Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) vmk válasza harcikoca (#9928) üzenetére


vmk
tag

Hát szerintem csak akkor lehet belőle "felszólítás", ha mondjuk megállítja a rendőr.
Én adtam már el úgy autót, hogy volt rajta 2 hónap műszaki, adás-vételivel eladva stb, de a vevő nem íratta át, csak használta. Majd 2-3 hónap múlva eldobta... Én a saját példányomat leadtam az okmányirodában, ő nem. Nem volt belőle semmi gondja, mert nem állították meg.

(#9952) runner 125 válasza Buster17 (#9941) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó karban van. :)

Az 7-10 éves A osztály egyébként különösen hajlamos rohadni.

Joker88

Egy hete.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9953) Ivan15 válasza AMD Power (#9945) üzenetére


Ivan15
senior tag

Lehet venni Lada-t ma is :)

10990 €-sban az extra rozsda elleni vedelem is benne van -komplett

[ Szerkesztve ]

(#9954) roberto211 válasza runner 125 (#9952) üzenetére


roberto211
őstag

Neked nem hr-v d volt? :) ugy emlékszem. Vagy az is megvan ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9955) MunezXBK válasza vmk (#9951) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A-a. Az utolsó autóm, amit eladtam, szintén nem lett át átíratva. Kb. 1.5 hónap múlva kaptam egy levelet, hogy kőrözik az autót és kivonták a forgalomból.

(#9956) Buster17 válasza runner 125 (#9952) üzenetére


Buster17
addikt

Az enyém már 18 éves

(#9957) vmk válasza MunezXBK (#9955) üzenetére


vmk
tag

Ez így van. Sajnos ez a típusú "vásárló" addig jár vele még el nem veszik tőle...

(#9958) mokus1 válasza roberto211 (#9954) üzenetére


mokus1
addikt

Van neki az is igen. Az s60 hobbi ha jól tudom :)

(#9959) trassher válasza Joker88 (#9946) üzenetére


trassher
addikt

Még nem. Aki már felrakta az vagy nem jár autóval este, vagy a bahamákon lakik. Esténként itt még bőven fagy.

Redmi Note 7

(#9960) tboy93 válasza trassher (#9959) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tegnap hajnalban -6 fok volt, en meg varok vele az tuti :)

(#9961) lsc válasza trassher (#9959) üzenetére


lsc
nagyúr

És ha fagy akkor mi van? Megáll az élet vagy mi? Úgy írjátok mintha nyárival mínuszban lehetetlen lenne a közlekedés. Ha hó is lenne akkor más lenne a helyzet, de így simán lehet váltani. Működik a "7 fok" marketingduma nagyon működik.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#9962) VegyesTamás válasza lsc (#9961) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem az a helyzet, hogy működik-e ...sofőr kell hozzá! ;)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9963) mycso válasza tboy93 (#9960) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bezony, hajnalban még repkednek a mínuszok, bár ha lett volna rá időm, már én is átraktam volna a nyárit.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9964) trassher válasza lsc (#9961) üzenetére


trassher
addikt

Nem lehetetlen de aki tolt már le telet nyári gumival tudja milyen "jó" az. Nyári gumit -1 fokban kocogtasd meg kézzel, olyan hangja lesz mint a műanyagnak. ;)

tboy93: Ide havat is mondanak szóval nekem még marad a következő héten. Gumit megveszem de nem rakom fel, még felnim sincs azóta sem.

Redmi Note 7

(#9965) -v- válasza tboy93 (#9960) üzenetére


-v-
addikt

Hajnalban alszom. :D

(#9966) AMD Power válasza Ivan15 (#9953) üzenetére


AMD Power
titán

Aranyos vagy ,de köszönöm szépen kihagyom. 10000 Euro mást vennék. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9967) SzlobiG válasza lsc (#9961) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amikor reggel megyek melóba vagy épp jövök én se esztelenül megyek tisztába vagyok vele, hogy már a nyári van fent szóval nem kell azért besz@rni simán lehet közlekedni. Viszont azon nem spórolok, hogy télre ne legyen téli jó oda a nyári is...

