Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114001) szőröscica válasza Snoop-y (#113999) üzenetére


szőröscica
addikt

De a legtobben este sotetben ugyanugy toljak, mint nappal. Meg kodben is.

En komolyan nem ertem, egy atlag magyar orszaguton refi nelkul ejjel sokszor meg a 80 is soknak erzodik. Egyszeruen nem latsz el annyira messzire, hogy a reakcioidoddel egyutt megallj, ha barmi gond van.

(#114002) Snoop-y válasza szőröscica (#114001) üzenetére


Snoop-y
veterán

En amugy sem latok jol szurkuletben szoval ilyenkor atvedlek kalapos Suzukis bacsiba :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#114003) molnarpeter válasza Snoop-y (#113999) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

3-4 körül azért nyugi szokott lenni, állatok is jóval kevésbé aktívak szerintem. :F

(#114004) gzbotii válasza Snoop-y (#113999) üzenetére


gzbotii
veterán

Ahol én szoktam - régen - csapatni (Erdély, Kárpátok) sok szakaszon 30-50-60km van két település között, ahol azért, főként éjjel, nem olyan gyakori a gyalogos. Vadakkal meg eddig azért nem volt baj - bár az elmúlt két évben a medvehelyzet fokozódott.

Másik meg, hogy csapatásnál mindig benne van ez a faktor, ezzel nincs mit tenni, akkor nem kell csapatni - innen szerencsére mindig mindenki betart minden szabályt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#114005) -v- válasza aero. (#113998) üzenetére


-v-
addikt

:C

(#114006) Integrale válasza Qru (#113990) üzenetére


Integrale
veterán

Egy vonalba rakni nem egyszeru feladat, igazodni kell a csatorna nyomvonalahoz is. Boven eleg lenne, ha szintbe raknak a fedlapokat, de az sok helyen nem megy a vilagon, nem csak itt.

"Bad reklám is reklám too"

(#114007) kisza25 válasza szőröscica (#114001) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Meglehet ám szokni, én éjjel jártam haza Ausztriából, mert olyankor 4:15-4:30 perc alatt hazaértem (450 km és csak 170km autópálya). Napközben 5,5- 6,5 óra volt, de egyszer szakadó hóban 8,5 óra is összejött.
Azt szoktam csinálni éjjel, hogy követek egy gyorsan haladó autóst, így sokkal messzebb el lehet látni, persze akkora távolságból, hogy ne zavarjam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#114008) Snoop-y válasza Integrale (#114006) üzenetére


Snoop-y
veterán

A vicc ,hogy van ra szabadalom raadasul magyar...

Mondjuk nalunk eleg jol sikerul azert szintbe rakni a csatornat bar tudom mi nem EU-vagyunk (lehet ez a titka :D )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#114009) stickermajom válasza szőröscica (#114001) üzenetére


stickermajom
addikt

Ezért jó a LED mátrix, ott akár 90-nel is merek menni az állatok miatt! :D
Viccet félretéve, tényleg jó, hogy jobbra- balra bevilágít az árokba akkor is, ha van forgalom. Kár, hogy mint sok minden mást, ezt sem értik az emberek itthon, meghaladja az agyi kapacitásukat. Pl. szembe jövő autónál tökéletesen látszik, hogy a jobbos két szegmens világít, nem vakítva senkit, de a paraszt csak felnyomja a refit.. Mondjuk a sok itthoni acetilénlámpával felérő szétégett foncsorú bemattult halogén mellett nekem nem fáj, ellenben a 16 14 LED válaszul egészen biztosan. ;]

Mondjuk nem tudom miért lepődök meg, a BMW-nél is villogtak a DRL-nek használt 5V-on égő refi miatt. Egy ismerős is rendszeresen levillogta a Ford Galaxy-kat mikor bejött a DRL, mert azt hitte ködlámpát égetnek..

[ Szerkesztve ]

(#114010) Snoop-y válasza stickermajom (#114009) üzenetére


Snoop-y
veterán

En egyszer kozlekedtem egy ilyennel ;] ezzel tenyleg mindent lehet latni:

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#114011) BigBlackDog válasza Speeedfire (#113991) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az eléggé faja kis út. :K Mármint a középső szakasz (Győr és Veszprém környéke nem a legjobb).

