Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) zoo8800 válasza AMD Power (#8900) üzenetére


zoo8800
veterán

Ecetes roncs? :D

rip and tear, until it is done

(#8902) szőröscica


szőröscica
addikt

Jelentem az autós társadalomnak, hogy Észak-Amerika után Európa is elesett! Ma láttam egy Pontiac Aztekot az M1-esen. :( :O

(#8903) VegyesTamás válasza AMD Power (#8900) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

bakker annyi hely nincs a motortérbe, hogy egy egész roncs beleférjen :DD ;]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8904) tomcsi23 válasza SpaceKombajn (#8899) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerencsére az enyémben máshoz nem nyúltak.
Amúgy sok ilyen állítólagos ellenszer van, amiket próbáltam, csak látszólag működtek.
Éghető dolgot meg nem rakok be a kipuff mellé, mert ezek ott találtak maguknak feljárót. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8905) raczger válasza szőröscica (#8902) üzenetére


raczger
őstag

Förtelem :O Tuti az tervezte, aki a multiplat is...

Nyest téma: elvileg kutyának a szagától elriadnak, imserős mondta, hogy ő kutyaszőrt tömött a motorház szigetelő és a motorház közé.
Én azon gondolkodom, hogy veszek egy élő csapdát, elfogom és jó messzi elengedem kinyírom a rohadékokat. Állandóan a padláson mászkálnak, ott belehetne fogni.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8906) MunezXBK válasza raczger (#8905) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem megy bele egy csapdába se, egyik cimbim már mindet próbálta.

(#8907) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Beszabehu. :Y

Ez vajon mi? :D Nem hiszed el.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8908) szőröscica válasza raczger (#8905) üzenetére


szőröscica
addikt

Sajnos a rendszámát nem láttam, mert szembejött, de csak abban tudok reménykedni, hogy USA rendszám volt rajta. El nem tudom képzelni, hogy ki az, aki Európába hozatna egy olyat. :DDD

(#8909) boogie84


boogie84
veterán

Beszerelésre került a Tein Street Advance a Redsunservice-ből.
Hááát nem azt kaptam amire számítottam. Gyári gátlók az Eibach ültetőrugókkal keményebb volt, mint a Tein a legkeményebb állásban.
Legpuhább beállításon olyan mint egy leeresztett gumilabda.

Kell egy erősebb rugó bele, ami értelmet ad a 25 állítási fokozatnak. :U

Olyat akarok amit be tudok állítani közútra is, és egy keményet amit pl szlalomon használok.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8910) tboy93 válasza boogie84 (#8909) üzenetére


tboy93
nagyúr

melyik eibachot hasznaltad korabban?

(#8911) TaaT válasza boogie84 (#8909) üzenetére


TaaT
veterán

A rugógnak kell egy kevés idő míg elérik a végső keménységüket.

Give them hell Ukraine!

(#8912) Snoop-y válasza tomcsi23 (#8907) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aztaq...

Ennek aztan tenyleg nincs ertelme.
Egyreszt csunya csak a vak nem latja hogy nem Veyron. Masreszt meg nem megy meg annyira sem mint egy gyari swift a plusz 300Kg muanyagtol...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8913) Snoop-y válasza boogie84 (#8909) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es van is olyan aki be is tudja majd allitani?

Sokan gondoljak hogy huuu sportgatlo rugo be a kocsiba aztan indulhatunk is a Dakar-on.
A legtobbszor meg az a vege amit most tapasztaltal ------> a gyari futomu geometria elbaszarintva es az eredmeny szarabb mint volt.

Dolest mar lehet allitani ezen?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8914) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mi a véleményetek a Osram LED DRL 401 nappali menetfény készletéről? Egy Ford Mondeo-ra akarnám beszerelni, és ez tűnik a legjobb választásnak. Rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, így a rendőr sem büntethet meg érte, azért is akarnám ezt választani.

Világítás.eu-nál venném.

iPhone 13 Pro Max

(#8915) atti1848


atti1848
senior tag

Valaki itt nem foglalkozik Lámpa polírozásával? Mert ahogy nézegetem a neten, ott mindennel együtt min.10-14 eFt-ba kerülne.

Budapesten lenne jó.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#8916) MunezXBK válasza atti1848 (#8915) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fényező topikba írj. Fele annyiért csinálom, csak kicsit távolabb vagyok.

(#8917) lsc válasza jozsi252 (#8914) üzenetére


lsc
nagyúr

Venni megvettem én is, még nem raktam fel.Árban jó, E jellel rendelkezik, már csak jól kell bekötni.

Az élet kegyetlen .

(#8918) VegyesTamás válasza atti1848 (#8915) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

fogkrémmel küldjed meg előtte :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8919) boogie84 válasza tboy93 (#8910) üzenetére


boogie84
veterán

Ezt: [link] Már jó a link, igen a pro kit.

(#8911) TaaT: Akkor várok még, ez kb mennyi megtett km?

