Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) boogie84


boogie84
veterán

Üdv urak, ha gond lenne a műszaki vizsgán a sport futóművel meg a sport légszűrő rendszerrel és a kipufogóval akkor az autóra egy műbizonylatot kell csináltatnom vagy minden egyes cserélt alkatrészre egyesével? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8052) Snoop-y válasza boogie84 (#8051) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sport futomu szerintem csak akkor gaz ha ultetett ( bar nekem mindig okos vizsgaztatni kellett az osszes vasamat szoval majd kijavatanak az okosabbak :) )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8053) Jorus válasza boogie84 (#8051) üzenetére


Jorus
nagyúr

Olyan nincs, hogy autó-műbizonylat, tehát szerintem a cserélt/módosított alkatrészeket egyesével kell lepapírozni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8054) Rivaul válasza Jorus (#8053) üzenetére


Rivaul
addikt

Jah. Alkatrészenként egy Széchenyi megteszi bizonylatnak ;] Ha nem tetszik nekik akkor lobogtathatsz akármit sztem...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8055) mycso válasza boogie84 (#8051) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Elvileg műbizonylat kell külön az alkatrészekről, ahogy írták is.
Nekem 35mm ültetőrugóm van (még látványos is, mert a gyári feketével szemben, ezek pirosak), pont tegnap lettem túl már a második sikeres vizsgámon.
Nem igazán foglalkoznak vele, hogy ültetett, bár nem is extrémen van ültetve.

mod.: tegnap volt bent egy flip-flop,porig ültetett, bazinagyfelnis, utólagosxenonos, hegesztett motorháztetős (szemöldök), nagykipuffos (hangos) IV golf, arra azt mondták, hogy szó sem lehet róla. De mondjuk ez elég kirívó volt. :D

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8056) MunezXBK válasza -v- (#8046) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem sincs. :D

(#8057) TaaT válasza boogie84 (#8051) üzenetére


TaaT
veterán

Ezek nem annyira kirívó dolgok, menj ismerős helyre és megoldják.

Give them hell Ukraine!

(#8058) Buster17


Buster17
addikt

Tudtok néhány autó típust mondani amibe kényelmes ülést szereltek?

(#8059) MunezXBK válasza Buster17 (#8058) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bugatti Veyron. ;]

(#8060) tboy93 válasza Buster17 (#8058) üzenetére


tboy93
nagyúr

vegyel 2 recarot aztan csokolom :D

(#8061) Buster17 válasza tboy93 (#8060) üzenetére


Buster17
addikt

Az mi? :D

Ja, félre olvastam. Megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#8062) Buster17 válasza tboy93 (#8060) üzenetére


Buster17
addikt

Hú ez nagyon drága meg nem sport autóba lesz :D

(#8063) tboy93 válasza Buster17 (#8062) üzenetére


tboy93
nagyúr

na viccet felreteve mibe kell es mi a celod vele? ulesfutes? nagyobb oldaltartas? combtamasz?

(#8064) Snoop-y válasza Buster17 (#8058) üzenetére


Snoop-y
veterán

Renault megane-ban pl kifejezetten kenyelmesek az ulesek. 700km siman vezetheto benne.
STI ulesek talan meg kenyelmesebbek bar abban meg csak 2-300Km-t vezettem egyhuzamban.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8065) szőröscica válasza Buster17 (#8058) üzenetére


szőröscica
addikt

A Volvo ülések állítólag legendásan kényelmesek.

(#8066) Buster17 válasza tboy93 (#8063) üzenetére


Buster17
addikt

Merci a140

A mostani ülésektől 5 perc után fáj a hátam és ezt az időt szeretném kitolni.
Más egyéb nincs. :)

(#8067) AMD Power válasza Buster17 (#8066) üzenetére


AMD Power
titán

Milyen autód is van?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8068) Buster17 válasza AMD Power (#8067) üzenetére


Buster17
addikt

Írtam
Mercedes A140, meg kispolszki ;] Utóbbiba verseny ülés fog kerülni

(#8069) AMD Power válasza Buster17 (#8068) üzenetére


AMD Power
titán

Nem gondoltam volna ,hogy az A140 ilyen kényelmetlen az ülése.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8070) tresh válasza Buster17 (#8068) üzenetére


tresh
addikt

+2 LE ;]