(#114012) stickermajom válasza Snoop-y (#114010) üzenetére


stickermajom
addikt

Gondolom a szomszéd megyéből is látni. :D

Egy ilyen szett kéne nekem:

Büntetni. ;]

(#114013) Snoop-y válasza stickermajom (#114012) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ahh ez mar durva. Lattal mar ejszakai rally-t eloben? Egy fotos ha belevakuzik a szemedbe az kb semmi egy ilyenhez kepest. Olyan ez baszki mint valami atomvillanas ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#114014) Speeedfire válasza -v- (#113996) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Egyedül a vadakkal kell vigyázni, de ők szakaszosan szoktak csak menni általában. Van pár nap, amikor nagy a mozgás, utána pangás van. De ilyenkor chill van, max 70-el mész úgy is. :)


BigBlackDog: Sajnos a teljes szakasz már nem az igazi, kb 10 éve még egész jó volt. Zirc - Vp között nagyon jókat lehetett autózni.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#114015) stickermajom válasza Snoop-y (#114013) üzenetére


stickermajom
addikt

Mecsek Rally-n felrakták anno sokan prológra mutatóba. Bár akkor még nem a LED ment, csak a sima halogén. Instant szemgyulladás. :D

[ Szerkesztve ]

(#114016) bitpork válasza stickermajom (#114012) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez azért jó mert reptében süti a vadat.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#114017) Tsebacsi válasza bitpork (#114016) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#114018) kisza25 válasza bitpork (#114016) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#114019) focvis


focvis
veterán

Very OFF!

Az IT-s urak közül valaki segítsen plíz, hogy az Android felismeri-e majd az NTFS-re formázott pendrájvon lévő 6,3 GB-os fájlt?

1000 Thx!

(#114020) sagesz93 válasza focvis (#114019) üzenetére


sagesz93
addikt

én eddig bármilyen NTFS drájvot próbáltam bedugni OTG-n a telóba, mindig írta hogy formázni kell mert nem ismeri fel.. :( és akkor átnyomja fat32-re

[ Szerkesztve ]

(#114021) -v- válasza focvis (#114019) üzenetére


-v-
addikt

Fingom sincs.

Most megprobaltam beledugni a pendriveot a telefonomba, de nem megy bele.

[ Szerkesztve ]

(#114022) MunezXBK válasza focvis (#114019) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:N

Mi a cél, hogy a fájl átkerüljön a telóra?

(#114023) Jorus válasza focvis (#114019) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az NTFS Win filerendszer, az Android alapból nem kezeli, tehát már ahhoz is mókolni kell, hogy egyáltalán rálásson a filrendszerre.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#114024) tboldi válasza focvis (#114019) üzenetére


tboldi
nagyúr

Talán ezzel menni fog.

Hogy valamelyest visszakanyarodjunk a topik témájához: remélem, chipről van szó. :DD

[ Szerkesztve ]

(#114025) Qru válasza Speeedfire (#114014) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Óvatosan kell, én éjszaka soha nem nyomom pont ezért ilyen szakaszokon.

#nincsbennetarcsi

(#114026) Speeedfire válasza Qru (#114025) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

De nappal meg nem tudod, mert tömve van. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#114027) Integrale válasza -v- (#114021) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem csak szoszos lehet, pucold ki
ezzel, utana mar bele fog menni

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#114028) Tsebacsi válasza Integrale (#114027) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én azért tennék bele egy fém fúrószárat is, biztos ami ziher :U

;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#114029) focvis válasza focvis (#114019) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm szépen, +1x elnézést az OFF-ért!

A cél, hogy a PC-n meglévő 6,3 GB-os fájlt lássa az Andriodos TV-box, ehhez valahogy el kell juttassam a TV-boxra, a pendrive tűnik egyedül alkalmasnak erre.

(A fájl mérete miatt FAT32-re formázott pendrive-ra nem tudom kimásolni, csak NTFS-re. A TV-box gyárilag rootolt okos eszköz, saját fájlmenedzserrel, ha már látja a fájlt, akkor a KODI le is tudja játszani.)

(#114030) Tsebacsi: Thx, akkor bizakodom! :)

[ Szerkesztve ]

(#114030) Tsebacsi válasza focvis (#114029) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt eddig nem mondtad, a droidos tv látja az NTFS-t is :K És a KODI amúgy is okos, nálam is az fut, eddig mindent megevett

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#114031) MunezXBK válasza focvis (#114029) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Feltöltöd Megara, onnan meg letöltöd a boxra.

