Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) BomiBoogie válasza Rivaul (#8959) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi ismét! :)
Akkor a 95 MaxMotion mondjuk arany középút.

(#9002) szőröscica válasza BomiBoogie (#9001) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem akarlak megbántani, de teljesen felesleges abba az autóba prémiumot tankolni. Vegyél inkább belőle egy sört vagy egy szál virágot a barátnődnek.

(#9003) BomiBoogie válasza szőröscica (#9002) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Dehogy bántasz. :D
Nem vagyok ám én olyan fiatal, mint az autó alapján gondolod, de eddig nem állt módomban autót venni, csak most és most is csak ezt, és csak óvni szeretném.

Azért virágra még tellne, de akkor a benzinnel spórolok.

(#9004) VegyesTamás válasza BomiBoogie (#9003) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ha spórolsz teljesen jó az auchan, lukoil, agip...most viszont végre megvan a mol-netrisk green kártyám és a közeli mol-ra fogok járni, így -9 ft al még olcsóbb lesz mint az auchan..

alapvetően jobban óvod, ha rendesen karban van tartva, kötelezők mindig precízen, és nem botondot teszel bele, olajat hanem minimum egy középkategóriát. Szűrőkből Mann (szvsz többet ér egy jó Mann szűrő kombó, egy közepes olajjal, mint egy drága olaj a legolcsóbb szűrőkkel. Hidegjáratban figyelsz rá, vizet mindig szinten tartod desztvízzel nem csapvízzel. Ilyen apróságok :)

Ha nem kannázol, legyen akár benya vagy dizli, akkor majdnem, hogy mindegy milyen ü.a-t tankolsz, a prémiumtól nem lesz kedvezőbb a fogyasztás (már pár teszt bizonyította) az extrém magas oktánszámhoz (100+) ahhoz meg kicsit állítani kell a gyújtáson, de az inkább hegyezett motorokhoz van. :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9005) Snoop-y válasza tresh (#8998) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nemnem rosszul tudod:

Az Opel az mindig ZURtechnika volt ;] :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9006) Bitpalace válasza Qru (#8993) üzenetére


Bitpalace
senior tag

2003-as.

De nem tudom igazából, nekem az lenne a lényeg hogy 2000ccm alá nem igen szeretnék adni, mert pályán azért kell hogy ne visítson szerencsétlen, viszont tudom hogy etetni is kell ekkora motort. Autót szeretnék venni, van rá közel egy gurigám és tanácstalan vagyok milyen márkát és tust nézzek. Gondolkodtam azon is, hogy valami enyhén sérültet kéne nézni (gondolok itt karcok, karosszéria hibák) dojcs-ból és rendbetenni csak motorikusan legyen rendben. Azért gondoltam onnan, mert ott még talán jobbfajta tüzelőanyaggal etették, és kímélte a motrot.

üdv!

(#9007) AMD Power


AMD Power
titán

A Passat az Év Autója!
Szoros verseny a második helyért

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9008) tresh válasza Snoop-y (#9005) üzenetére


tresh
addikt

Bocs mindig kihagyom a "Z"-t az elejerol :D

(#9009) szőröscica válasza AMD Power (#9007) üzenetére


szőröscica
addikt

Egyértelmű, hogy a Passat a legjobb a döntőbe jutott hét közül, de más topikban is leírtam már, ha most ennyi pénzt kellene új autóra költeni, akkor biztos nem ezt választanám. Jobban tetszik a Mondeo és a Mazda 6 is, illetve a Qashqai is inkább kellene a döntős hetes közül mint a Passat.

(#9010) AMD Power válasza szőröscica (#9009) üzenetére


AMD Power
titán

Az biztos szerintem is ,hogy azokból akik odáig eljutottak ,hogy döntősök lettek, szerintem is a Passat a "legjobb".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9011) tresh válasza szőröscica (#9009) üzenetére


tresh
addikt

Pedig jó autó csak az a baj hogy egy 2.0cr fullos ilyen passat árán, Audit veszek 1-2evesen szintén fullost. Minőségében meg van különbség:) Ettől függetlenül tényleg szeretem a passatokat b5.5 a kedvencem, csak a sok golf rajongó végett még egy kétte rohadt 2-es golf is 400k mert vw...

(#9012) AMD Power


AMD Power
titán

Ez hatalmas!!! :C :Y :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9013) szőröscica válasza tresh (#9011) üzenetére


szőröscica
addikt

Sejtem, hogy jó autó, csak nekem egyszerűen nem tetszik. Kicsit úgy állok hozzá mint Vályi Pista, én nem az ilyen vonalzós, racionális megoldásokat szeretem, mint amit egy Passat jelent. :)

(#9014) Pecc válasza tresh (#8994) üzenetére


Pecc
őstag

Jaja. 1.9TiD-nek hívja az saab az opel motort. Nem ajánlott. Havernak ilyen motorral van 9-3.

