Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) SzlobiG válasza F_Zolee (#9399) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jól tudod nem előzhetnek. [link]

(#9402) F_Zolee válasza SzlobiG (#9401) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah láttam ezt is, végén még leszorította a másikat.

(#9391) SzlobiG: nincs azzal semmi gond szerintem. Amit oda hegesztenek azt sehogy se veszik le amikor nem kell. ;] Plusz jól jön ha hátulról rád futnának.

(#9403) SzlobiG válasza F_Zolee (#9402) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ami fix azt nyilván nem lehet levenni,de nekem levehetős van és tudtommal bünti van érte ha fent hagyom és nem vontatok.

Amúgy igen pont az miatt tenném vissza hogy védjen. :D

(#9404) F_Zolee válasza SzlobiG (#9403) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt úgyse tudják ellenőrizni, hogy mikor használtad legutóbb szóval hagyd csak fent. Mondod, hogy ma vitted vissza a futót. ;]

(#9405) SzlobiG válasza F_Zolee (#9404) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen csak akkor meg mondhatja, hogy miért nem vettem le. :D Na mind1 majd megkérdek egy illetékest hátha tudja...

(#9406) F_Zolee válasza SzlobiG (#9405) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha meg is állít szemből teszik szóval nem azért inthet le. :) Azt meg lehet észre se veszi...nem xenon ez. :DDD

(#9407) SzlobiG válasza F_Zolee (#9406) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondjuk ja kétlem, hogy ment volna bünti valakinek. Viszont többen is mondták, hogy ahol levehető van ott kötelező levenni.

(#9408) F_Zolee válasza SzlobiG (#9407) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk nem értem a lényegét, hogy miért kellene levenni. Ilyen alapon akkor fix vonót se kellene "beépíttetni". :F

(#9409) tresh válasza Qru (#9400) üzenetére


tresh
addikt

Hát igen sajnálatos.. akár hányszor vagyok németbe ott valahogy ilyet nem csinálnak.. hazaérek 1-2 hetente belefutok egy tehetségesbe aki ha nem lassítok tuti telibe veri az autóm rá villogok hogy idióta vagy barátom és mosolyog hogy a hülye szembe beszart és majdnem az árokba tette a gépet csak hogy a parasztfejű elférjen és ne öljön meg senkit.

(#9410) Rivaul válasza SzlobiG (#9405) üzenetére


Rivaul
addikt

Te meg egybol akadj ki hogy ket perce meg fent volt es hol a faxba lehet az utanfuto :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9411) SzlobiG válasza F_Zolee (#9408) üzenetére


SzlobiG
félisten

Baleset miatt ne törjön rommá a mögötted lévő ezért kell levenni és elvileg már pár éve csak levehetőt lehet felrakatni. Nyilván ahol fix van ott az még maradhat.

Rivaul: Igen biztos elhiszik. :D

[ Szerkesztve ]

(#9412) Qru válasza tresh (#9409) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ott azért jóval nívósabb a közlekedési kultúra mint nálunk.

#nincsbennetarcsi

(#9413) tresh válasza Qru (#9412) üzenetére


tresh
addikt

ja tudom sajna..

(#9414) Qru


Qru
MODERÁTOR

Végre vmi bővebb infó a Michelin CC gumijáról: [link]

#nincsbennetarcsi

(#9415) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok urak,

véleményeznétek a szitut? szombat reggel voltam a 8. kerben. parkoltam 2 órát, aztán robogtam tovább a dolgomra. ma jött egy értesítő egy ajánlott levélről a 8. kerületi közterület felügyelettől. mindjárt összeraktam a parkolással, és most kicsit pipa vagyok. pontosan így parkoltam, ahogy ezen a képen a vw, egy az egyben. szerintem ezért NEM kaphatok büntit. egyéb iránt semmilyen csomag vagy fecni nem volt a kocsin.

tippek? elég mérges vagyok.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9416) TaaT válasza hoffman_ (#9415) üzenetére


TaaT
veterán

Mit írtak a levélben?

Give them hell Ukraine!