(#8071) Buster17 válasza tresh (#8070) üzenetére


Buster17
addikt

Úgy-úgy ;]
Sport kipufogó még +2, 4 alufelni +4, chiptuning.... :DDD

Na de komolyra fordítva a szót a kispolszkiba tényleg akarok valami dolgokat rakni amitől az átlag ember csak pislog :DD

(#8072) tboy93 válasza Buster17 (#8071) üzenetére


tboy93
nagyúr

lol :D vegyel swift gti vagy crx uleseket a kispolakba, azok nem rosszak es nem is horror az aruk

(#8073) tresh válasza Buster17 (#8071) üzenetére


tresh
addikt

944-es ülés ? :D bár ezt ha beteszed lehet hogy a botváltót kézire kell alakítanod mert nem lesz hely a két ülés között ;]

(#8074) tomiii. válasza Buster17 (#8066) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Mercedes W123 ;] haverom most vett egy 300D-t, abban tetszett az ülés, bár csak egy sörözést ültem végig benne,

viccet félre téve valami felfújhatós deréktámaszost keress , én is hátfájós vagyok, de abban 7-800km-es utakkal se volt gond

(#8075) Buster17 válasza tresh (#8073) üzenetére


Buster17
addikt

Mercibe mondjátok most ugye?

Nem vagyok derékfájós, simán elülök muter kocsijában (xara picasso) 7 órát, meg sharanba is ültem 12 órát. 3as golf, a140 merci katasztrófa végigülni 4 órát. Ezeknél a vonat ülés is jobb.

Szerk
Polskiba van most valami kagylófélének csúfolt ülés és nagyon kényelmes polskihoz mérten.

[ Szerkesztve ]

(#8076) Snoop-y válasza Buster17 (#8075) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem legzsakos az ulese? Csak mielott elkezded szetkapni es pofancsap az ules lufija gondoltam szolok ;)
Ha nem lufis akkor en megfontolnam valamelyik megane ulest ( ez sem horror aru es tenyleg kenyelmes: magassaga allithato,derektamaszos es eleg jo oldaltartasa is van )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8077) Buster17 válasza Snoop-y (#8076) üzenetére


Buster17
addikt

A franc tudja. Nem rémlik, de lehet. Majd megnézem.

Ha lekötöm a vezetékeket az ülésről akkor nem kéne pofán csapnia, nem?

Sharanba az volt még jó hogy fél perc alatt forró volt a seggem alatt. :D az ám a luxus..
Nem tudom hogy egy ilyen ülést belehet-e szerelni a mercibe. Van-e külön vezetékezése vagy nincs.

(#8078) tboy93 válasza Buster17 (#8077) üzenetére


tboy93
nagyúr

ulesfutest utolag is be lehet kotni ha arra gondolsz

(#8079) Buster17 válasza tboy93 (#8078) üzenetére


Buster17
addikt

Ja, akkor jó :)

(#8080) szőröscica válasza Buster17 (#8077) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem fog pofán csapni, ne aggódj.

(#8081) Jorus


Jorus
nagyúr

Szeretem az olyan, szimpatikus autós kollégát, aki 30 centire jön a s_ggembe a full havas, takarítatlan úton, városban, 60-nál...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8082) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Mivel sok embertől hallottam már ellentétes információt a xenon fényszórók használatáról, így gondoltam megkérdezem az itteni szakikat. Akkor most tehetek xenon izzót a Corsámba, avagy sem? Kapok seggrepacsit meg sárgacsekket a fakabáttól, vagy sem? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8083) tboy93 válasza D4rkm4n (#8082) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha nem xenon lampatested van, akkor nem rakhatsz bele. Ha utolagosan raksz be xenon lampatestet + megoldod az automata magassagallitast es a lampamosot akkor rakhatsz be legalisan.

[ Szerkesztve ]

(#8084) Melack


Melack
veterán

Ha az ablaktörlő egyik programja hol működik hol nem, akkor hol keressem a hibát? Ez a funkció az egy kis érintésre megy egyet. Ugyanennek a következő fokozata az, hogy én állítom be, milyen gyakran menjen, szintén hol megy, hol nem, összefüggésben a rövid törléssel. Ötlet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8085) D4rkm4n válasza tboy93 (#8083) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A lámpamosó is feltétele a xenonnak? Az automata magasságállítást még megértem, de a mosó miért kell?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8086) Rivaul válasza Jorus (#8081) üzenetére


Rivaul
addikt

Ennek a másik verziója aki eléd vág mert nem vagy neki elég gyors és utána meg ráfékez hogy móresre tanítson. Csak az a baj mikor nem hagyja meg a féktávot és te meg rácsúszol mert fizikailag lehetetlen megállni. 1x sajnos velem megesett. Persze gyorsan lekoccolt és meg szerezhettem másik maszkot...


