Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Rivaul


Rivaul
addikt

Mi van itt. Tavaszodik :F Jah nem, csak csokkennek az uzemanyagarak es elokerulnek a "nagy" gepek. Eddig mindenki halgatott a fogyirol es herevel a gazpedal alatt kozlekedett most meg repkednek a telitank 300-ra mondatok :P En meg erezhetem magam a kiscsoportba az 1,6-al :D Nem baj. Jon meg kutyusra teherauto es konyes szemmel tekintunk az 1,1 power 5lityojara :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7002) tresh válasza Snoop-y (#7000) üzenetére


tresh
addikt

Egy mondat volt jó anno a TC-n tesztelték valahogy igy hangzott: ha válni akar a kocsi végett ,akkor engedni kell;]

(#7003) Snoop-y válasza tresh (#7002) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sima autoban rosszul van mert lagy a futomu es billeg jobbra balra ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7004) tresh válasza Snoop-y (#7003) üzenetére


tresh
addikt

Hát mondjuk én sajnálnám az STI-t itt a jó magyar utakon nyúzni + kirázza a belem a helyéről :C

(#7005) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Tudom, osan, meg minden, de azért durva. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7006) zoo8800 válasza tomcsi23 (#7005) üzenetére


zoo8800
veterán

Kissé rápörögtél a benzinárra. :))

rip and tear, until it is done

(#7007) Snoop-y válasza tresh (#7004) üzenetére


Snoop-y
veterán

En mashol nyuzom ;) Nem mondom hogy itt tokeletesek az utak de azert jobb minoseguek sokkal mint MO-n.

Hat igen picit kemeny a futomuve. Plane amiota az elso hatso lengokarokban kicsereltem a szilenteket Powerflex Black series-re. Kicsit sinautos lett :C

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7008) tomcsi23 válasza zoo8800 (#7006) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az ember már rötyire is kocsival jár. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7009) tresh válasza Snoop-y (#7007) üzenetére


tresh
addikt

:))
Hátsó szilentek helyére és is kacérkodtam hogy ezt raknám de majd meglássuk :D Majd írhatnál róla x idő / km után hogy vált be :R

(#7010) Rivaul válasza Snoop-y (#7007) üzenetére


Rivaul
addikt

Mennyit kemenyedett az eresetihez kepest %-ban? Pont kene oket cserelnem de a rovi futoja amugy is olyan mint a beton igy kicsit tartok tole.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7011) -v- válasza Snoop-y (#7007) üzenetére


-v-
addikt

Black series

Utcára a black-et? :U Bátor vagy :)
STI-d van? Az fasza :)) Gondolom használod is rendesen ha fekete póverflex ment bele :C

[ Szerkesztve ]

(#7012) Snoop-y válasza Rivaul (#7010) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nagyon sokat. Semmi lotyoges,billeges. Olyan erzes kicsit mint egy regi villamoson ulni :D
Az egesz futomu feszesebb lett es jobban erezni az auto hatarait mint elotte, tobb visszajelzest ad arrol, hogy mi tortenik alattad.

Mondjuk a Black series-t csak olyannak ajanlom aki nem szivbajos. Siman feler egy sport gatlo kemenyitett rugo kombinacioval. Nem olcso de megis olcsobb mint azokat cserelni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7013) Snoop-y válasza Rivaul (#7010) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat ez 25%-al kemenyebb mint a lila. Eredetihez kepes ez majdnem a duplaja. Elettartamban meg kb a kocsi elobb rohad szet mint ez.
Ha nem vagy hardcore user akkor a lilat ajanlom az is kb az orok elet +1 nap kategoria a gyarihoz kepest.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7014) Snoop-y válasza -v- (#7011) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sok itt a korforgo meg a kis kanyargos ut. Kell az uttartas ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7015) Mágus2 válasza Snoop-y (#7013) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Mennyivel kapnak többet a gömbfejek és mennyivel több vibráció jut át az útfelületről a kormányra, padlóra?

(#7016) Snoop-y válasza Mágus2 (#7015) üzenetére


Snoop-y
veterán

Onmagaban csak annyit erezni, hogy minden feszesebb. Nem eszleltem semmi extra zajt miota bent vannak.
En mondjuk rossz uton nem megyek de el tudom kepzelni, hogy nagyobb pofont kap minden ha mondjuk vegignyomsz egy macskakoves szakaszt.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7017) Mágus2 válasza Snoop-y (#7016) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem a zaj érdekel, hanem a vibrációk(rezgések a padlón, kormányon, amit az aszfalt dúrvasága befolyásol).