(#114032) stickermajom válasza Tsebacsi (#114030) üzenetére


stickermajom
addikt

És melyik a menő tv-box most? Mennyire lehet beletúrni az azon futó Kodiba? SQL-en fut a Kodi adatbázisa, hogy ha egyszer rászánom magam a második eszköz megvásárlására, akkor tudjam a hálóban folytatni a filmet, amit elkezdtem a nappaliban.. :D

(#114033) pècsimunkás válasza szőröscica (#114001) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mègane 1 ph2- mnek qrva jó vagy más szóval kbsztt jó világítása volt . Simán úgy mentem vele mint nappal . Asszem jobb világítása volt mint a 16 èvvel fiatalabb Aurisomnak.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#114034) tboldi


tboldi
nagyúr

Van még mit tanulnom. :D

(#114035) Mágus2 válasza tboldi (#114034) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

🤬

(#114036) Qru válasza tboldi (#114034) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ahogy elnézem neki is. :D

#nincsbennetarcsi

(#114037) alázógyík válasza tboldi (#114034) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#114038) zolynet


zolynet
addikt

nekem szerdán volt az erőmérő: accord typeS @dyno :)
ugyan többet vártam a leömlőtől, de azért így sem rossz :)

Life is too short to stay stock!

(#114039) Danex


Danex
addikt

Üdv, ismerősökkel tervezgetünk téli kiruccanást, mivel magasba mennénk igy nem csak a kresz miatt de szükség lehet a hóláncra.

Mint zöldfülű a témában kérdezném, hogy alufelnihez milyen lánc ajánlott vagy mire kell figyelni?

Biztos jók lennének a "hókarmok" is, de azt azt hiszem a kresz sem ismeri el.

(#114040) Qru válasza zolynet (#114038) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó ez! :C

mod:

Danex: A klasszikus rombusz mintás hólánc a legjobb. A hókarom amúgy is szükségmegoldás a semmitől csak egy fokkal jobb az alatt csak a zokni van.

Minden hajtott kerékre kell lánc (éljen az awd), az alufelnit könnyen megkarcolja amúgy a lánc, szóval erre készülj fel lelkileg.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#114041) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Autohelyzet nalam:
[link]

I humbly and respectfully decline™

(#114042) Jorus válasza Magnum_ (#114041) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lemerült és kifogyott félúton, és gyalog kellett hazamenned?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#114043) Motion_Blur válasza Magnum_ (#114041) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Legalább nyugodtan ki tudsz takarítani :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#114044) Tsebacsi válasza Magnum_ (#114041) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Burkolást vállalsz? :DDD

Update: Ugye nem adtad el!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#114045) kisza25 válasza Magnum_ (#114041) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eladtad? :Y mi lesz helyette?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#114046) focvis válasza zolynet (#114038) üzenetére


focvis
veterán

Tök jó, szívó létére több mint a gyári. 👍

Más 1.: Tudnék venni 300-ért komplett, szép, fekete GTI bőrbelsőt. (A mostanit megtartanám tarcsiba, de kb. 200-250-ért el is tudnám adni.) Van értelme szoptatni magamat fekete bőrrel?
Azt nem tudom, hogy van-e benne masszázs funkció, ill. azt sem, hogy a motoros állítás működne-e. :F

Más 2.: Az NFTS-t szerencsére eszi a droidos box. :)
@(B)Munez(/B): Jó gondolat, köszönöm; esetemben nem működne, mert csak 2 GB a box saját háttértárja, ebből kb. 1 GB a szabad, csak az appoknak elég.

@Saint: Kár, nekem nagyon tetszett, bár élőben nem láttam. Majd biztos elmondod a döntésed okát.

[ Szerkesztve ]

(#114047) Qru válasza kisza25 (#114045) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

320d ;]

mod:

focvis: De nem is gyári setup. Chip, icybox, sport leömlő, sport katalizátor...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#114048) Tsebacsi válasza focvis (#114046) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A fekete bőr nem szopás csak nyáron krva meleg a napon. :D Fűtés gondolom lesz, hűtés?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#114049) brumi1024 válasza focvis (#114046) üzenetére


brumi1024
veterán

ExFAT a barátod amúgy, megeszi a nagy fájlokat és a droid illetve a win is szereti.

(#114050) kisza25 válasza Qru (#114047) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Visszaolvasva én is erre jutottam ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.