Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Snoop-y válasza boogie84 (#7997) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jugo csak programozta ( ahhoz is nagyon ertenek :R )
A motor mashol epult.Kb egy delelott folyaman lehetett hallani a dragasagomat Vecses kornyeken aztan az M0-an is ;]

Amugy a teljesseg igenye nelkul:

B16A2 ( eredetileg ebben B16A1 volt )
BrianCrower tengely, Blox szivosor, Toda copy leomlo, Supertech szelepek, BuddyClub Spec2 verseny kipufogo amin csak egy rezonator van = ( no katalizator no kipufogo dob ) Ez beteg volt nagyon 120dB+

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8002) Snoop-y válasza Snoop-y (#8001) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mielott valaki megkovezne varosban silencer-el jartam igy pont a hatarerteken belul volt 1dB-el.
Csak talalkozon meg palyan volt kiszedve :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8003) tboy93 válasza Snoop-y (#8002) üzenetére


tboy93
nagyúr

folosleges vedekezned, mar mindenki tudja hogy boyracer vagy :P

(#8004) Snoop-y válasza tboy93 (#8003) üzenetére


Snoop-y
veterán

A fene egye meg lebuktam :B
Szerencsere a kepeken nem latszanak a neonok meg a kivansaglista sem :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8005) Rivaul válasza Snoop-y (#8002) üzenetére


Rivaul
addikt

Mikor nem volt lóvém a kis saxom kipuffja leszakadt a leömlőnél! Olyan hangja volt mint ha a háború jönne :D 2 hónapig így ment.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8006) Snoop-y válasza Rivaul (#8005) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ahh az is kemeny lehetett. Nekem meg a seat dobozoson lyukadt ki ugyanugy a leomlonel. Azt rohadas felrobbanni keszulo traktorhangot amit az adott...
Tolem meg mindig azt kerdeztek ez milyen dob? Mondom ez nem dob hanem komplett rendszer.
Jo de a dobot nem lehet megvenni kulon?
Hat mondom ezen nincs dob nezzel ala :D
A legtobb autot meg is olne ez a rendszer ha nincs hozza programozva...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8007) tresh válasza Snoop-y (#8006) üzenetére


tresh
addikt

Micsoda lángszóró ;] :C

(#8008) Snoop-y válasza tresh (#8007) üzenetére


Snoop-y
veterán

Viszont a leomlotol a vegeig kemeny 8Kg volt az egesz :R

Megkeresem majd a hangjat a gepen fent van valahol.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8009) tresh válasza Snoop-y (#8008) üzenetére


tresh
addikt

na arra kíváncsi lennék :R

(#8010) Rivaul válasza Snoop-y (#8008) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem is ilyen volt utána a saxon (szintén olcsóbb volt így :B ). A leömlőtől egy ilyen cső egészen egy nagyobb dob-ig. Annak a dob miatt egész kulturált hangja volt amíg oda nem léptem. Bár dudálnom többé nem kellett, csak üresbe vágtam és lefektettem a gázpedált... Azonnali tömegoszlatás :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8011) Snoop-y válasza Rivaul (#8010) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat a BC-re mindent mondanek csak azt nem hogy olcso volt :B Akkoriban meg majdnem 1000$ volt egy ilyen.
Most mar olcsobb sokkal.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8012) Rivaul válasza Snoop-y (#8011) üzenetére


Rivaul
addikt

Én gyárival oldottam meg, Az mk2 saxonak a leömlőbe van a kat, az mk1-nek meg az ülések alatt. Így a 2-es csöve feltéve egy szép egyenes rendszert adott. Az úgy csak 12k volt :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8013) mycso válasza Snoop-y (#8008) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Esetleg nem egy olyan videó volt, ahol felkanyarodsz egy főútra, majd gó, aztán van benne egy előzés, majd félreállsz egy talán delsol-al szembe?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8014) Snoop-y válasza mycso (#8013) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az egy hasonlo I-VT volt meg B16A1-el ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8015) Richard! válasza Mágus2 (#7999) üzenetére