(#9417) hoffman_ válasza TaaT (#9416) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem olvastam még. nyilván akkor nem lenne kérdésem (vagy legalábbis nem ez), nem tudtam átvenni, nem volt itthon senki. ezért találgatok csak, de hát mi másra tudnék gondolni. és ez még csak nem is mikuláscsomagos bírság, ha az lesz, hanem 30-tól 50-ig. gyanítom...

a félreértések elkerülése végett, pontosan úgy és ott parkoltam, ahol a képen az autó, Magdolna 7. előtt, a roki tábla előtt pont.

TaaT:

persze, de azért pörgök rajta. illetve azért szívesen látnék hasonló véleményt, mint az enyém, miszerint is semmi szabálytan nem volt, ez ugye érthető.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9418) TaaT válasza hoffman_ (#9417) üzenetére


TaaT
veterán

Addig kár itt agyalni amíg nincs a kezedben a papír. :)

Give them hell Ukraine!

(#9419) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Ismét gumikérdés... :DDD
195/65 r15 gumi helyére elmegy egy 195/50 r15 gumi?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9420) MunezXBK válasza pocokxx (#9419) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Guglizz rá, hogy váltóméret-e?

(#9421) TaaT válasza pocokxx (#9419) üzenetére


TaaT
veterán

:N

Give them hell Ukraine!

(#9422) F_Zolee válasza pocokxx (#9419) üzenetére


F_Zolee
veterán

(#9423) pocokxx válasza MunezXBK (#9420) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az szerintem biztosan nem, mert 195-tel kezdődik mindkettő...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9424) VegyesTamás válasza F_Zolee (#9399) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem bizony..pláne nem ott ahol kanyar van meg záróvonal :DD

tresh: vicc, aztán majd kap egy nőcit (vagy egy egyszerű vezetésképtelen férfit, mert sajnos van ilyen) aki azt se tudja mit csináljon és vagy csikorgó álló kerékkel felkenődik a kamionra, vagy annyira megyijed, hogy belemegy az árokba totál és felborul. vagy ami a legrosszabb, (láttam már összeállításban ilyet is) balra húzza a kocsit és a két vétlen találkozik. Ennél már csak az a jobb amikor hátulról belecsúszna, ehelyett elrántja, és vagy tarolja az embereket, vagy csinál egy frontálisat... :(

Megintmás: lesz ma valaki kinn tökölön? Rally edzés van :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9425) Snoop-y válasza pocokxx (#9423) üzenetére


Snoop-y
veterán

akkor mi a kerdes?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9426) pocokxx válasza Snoop-y (#9425) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Kérdezhettem volna úgy is, hogy csak váltóméret mehet-e rá. Tulajdonképpen erről van szó. Kicsit ültetve is van, úgyhogy én is kerülném, csak jó áron hozzájutnék, így felmerült, mint lehetőség.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9427) TaaT válasza pocokxx (#9426) üzenetére


TaaT
veterán

Egy kicsit el lehet térni a váltómérettől, nekem 215/40r18 van a 225/40r18 helyett, a kalkulátor szerint ez átmérőben 8mm-el kisebb. Amit te kérdeztél az majdnem 6cm-el lenne kisebb :D

Give them hell Ukraine!

(#9428) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem röhögni. Lehet EZ van benne ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9429) TaaT válasza Rivaul (#9428) üzenetére


TaaT
veterán

Mifelénk a kisebbség babakocsival hordta a gázpalackot. :)

Give them hell Ukraine!

(#9430) AMD Power


AMD Power
titán

Vízpumpából a DOLZ az jó minőségűnek számít?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9431) Snoop-y válasza pocokxx (#9426) üzenetére


Snoop-y
veterán

Valtomerettol nagyon nem szabad elterni ( 2,5% ) a hatar.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9432) TaaT válasza AMD Power (#9430) üzenetére


TaaT
veterán

A skodás topikban párszor írták hogy jó, ahogy a hepu is.

Give them hell Ukraine!

(#9433) VegyesTamás válasza AMD Power (#9430) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Dolz jó :K talán még az SKF is..csak utolsó 2 alkalmommal folyni kezdett (u.a. kocsi egymás után 2x, de lehet az csak egy hibás széria volt)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9434) AMD Power válasza VegyesTamás (#9433) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi srácok. És vezérműszijban pl melyik a jobb?

