Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Melack válasza tresh (#8349) üzenetére


Melack
veterán

Egyik se. Akkor most nem tudom, hogy örüljek vagy sem :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8352) tomcsi23 válasza Melack (#8348) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vedd fel a hangot. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8353) Melack válasza tomcsi23 (#8352) üzenetére


Melack
veterán

Lassan ott tartok, majd youtube video lesz belőle azt hiszem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8354) AMD Power


AMD Power
titán

Még 100 forinttal olcsóbban is tankolhatunk?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8355) VegyesTamás válasza AMD Power (#8354) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

megkönnyeztem :R :C :K :))

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8356) Rivaul válasza VegyesTamás (#8355) üzenetére


Rivaul
addikt

Én a helyedben nem nézném az árakat mert elég rapszodikussá teszi a lelkivilágod. Egyszer öröm-öröm bódottá, másszor meg lelki nyomor. Nem neked való ez a téma ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8357) VegyesTamás válasza Rivaul (#8356) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

mondasz valamit tényleg valami ilyesmi van :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8358) tomcsi23 válasza Rivaul (#8356) üzenetére


tomcsi23
veterán

+1.
Lemegy 10-20 forintot, pezsgőt bont, felmegy 1-2 forintot és azonnal világvége van. :DDD

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8359) tresh válasza tomcsi23 (#8358) üzenetére


tresh
addikt

Főleg hogy gondolom sose rakja teli a tankot mint a legtöbb ember :D Kedvencem az amikor bemondják hogy 5 ftvel olcsóbb a nafta az idióta meg rongyol a kútra és belever kemény 10 litert . Hatalmas spórolás ;] Persze az odaút már többe volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8360) hurenzon


hurenzon
senior tag

Valaki tudja hogy milyen autó?

(#8361) tomcsi23 válasza hurenzon (#8360) üzenetére


tomcsi23
veterán

Valami ilyesmi.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8362) VegyesTamás válasza tresh (#8359) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Maradjunk annyiba, hogy mindig teli tankolom, és havi 5-7ezer kmnél már számít és nem 1ftot megy fel hanem 14et...ami csak azért érdekes, mert a rohadt második állásom sofőrködés és 36 ft-t kapok kmként az autóra, és igencsak boldog tudok lenni amikor 23 ft egy km-em és nem 32 mint most...mert akkor az alkatrészt saját zsetonból teszem bele, így meg majdnem el is kopik az az 5k amit egy éjszakára kapok. Nyugodtan lehet ércelődni ezen, tényleg elég vicces és nem foglalkozik vele az ember amíg nem érzi a saját pénztárcáján élesebben azt a csak 10 ft-t literenként ;)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8363) tresh válasza VegyesTamás (#8362) üzenetére


tresh
addikt

Nem rád értettem hanem általánosságba :B

(#8364) MunezXBK válasza hurenzon (#8360) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kék. ;]

(#8365) Rivaul válasza MunezXBK (#8364) üzenetére


Rivaul
addikt

De ő az árnyalatra kíváncsi te butus. Szóval milyen kék? ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8366) DeFranco válasza Rivaul (#8365) üzenetére


DeFranco
nagyúr

babakék

(#8367) tomcsi23 válasza VegyesTamás (#8362) üzenetére


tomcsi23
veterán

A 450-es benzinárnál hogy volt, fizettél, hogy sofőrködj?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8368) DeFranco válasza VegyesTamás (#8362) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen autóval nyomulsz és mennyit futsz egy hét/hónap alatt?

(#8369) tresh válasza tomcsi23 (#8367) üzenetére


tresh
addikt

Degec ;] de jogos a kerdes :DDD

(#8370) tomcsi23 válasza tresh (#8369) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pedig tényleg nem degeczizés.
Most elég sokat esett a benya ára, bár mindig lehetne olcsóbb - nyilván.
Nem örülök neki én sem, ha olykor feljebb megy, de ahonnan elindult még ezzel az emelésekkel is sokkal jobb a helyzet.
Persze jó lesz/lenne, ha még lejjebb megy az ára és lent is marad. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8371) SpaceKombajn válasza tomcsi23 (#8367) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Akkor úgy spórolt, hogy nem sofőrködött. :D

spacetime

(#8372) -v- válasza tomcsi23 (#8367) üzenetére


-v-
addikt

:C

(#8373) DeFranco


DeFranco
nagyúr

holtankoljak tényleg olyan ratyi lett mint ahogy látszik? egy árat nem találok a kerületben.

(#8375) DeFranco válasza DeFranco (#8368) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, és saját a kocsi, te tartod fenn, vagy azt adják?

(#8376) zoo8800 válasza DeFranco (#8373) üzenetére


zoo8800
veterán

Legalább egy éve használhatatlan, annak ellenére, hogy volt egy nagyobb fejlesztés az oldalon.

rip and tear, until it is done

(#8377) DeFranco válasza zoo8800 (#8376) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és van valami alternatíva?

(#8378) AMD Power válasza DeFranco (#8373) üzenetére


AMD Power
titán

Az az oldal egy ft nem ér már. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8379) szőröscica válasza DeFranco (#8377) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, menj az Auchanhoz tankolni. Annál olcsóbb nincs.

(#8380) DeFranco válasza szőröscica (#8379) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem magamnak keresem, én lukoilnál tankolok

auchanost szidták is és annyival nem olcsóbb

(#8381) tomcsi23 válasza DeFranco (#8380) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mi volt ott az osannál a gond?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8382) AMD Power válasza tomcsi23 (#8381) üzenetére


AMD Power
titán

És annyi adalék sincs benne mint a "normál" kutakon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8383) DeFranco válasza tomcsi23 (#8381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szokasos. szarabb, nem megy annyit, beallt tole valami. igaz vagy sem nem tudom de mire odamegyek ugy is oda az arelony a lukoil meg kozel van nem kell kiterot tenni.

