Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) zoo8800 válasza DeFranco (#8400) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem férnének el annyian :U :D

rip and tear, until it is done

(#8402) VegyesTamás válasza Rivaul (#8398) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

+1 in progress :K

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8403) AMD Power válasza Rivaul (#8398) üzenetére


AMD Power
titán

Én már 2006-ban elmentem egyszer. Nekem elég volt köszönöm.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8404) Rivaul válasza AMD Power (#8403) üzenetére


Rivaul
addikt

Rossz irányba mentél ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8405) TaaT válasza AMD Power (#8396) üzenetére


TaaT
veterán

Ezt mondjuk a zúnió kötötte ki a 4-es metró pénzért, persze a kőrgyűrű fizetőssé tétele az hungarikum.

De ez a kettő együtt megfizethetetlen, minden másra ott a master...

Give them hell Ukraine!

(#8406) Rivaul


Rivaul
addikt

Ugyan csak annyira autós hogy abba teszik be a "csomagot" de ezen elgurultam...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8407) AMD Power válasza TaaT (#8405) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ezt tudom. Persze ,hogy Londonban van az ok. De ott nem 500Ft keresnek az emberek átlagban óránként. Mikor én 2006-ban kint voltam kaptunk 5 - 5.5 fontokat. Jah és 368Ft váltottam a fontot. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8408) Jorus válasza TaaT (#8405) üzenetére


Jorus
nagyúr

De az nincs kikötve, hogy mekkora zónára vonatkozzon, tehát lehetne az is, hogy csak a legbelebb belvárosra vezetnék be. Mert, ha tényleg a Hungária lesz a határ, az armageddon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8409) tresh


tresh
addikt

(#8410) -v- válasza AMD Power (#8407) üzenetére


-v-
addikt

Mikor én 2006-ban kint voltam kaptunk 5 - 5.5 fontokat. Jah és 368Ft váltottam a fontot.

Szórólapoztál vagy mosogattál? :U Már bocsi, de ilyen gyönge órabért kb. arra adnak ...

(#8411) Rivaul válasza -v- (#8410) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezt csak szimplán alanyi jogon kapta. Csak azért mert emelte a jelenlétével az ország fényét. Képzeld ha dolgozott is volna ;] :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8412) MunezXBK válasza -v- (#8410) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Megtanult ragozni, arra. ;]

(#8413) AMD Power


AMD Power
titán

Örülök neki,hogy ti ilyen "sikeresek" vagytok itthon. Gondolom mindegyikőtök ügyvezető igazgató valahol. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8414) -v- válasza AMD Power (#8413) üzenetére


-v-
addikt

Nem állt szándékomban, hogy megbántsalak, csak úgy írtad az 5 fontot, mintha az milyen jó lenne, holott legjobb tudomásom szerint Londonban kb. annál nincs is kisebb órabér (bátyám meg unokatesóm is volt kint szórólapozni meg takarítani, hasonló bérezésért, azért tudom - nyilván hazajöttek, mert ennek sok értelme nincs, igaz ők félig buliból mentek ki anno)

(#8415) AMD Power válasza -v- (#8414) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt én negatívumként írtam. :( De még mindig mennyivel több volt mint itthon. De kint még nagyobb senki vagy mint itthon. Főleg Londonban. Haza is jöttem. A srác akivel akkor kimentem még ma is ott van. Ő most 12-13 fontokat keres.

Most nem panaszkodok itthon. Nem élek rosszul. Az tény ,hogy nem vagyok ügyvezető igazgató, de számít a szavam és nem én vagyok a ranglétra legalján.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8416) Rivaul válasza AMD Power (#8413) üzenetére


Rivaul
addikt

Én vezető beosztásba voltam. Megszűnt a cég és amit a sok év alatt munkával elértem az itthon a papírok hiányában sehova nem kell. Most egy xar helyen xarul keresek. De legalább nem vagyok egyedül. Én azért megpróbálnám kint, csak 3 kisgyerekkel nem könnyű...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8417) Rivaul


Rivaul
addikt

Most jöttem a savoya parktól. Egy újabb civic meg egy 80-as audi frontálba csapták egymást... Mind kettő tk. Lufik startoltak, legalábbis a civicbe. 3m hátrarepültek egymástól a gépek akkora volt a csatt. Nem szívesen élném át amit éreztek. Mármint sértetlenül szállt ki mindenki de a civicesbe egy világ omlott össze a gépére nézve :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8418) F_Zolee válasza Rivaul (#8417) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szomorú, de valaki ordas nagy hibát vétett...

(#8419) tomcsi23 válasza Rivaul (#8417) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ejj, melyik részen volt?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8420) Rivaul válasza tomcsi23 (#8419) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont ott ahol az obi-ba lehet ki és be menni meg az óceánba (középen). Nagyon szarul vannak ott amúgy hangolva a lámpák. Egyszerre túl sok mindenkinek engednek utat. Persze valamelyik biztos hibázott de nem tudtam volna megmondani melyik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8421) tomcsi23 válasza Rivaul (#8420) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah, ott kapják a telizöldet.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8422) -v- válasza Rivaul (#8420) üzenetére


-v-
addikt

Pont ott ahol az obi-ba lehet ki és be menni meg az óceánba (középen).