(#8913) Snoop-y: Dőlést nem lehet állítani, csak keménységet.
Egyébként írták is a Redsuntól, hogy ez egy komfortos csomag. A Flex lenne amatőr versenyzésre, de az egy százassal több.
Amennyiben későbbiekben keményebb rugók kellenek majd hozzá, akkor már majdnem ott vagyok a Flex áránál, de ezt előre senki sem írta, hogy puha lesz a futómű ezzel a csomaggal.
Egyébként bízom benne, hogy ha kell is rugó, akkor tényleg be lehet majd állítani közútra is, és jó keményet pályára.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8920) tboy93 válasza boogie84 (#8919) üzenetére


tboy93
nagyúr

sajna a link nem jo, nem latok semmit :( pro kit vagy sportline?

(#8921) TaaT válasza boogie84 (#8919) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem fix cucc lett beépítve, gázos telókkal. [link] Beszerelés után csak pislogtam hogy kb alig volt keményebb mint a gyári és nem is ült össze annyit mint kellett volna, eltelt 1hét vagy kettő és minden megváltozott.

Give them hell Ukraine!

(#8922) boogie84 válasza TaaT (#8921) üzenetére


boogie84
veterán

Bízom benne, hogy nálam is ez lesz, különben puhányabb lett mint gondoltam volna. Ennek ellenére valószínűleg jobban működik a gátló, mint a gyári, de nem keményebb.

V-Maxx Exxtreme-ről azt írta ismerős, hogy az meg túl kemény! Na olyan közútra biztos h nem szeretnék... :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8923) Rivaul válasza atti1848 (#8915) üzenetére


Rivaul
addikt

Csináld meg magad. Én is most csináltam. Nem egy ördögőség és cirka 2k az egész anyagáron.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8924) atti1848 válasza Rivaul (#8923) üzenetére


atti1848
senior tag

Privátban megtudod irni, hogy mi kell hozzá, mert akkor megvenném. De lakkozni is tudod utána? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#8925) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

2 auto kozul melyiket ajanlanatok jobban?
Mr2 vagy celica (papa szemes)

2 van egy ismerosomnek mind a 2 szep kimelt allapotban van es megvallna toluk felajanlotta valaszthatok.

Udv!

(#8926) Snoop-y válasza Bitpalace (#8925) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha a celica az gt-four akkor en azt vinnem.
Azt tartsad eszben hogy barmelyiket is valasztod ezek a kocsik sok torodest igenyelnek. Egyik sem igaslo es eleg hamar lelakhatoak vigyazni kell rajuk es persze kolteni is!

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8927) Bitpalace válasza Snoop-y (#8926) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Igen gt-4 :) viszont ez relativ mert valamilyen szinten minden autora kell kolteni. Legalabb is aki odafigyel ra es karbantartja. Esetleg e46 bmw-rol mi a velemeny? (316) ez volt a terv de mivel itt van ez a ket csoda kacsingatok veluk. A cel az volt hogy 1 miska alatt kene nezni valami megbizhato autot.

Udv!

(#8928) Rivaul válasza atti1848 (#8924) üzenetére


Rivaul
addikt

Ment pm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8929) Rivaul


Rivaul
addikt

(#8930) tomiii. válasza Rivaul (#8929) üzenetére


tomiii.
aktív tag

"mert az 14L/100 km volt. Már egy hónapja használom a Fuel Sharp Saver-t és úgy néz ki most 9L/100 km, ami talán nem látszik túl nagy különbségnek, de teli tanknál már meg lehet érezni"

5 liter végül is tényleg semmiség :D nem tudom, mi játszódik le annak afejében, aki leül és megír 100 ilyen kamu köszönő kommentet :D

(#8931) Snoop-y válasza Rivaul (#8929) üzenetére


Snoop-y
veterán

O vazzeg milyen jo dolgotok van Mo-n
Bezzeg nektek fuel saver meg "jobb loero"
En is szeretnek jobb loerot...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8932) Agostino válasza Rivaul (#8929) üzenetére


Agostino
addikt

a kommentek a legjobbak. "Amikor először olvastam ezt az írást, logikusnak tűnt, hogy egy ilyen eszköz tényleg működhet." flawless logic! : D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8933) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Sziasztok,

Nem akarom ketszer leirni ugyanazt. Szoval esetleg ha valakinek van tapasztalata lexus-al akkor johetne par tanacs.

