Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Rivaul válasza VegyesTamás (#9596) üzenetére


Rivaul
addikt

Lezúztad a csaccsert? :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9602) Qru válasza F_Zolee (#9597) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Járdasziget lesz az... Az szépen le tudja bontani a kocsit az tuti.

#nincsbennetarcsi

(#9603) AMD Power válasza VegyesTamás (#9596) üzenetére


AMD Power
titán

Jajaj... ez nem hangzik valami jól. Mit műveltél? :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9604) szőröscica válasza F_Zolee (#9600) üzenetére


szőröscica
addikt

WR-D3 és Energy Saver+

(#9605) F_Zolee válasza Qru (#9602) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah, főleg ha az átlagnál jobban ki van emelve...

(#9604) joamilestoné: nem rosszak. Mondjuk nekem a Pirelli P1-re még kisebb zajszintet ír. Nem tudom mennyire lenne hallható a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#9606) tomcsi23 válasza szőröscica (#9598) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mikor lett szilent cserélve, meg milyen lett?
Nem csak idő kellett neki, hogy rendesen felkeményedjen?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9607) SzlobiG válasza VegyesTamás (#9596) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez elég csúnyán hangzott. :(

(#9608) AMD Power


AMD Power
titán

A magán-autóeladások 2014-es sztárjai

Érdekes ,hogy a VW nem áll valami jó helyen a listában.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9609) szőröscica válasza tomcsi23 (#9606) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy éve volt kettő darab, első alsó szilent.

(#9610) VegyesTamás válasza SzlobiG (#9607) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

jaa járdasziget csak irányító táblák vannak rajta..

megy mindenkinek:

hát gondoltam kikerülöm a kistehert..nagyjából volt egy kis sebesség.. elindultam, de nem akart elfogyni a különbség egy idő után, aztán láttam, hogy gyorsít mert kemény...szembe jött a táblás móka, reflexből kerültem, de szembe jöttek, úgyhogy még volt annyi, hogy fék, aztán átvezettem a szigetenm de rohadt nagyot csattant a bal lábam meg megütötte a kuplung, de nem vészes..a csacsiban a kár jelentősebb. A hibás egyértelműen én volt, nem lehet ott előzni..több okból is tilos. Viszont nem értem kistehernek miért volt jó izmozni, enyhén frontális lett volna belőle, ha nem gondolom át egy századmp alatt (hozzáteszem akkor is én voltam a hibás) de elvileg a közlekedőknek nem kell segíteni egymást...? :F már hányszor volt, hogy úgy engedtem be embert, hogy ha nem teszem akkor baja lesz...erre ez meg tolta. Mindegy tanultam belőle, remélem össze lehet kalapálni..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9611) SzlobiG válasza AMD Power (#9608) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz túl drága megnéznél egy nyugat európai listát már is az élbolyban lenne. Nem meglepő a dászter az élen a magyar átlagnak erre van pénze vagy ennyit szán egy új autóra.

(#9612) AMD Power válasza SzlobiG (#9611) üzenetére


AMD Power
titán

Én mondjuk abban a táborban vagyok aki előbb venne Opelt. Pont tegnap az egyik áruház látogatóm haza hozott kocsival. Egy VW Golf VI kombi 1.2 TSI volt. Pont azt beszélgettük a kocsiban ,hogy ahhoz képest ,hogy ez újonnan volt vagy 5-6 millió ft ez az autó egy olyan szinten 0 volt, hogy az valami eszméletlen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9613) szőröscica válasza VegyesTamás (#9610) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem biztos, hogy izmozott, lehet simán gyorsított anélkül, hogy a tükörbe nézett volna.

(#9614) VegyesTamás válasza szőröscica (#9613) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a kocsi eleje az kisteher előtt volt..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9615) SzlobiG válasza AMD Power (#9612) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze mert feltételezem egy alap felszereltségű golf volt nem egy highline abba már mindjárt más lett volna a szitu. :)

De ez igaz a többi márkára is ahol alapfelszereltség van ott ne várjon csodát az ember.