(#9968) lsc válasza trassher (#9964) üzenetére


lsc
nagyúr

Csak jelzem hogy ha a télit megkocogtatod az is kemény hidegben, de főleg azért mert keményre van fújva. Egyébként teljesen természetes a "műanyagérzés", a jobb gumikban is csak 40% körüli a nyersgumi tartalom. Azért a "kocogtatásnál" kicsit komolyabb indokot vártam.

SzlobiG: Egy-két kilóméterig a téli és a nyári is rideg ha fagy, de utána nem venni észre különbséget, sőt a nyárim már jobban tapad. Ráadásul reggel egy fél óra-egy óra amíg 0 fok alatt van a hőmérséklet, majd utána egész nap bőven fölötte.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#9969) runner 125 válasza roberto211 (#9954) üzenetére


runner 125
nagyúr

Meg. A Volver a misére járós.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9970) Ck.


Ck.
addikt

Üdv,

Nem tudtok Szeged-Kecskemét-Bp., ill. M5 vonalában lévő olyan autórádió beszerelő műhelyről, ami hozott cuccot is vállal, rövid határidővel, azaz helyben megvárható beszereléssel? Fontos, hogy értse a dolgát, ne kókányoljon és garanciát adjon.
Régi gyári Audi fejegységet cserélnék egy mindent tudó, nagyképernyős, blútútos csodára.

:R

[ Szerkesztve ]

(#9971) trassher válasza lsc (#9968) üzenetére


trassher
addikt

Üzemmeleg állapotban gondoltam. ;) Ami kemény az nem kopik, ami nem kopik az nem tapad. Linglong és társai épp ezért nem érnek egy forintot sem.

Redmi Note 7

(#9972) MunezXBK válasza Ck. (#9970) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem nagy cirkusz bekötni. ;)

(#9973) Ivan15 válasza AMD Power (#9966) üzenetére


Ivan15
senior tag

de azert a linkelt VAZ 21061 szepen nez ki kivülröl :K

(#9974) szőröscica válasza Ck. (#9970) üzenetére


szőröscica
addikt

Onindito.hu

Hívd fel őket, profik. Kérdezz rá.

(#9975) Ck. válasza szőröscica (#9974) üzenetére


Ck.
addikt

Köszi szépen!

Szerinted van nekik szűkítőjük/adapterük, amivel szépen meg tudjuk csinálni a fejegység helyét, hogy gusztán nézzen ki és ne lógjon ki?
Ugyanis a gyári rádió nem szabvány méret, hanem szélesebb. Volt benne már korábban egy másik fejegység, de nem tudták úgy bekötni, hogy mind a 8 hangszóró szóljon + a gyári mélyláda.

Munez:
Neked a gyári van még benne?

Amúgy ilyesmikre gondoltam. Ezek gagyik?

[ Szerkesztve ]

(#9976) Rivaul válasza VegyesTamás (#9962) üzenetére


Rivaul
addikt

Ennyi. Nekem is 2 hete fent van. Jobb állapotúak mint sokaknak a télijük... Nagyrészt éjjel és hajnalba vezetek de én szokva vagyok hozzá. Tudni kell mit vállal az ember és ismerni kell az autót akkor nincs már probléma a nyárival éjjel se.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9977) szőröscica válasza Ck. (#9975) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezt sajnos nem tudom megmondani, azért mondtam, hogy hívd fel őket.
Ha időben szólsz, akkor bizonyára tudnak szerezni szükséges alkatrészt hozzá.

Én csak annyit tudok, hogy a főnök, Attila egy igazi mágus autóvillamosság terén. :)

(#9978) AMD Power


AMD Power
titán

Ma toltunk egy ilyen utat a géppel. Ilyen "szerpentines" utakon szegény nagyon gyorsan elfogy. :( Jó persze ez a 60Le semmi. De azért lehet vele autózni. 3 autót is szándékosan indexel elengedtem. Meg is lepődtem mind a hárman meg is köszönték! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9979) -v- válasza AMD Power (#9978) üzenetére


-v-
addikt

Én szombaton jártam erre :) Nekem a fékem fogyott el :DD

(#9980) AMD Power válasza -v- (#9979) üzenetére


AMD Power
titán

Jó mondjuk ha 200Le lenne a gép akkor sem mentem volna gyorsabban, mögöttem ült a gyerek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9981) SzlobiG válasza AMD Power (#9980) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na meg gondolom nézelődni mentél gyorsan végig rohanva nem sok értelme lett volna. :)

(#9982) MunezXBK válasza Ck. (#9975) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. Az semmire se jó.