Elozmeny

Megbizhatosag
Alkatresz
Mit kepzeljek el mihez hasonlit vezetesi elmenyben? ( ha van neki olyan ;] )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8934) -v- válasza Snoop-y (#8933) üzenetére


-v-
addikt

Eladod a bubut? :(((

(#8935) tresh válasza Snoop-y (#8933) üzenetére


tresh
addikt

Honda kulban Lexusról kérdezni ? ;]

Ez kb olyan mint a suzuki fórumon azt tárgyalni kinek erősebb az 1.3-as motorja :D :D

(#8936) Snoop-y válasza -v- (#8934) üzenetére


Snoop-y
veterán

Elobb utobb majd el. De nem sietek.
Sajnos az asszony nem tudja vezetni. Jelenleg egy Megane-on gyakorlatozik jol halad de nem mernem beultetni az STI-be.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8937) -v- válasza Snoop-y (#8936) üzenetére


-v-
addikt

Miért, ha nem padlózza :D mi a baj azzal?

(#8938) Snoop-y válasza -v- (#8937) üzenetére


Snoop-y
veterán

Teljesen mas ez az auto. Kezdoknek szerintem total eletveszely. Abszolut arra van kihegyezve hogy kb 3000 tol meginduljon aszfaltszaggato uzemmodban ;] Ez a nem padlozom meg annal mukodik normalisan aki mar tud vezetni. Egy masik auto max ugrik egyet. De mondjuk ha ezzel poroszkalsz 3-ban es almosan fel akarod rakni 4-be es mondjuk ehelyett berantod kettobe akkor nagy meglepiben lesz reszed ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8939) VegyesTamás válasza Rivaul (#8929) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

napasztmek..hát ez kell nekem, hogy a csacsiba módosítsa az értékeket amik a KOMPÚTERBŐL jönnek :D most 2 szivargyújtóm van belerakok még kettőt, és ingyen megyek autózni..hátbaaakkkeeerr miért nem találtuk ezt meg idáig :D :Y :R :C

úgy szétszednék egy ilyet mi a retk van benne :D Amőgy írja, hogy valalmilyen autóhoz esetleg nem működik? mert ha nem, lehetne perelni :D ;]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8940) shaggy


shaggy
aktív tag

T4 Trasnporternek hogy tudom kiszedni a rádió anternát?
Motortérből ahogy néztem nem elérhető.

(#8941) szőröscica válasza VegyesTamás (#8939) üzenetére


szőröscica
addikt

Már a Totalcar és a Vezess is szétszedte, gyakorlatilag egy leden kívül semmi nincs benne.

(#8942) Snoop-y válasza VegyesTamás (#8939) üzenetére


Snoop-y
veterán

Fuel saver

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8943) -v- válasza Snoop-y (#8938) üzenetére


-v-
addikt

Abszolut arra van kihegyezve hogy kb 3000 tol meginduljon aszfaltszaggato uzemmodban ;]

Előbb utóbb muszáj lesz egy ilyet vennem ... :DD

(#8944) DeFranco válasza -v- (#8943) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyet vegyél, ez már alacsonyabb fordulaton megindul:

[link]

aszfaltszaggató üzemmódban

[ Szerkesztve ]

(#8945) Snoop-y válasza DeFranco (#8944) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt valoszinu olcsobb uzemeltetni is bar a fun factor is kisebb ( gondolom ) :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8946) Declare válasza Snoop-y (#8931) üzenetére


Declare
őstag

Azert ez szomuru is.....mert azt mondom, hogy beirna, hogy megsporolhatsz vele 100km -kent 0,3 liter....meg be is lehetne neki dölni. Megveszed, beteszed a szivargyujtoba ( :D ) lesed a fogyit, nagyon ovatos vagy es jeee tenyleg kevesebbet eszik. De olyan nagy amelyseg, hogy ilyet be lehet irni, hogy 70% üzemanyag megtakaritas :U döbbenet....meg az autopalyan 2 l/100 km fogyaszto 2.0 opc opel...........bakker... :U

(#8947) Snoop-y válasza Declare (#8946) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es van aki beszopja az a csunya :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8948) szőröscica válasza Snoop-y (#8947) üzenetére


szőröscica
addikt

Itt van szétszedve is.

Igazából aki annyira naiv, hogy elhiszi, hogy egy szivargyújtóba dugható cucctól/mágnestől az üzemanyagcsőre/stbstb. hirtelen akár két decivel is kevesebbet fog fogyasztani az autója, az meg is érdemli, hogy átverjék. Komolyan képzett, hatalmas tapasztalattal és tudással rendelkező mérnökök sokéves, csúcstechnológiával megtámogatott munkája van ma már minden centiliter spórolás mögött, az autógyártók óriási pénzt ölnek ebbe a területbe. Pedig milyen hülyék, hisz csak egy mágnes kellene, vagy a shark saver... Vagy valamilyen Metabond/Prolong stb. lötty... :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8949) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintetek érdemes egy 15 éves, 1.1-es benzines Citröen Saxóba magasabb oktánszámú üzemanyagot tankolni, jelent bármi előnyt (élettartam, fogyasztás), vagy felesleges? Tudom, hogy drágább, nyilván, de hosszabb távra gondolkodva úgy, hogy semmi extrém igénybevételnek nincs kitéve, sőt.

(#8950) szőröscica válasza BomiBoogie (#8949) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.