a Samsung gyári univerzális cuccát használtam, nagyon masszívan fogta a telót és magát is a szélvédőn. A kábelvezetés kialakítása miatt alapvetően Samsungokhoz passzol.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8229) wopi válasza Jorus (#8228) üzenetére


wopi
aktív tag

Mindenképp univerzális tartó kell nekem, mivel sűrűn változik, hogy épp milyen telefont használok. Ezzel a csíptetős megoldással meg vagyok elégedve, ha nem potyogna le az üvegről, sajnos elég gyengén tart, és így nem szívesen használom, féltem a benne lévő készüléket.

(#8230) Jorus válasza wopi (#8229) üzenetére


Jorus
nagyúr

HTC-vel úgy használtam, hogy fordítva tettem bele a telót, és akkor nem volt gond a töltő kábelével sem, de valóban inkább Samsunghoz passzol.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8231) VegyesTamás válasza Jorus (#8228) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

13 k egy autós tartóért? :D :U

wopi: ha nem koszos a keze gyakran meg a elód akkor a gripgo okés cucc ..bonzoportálon most 990

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8232) szőröscica válasza VegyesTamás (#8231) üzenetére


szőröscica
addikt

Az enyém 20k volt, csak egy fajta telefonhoz jó...

(#8233) wopi válasza VegyesTamás (#8231) üzenetére


wopi
aktív tag

Korábban én is nézegettem ilyesmiket, mint ez a gripgo, de mivel konkrétan nincsen semmi fogó alkalmatosság rajta, kicsit bizalmatlan voltam vele. Stabilan tartja a telefont? Mitől tapad rá a készülék? :U Akár egy fény burkolatú HTC M8 vagy egy műanyag testű Samsung S5-t is megtart? Esetleg egy hajlított kialakítású LG Flex-et?

Bocsánat, ha sok a kérdés, de végre találtam valakit, akinek van tapasztalata az ilyesmi tartókról, mint ez a gripgo. :)

(#8234) Jorus válasza VegyesTamás (#8231) üzenetére


Jorus
nagyúr

Volt előtte pár 1-4k-s cucc, de folyton az ölembe estek a telefonok, meg elnyeklettek jobbra-balra, kanyarban lepotyogtak, szal inkább vettem egy normálisat, amivel semmi gond nincs. Igaz, azóta elajándékoztam nőmnek, mert az új autóba szereltek be gyári tartót.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8235) VegyesTamás válasza wopi (#8233) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a gripgo valamiféle nanotappancsokkal operál, jelenleg is ez van nekem a samarába ami nem egy húde stabil futóművű kocsi, és néha azért kapja a G-erőt ennek ellenére stabilan tartja az S3-at ! viszont ha gyakran koszos a teló (koszos kézzel matatod, (mint én autószerelőként) akkor be tud koszolódni, lehet érezni, hogy veszíta tapadóképességéből. Ilyenkor ha lemosod szappanos vízzel, megszárad, és utána teszed fel alig lehet ismét leszedni, konkrétan "letépni" lehet csak annyira stabil, nekem szilikon tokon keresztül megy. Az üvegre kb 1,5 hónapja tettem fel, azóta le sem szedtem, nem is fog lejönni, szép nagy és erős karja van, minimálisat mozog a teló, és a gömbfej biztosítás is igényes megoldást kapott, forgatom ide oda, az az ott marad az biztos :)
Volt már, hogy lustálkodtam, és koszosan tettem fel a telót, úgy volt, hogy ledobta...bár sztem ez az én hibám, ha mindig letakarítanám a telót mielőtt felpakolom még így néha le sem esnemajd levideózom, hogy felrakom csak a tokot, és, hogy hogy tépni kell róla ha tiszta.

