Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) AMD Power válasza tomcsi23 (#9145) üzenetére


AMD Power
titán

Igen itt valami nem stim. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9152) -v- válasza tomcsi23 (#9149) üzenetére


-v-
addikt

Amit linkelsz az a facelift előtti 1.6-os turbó, most 1.5-ös lett, újak a motorok .. lehet a váltóáttétel is változott :F

(#9153) tomcsi23 válasza -v- (#9152) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah, télleg. Akkor jó irányú a fejlődés. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9154) tboy93 válasza VegyesTamás (#9150) üzenetére


tboy93
nagyúr

szia, pü!

(#9155) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Khm...Fehérvár... :U

(#9156) szőröscica válasza MunezXBK (#9155) üzenetére


szőröscica
addikt

Neki elnézzük, hogy így parkol, mert máskülönben nem lehet kiszállni az autóból. :DDD

(#9157) shaggy


shaggy
aktív tag

Valaki nem tudna egy ábrát mutatni, hogy a T4 Transporter rádió antennát mikét lehet kiszedni?
2003-as a kocsi.

(#9158) Rivaul válasza MunezXBK (#9155) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont 2 órája ültem be egy majdnem ilyenbe, csak a kis i3-ba. A mom parkba be lehet egybe csücsülni. Ezek nem autók. Olyan volt mint ha a star trek-be egy űrkompba szálltam volna be.

Nekem ez a design jobban felállítja ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9159) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Tökölön volt ma privát edzés, kint volt Karotta is a Hangyásszal, imádom ezt az autót, rettentő stílusos,
de közelről...

Rozsdás csvarok mindenhol, Béna illesztések, mindenféle mocsok, retek mindenhol. Néhol csúnya hegesztés.
Fadarabbal kitámasztott ablakok az összevissza vagdosott, rohadó ajtókban. :(

Plusz félnapot se bírt ki, és már ki is gyulladt a motor tér, nem tudom, volt-e összesen 5 percet a pályán.
Sajnálom, hogy így kell látnom, én máshogy képzeltem.

Itt minden látszik amiről beszéltem:

Nem mondom, a mi autónkon is vannak ilyen tákolások, de mi 100.000ft-os autók táborába tartozunk és ahogy fejlesztjük, próbáljuk lépésenként ezeket megszüntetni.

Ettől függetlenül imádom, de már nem megyek közel hozzá többé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9160) Rivaul válasza tomiii. (#9159) üzenetére


Rivaul
addikt

Én anno dolgoztam a Kohári Zolinak (dragracing.hu).
1 évig nem kapta vissza a vipert külföldről mikor építette. Végre mire hazahozta az első 10 méteren eltört egy henger és go vissza... Nem 2 forintról beszélünk pedig. A talonjába rá pár hétre, szintén 10m után meghajlott a blokk... Ebbe a sportba nehéz még akkor is talpon maradni ha fosásig vagy pénzzel. Én nem csodálom hogy ilyenek ezek a gépek. A mercivel már nem versenyzett de azon 2 év alatt bukott 30 milliót (sl500 w12 brabus biturbo)... 50 ért vette és 20 ért hirdette...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9161) AMD Power válasza Rivaul (#9160) üzenetére


AMD Power
titán

Nagy okosság volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9162) TaaT válasza tomiii. (#9159) üzenetére


TaaT
veterán

Juj, azok az izék lesznek az airbox-ok az ITB-ken vagy mi a tököm?

Amúgy powered áki megmondta karottának, szíve szerint újraépítené az egészet, de ezt már nem vette volna be karotta gyomra, így is több millió forintjába van már...

Give them hell Ukraine!

(#9163) TaaT


TaaT
veterán

A köv műszakiig még kihúzza ;]

Give them hell Ukraine!

(#9164) tomiii. válasza Rivaul (#9160) üzenetére


tomiii.
aktív tag

De azért várjunk egy kicsit, ez nem egy agyon húzott motor, ennek kötelessége lenne végig menni egy évadot simán, szinte gyári. Gyáritól 3-szor erősebb autók is végig futnak ennyit. Egyszerűen igénytelenül lett megépítve, meg elsiették(igen, tudom meddig építették, voltam Remetehegyinél is, mikor még a csupasz Datsun kaszni volt csak meg). Powered Áki csinálta a végső simításokat, de szerintem azok se lettek valami tökéletesek.
Értem én, hogy nulláról kellett építeni és kitalálni mindent, de valljuk be, rossz emberek dolgoztak az autón(itt is láttam már eleget egy-két ember munkájából :D), ezért lett ilyen, nem azért, mert "ez egy ilyen sport".