(#9983) F_Zolee válasza AMD Power (#9978) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jól értem, hogy az 1.4-es kocsid 60 lóerős? :F Vagy csak lemaradtam valamiről. :D

(#9984) AMD Power válasza F_Zolee (#9983) üzenetére


AMD Power
titán

Jól érted persze. Sima 1.4 8v motor. 60Le.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9985) F_Zolee válasza AMD Power (#9984) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt hittem az 1.4be több ló szorult, nem néztem utána.

(#9986) AMD Power válasza F_Zolee (#9985) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek és hasonló 8v motorok szinte mind ilyen 60Le környékiek. A Polom is ilyen 1.4 8v 60Le volt. Mondjuk F Astraból a 1.4 8v van 82Le verzió is. De az a ritkább.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9987) Rivaul válasza AMD Power (#9986) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne "panaszkodj". Tegnap mentem fater 1.7d F astrájával. Sztem keményen szétszaladt már a ménes :)) Érzésre kb 30 paci lehelte épp ki a lelkét a fedél alatt... Két személlyel is csak 4-be lehetett vele menni :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9988) AMD Power válasza Rivaul (#9987) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is volt 1.9D Clio I. 64Le. Az sem volt egy álom. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9989) Rivaul válasza AMD Power (#9988) üzenetére


Rivaul
addikt

Érdekes. Az 1.1 saxo 60le viszont olyan mint egy gokart. Városba konkrétan élményvezetés. Pörgős, mozgékony és bitangul lehet húzatni. Igaz hogy az benya. Nekem mindig "erősebb" dízeleim voltak így ezen a szinten nincs összehasonlítási alapom. Lehet hogy ez természetes, nem tom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9990) AMD Power válasza Rivaul (#9989) üzenetére


AMD Power
titán

Saxo kb 800Kg az Astra meg 1 tonna.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9991) Rivaul válasza AMD Power (#9990) üzenetére


Rivaul
addikt

830kg de a 110 kilós haverommal mellettem is jól ment :D (egyszer 6-an ültünk benne 550 kiló nettó értékbe) nah akkor már nem akart menni igazán :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9992) AMD Power válasza Rivaul (#9991) üzenetére


AMD Power
titán

Ilyen kevés lóerőnél ez a +160kg nagyon sokat számít. Ma pl a "túrán" 3-an voltunk (250kg + tele volt a tank). Már elég is volt....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9993) SzlobiG válasza Rivaul (#9987) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szívó dízeltől se kell csodákat várni azok még gyengébbek mint a szívó benzinesek viszont a világból kimennek és alig esznek.

(#9994) AMD Power válasza Rivaul (#9987) üzenetére


AMD Power
titán

Én pont egyik nap mentem egy Opel Komboval. Szintén 1.7D-el. Városban teljesen rendben volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9995) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

A szelepemelők, vagy más néven hidrotőkék kopása eredményezheti a bemelegedett motor hangos alapjáratát, ugye? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9996) tresh válasza D4rkm4n (#9995) üzenetére


tresh
addikt

Ha a csattogós hangra gondolsz hangos alapjárat alatt igen lehetséges, de az inkább hideg motornál jellemző

(#9997) VegyesTamás válasza AMD Power (#9978) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

mentem én is arra:D dobikő most kimarad amíg nem cserélem le a szakadt motortartó bakot..de csobánka felé mentem a 15kerbe, sodrós volt eléggé..:D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9998) Declare


Declare
őstag

Sracok, ezt tudja valaki, hogy micsoda? Opel 1.7 cdti motor. :F

(#9999) Mágus2 válasza Declare (#9998) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

EGR szelep vákuum dobja.

[ Szerkesztve ]

(#10000) BomiBoogie válasza Rivaul (#9989) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem elég agilis a Saxo, más kérdés persze, hogy pályán 110 felett kb. olyan hangja van, mintha fel akarna szállni... :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.