Tudod, amikor áthajtasz 1 érmén és tudod, hogy fej vagy írás volt. A szilenteknek eza fő feledatuk, hogy ezeket a vibrációkat kioltsák.

[ Szerkesztve ]

(#7018) Snoop-y válasza Mágus2 (#7017) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azzal nincs gond. Teljesen elheto maradt az auto. Az osszes valtozas szamomra teljesen pozitiv.
Azt tegyuk hozza, hogy ez egy STI tehat gyarilag sem puha a futomuve. Azt nem tudom megjosolni, hogy egy normal autonal ez hogyan mutatkozna meg de mondjuk atlag kocsiba nem raknek black series-t sem.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7019) Mágus2 válasza Snoop-y (#7018) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Csak azért kérdem, mert nekem TT-ből vannak a lengőkar szilentek az octavia 1-ben. Feszes, az biztos, szépen lehet vele kanyarodni, de mintha Braille olvasók lennének elől gumik helyett, és egész regények lennének az azsfaltban. Széria ezen kívül minden és a gumi sem ecsettel volt felkenve a felnire(195/65 R15)

De legalább nem hintázik a bódé és nem veri oda az olajkádat mindenhez. ;)

Teszek majd fel képet, hogy milyen lett a talpas gömbfej 2 év alatt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#7020) tresh válasza Mágus2 (#7019) üzenetére


tresh
addikt

2 év itt 1 év alatt kuka lesz akkor meg mehet a tt szilent :C

(#7021) Rivaul válasza Snoop-y (#7013) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezekre az utakra akkor lehet a lilánál maradok. Ennek a futója is független így brutál kemény alapból is.A flex élettartam garis az autóban amíg nálad van a kocsi. Ha eladod akkor már nem él de az meg kit érdekel.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7022) -v- válasza Rivaul (#7021) üzenetére


-v-
addikt

Nekem a lila is sokat rontott. Ha csak nem racsingolsz sokat az autóval, hogy megérje a pozitív dolgok miatt, én elfelejteném.

(#7023) Rivaul válasza -v- (#7022) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem igazán bánok finoman a gázpedállal és a kormánnyal ahogy kiszállnak mögülem a gyerekek :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7024) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

jaaaaj aki úgyérzi nem elég stabil az autója, odaadom egy körre a samarat, aztán viszem egy kört, aztán üljön vissza a sajátjába :D :D :D boldog ember lesz, ez lesz a karácsonyi ajándék :D

tomcsi23: azzzigen :D itt 333 az ósön :D semmi baj am vele..tényleg :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7025) Snoop-y válasza VegyesTamás (#7024) üzenetére


Snoop-y
veterán

Koszi nem kell egy sima Megane -ban is kihanyom a belemet ugy billegnek :DDD

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7026) tomcsi23 válasza Snoop-y (#7025) üzenetére


tomcsi23
veterán

A sziviked se volt egy billegős fajta, láttam is még anno az agip kúti mosó mellett. :)

TomCat333: pénteken megy még lejjebb, elvileg. :)
Jó lesz ez. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7027) Snoop-y válasza tomcsi23 (#7026) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen az is jo volt. :K A Nissanom volt eddig a legkemenyebb a Nismo palyafutomuvel. Embertelen kemeny volt kb 0 csillapitassal. ( kozutra igazabol alkalmatlan volt mert ha valami uthibara futottam volna vele tuti nem beszelgetnenk itt )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7028) MunezXBK válasza tomcsi23 (#7026) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mesélj. :))

(#7029) tomcsi23 válasza MunezXBK (#7028) üzenetére


tomcsi23
veterán

Te ne tudnád? ;]
Amúgy nemtom mekkora haszonkulcs van egy benzinkútnak a nagykerhez képest, meg mennyi idő alatt fogy el a nafta, de komolyat lehetett bukni az utóbbi időben.

Snoop-y: ki lehet rendesen keményíteni, de napi használatra felejtő. Főleg erre. Fehérvárin elpattog mint a szr, azt az satuféknél nem túl előnyös. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7030) AMD Power válasza tomcsi23 (#7005) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a baba. Már épp itt az ideje ennek. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7031) TaaT válasza tomcsi23 (#7005) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk a 98-as nálunk a legolcsóbb helyen vasárnap még 360ft volt. :(((

Give them hell Ukraine!

(#7032) AMD Power válasza TaaT (#7031) üzenetére


AMD Power
titán

Azt én a 13 éves Astraba nem tankolok. :DDD

Pénteken újabb 6-6 forinttal csökken a benzin és a gázolaj ára is :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7033) TaaT válasza AMD Power (#7032) üzenetére


TaaT
veterán

Jól is teszed, abba felesleges, de nekem nem. :B [link]

Give them hell Ukraine!

