Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) plömplöm válasza VegyesTamás (#7400) üzenetére


plömplöm
őstag

2015. január 1-től mindössze az alábbi útszakaszokat lehet díjmentesen használni:

M31-es autópálya teljes szakasza
M0 autóút alábbi szakaszai:

1. sz. főút és az M5 autópálya közötti szakasz
M4 autóút (4. sz. főút) és M3 közötti szakasz
Megyeri híd (11. sz. főút és a 2. sz. főút közötti szakasz)

Az M0 további részei valamint a körgyűrűn belül a gyorsforgalmi utak ki és bevezető szakaszai mellett az eddig díjmentesen használható városi elkerülők, és autóutak is elvesztik díjmentességüket és az új szabályozás hatálybalépésével kizárólag matrica használat mellett van mód jogszerűen igénybe venni.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#7402) AMD Power válasza VegyesTamás (#7400) üzenetére


AMD Power
titán

Itt vannak a térképek! Nézd meg őket! És igen , Ingyenes maradt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7403) Mágus2 válasza TaaT (#7374) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

És mi lesz a külföldiekkel? Ha Kassáról megyek, hol vegyek matricát??? Az első benzinkút a határ és Miskolc között valahol félúton van, de az egész szakasz fizetős... :U

[ Szerkesztve ]

(#7404) Calogero


Calogero
addikt

(#7405) Mágus2 válasza Calogero (#7404) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szóval azért is mi fizetünk, mert bénáznak. És némán tűritek? Küldjek tankokat meg néhány markos legényt?

(#7406) plömplöm


plömplöm
őstag

nna, ezt pofázom hetek óta: [link]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#7407) tboy93 válasza Mágus2 (#7405) üzenetére


tboy93
nagyúr

jo otlet :D

(#7408) Snoop-y válasza plömplöm (#7406) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezzel erveltem en is de le lettem hurrogva hogy oruljek neki meg ha nincs +5k kidobnivalom akkor minek tartok kocsit :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7409) tboy93


tboy93
nagyúr

Engem most amúgy eléggé felb@szott, hogy Szilvásváradra 3 óra lesz az út matrica nélkül. Rákényszerítenek a 10 naposra :(((

(#7410) AMD Power válasza tboy93 (#7409) üzenetére


AMD Power
titán

Áprilisba mi is megyünk majd. Én amúgy is megvettem volna a 10 naposat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7411) TaaT válasza Mágus2 (#7403) üzenetére


TaaT
veterán

A blikkes térkép szerintem hibás, ez a mérvadó inkább. [link]

Give them hell Ukraine!

(#7412) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#7413) Rivaul válasza TaaT (#7412) üzenetére


Rivaul
addikt

Én kivinném a flexet...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7414) tomcsi23 válasza Rivaul (#7413) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerinted arra nem kell matrica? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7415) -Solt-


-Solt-
veterán

Ez nagyon jó... :)

www.smart-bus.hu

(#7416) Polemius


Polemius
aktív tag

Sziasztok!

Gumibroker.hu-ról vagy gumistart.hu-ról rendelt már valaki gumit? Valami tapasztalat róluk?

(#7417) Phobion


Phobion
őstag

Valaki járt úgy, hogy megvette a megyei matricát online, de a "korábbi vásárlások" menüpont alatt a "Fizetés státusza " oszlopban hibát ír? Pedig az összeget levonta a számlámól és egy PDF-t is kaptam. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#7418) F_Zolee válasza Phobion (#7417) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam is hiba van. Majd megoldják maguknak.

(#7419) -v- válasza Phobion (#7417) üzenetére


-v-
addikt

Nem mert elolvastam indexen hogy ez van mindenkinél és inkább a MOL-nál vettem ;] :DD

Viszont most néztem hogy ez a fos ez csak dec 31-ig jó ... ez nem olyan mint a 10napos, hogy vásárlástól számítva 1 évig jó? :S

[ Szerkesztve ]

(#7420) tomcsi23 válasza -v- (#7419) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nebassz, az enyémre 2016. jan 31. van írva. :F
Amúgy nem egy év időtartam, hanem egy évre szól.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7421) -v- válasza tomcsi23 (#7420) üzenetére


-v-
addikt

Á tényleg benéztem, user error :D Na az fasza akkor.

(#7422) tboy93 válasza -v- (#7419) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem, sajna amit 2015-ben veszel (mindegy hogy januárban vagy szeptemberben) az a 2015-ös évre fog szólni.

(#7423) tomcsi23 válasza -v- (#7421) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem is vettél.. :P :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7424) AMD Power válasza tomcsi23 (#7420) üzenetére


AMD Power
titán

Enyémre is! Neten vettem...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7425) tomcsi23 válasza AMD Power (#7424) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem akartam a neten beszopni, így a szomszédos agip kútra mentem matricáért. Gondoltam, ha túl nagy a sor, megyek tovább a mol-hoz. Nem volt előttem senki, hamar végeztem.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7426) Snoop-y válasza tboy93 (#7422) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt nem mondod...
Mondjuk nem is ertem miert lepodok meg.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7427) tboy93 válasza Snoop-y (#7426) üzenetére


tboy93
nagyúr

sajna de :(((

(#7429) tboy93 válasza MunezXBK (#7428) üzenetére


tboy93
nagyúr

erdekes, arrol sose hallok hogy milyen uj univerzalis modszereket talaltak ki a lopott autok megtalalasara vagy a betorok kezrekeritesere :))

mindig az autosokrol akarnak lehuzni meg egy bort :W

[ Szerkesztve ]

(#7430) tresh válasza MunezXBK (#7428) üzenetére


tresh
addikt

Akkor nem sokára erre is jöhetnek az újabb "blokkolok" ;]