Richard!
addikt

jövő héten viszem márkaszervizbe.most ott tartok, hogy a jobb felső része félig kijött,de vissza már nem megy.egy villa meg bent ragadt..../facepalm/

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8016) Mágus2 válasza Richard! (#8015) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Faragtál másik 2 kulcsot? Nem egy agyműtét a művelet. :N

(#8017) Richard! válasza Mágus2 (#8016) üzenetére


Richard!
addikt

késsel próbáltam, de semmi. 10 éves lesz az autó, még soha nem volt kiszedve.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8018) Mágus2 válasza Richard! (#8017) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

(#8019) Rivaul válasza Richard! (#8017) üzenetére


Rivaul
addikt

Én 2 kötözőpánttal szedtem ki eddig 3 más rádiót is egyéb autókból. Egyet meg úgy hogy ki kellett bontanom a középkonzolt...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8020) boogie84 válasza boogie84 (#7971) üzenetére


boogie84
veterán

Remélem nem lesz olyan kemény, hogy a magyar utak szedik ki a tömést a fogaimból. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8021) Richard!


Richard!
addikt

köszi srácok, de a jövőben nem vagyok hajlandó kínlódni vele.a hozzáértők majd megoldják :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8022) tboy93 válasza boogie84 (#7971) üzenetére


tboy93
nagyúr

mi lesz az aldozat? :))

(#8023) boogie84 válasza tboy93 (#8022) üzenetére


boogie84
veterán

Én leszek az áldozat. :)
Mire gondolsz?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8024) tboy93 válasza boogie84 (#8023) üzenetére


tboy93
nagyúr

milyen auto lesz az aldozat? :P

(#8025) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Na meg is talaltam:

Itt vannak a hangok a Buddyclubrol:

Buddyclub 1

[VT BC1]

[VT BC2]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8026) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Nem tudom jó hely-e, de megpróbálom:
Autó két első ajtajának ablakai az elektromos ablakemelővel össze-vissza járnak van hogy nem lehet felhúzni, pedig jó az emelő motor. A kérdésem, ezzel karosszéria lakatoshoz, vagy sima autószerelőhöz forduljak és mibe fáj egy ilyen? Suzuki Swift Sedan GLX 1999-es évjárat.

F.K.T.

(#8027) tboy93 válasza psg5 (#8026) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia, nekem is hasonlo problemam volt a 98-as glx swiftemmel, az ablakemelo gomb csere megoldotta a dolgot. Bontobol 6k ha jol emlekszem, facebook suzuki csoportban szerintem meg olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#8028) VegyesTamás válasza Mágus2 (#7985) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

3 hónap alatt 2 vízpumpa csere gariban. Folyt. SKF, Ruville, Doltz ment most bele. Nem biztos, hogy kókler, vannak olyan autók amiben vezérlésen kívül van vízpumpa, pl fiat tipo 19 évet ment el most kezdett zúgni. A régebbi kocsikon vezérlésben is kibírná a több időt, csak nem akkora tétel, hogy megérje kockáztatni.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#8029) boogie84 válasza tboy93 (#8024) üzenetére


boogie84
veterán

Mazda mx5 nbfl.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8030) psg5 válasza tboy93 (#8027) üzenetére


psg5
veterán

De ki csinálná meg? Karosszériás vagy szerelő? Már szedtem szét az ajtót, de félek nem tudnám megoldani.
Nem is nagyon találtam videót vagy képet a szerelésről.

F.K.T.

(#8031) tboy93 válasza boogie84 (#8029) üzenetére


tboy93
nagyúr

jaaajjj de popec verda es milyen faszan fog kinezni lecsuccsentve :K

Psg5 upsz azt elfelejtettem, hogy a sedannak oldalt van az ablakemelo gombja, nekem kozepen volt. Igazabol igy sem egy nagy ordongosseg kicserelni, foleg ha mar azt is tudod, hogy hogy kell szetszedni az ajtot. Szerintem siman nekiallhatsz otthon is.