DAYCO
FLENNOR
INA
SKF
JAPANPARTS

Nekem valamiért az INA a legszimpatikusabb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9435) AMD Power


AMD Power
titán

Gödöllöig gondolom az M3 Pest megyei matricával ingyenes még ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9436) zoo8800 válasza AMD Power (#9435) üzenetére


zoo8800
veterán

Hatvanig mehetsz az M3-ason a Pest megyei matricával. (persze Past felől. :D )

rip and tear, until it is done

(#9437) mycso válasza AMD Power (#9434) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Dayco, ina, skf jók.
A japanparts csak csomagol, az picit lutri bár én eddig jól jártam velük.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9438) AMD Power válasza mycso (#9437) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyjából egy árban is lennének.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9439) Rivaul válasza AMD Power (#9434) üzenetére


Rivaul
addikt

Skf, vagy ugyan nem írtad de contitech és gates.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9440) VegyesTamás válasza AMD Power (#9434) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Dayco, és Gates.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9441) AMD Power válasza Rivaul (#9439) üzenetére


AMD Power
titán

Azért nem írtam őket mert a bárdinál nincsenek az autómhoz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9442) Buster17


Buster17
addikt

Osztrák utakon is ritkán lát az ember moskvichot :)

(#9443) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Meghajtottuk a vasat a hétévégén születésnap alkalmából :D 8 órán keresztül kapta az áldást szegény, háromszor álltunk meg, kétszer amikor kifogyott a benzin, egyszer amikor kigyulladt a motortér, de egyik szünet se tartott 10 percnél tovább :D

váltó is kaphatott, mert a hidraulikus kézifék nem volt légtelenítve, így kézifék gyanánt 3-ból 1 be szúrtuk vissza, így érve el a kellő hatást :D

kint volt tesztelni a Markom Racing is a Bauer tesókkkal, szegények már a második tesztnapjukat szenvedték végig :D de hát ők versenyeznek, mi meg csak szórakozunk :D Egy-két rögtönzött hibaelhárításon, amit láttak, fogták a fejüket :D szerintem ennyi drótot és szigszalagot nem láttak még egy autón se :D

[ Szerkesztve ]

(#9444) VegyesTamás válasza tomiii. (#9443) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szegény váltó pasztemeeek :D inkább rángattátok volna be, vagy ballábfék, clutch kick vagy valami :D bakker vissza 1be..fakk :DDD

joamilestoné: na az is bakker ilyet se láttam még :D :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9445) szőröscica válasza tomiii. (#9443) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezért ez a nyitott csomagtartós kombival driftelés elég menő. :R

(#9446) Qru válasza tomiii. (#9443) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Direkt volt nyitva vagy kinyílt menet közben? :D

#nincsbennetarcsi

(#9447) VegyesTamás válasza Qru (#9446) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nekem van egy tippem :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9448) tomiii. válasza VegyesTamás (#9444) üzenetére


tomiii.
aktív tag

ha rövidebbre veszed az ívet vagy hosszú az egyenes és még kéne egy kicsi, hogy letudd fűzni a kanyart, csak azzal tudod keresztben tartani, ha blokkolod hátul, hátsófék nélkül meg csak a motorfék marad :D(legalábbis eddigi tudásunk szerint) kettest úgy is csak recsegve vette már januárban, lassan ideje egy kis revíziónak :D

(#9446) Qru : természetesen véletlenül, az egyik nagy kuplung rúgásnál nagyon vadul lett keresztbe téve és kinyílt :D Kezdi megadni magát a zár, de a Totalcar-os Faluvégi Farolásra(április 25.) úgyis ki kell venni, mert nehéz,
főleg a mostani nyitófüllel :( (Igen, a drót és a rally szalag ;], de rögtönözve erre futotta :D)

Amikor Viktória elakadt a Mercédesszel mi egyből ott teremtünk, hogy a Sierra után drótózzuk, de inkább a trélerét kérte :O

Majd rakok egy kis videót esetleg, ha adogatják majd az emberek :D

[ Szerkesztve ]

(#9449) VegyesTamás válasza tomiii. (#9448) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

mondjuk igen egyenesben nem sok lehetőség adott :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9450) tboldi válasza tomiii. (#9448) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én szívesen látnám azt a videót. :K

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.