(#9162) TaaT :

"de ezt már nem vette volna be karotta gyomra, így is több millió forintjába van már..."

Na erre viszont lehet mondani, ez egy ilyen sport. Tényleg sajnálom Karottát is, meg az autót is.

És igen, ezt találták ki :D

[ Szerkesztve ]

(#9165) Rivaul válasza TaaT (#9163) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez de durva :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9166) -v- válasza tomiii. (#9159) üzenetére


-v-
addikt

Plusz félnapot se bírt ki, és már ki is gyulladt a motor tér

:( Kész lesz az az autó valaha?

(#9167) tomiii. válasza -v- (#9166) üzenetére


tomiii.
aktív tag

ha kész is lesz, akkor toldozva-foltozva

[ Szerkesztve ]

(#9168) D4rkm4n válasza #16741888 (#8714) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A szerelőkről annyit, hogy amióta megvettem a használt Opel C Corsámat, világít benne a motordiagnosztikai jelzőlámpa. Elvittem szerelőhöz, kiolvasta a hibakódot. Kérdeztem tőle, hogy akkor mi a baja pontosan? Valami motor végpontról magyarázott. Ahelyett, hogy megjavította volna, csak kitörölte a hibakódot, és mehetek.
Azóta volt már vízpumpa csere, kiderült, hogy a termosztátom sem zárt, plusz lengőkar csere, gyertya csere, stb... Szinte az összes problémára nekem kellett rájönnöm, és elmennem azzal az egyértelmű utasítással, hogy ki kell cserélni az alkatrészt.

Az utolsó szervizelésnél már kibökte, hogy igazából meg van nyúlva a vezérműláncom, szóval az autó kuka, hacsak nem akarok rákölteni 100.000 magyar pénzt egy olyan autóra, ami már csak ennek a háromszorosát éri.

Szóval most ott tartok, hogy nézem a vadonatúj crossover-eket, mert hogy én még egyszer használt autót nem veszek, az biztos! :(((

Az pedig csak hab a tortán, hogy ami hiba előjött a kocsin, az persze mindig hétvégén, amikor ugye egyetlen szerelő sem hajlandó dolgozni. A társadalom minden rétege húzza az igát hétvégén, csak a szerelők és az országgyűlési képviselők nem. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9169) Reaper válasza Rivaul (#9158) üzenetére


Reaper
őstag

Igen ilyen egy rendes autó :)

Az autóépítésről annyit, hogy én is szívok vele rendesen. Tavaly márciusban letámasztottam a gépet egy ismerős szerelőmnél, hogy kivesszük a gyári karbis 5 literes motort, ami kicsit erőtlen volt már, kicsit szivárgott az olaj, stb. Ha kint van, akkor már futómű, mindent újra stb, meg a típusra jellemző belső kárpit lógást is megszüntetjük.
A futómű volt a legegyszerűbb, régi ki, új be, a kárpitos eltűnt, nem lehet elérni, elvitte a héjat, másik kárpitos keresése, új idom, talán mára végre az meglesz.
A motor egy épített újdonság, új alkatrészekkel, és akkor már kézi váltó, és jobb hátsó híd.
Tavaly év vége felé eljutottunk oda, hogy végre tudtam menni, ha keveset is a géppel, majd karácsonyra már elvileg "kész" volt. Ohne tetőkárpit persze, a kéziváltónál meg egy rongy betömve, mert szoknyát, platet a szerelőm "persze intézem". Hazamentem, visszajöttem, melegen elkezdte azt csinálni, hogy nincs olajnyomás. Oké vissza a műhelybe. Diagnózis: valószínűleg csapágyas. Kösz b+, új motor, nem volt gyilkolva... mindegy... de akkor itt egy másik motor, ez mondjuk ismeretlen, akkor addig használd ezt, egy gyári. Hu szuper, használtam egyszer 300kmt, majd az ismerős olaj eltűnik, és ez már csörgött is, hidrotőke, és szintén csapágyas. Most az utóbbi a Szakál metálnál van új alkatrészekkel, és utána még megint hetek, mire a szerelőm rápakolja amit kell, és vissza a kocsiba. Több mint 1 év alatt ha 3-4 alkalommal tudtam használni a kocsit, a szerelő állandóan talál kifogást, hogy most miért csúszunk, miközben a saját kocsija 1,5 hónap alatt kész lett. Pedig ismerős. Konklúzió: sajnos meg kell tanulni magunknak megcsinálni mindent (folyamatban), mert mint sok területen, itt is csak az a biztos, amit magának csinál az ember.