(#9616) Rivaul válasza VegyesTamás (#9610) üzenetére


Rivaul
addikt

Részvétem. Akár hibáztál akár nem. Mióta bejött a jó idő azóta mindenhol autó darabokat látok az úton... Meg vannak egeresedve az emberek :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9617) -v- válasza VegyesTamás (#9610) üzenetére


-v-
addikt

gyorsít mert kemény

Fasza ... :(((

(#9618) AMD Power válasza SzlobiG (#9615) üzenetére


AMD Power
titán

Az meg már újonnan vagy 7 millió. Annyiért még viccesebb lett volna. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9619) VegyesTamás válasza Rivaul (#9616) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

köszi a csacsi nevében is. Az a csúnya ahogy láttam folyni az olajat meg stb...senki se élje át.. Mintha vérzett volna a kocsi.

rvilike: ezt már eljátszották faterral is (ugyanez a cég által üzemeltetett kisteher) anyát vitte be a kórházba szülés miatt, dudált, villogott, vészvillogó... és szivatta Toyota 2.4D meg nem egy rajtgép, de jobban megy mint az a vacak, aztán csak addig szívózott, míg apa úgy tudta csak visszahúzni, hogy a bal tükör letört.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9620) SzlobiG válasza AMD Power (#9618) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát igen, biztos nem adnék annyit egy golfért. :D

(#9621) Qru válasza VegyesTamás (#9610) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez de szemétség volt a kisterós részéről... :(((

#nincsbennetarcsi

(#9622) AMD Power válasza SzlobiG (#9620) üzenetére


AMD Power
titán

Annyiért már lenne más opció ami érdekelne. Abból lehet ,hogy a vennék egy jó kis családi Opel Zafira Tourer Edition vagy egy nagy Antarat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9623) TaaT válasza AMD Power (#9612) üzenetére


TaaT
veterán

"ahhoz képest ,hogy ez újonnan volt vagy 5-6 millió ft ez az autó egy olyan szinten 0 volt"

Ehhez képest az autós újságíróknak tetszett. Amúgy mi volt vele a baj?

Give them hell Ukraine!

(#9624) trassher válasza TaaT (#9623) üzenetére


trassher
addikt

Ha valóban alapfelszereltségű golf volt akkor nem csodálom hogy nem esett tőle hanyatt. Azért alap kivitelben a vw konszern is alap marad. :)

Redmi Note 7

(#9625) AMD Power válasza TaaT (#9623) üzenetére


AMD Power
titán

Silány belső, a beszállító szerint "sza*" kényes motor. 1.2 TSI. Kényelmesnek sem mondtam volna. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9626) SzlobiG válasza AMD Power (#9625) üzenetére


SzlobiG
félisten

Annyira nem ismerem ezeket, de gondolom ilyesmi volt. Ettől tényleg nem kell hanyatt esni, de sztem egyben van letisztult vw stílus.

A motor meg fene tudja újak még ezek 1.4TSi octaviához volt szerencsém nekem nagyon tetszett, hogy húz alulról is majd mint egy dízel és 50-nél már kapcsoltam az 5.-et lazán vitte.

(#9627) AMD Power válasza SzlobiG (#9626) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ilyesmi volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9628) TaaT válasza AMD Power (#9625) üzenetére


TaaT
veterán

Én hatos jettában ültem, nem sokat, de nagyon tetszett a belseje, elég minőséginek tűnt. Volt benne vagy 120e km, úgy nézett mint az új.

1.2TSI, láncproblémán kívül másról nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#9629) Mágus2 válasza TaaT (#9628) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A legújabb nem is láncos. ;)

(#9630) TaaT válasza Mágus2 (#9629) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor az lesz a legjobb moci :D

Give them hell Ukraine!

(#9631) Megane2000 válasza AMD Power (#9608) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Többnyire használtat vesz a magyar, úgy olcsóbb.. szerintem azét ez a statisztika.

(#9632) AMD Power válasza Megane2000 (#9631) üzenetére


AMD Power
titán

Jobban meg is éri. Én is inkább egy 2-3 éves használtat vennék mint csont újat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9633) SzlobiG válasza Megane2000 (#9631) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is éri meg újat...