De nem onnan jöttek gondolom :D

(#8423) AMD Power


AMD Power
titán

Újra drágul az olaj

Lesz itt nyáron újra 400Ft benzin ár. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8424) Rivaul válasza AMD Power (#8423) üzenetére


Rivaul
addikt

:U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8425) F_Zolee válasza Rivaul (#8424) üzenetére


F_Zolee
veterán

Unalmadban te is látogatod az oldalt? ;]

(#8426) AMD Power


AMD Power
titán

Kitiltják Párizsból a koros autókat
Párizs is behajtási korlátozást vezet be a levegőminőség javítása érdekében

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8427) Rivaul válasza F_Zolee (#8425) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem unalmamban. Bár elég ritka rajta a használható post de megszokásból minden nap megnézem . Néha van rajta jópofa dolog :K


AMD Power

Nemsoká nagy biznisz lesz onnan autót behozni asszem :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8428) VegyesTamás válasza AMD Power (#8423) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem is reagálok már rá :) ha minden úgy megy ahogy most akkor addigra már nem forintot adok érte :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8429) Rivaul válasza VegyesTamás (#8428) üzenetére


Rivaul
addikt

Zimbambwei dolláral, van belőle 100,000,000,000 cimlet is ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8430) VegyesTamás válasza Rivaul (#8429) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Barátaim erről lemaradtam miiez :D

Amúgy jó a fűtésem (Lada :U ) 41 Cfokot csináltam bele az éjjel :D (á nem voltam lázas, és nem rázott a hideg, hogy így voltam pulcsiba 41 fokba, kész élmény volt a szervó nélküli kocsival bírkózni ilyen gyenge betegen :D )
Ma pl csak 170 km-t mentem, annyira nem volt cím.

Pasztmek: ez most meglepett :D

Bizony, avval :) :D hogy gazdagnak érezzem magam picit :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8431) Rivaul


Rivaul
addikt

Az autó ápolós topicba xartak a munkámra így itt próbálok elismerést begyűjteni :D
2x 2,5h alatt sikerült a borzasztó lámpáimat felpolírozni. Még nem vagyok teljesen elégedett de élőben így is drasztikus a változás.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8432) MunezXBK válasza Rivaul (#8431) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mert ott minden nap akad egy ilyen. :D

(#8433) Rivaul válasza MunezXBK (#8432) üzenetére


Rivaul
addikt

FET-MEN is minden nap együtt fürdik az autójával és még is kapja a like-ot ;]

Nekem ez az első ilyen "melóm" és a gyerekek, kicsik, az asszonyt nem érdekli, a kollégáim meg antitalentumok. Kell valahonnan egy kis visszajelzés :D :)) :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8434) DeFranco válasza Rivaul (#8433) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#8435) Rivaul válasza DeFranco (#8434) üzenetére


Rivaul
addikt

Csokis nincs? :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8436) tboy93 válasza Rivaul (#8431) üzenetére


tboy93
nagyúr

fasza lett :K

(#8437) Rivaul válasza tboy93 (#8436) üzenetére


Rivaul
addikt

Végre valaki. Téged vártalak! Köszi :R :C :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8438) TaaT válasza Rivaul (#8433) üzenetére


TaaT
veterán

"FET-MEN is minden nap együtt fürdik az autójával és még is kapja a like-ot"

"Csokis nincs?"

Amúgy grat. Én is ügyködtem ma a kocsimon egy kicsit. before after

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#8439) VegyesTamás válasza TaaT (#8438) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kicserélted a tágulásit? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8440) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szeretném fóliáztatni az üvegeimet.

A Raxust ajánlották, de az nekem nagyon kiesik a Déli Pályaudvartól, tudok a budai oldalon korrekt helyet, ahol rendes munkát végeznek és műbizonylatot adnak?
Vagy egyáltalán van véleményetek a Raxusról?

(#8441) TaaT válasza VegyesTamás (#8439) üzenetére


TaaT
veterán

Igen. :)

Give them hell Ukraine!

(#8442) Rivaul válasza TaaT (#8438) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. A csokisat is :D
Látom akkor nem csak engem fogott meg ez a szép idő. Ilyenkor szeretek már autót bütykölni :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8443) AMD Power


AMD Power
titán

Tarlós reagált a dugódíjra

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8444) VegyesTamás válasza TaaT (#8441) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Gondolom örülsz, hogy már látod ismét a szintet :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8445) TaaT válasza VegyesTamás (#8444) üzenetére


TaaT
veterán

Eddig is láttam a szintet, nem azzal volt a baj. Megpucolva kb újszerű volt a motortér [link] és ebbe nem nagyon illett bele a besárgult tartály. :B

Give them hell Ukraine!

(#8446) tomcsi23 válasza TaaT (#8445) üzenetére


tomcsi23
veterán

Érdekes, mert az enyém sem sárgult (még) be ennyire, bár pár évvel fiatalabb.
Az mondjuk látszik, hogy lemosva se nagyon volt még. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8447) TaaT válasza tomcsi23 (#8446) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk ez már elég sárga :)

De a fura hogy a hátulján van egy műanyag darab ami külön van felpattintva a tartályra, és az nem sárgult be. [link]

Give them hell Ukraine!

(#8448) tomcsi23 válasza TaaT (#8447) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elnézést kérek. ;]
Valami faintos anyag lesz, vagy a hűtőfolyadék kezdi sárgázni. Az ablakmosó tartály az maradt fehér.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8449) TaaT válasza tomcsi23 (#8448) üzenetére


TaaT
veterán

A Unix-ban is ezt mondták, ha a megfelelő folyadék van benne és 4évenként cserélik akkor nem lehet vele baj. Ehhez képest bő 4évsen vettem az autót, valszeg a gyári löttyel, és már sárga volt. :B

Give them hell Ukraine!

(#8450) VegyesTamás válasza TaaT (#8449) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A VW tágulásija mindig besárgul...akármivel használod szvsz :D én még nem láttam autón olyan tisztát mint az új de megközelítőleg sem, csak ha cserélve lett. Azt bírom amikor ezeket a széles kupakokat úgy ráhúzzák, hogy csak fogóval lehet kinyitni :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.