(#9170) Rivaul válasza Reaper (#9169) üzenetére


Rivaul
addikt

Így van. Bár maga az alap autószerelés is igen komoly dolog ha az embernek nem ez a szakmája, nem hogy az építés...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9171) AMD Power válasza D4rkm4n (#9168) üzenetére


AMD Power
titán

Sok rohadt tróger. Sajnos abból van a legtöbb. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9172) TaaT válasza tomiii. (#9164) üzenetére


TaaT
veterán

Ja, a kormányművet sikerült megcsinálni? azt ami E36 :DDD

Give them hell Ukraine!

(#9173) VegyesTamás válasza D4rkm4n (#9168) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Persze használt autót nem lehet venni :U hát inkább egy normálisat kell venni és szerelőhöz vinni, nem trógerhez, és nem lehúzni az összeset. 300k és az a kocsi..majdnem az alja a használtaknak eleve franc tudja mennyi km van benne, láncos motor (főleg ez a kis opel) kb bicikli láncot tesznek ezekbe persze, hogy megnyúlik. A motor végpontja meg egy felső-holtpont jeladó lehetett, amit néha elég csak letisztítani, és törölni a hibát..ezt is lehet cserélni kb 4500-20k ig van az ára, de ha nem írja vissza a hibát akkor jó az is működik. Hétvégén mindenki dolgozik? Nahát Unix, bárdi szombat délig szállít ki aztán becsukja kapuit, akkor mi a helyzet az alkatrésszel? :U Mi sem dolgozunk hétvégén ha öt napból ötöt reggel 6tól délután 4ig-5ig vagyunk. (Még szombat néha így is be van vállalva) (én mondjuk dolgozok csak nem ott) Mindenki elviszi mindenféle szerelőhöz a kocsit, megy a hőbörgés, hogy mennyit lehúzunk az alkatrészen és milyen jól élünk (hozzáteszem a számítástechnikába a gépösszerakósdi ugyanígy megy, és oda nem jönnek az emberek (vagyis nem gyakran) nyüszögni, hogy ők hozzák és te rakd össze. ) Pénteken is pl annyira jó volt, spóroltunk egy Navarának a csapágyána gazdának mert az SKF 191k volt, raktunk bele olcsóbbat. 1 év 3 hónapig bírta, 40k km, kotyog búg, gari nincs. Szerelők saját pénzből megint csapágy bele, és remélni, hogy ha ez megadja magát akkor garin belül és akkor csak a szerelés költsége megy a levesbe.. Nagyon könnyű a ló túloldaláról integetni, hogy nekünk milyen király, és mindegyik egy tróger. :K

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9174) szőröscica


szőröscica
addikt

Mai autókázás :)

Végig gyönyörű napsütés volt, nagyon élveztem. :)
Jó lenne valami hosszabb körre is elmenni, de arra inkább egy hétvégét szánnék.

[ Szerkesztve ]

(#9175) Rivaul válasza VegyesTamás (#9173) üzenetére


Rivaul
addikt

Kinek nem inge nem veszi magára. Viszont a 90% tényleg tróger. Mond azt hogy 10-ből 8-9 szerelőhöz jó szívvel vinnéd az autód akármelyik környéken. Ha nem ismerős hanem csak leállítasz valahova az általában negatív hangulattal zárul. Én eddig csak befürödtem sajna. Annyi szerelő van a környékemen hogy sose fogy el de egyhez se merek beállítani... A savoyába a gumis csávó nagyon korrekt, talán túl korrekt is de ő nem vállalhat mindent.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9176) -v- válasza szőröscica (#9174) üzenetére


-v-
addikt

Hmm... ott a fölső csücsök az milyen? Én mondjuk elítélem az ilyet ;] de ha tegyük fel lenne valami huligán ismerősöm, aki szeret racsingolni, annak ajánlhatnám a fölső karikát? :DD