(#8384) szőröscica válasza DeFranco (#8383) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekünk több autónk összesen legalább 400 ezer km-t futott Auchan gázolajjal, és semmilyen negatívum nem merült fel, pedig mindegyik modern CR dízel.

(#8385) AMD Power


AMD Power
titán

Így hatott a forgalomra az új útdíjrendszer :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8386) Rivaul válasza tomcsi23 (#8381) üzenetére


Rivaul
addikt

Semmi. Megtankol az ember es utana kapja az adalekot ( belehugyoztatnak egy lovat) ;] En kerulok minden ilyet. Bar miota esett a benya ara azota az omv se jobb... Sztem sporolnak ott is. Most agip-ra jarok pedig eddig nem voltam oda erte.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8387) Rivaul válasza AMD Power (#8385) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne is mond. Voltam tegnap kint a budaorsi ikeaba. Konkretan kihalt volt a palya... Bar ami nagyon durva volt az a baumax... Kemenyen meghalt :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8388) VegyesTamás válasza DeFranco (#8368) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Lada Samara 1.3 7-10 literes fogyi (jobbláb és diszpécserfüggő) ugye 7végén meg only a sofőrködés akkor kb 4-600 között 2 Éjszaka hétközben meg olyan 600-1000 körül de van, hogy sokkal több pl decemberben (autószerelés az ünnepekre off sofőrködés on) 6k -t mentem

tomcsi23:egyrészt akkor még nem ismertem nem volt ez a meló (akkor a másodállás a kertészkedés volt) másrészt nem mentem volna akkor.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8389) Rivaul válasza VegyesTamás (#8388) üzenetére


Rivaul
addikt

Kemeny a csacsi hogy ezt birja :D En az 1.1 saxoba tettem havi 3500-at egy even at es hulyenek neztek a szerelok hogy mit csinalok szerencsetlennel... Most meg itt a "nagy dog" es alig kapja a havi ezres atlagot. Bar a melo es a gyerek sulija 2 megallora van igy ezekkel a tavokkal ez se rossz, csak nem erre valo. A fogyi viszont igy is 8,5...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8390) Jorus válasza Rivaul (#8387) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, én mindennap M0-on járok, a nem fizetős szakaszok tele vannak, aztán ahogy elérek a határhoz, majdhogynem kihalt lesz az út végig.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8391) DeFranco válasza VegyesTamás (#8388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt kezdtem el számolgatni, hogy ez neked nettó ráfizetés, de aztán láttam, hogy ott van a fix 5k és erre jön még a költségtérítés.

Fogyasszon a kocsi átlagban 8,5 litert (7-10-et írtál), ez 330-as benzinnel számolva 28 Ft/km számolni kell karbantartást kopó részeket, amortizációt, 9 Ft/km-el szoktak számolni, ami nem igazán elég, általában inkább több, de te szerelsz ha jól tudom, megvan ennyiből.

Ez már alapból 37 Ft/km tehát még zsebből pótolsz kilométerenként 1 Ft-ot a díjadból a költségeidbe. Ha jól értem, egy héten mész kb. 1300 km-t. 360-as benzinárnál már hetente egy napot ingyen dolgozol.

(#8392) VegyesTamás válasza DeFranco (#8391) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szabályszerűen igen...szerencsére olcsó az alkatrész és én szerelem..nagyjából ha két éjszakát megyek jó ha megmarad tisztán 6k...de hát nincs mit tenni, nem ülhetek otthon.

Rivaul: most meglepően jól bírja :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8393) DeFranco válasza VegyesTamás (#8392) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem az, legalább csinálsz valamit, meg teszel a boldogulásodért, ami tisztelendő :R komolyan.

csak nekem meg szakmám ilyen hülyeségeket számolni, 'szt te se úszod meg. azért jó ha te is látod, hogy mennyi az annyi, van aki nem gondol bele, vagy még rosszabb utólag jön rá, hogy ő fizetett azért hogy dolgozhasson.

két éjszakára 3k marad? az hogy jön ki? adó?

heti szinten mennyi idő alatt nyomod le ezt az ~1300 km-t?

[ Szerkesztve ]

(#8394) VegyesTamás válasza DeFranco (#8393) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem csak..saccoltam :) én is szoktam ilyeneket számolni poénból, de most már nem merem mert megijedek :) hétvégén 9 órázok fixen tehát az 18..+haza-vissza hét közben meló+ide oda általában 1 hét de nem mindig 1300 van amikor csak 600...mondjuk a héten már mentem egy 500at csak úgy szanaszét +meló..és még nincs hét vége..

addig kell ezt csak űznöm már amíg le nem pattanok tavasszal külföldre :) :K

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8395) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#8396) AMD Power


AMD Power
titán

Budapesti dugódíj: már a zónahatárok kijelölése folyik :W

Mondom én az Asszonynak ,hogy költözzünk el innen BP-ből a francba. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8397) DeFranco válasza AMD Power (#8396) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hajrá. Aztán járhatsz 40-50 km-re dolgozni 20%-kal kevesebb pénzért és mindjárt lesz is széles mosoly az arcodon, hogy kiszakadtál a mocskos rögvalóból.

(#8398) Rivaul válasza AMD Power (#8396) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem a fővárost kell elhagyni, hanem az országot :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8399) AMD Power válasza DeFranco (#8397) üzenetére


AMD Power
titán

Sopron. Csak oda. Máshová nem költöznénk innen Budáról.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8400) DeFranco válasza AMD Power (#8399) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szép hely. Miért is nem laknak ott félmillióan?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.