(#9634) SzlobiG


SzlobiG
félisten

[link]

Ezért ne mulasszátok el az olajcserét. :DD

(#9635) Rivaul válasza SzlobiG (#9634) üzenetére


Rivaul
addikt

Szépen megköpülte :)) Viszont +1 az ódinak ezért a kitartó motorért :K


AMD Power
Csak is használt. Az új árából egy 6 szinttel feljebb lévő használtat vesz az ember amit szimplán vásárláskor rendbe kell tenni. Újat biztos nem vennék én sem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9636) AMD Power válasza Rivaul (#9635) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen. A valóban 0km autó nagyon nagy luxus és drága minden szempontból.

SzlobiG Golyót neki! :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9637) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Fent a nyári papucsok mennyivel jobban fekszi az utat a 17-es gumikkal. :))

(#9638) TaaT válasza SzlobiG (#9634) üzenetére


TaaT
veterán

A TC is lehozta ezt a cikket, csak kicsit belebakiztak, nem baj. :D

"Tulajdonosa állítólag közel 130 kilométert tett meg vele anélkül, hogy egyetlen egyszer is olajat cseréltetett volna benne."

Give them hell Ukraine!

(#9639) AMD Power válasza TaaT (#9638) üzenetére


AMD Power
titán

Sok helyen azt írták ,hogy kamu a cikk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9640) SzlobiG válasza AMD Power (#9639) üzenetére


SzlobiG
félisten

130E km-t tuti nem bírt volna ki, szal az a része esélyes, hogy kamu.

(#9641) TaaT válasza SzlobiG (#9640) üzenetére


TaaT
veterán

Az ominózus BMW-s történet 60e mérföldről szól.[link]

Szal a 130e km még éppen hihető lehet.

Give them hell Ukraine!

(#9642) -v- válasza TaaT (#9638) üzenetére


-v-
addikt

Hosszított olajcsere periódus ;]

(#9643) TaaT válasza -v- (#9642) üzenetére


TaaT
veterán

Super Longlife :))

Give them hell Ukraine!

(#9644) SzlobiG válasza TaaT (#9641) üzenetére


SzlobiG
félisten

Láttam már ilyet élőbe egy Matizon ugyanígy nézett ki az olaj mint a zselé olyan volt sok helyen meg ki volt keményedve viszont arra már nem emlékszek az hány km-t bírt.

A 130e soknak tűnik nekem aztán lehetséges, hogy igaz.

(#9645) Rivaul válasza SzlobiG (#9640) üzenetére


Rivaul
addikt

Egyik kollégám is belefutott sajna ilyenbe. Vett egy használt mercit. Mikor elvitte olajcserére egy csepp se jött ki a dekniből... Azt hitték hogy nincs benne. Pedig volt csak ugyan ilyen állapotba, ki kellett kanalazni... Pedig jó 100ekm felett volt az a gép is. Idős tulajól lett véve direkt, mert hogy az nincs széthajtva :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9646) AMD Power válasza Rivaul (#9645) üzenetére


AMD Power
titán

Idős tulajtól "jó" autót venni story van már egy pár. Nem rég szegény márkatárs esett bele pont egy ilyenbe. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9647) Rivaul


Rivaul
addikt

3000 pacinál már nem csak a vízszintes bajokra kell figyelni... :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9648) trassher válasza Rivaul (#9645) üzenetére


trassher
addikt

Most meséljem el milyen idős tulajtól autót venni? :) 1-2 panel előtt parkoló boyracer kocsi jobb állapotú és több törődést kapott mint sok idős tulajtól vásárolt. Az enyémen is olyan kókányolások voltak hogy ép ésszel elég felfogni. :)

Redmi Note 7

(#9649) VegyesTamás válasza Qru (#9621) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát az, örültem neki, hogy tanítani akart, a foglalkozás elérte a célját. Vakmerőségből biztos visszaveszek...viszont ha kiesik a kocsi akkor nincs 2. állás, így az életszínvonalból is.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#9650) AMD Power válasza trassher (#9648) üzenetére


AMD Power
titán

Pont rád gondoltam az előző hsz-ben. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.