D4rkm4n

Hogy mindig ugyan olyan szépen vakítson az a xar :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8087) tboy93 válasza D4rkm4n (#8085) üzenetére


tboy93
nagyúr

sajos kotelezo :(

(#8088) D4rkm4n válasza tboy93 (#8087) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Akkor marad a hagyományos fényszóró. Először a manuális magasságállítást kellene megcsináltatnom a kocsin amúgy is. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8089) TaaT válasza D4rkm4n (#8088) üzenetére


TaaT
veterán

Vegyél emelt fényű (nem a gyagyi kínaira gondolok) halogén izzót, plusz ellenőriztesd a lámpád állapotát (foncsor, búra) :)

Give them hell Ukraine!

(#8090) Rivaul válasza D4rkm4n (#8088) üzenetére


Rivaul
addikt

Tegyél be mega lightot pl. Nekem rover betegség a sárgult búra és mattulás de még azon is brutálisan átvilágít.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8091) D4rkm4n válasza TaaT (#8089) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Valószínűleg a búrát cserélnem kell majd. Sajnos ezek idővel opálosodnak, sárgulnak. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8092) Rivaul válasza D4rkm4n (#8091) üzenetére


Rivaul
addikt

Políroztasd fel esetleg. Olcsóbb mint a csere. Átlag 5-6k

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8093) szőröscica válasza Jorus (#8081) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem kell vele foglalkozni, gyökér mind. Pesten már megszoktam, hogy 50-es táblánál ha 60-al megyek, én vagyok a leglassabb...

Hagyni kell, hogy a lehető leghamarabb megelőzzön, hadd menjen a dolgára. Türelmetlen, frusztrált tetű mind, egyszer megkérdezném tőle, hogy a pénztárnál vagy a postán sorban álláskor is két kézzel lökdösi a maga előtt állókat, vagy csak autóban akkora az arca, ahol van körülötte egy tonna vas.

(#8094) Jorus válasza szőröscica (#8093) üzenetére


Jorus
nagyúr

Leginkább azért zavar, mert ha vmi van, és mondjuk kopottabb a téli gumija, kevesebb elektronyikával bír az autója, és emiatt nem tud megállni mögöttem, akkor engem fog összetörni, érted. Alapból nem szoktam vele én sem foglalkozni, megszoktam, de szakadó hóban, nyomvályús úton azért aggódom néha ilyen esetben. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8095) F_Zolee válasza Jorus (#8094) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha van hátul "ködzáró" lámpád kapcsold rá. ;]

(#8096) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Van aki itt mérnök? Vagy is aki ért a bolygóművekhez és Difikhez? (számolás téren fősuli)

üdv!

(#8097) Snoop-y válasza F_Zolee (#8095) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ehe en azoktol halok meg akik ejjel nappal kodlampaval jarnak ( kiveve termeszetesen rossz latasi viszonyok kozott ) Nalunk ez valami divat lehet. Multkor a klubtarsam megallitott egy kocsit es kezdte neki kiabalni helo Joe mi ujsag reg nem lattalak. Emberunk nez mint a borju. Bocs en nem Joe vagyok. Jaaaa hat akkora kod van hogy osszetevesztettelek. Kod? Nincs is kod. Akkor miert jossz kodlampaval? Szerencsere ertette a trefat es aztan le is kapcsolta...
Agyhalottak

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8098) F_Zolee válasza Snoop-y (#8097) üzenetére


F_Zolee
veterán

:DDD
Ez is egy megoldás, itt nem ez lenne a reakció hanem egy jól irányzott rúgás inkább. :)

(#8099) psg5 válasza tboy93 (#8035) üzenetére


psg5
veterán

Megcsinálták 5k-ért. A teljes üveg ki volt esve a sínből.

F.K.T.

(#8100) Rivaul válasza psg5 (#8099) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez volt 5k? Kemény :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.