[ Szerkesztve ]

(#8032) psg5 válasza tboy93 (#8031) üzenetére


psg5
veterán

Nekem az egész üveget csak úgy ki lehet venni egyben már annyira nem okés a dolog valahogy a sínből is kijár úgy tűnik.
Karosszériás vagy sima szerelő?

F.K.T.

(#8033) MunezXBK válasza psg5 (#8032) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Karosszériás.

(#8034) psg5 válasza MunezXBK (#8033) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

F.K.T.

(#8035) tboy93 válasza psg5 (#8032) üzenetére


tboy93
nagyúr

de az uveget, mechanikat nem kell kivenni! csak a gombot kell cserelni amit nyomogatsz hogy fel-le menjen az ablak

[ Szerkesztve ]

(#8036) hurenzon


hurenzon
senior tag

(#8037) AMD Power


AMD Power
titán

Szerelmes vagyok ezekbe az Audikba. :R

Mindent jobban tud: Audi A6

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8038) Dany007


Dany007
veterán

Hol lehet megye matricát venni?
Mobilvásárlásnál még mindig csak sima matricát tudok... :U
Be kell mennem egy kútra venni ilyet?

(#8039) tboy93 válasza Dany007 (#8038) üzenetére


tboy93
nagyúr

igen, tudtommal a kutakon is kaphato :K

(#8040) Dany007 válasza tboy93 (#8039) üzenetére


Dany007
veterán

És akkor jól értem veszek egy ilyet XY megyére 5k hufért és onnantól kezdve egy éven át használhatom ott az összes létező fizetős utat.

(#8041) tboy93 válasza Dany007 (#8040) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majdnem, nem egy even at, hanem 2015-ben. Ha szeptemberben veszed a matricat, akkor is csak 2015-ben ervenyes.

mod.: (Vagyis ez sem pont igy van, hanem 2016 jan 31 ha jol emlekszem)

[ Szerkesztve ]

(#8042) AMD Power válasza Dany007 (#8038) üzenetére


AMD Power
titán

Én itt vettem meg. Persze elsőre nem sikerült. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8043) Dany007 válasza tboy93 (#8041) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem. Okés.
Köszönöm! :K

(#8044) Jorus válasza Dany007 (#8038) üzenetére


Jorus
nagyúr

Neten simán.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8045) Dany007 válasza AMD Power (#8042) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, vágom. Csak nincs bankkártyám se bankszámlám. :) Ezért szeretem a mobilos vásárlást, mert ott kijön az előfizuval együtt és kész.
De mindegy majd max beugrok a kútra, tankolni úgyis kell.

(#8046) -v- válasza Dany007 (#8045) üzenetére


-v-
addikt

nincs bankkártyám se bankszámlám

:Y

(#8047) Dany007 válasza -v- (#8046) üzenetére


Dany007
veterán

Jaja, ez a gyakori reakció, de igazából nincs rá szükségem. :)
Gyerekként még volt három is. Különböző diákmunkákhoz kellett meg volt saját is...
Aztán valamikor 20 éves korom környékén megszüntettem és azóta se volt rá szükség, sose hiányzott.
Amíg volt is csak a sz..pás volt vele meg vették le a kezelési költséget meg miegymást...
Most meg mégnagyobb szívás...

(#8048) hurenzon válasza Dany007 (#8047) üzenetére


hurenzon
senior tag

Pedig most milyen jól jönne :D

(#8049) Dany007 válasza hurenzon (#8048) üzenetére


Dany007
veterán

;] Áh, mielőtt indulok úgyis tankolok. Ha meg már ott vagyok és fizetek a kúton nem esik nehezemre kimondani hogy kérek 2 adott megyére is matricát. :)
De reménykedtem benne, hogy esetleg hamarosan rákerül a mobil vásárlási opcióra is. Mintha hallottam volna róla valamit. Esetleg külön app van hozzá stb...

(#8050) Snoop-y válasza Dany007 (#8049) üzenetére


Snoop-y
veterán

jobban jarsz ha most veszed kulonben honapokat is veszthetsz mert nem a vasarlas napjatol szamit az egy ev ( ez is milyen kibaszottul zsenialis )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.