(#7034) AMD Power válasza TaaT (#7033) üzenetére


AMD Power
titán

;)

Lassan ott tartok ,hogy havi 5000Ft kell majd tankolnom. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7035) tomcsi23 válasza TaaT (#7031) üzenetére


tomcsi23
veterán

Még a mm100-as is jócskán felette van, de szépen csökken az is.
Osan 98-as a legolcsóbb, ami már az egész jó kategória szvsz.
Nofene, a felső matrinya cikkszámra egyezik.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7036) Rivaul válasza tomcsi23 (#7029) üzenetére


Rivaul
addikt

A fehérvári már vitte el egy futóművem 6 hónap alatt :W Ugyan a citroen amúgy is hajlamos volt rá nah de a hibátlanból gatyára vágni azért az erős túlzás... Azóta kacskaringóba megyek hogy elkerüljem azt a temető utat :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7037) TaaT válasza tomcsi23 (#7035) üzenetére


TaaT
veterán

Csak itt a viharsarokban nincs osan :(

Give them hell Ukraine!

(#7038) MunezXBK válasza tomcsi23 (#7029) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Most nem értem rá böngészni. :D

(#7039) zoo8800 válasza tomcsi23 (#7029) üzenetére


zoo8800
veterán

Januárban lemegy 300 alá a benya. :C

rip and tear, until it is done

(#7040) Phobion válasza tomcsi23 (#7005) üzenetére


Phobion
őstag

Nem érdemes ott tankolni, vagy mi? Én mostanság onnan pörgetem a benzint :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#7041) AMD Power válasza zoo8800 (#7039) üzenetére


AMD Power
titán

Szinte biztos. :K Amúgy ennek már épp itt az ideje. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7042) AMD Power


AMD Power
titán

Ez aztán gyönyörű. Én az ilyen kereskedőt leültetném vagy 20 évre. Mondjuk az csak a jobbik eset.

Autót vesz? Így verik át

Banner aksi meg Dayton gumi 3.7 millás autón? Vicc. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7043) qnadam válasza AMD Power (#7042) üzenetére


qnadam
veterán

a daytont értem, de mi a baj a bannerral?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7044) AMD Power válasza qnadam (#7043) üzenetére


AMD Power
titán

Az ,hogy nem való egy ilyen autóba. Ez az én Astramba való. Bár ebben is Bosch Silver van.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7045) TaaT válasza AMD Power (#7042) üzenetére


TaaT
veterán

A lehető legolcsóbban kell talpra állítani, így a márkás cuccok nem férnek bele a keretbe, különben csökken a profit.

Mondjuk a banner aksival nincs semmi baj, majdnem 6évet bírt nálam (na jó inkább csak 5-öt).

Give them hell Ukraine!

(#7046) tresh válasza TaaT (#7045) üzenetére


tresh
addikt

Pont akartam mondani hogy az aksi a legkevesebb avval semmi baj meg a gumival se de hogy nem volt bal eleje az már inkább bántó.

(#7047) Snoop-y válasza AMD Power (#7042) üzenetére


Snoop-y
veterán

MO-n ez meg mindig divat... Kopos hanyos smiley miert nincs?

Nem mondom itt is trukkoznek nehanyan de azert egy ilyet siman ki lehet szurni nalunk.
Ha egy biztosito talalkozik egy ilyennel az bekerul egy adatbazisba es nincs az az isten hogy az onnan ki legyen torolve. £20-ert barmelyik autot le lehet kerdezni es megnezhetsz rola mindent mikor hol vizsgazott mennyi volt a km-allas a vizsgakon pl volt e figyelmeztetese, hogy kopott a gumi vagy akarmi. Ha meg totalkaros lett azt is ravezetik a lapjara...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7048) Phobion válasza TaaT (#7045) üzenetére


Phobion
őstag

de úgy gondolom örültek volna, ha csak ennyi "eltérést" fedeznek, és minden más oké :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#7049) Snoop-y válasza AMD Power (#7042) üzenetére


Snoop-y
veterán

Markaszervizt bezarnam aki meg el akarta adni azt meg megbuntetni kozuti veszelyeztetesert...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7050) Snoop-y válasza tresh (#7046) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az ilyenek into jelek amugy is. Egy ilyen fiatal auton semmi nem indokolja, hogy ilyen kuka felnik meg akku legyen benne. Siman gyari akkunak kene benne lennie a korabol kiindulva.

Ha meg nincs megtorve akkor is azt mutatjak ezek a jelek, hogy az auto nem volt megfeleloen gondozva kb olcsojanos kategoria...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.