[ Szerkesztve ]

(#9015) tomiii. válasza AMD Power (#9012) üzenetére


tomiii.
aktív tag

pont a héten akartam kinyomtatni egy hasonló verziómat, de ezekkel bővítem a listát majd :D

(#9016) Qru válasza Bitpalace (#9006) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Saab-ot már nem gyártanak így a specifikus alkatrészek és főleg a karosszéria elemek beszerzése már most is problémás hozzá nem hogy később. Mindazonáltal mivel egyre jobban nő ezekre az alkatrészekre a kereslet úgy jobban a a tolvajok látómezőjébe kerül. Amúgy nem rosszak, és bitang jól néznek ki de nem túl korszerűek.

Kérdés milyen használatra kell, mekkora távokat mennél vele mennyi emberrel, stb... Milyen autót vegyek topikba érdemes bekérdezned a témát illetően.

#nincsbennetarcsi

(#9017) tboy93 válasza Qru (#8987) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kár, hogy a 18-ast nem vállalod be, facebookon OZ ULTRALEGGERA 130k-ért van eladó.

(#9018) Snoop-y válasza tboy93 (#9017) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azt gumizni is kell es ha nem STI-rol beszelunk akkor sok ertelme nincsen 18"-ra valtani.

Amugy szep kar hogy nem lattam elobb :(

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9019) Qru válasza tboy93 (#9017) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

245/40R18 a gyári méret, megnéztem a gumi árakat. Marad minden a régiben. :D

#nincsbennetarcsi

(#9020) Snoop-y válasza Qru (#9019) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez uj Subaru ezek szerint? :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9021) tboy93 válasza Snoop-y (#9020) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#9022) Qru válasza Snoop-y (#9020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neem, MK3-as.

mod:

Most 16"-os van rajta. De marad is. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#9023) Snoop-y válasza tboy93 (#9021) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es ezen 245 van? Hol van a leesett allu smiley? :Y

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9024) Declare válasza Qru (#9019) üzenetére


Declare
őstag

En ugyan igy voltam ezzel :D. Talaltam 17 es opc felnit, nagyon tetszett, nagyon jol mutat a kocsin....aztan megneztem a gumi arakat es talaltam egy 2x szorzot a 16 es 17 között....es elhangzott nalam is a marad minden a regiben felkialtas :D

(#9025) TaaT válasza tboy93 (#9017) üzenetére


TaaT
veterán

130k az rohadt jó ár. :) Gyorsan el fogják vinni, főleg hogy mindjárt szezon lesz...

Give them hell Ukraine!

(#9026) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

budapesten melyik céget keressem fel, ha a kocsikulcsomat bicskásra szeretném alakíttatni? távirányítós, klasszik citroen kulcsom van, de inkább egy masszívabb bicskás házba tetetném át. plusz van még egy távirányítóm, amin le kell nyomnom egy gombot ahhoz, hogy az üzemanyagpumpa zöld jelzést kaphasson. ezt a gombot is szeretném ráprogramoztatni a bicskára, hogy minden egyben legyen, egy helyen. a fővárosban pont az a bajom, hogy rakás helyet látok jövet-menet de nem akarok ezen később idegeskedni, hogy na hol baszták el a dolgot. pápai helyet ismerek de az mostanság nem fog útba esni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9027) TaaT


TaaT
veterán

:))

Give them hell Ukraine!

(#9028) Snoop-y válasza TaaT (#9025) üzenetére


Snoop-y
veterán

Bizony jo.

En vadi uj gumival vettem 200-ert az OZ GT-t. Prodrive felni addig felujitas alatt van :B

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9029) tboy93 válasza Snoop-y (#9028) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez gumi nélkül 130! Gumival 260.

(#9030) szőröscica


szőröscica
addikt

Ültem ma az új Mondeóban. Sokkal kellemesebb a belseje mint képeken. Ellenben csak világos kárpittal kellene, mert feketével sötétített hátsó ablakokkal nagyon halottaskocsi feeling van benne.

Én alapvetően kombipárti vagyok, de ebből az ötajtós kellene, jobban összeáll a forma. Volt egy gyöngyházfehér színben üvegtetővel, azt erősen megkívántam. :)

(#9031) Declare válasza szőröscica (#9030) üzenetére


Declare
őstag

Meg tudom erteni :K Föleg egy ilyenhibrid verzioval....hat nem kellene sokat tukmalni, meg feherben sem, pedig ez a szin nem a legjobb hozza.

Erdekes, hogy a hibridröl levettek a hatso ablaktörlöt (gondolom legellenallas)....ez sokat dob rajta. A hatuljaval vannak azert fenntartasaim, de összesegebn siman kellene :K

(#9032) TaaT válasza Declare (#9031) üzenetére


TaaT
veterán

wow kisebb kerék nem volt rá? :D Innen valahogy ez ugrott be róla... [link]

Give them hell Ukraine!

(#9033) szőröscica válasza TaaT (#9032) üzenetére


szőröscica
addikt

(#9034) Declare válasza TaaT (#9032) üzenetére


Declare
őstag

Jogos, de azert ezen viszonylag könnyü segiteni ;) de en amugy sem feherben vennem :N

(#9033) joamilestoné: milyen arcetli logott rajta?