(#9177) szőröscica válasza -v- (#9176) üzenetére


szőröscica
addikt

Elég szűk az út, de forgalom alig van. Minősége változó, néhol újszerű, máshol erősen foltozott. Nem száguldozni mentem, azt hiszem ezt a 5.1-es fogyasztás is alátámasztja. :DDD

(#9178) tomcsi23 válasza -v- (#9176) üzenetére


tomcsi23
veterán

Perszepersze, csak a huligán ismerős miatt. :DD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9179) Snoop-y válasza tomiii. (#9159) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez egy tragyadomb mar ne is haragudj Igenytelen szar :(((

Ha valaki majmot tart legyen penze bananra..

Motorsportban nincs takolas. Egy verseny Ladat is 1,5 milla megepiteni. Aki menozni akar meg egyedi lenni annak legyen penze normalisan megcsinalni dolgokat.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9180) tomiii. válasza Snoop-y (#9179) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Nem akartam ilyen drasztikusan fogalmazni, de igazad van.

Én eddig kb 1 milliót költöttem a Sierrára és még mindig egy üres kasztni áll a veteményes kertben tuskókon, plusz a sok rozsdás alkatrész a műhelyben vár a felújításra és beépítésre. És ez még mindig nem versenysport, csak valamivel szeretnék boltba járni :D

De visszatérve Karottára, mint írtam, nem csak a pénzzel volt gond, hanem az emberekkel, akik dolgoztak rajta

Nem hiába hagytam ott én is a fősulit, és tanultam inkább szakmát, meg mentem egyetemre, elkezdtek érdekelni az autók, de mindenhol az átverést láttam, inkább megtanulom magamnak. Már csak a pénzt hiányzik. :DDD :DDD

(#9181) raczger válasza Snoop-y (#9179) üzenetére


raczger
őstag

Többször láttam a hangyászt élőben, egyszer még ültem is benne (vitt vele), de nekem egyáltalán nem ez jött le...
Még viszonylag megbízhatatlan, sok hiba van vele, de az erős túlzás, hogy igénytelen szar lenne...
Bár tavaly az év vége felé már nem volt sok hiba vele, ha jól emlékszem több time attack-en is végigment vele.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9182) -v- válasza tomcsi23 (#9178) üzenetére


-v-
addikt

Én mindenfajta huligánkodástól elhatárolódom!

;]

(#9183) AMD Power válasza szőröscica (#9174) üzenetére


AMD Power
titán

Tudsz élni..... 320km csak úgy elkocsikázni. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9184) tomiii. válasza raczger (#9181) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Hát nekem a falecekről, rozsdás csavarokról, csúnya hegesztésekről, illesztésekről, össze-vissza szétfolyt folyadékokról, girbe-gurba vágásokról nem az igényesség jut eszembe. :DDD

(#9185) VegyesTamás válasza AMD Power (#9183) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

naja, én inkább munkának álcázom és nem arra megyek amerre akarok, de megyek :D bármondjuk 5.1es fogyival én is mennék random is :D :D :D

Rivaul: nehéz beleképzelni sosem volt, és a közeljövőben nem is kell foglalkoznom szerelőkkel, idáig 2 helyen dolgoztam, mindkét hely elég korrekt volt (illetve a jelenlegi a 2.)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9186) TaaT válasza Rivaul (#9175) üzenetére


TaaT
veterán

Én most találtam egy nagyon jó helyet, elég jól dolgoznak (most volt nagy szerviz a gépen) és nevetségesen kevés pénzt számoltak fel munkadíjként. :)

Give them hell Ukraine!

(#9187) Snoop-y válasza raczger (#9181) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha valamit jol megcsinalnak azzal nem 10 percet lehet menni.
A fadarabokkal kipeckelt ajto sem az igenyessegrol tesz tanubizonysagot. :U

Azert irtam amit irtam mert az az auto huen tukrozi a legtobb hazankfia hozzaallasat ehhez a temahoz.

Ha van x penze valamire ami y projekthez kell akkor az atlag az y negyzet projektet kezdi el ami haromszor komolyabb mint ami kijonne a penzbol. Es a szerencsetlennek nem lesz penze befejezni illetve darabokban lesz kesz ha egyszer keszen lesz...

Ez igaz a hatso kertben levo zsiguli takolasra vagy a peldankban lathato autora.