Volt az a 400 Ftos ebayes is egy 3 hónapig, a műanyag anyát kicseréltem egy aba bilincsre, és az is fixen tartotta a telót, viszont annak meg a gumitapacs része szakadt le..visszaraasztottam, de aztán láttam a gripgot 780 FT ért bonzon, aztán mondom ennyit megér :D igazából ha fixen 3 naponta metakarítanám ez sohasem dobná le, csak lusta vagyok :D

Többiek: biztos kidobnék 20-k t egy telótartóért, ami nem képes még egy szilikon tokos eszközt sem befogadni, és ha a teló ér 50et :D :U megértem biztos, ha el lennék eresztve nem foglalkoznék vel na de...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8236) AMD Power


AMD Power
titán

Én nem szeretem a Totalcart. De ez a cikk szerintem szenzációsan jó lett. Régi cikk ez tény, de még mai is 110% megállja a helyét.

A magyar autóvásárló hülye 3. rész

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8237) Rivaul


Rivaul
addikt

Bar milyen telo tarto es fbs szilo a tapira. Az ott marad amig ala nem vagsz pengevel es ugy le nem huzod ;)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8238) TaaT


TaaT
veterán

Ezt ki ne hagyjátok. ;]

Give them hell Ukraine!

(#8239) Snoop-y válasza AMD Power (#8236) üzenetére


Snoop-y
veterán

Koszi a linket ez kellemes idoutazas volt a szamomra :R

Rendkivul jo gorbe tukor a mai Mo-i helyzetrol.

Azert ez gaz hogy a vasarlok miatt tekerik az orat. Az a baj hogy ezek az autok meg mindig luxuscikknek szamitanak es mindenki a lotto otost akarja megtalalni mikor autot vesz. Az fel sem merul a kis fejeben, hogy nem lehet 10m+ -os autokat venni fillerekert alacsony kilometer allassal.

Nalunk annak is erteke van hogy megorzod a vizsga lapokat es vissza lehet nezni milyen rendben volt tartva a kocsi az evek soran.

Enyemhez is van egy bazi dosszie az osszes szamlaval a Prodrive certification-tol az a hifi beszerelesig mindenrol. Minden egyes vizsga lap megvan kilometer allassal.

Aldani fog a kovetkezo tulaj az biztos...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8240) DeFranco válasza wopi (#8229) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugyanez a tartó nekünk soha nem esik le.

takarítsd meg az üveget meg a tappancsot is, és menni fog. ha nem akkor hibás a kar, a miénk tök feszes.

(#8241) -v- válasza DeFranco (#8240) üzenetére


-v-
addikt

Nekem is ilyen volt, de szétolvadt a napon :DDD

(#8242) VegyesTamás válasza wopi (#8229) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ja, hogy ez a csipeszes van meg? :D nem esett az le nekem, gond nélkül ment, csak vacak műanyag anyát cseréld le egy bilincsre :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8243) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Én ilyet használok és nincs gondom a tapadással.

(#8244) AMD Power válasza Snoop-y (#8239) üzenetére


AMD Power
titán

Abszolut. Sajnos a magyar ember, szeret villogni. Többet mutatni mint ami van. Lásd a cikkben is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8245) VegyesTamás válasza MunezXBK (#8243) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez u.a. elven működik mint a gripgo csak kisebb felületen.

Ma este 10 órakor felcuppantottam a a tiszta felületre az S3 at, egész éjjeles pesti körülmények között mászkálás, és most 5 perce vettem (téptem) le :) :K

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8246) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem ez a sima Hama van. Jó mert a szára is flexibilis.

Jó mert ha baja van a Hama beszállítónkal gairban cseréltetem. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8247) szőröscica


szőröscica
addikt

Tudtok Pest környékén valami szép hegyi utat, ahol esetleg van valami panoráma parkoló is szép kilátással? Annyira gyönyörű napsütés van, hogy kimennék autózni egyet.

(#8248) zoo8800 válasza szőröscica (#8247) üzenetére


zoo8800
veterán

Pl. a visegrádi szerpentin?

rip and tear, until it is done

(#8249) szőröscica válasza zoo8800 (#8248) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez a szentendre-pilisszentlászló-visegrád útvonal lenne?

(#8250) AMD Power válasza szőröscica (#8249) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Nagyon szép és élvezetes. Elég sokszor megjártuk már! :K

Ha az Asszony nem lenne beteg akkor mi meg ma a Kecskeméti Wellnes fürdőbe mentünk volna. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.