[ Szerkesztve ]

(#9035) Rivaul válasza szőröscica (#9033) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem is tetszenek de sztem akkor is EZ a legszebb széria. Sokáig akartam egyet csak nem volt rá keretem :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9036) szőröscica válasza Declare (#9034) üzenetére


szőröscica
addikt

Hogy ezen milyen lóg, azt nem tudom, mert ez kint állt az udvaron, azért mondtam, hogy gyönyörű a gyöngyház fényezése, nem szokványos sima melós fehér. :)

Bent a szalonban egy kombi állt, 150 lovas 2 literes dízellel, nagy navival, parkolóautomatikával, tolatókamerával, távolságtartó tempomattal, táblafelismerővel, mindenféle biztonsági és kényelmi extrával 9.3 volt az ára. Szóval nem olcsó. De nem volt még benne csak halogén fényszóró, holott elvileg ennek nagy durranása az intelligens ledes, és kézi váltós volt, illetve napfénytető nélküli modell. Szóval ha ezt igazán 2015-ös technikai színvonalra akarod extrázni, simán beleszalad a 10 milliós listaárba. De a Fordnál jól lehet alkudni mindig, ezt tapasztalatból mondom, volt már pár újonnan vett Fordunk.

Én egy egyszerűbben felszerelt, benzines turbósat szívesen hazahoznék, de beleér a kezem a bilibe.

(#9037) raczger


raczger
őstag

Megint a motortérben járt a nyest... Úgy látszik a rágcsálóriasztó spray semmit nem ér.
Szerintem nem zabálni, inkább melegedni, aludni jár oda, kb megint ugyanúgy rágcsálta meg a szigetelést, kb mintha betakarózott volna, remélem nem rágott meg egyetlen vezetéket sem.
Délután ismerőstől szerzek egy kis kutyaszőrt, azt betuszkolom valahova, hátha segít, aztán gondolkozok, meg utánajárok, lehet-e kapni, csináltatni alsó motortérburkolatot, hogy egyáltalán ne is legyen lehetősége bejutnia.
Ha más nem, akkor csapdát veszek, aztán befogom... kezd idegesíteni a kis szemét.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9038) tboy93 válasza raczger (#9037) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Állítólag" ha leraksz minden kerék mellé egy palack vizet akkor az elijeszti őket. Vagy gyere át, kapsz egy marék kutyaszőrt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9039) Declare válasza szőröscica (#9036) üzenetére


Declare
őstag

Jol neznek ki. Mondjuk ez szvsz minden markanal igy van. Ha bemesz es elkezded konfiguralni, komoly szazezrek jönnek "ajandekba". Bär nem ezen az ajandek fel-1 millan mulik, hogy delutan hazafele nem ugrom be a fordhoz most :DDD

(#9038) tboy93 Inkabb add kölcsön a kutyat es kösse azt a kerekhez :D

(#9040) MunezXBK : mi fogtunk a padlason egyet...az belement

[ Szerkesztve ]

(#9040) MunezXBK válasza raczger (#9037) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már írtam többször is, hogy nem megy bele egy csapdába se.

(#9041) raczger válasza tboy93 (#9038) üzenetére


raczger
őstag

Vagy inkább beállok a Dunába estére, hátha úgy már nem megy bele ;]

(#9040) MunezXBK: egy-két helyen utánaolvasva, nem tűnik annyira egyszerűnek egy jó nyest csapda telepítése, szóval lehet az volt a hiba nálatok

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9042) Qru válasza Snoop-y (#9023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neem, csak az is gyári méret úgy értettem.

205/55 R16 - polgári változat
225/45 R17 - WRX
245/40 R18 - STi

#nincsbennetarcsi

(#9043) tboy93 válasza Declare (#9039) üzenetére


tboy93
nagyúr

Áhh ez a kutya bele is döglene a megkötésbe reggelre olyan önérzete van :)

(#9044) TaaT válasza Qru (#9042) üzenetére


TaaT
veterán

A 205/55r16 váltómérete a 225/40r18 [link]

Give them hell Ukraine!

(#9045) MunezXBK válasza raczger (#9041) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nna, akkor leírom a szomszéd esetét.

Mindenhol működik a vizes palackos történet. Ő teljesen körberakta a fekete E39-et, reggel ment ki és a kocsi hátulján szteppelt a nyest. :D

Szerinted a telepítésben van a hiba? :))

(#9046) Declare válasza tboy93 (#9043) üzenetére


Declare
őstag

:Y Chow-chow ? :DDD

(#9047) raczger válasza MunezXBK (#9045) üzenetére


raczger
őstag

:F Ebből nem jött le számomra, hogy hogyan telepítette a nyest csapdát.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9048) -v- válasza raczger (#9047) üzenetére


-v-
addikt

Sikertelenul. :D

(#9049) tomiii. válasza TaaT (#9027) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Hasonló nekem is volt a bokorugratón :D

Képre kattintva youtube nyílik :D

(#9050) TaaT


TaaT
veterán

Bump

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.