Tul nagy falat mert vagy nincs, vagy sajnalva van ra a penz...

En sem kezdtem el anno suprat epiteni. Orultem hogy egy civicet be tudtam fejezni 2,5 millabol.

Egy sport ujsagiro meg nem tud megeppitetni egy ilyen szintu autot? Viccnek is rossz... :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9188) TaaT válasza Snoop-y (#9187) üzenetére


TaaT
veterán

"Egy sport ujsagiro meg nem tud megeppitetni egy ilyen szintu autot?"

Karotta és Winkler kéz a kézben járnak ilyen téren. :) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#9189) Snoop-y válasza TaaT (#9188) üzenetére


Snoop-y
veterán

Van erzekuk kivalasztani a kitunobbnel kitunobb penznyeloket.

Karhogy nem egy regi Ferrari-t restaural ahhoz megkevesebben ertenek otthon es meg dragabb az alkatresz...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9190) Rivaul válasza TaaT (#9186) üzenetére


Rivaul
addikt

Még a következő 2 szerviz ilyen lesz. Beetetés. Utána jön az áfa ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9191) -v-


-v-
addikt

Valahol van valami lista, hogy melyik rendszám mikori kb ... év meg hónap szerint. Belinkeli valaki? :R

(#9193) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy egy 1.1-es, 60 LE-s Citröen Saxónak mennyi lehet az "ideális" autópályatempó, fogyasztás és amortizáció tekintetében?

100-as tempónál 3250-3500 a fordulatszám, ez sok/megterhelő vajon neki, inkább 90-nel kéne csak menni?

(#9194) VegyesTamás válasza BomiBoogie (#9193) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

3800nál nem adja le a nyomaték maxot már?

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9195) Rivaul válasza BomiBoogie (#9193) üzenetére


Rivaul
addikt

130 utazót 40 fokba órákon át bírja 4 személlyel is. 1-2 személy 150 25-30fok körül szintén. Az a motor agyonüthetetlen hidd el. Én próbáltam...

Megjártam vele rommá pakolva így a zalaegerszeg-oda vissza utat és számtalanszor balatont. Évi 35ekm-et tettem bele... A másik is ugyan ennyit megy és még mindig mind a kettő hozza az elvárt teljesítményt.

1x ment fel a vize mikor balcsi végéről jöttünk 5 személlyel 2 heti cuccal és siettem melózni, ez asszem 2-3 éve volt és 37-40fok átlag hőm... Akkor 160 átlag mellett a város közeli emelkedőn kivillant a víz.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9196) lsc válasza Rivaul (#9195) üzenetére


lsc
nagyúr

Azért 160-as átlaghoz az a motor még üresen is kevés.

Az élet kegyetlen .

(#9197) Rivaul válasza lsc (#9196) üzenetére


Rivaul
addikt

Neked van (volt) kettő belőle vagy nekem? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9198) Snoop-y válasza Rivaul (#9197) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szerintem csak az atlagba kotott bele. 160-as atlaghoz meg autopalyan is kell hogy menjel egyes szakaszokon 200 felett. Ami azert valljuk be egy Citroen 1.1 -tol erosen unlikely ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9199) Declare válasza -v- (#8798) üzenetére


Declare
őstag

#2:

Kb 1,5 hete vilagit megint :F :F :F :F Elöször azt hittem biztos a beszivargo viz miatt nyekkent ki a trafo. Viszont azota, hogy egyik reggel ujra elkezdett vilagitani, folyamatosan teszi a dolgat...esöben is.

Ötlet? :Y Azert ha nem biztos, hogy a trafo döglött meg, 100 euro t nem hajitanek ki csak ugy....trafo csinalhat ilyet, hogy egyszer csak nem vilagit, de folyamatosan, esöben, napsütesben, allandoan, majd egyik reggel ugydönt, hogy megis csak tovabb dolgozik es vilagit folyamatosan szinte napi hasznalatban, esöben, szepidöben...?

(#9200) Rivaul válasza Snoop-y (#9198) üzenetére


Rivaul
addikt

Jah azt úgy értem. Ez igaz. Úgy értettem az átlagot hogy nagyrészt annyin volt az óra. 200-at nem tud csóri, de 2 személyel óra+gps alapján kihúztam 187-ig ami sztem kiváló tőle. Minden alap volt kivéve a kipuff, az teljesen nem "oda való" volt :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.