(#7431) haddent válasza MunezXBK (#7428) üzenetére


haddent
addikt

Aha. És akkor amikor guberáláskor a színesfímet pakolják fel a ladára és záróvonalon lehet csak kikerülni, vagy buszsávban akkor majd még minket húznak meg érte. Vagy balesetközeli helyzet kikerülése hopp szabálytalan sávátlépés. Sárga lámpánál két lehetőség van: átmész a sárgán és megbaxnak, lefékezel de 10 centit becsúszol a vonal túl és megbaxnak :DDD
Azt gondolom, hogy ez túlzás.. Egyikünk sem robot és mindenki követ el naponta több apró ártalmatlan szabálytalanságot. Inkább arra figyelnének, hogy az ön- és közveszélyes túl öreg / túl fiatal / túl retardált és hülye "sófőröket" kiszedjék a forgalomból.

Szüleim mindig azt mesélik, hogy még 10 (mostmár 20) évvel ezelőtt is, Olaszországban és/vagy Franciaországban mekkora kaotikus óriási körforgalmak, utak, kereszteződések vannak és még csak sávokat sem kell felfesteni mégis a közelekedési morál sokkal nyugodtabb, gyorsabb hatékonyabb és biztonságosabb. Persze ehhez mint mondtam is a visszamaradottakat le kéne selejtezni.

(#7432) VegyesTamás válasza MunezXBK (#7428) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

pasztmek..és ha kabát alatt van az öv? Ahogy azt ajánlják?????? f@sz eldurran...minden a lehúzásról szól..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7433) Jorus válasza Phobion (#7417) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam is ez van, de bek*phatják, a bankom majd megküldi nekik az igazolást, ha nagyon kell, de ezek ahhoz is h*lyék szerintem, hogy igazolást kérjenek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7434) haddent válasza VegyesTamás (#7432) üzenetére


haddent
addikt

Ez röntgenes traffi ;]
Vagy kötelezően szivárvány ledekkel megvilágított bizonsági őv lesz az előírás

[ Szerkesztve ]

(#7435) VegyesTamás válasza haddent (#7434) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ja igen hidegben kap egy autoupdate-et kabatalanezek.exe lesz benne...tényleg mekkora hülye vagyok h erre nem gondoltam ;] :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7436) Rivaul válasza MunezXBK (#7428) üzenetére


Rivaul
addikt

A kátyúkat meg a kva a..uk nem akarja megcsinálni de erre a szarra, meg 300 új audira van pénz :W Bezzeg mikor segítséget kértem tőlük mert megrongálódott az autóm, akkor mosták kezeik hogy ők nem tudnak mit csinálni. A rendőrség egy mocskos pénzbehajtó banda lett. :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7437) -v-


-v-
addikt

Nem értem min vagytok meglepődve :)

(#7438) tresh válasza -v- (#7437) üzenetére


tresh
addikt

Nem kell meglepődni megvetted a megyei matricát 2 hónap és jön a megyei rendszámtábla :DDD :DDD ;]

szerk: nesze neked netadó.. majd azt a pénzt is leverjük az autósokon :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#7439) Snoop-y válasza tresh (#7438) üzenetére


Snoop-y
veterán

Vagy majd szakertok megallapitjak, hogy meg kell elozni a jarmuvek muszaki allapotanak romlasat es mehetsz havonta vizsgara :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7440) tresh válasza Snoop-y (#7439) üzenetére


tresh
addikt

Már ez sem kizárt.. és lesznek Nemzeti Autószerviz állomások és csak ott javítható majd az autó :DD

(#7441) F_Zolee válasza tresh (#7440) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az még a távoli jövő. Inkább ha a gyors sávot akarod használni azért is fizess majd. ;] :F

(#7442) Snoop-y válasza tresh (#7440) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az a phase 2.
Phase 3 mikor a nemzeti autot kell majd megvenned. Szar lesz viszont statisztikailag lenyomja majd a ferrarikat ar ertek viszonyban. Hiszen egy elet munkaja lesz benne mire kifizeted ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7443) AMD Power válasza tresh (#7438) üzenetére


AMD Power
titán

Arról is volt szó nem régem, hogy akarnak egységes új rendszámtáblákat is. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7444) Snoop-y válasza AMD Power (#7443) üzenetére


Snoop-y
veterán

Rohely basszus ami Mo-n megy. Komolyan. Ekkora kibaszott burokratikus orszagot mar regen lattam vagy csak elszoktam tole ? :B

Nalunk sajat magad legyartathatod a rendszamodat ha megvan a papirkad rola. Nyilvan a formai elemeknek meg kell felelni de az sem gond ha a rendszamodon rajta van a ceged logoja is ( mert mondjuk azt kerted gyartasnal ) az elore meghatarozott helyen.

Szerintem van egy osztaly ahol veresre vakarjak magukat, hogy milyen uj adot/dijat akarmit lehessen kivetni/behajtani, hogy betomjek a koltsegvetesi reseket. Es ezek az otletek azok amiket elfogadnak megvalositanak. Kivancsi lennek azokra amikre azt mondjak ahh ezt nem lehet ezert mar lampavas jar...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7445) tresh válasza AMD Power (#7443) üzenetére


tresh
addikt

Őszintén az az egy lett volna az értelmes döntés amiért nem puffogtam volna még ha nekem is kell kifizetni az új rendszám táblát. Könnyebben azonosítható az autó, lopás esetén is picit segíthet.. pl a német vagy osztrák verzió nekem tetszik :)) Akkor lenne ennek is értelme ha névre szólna és nem kéne minden autóváltásnál kiperkálnod újra érte az illetéket stb stb de ugye az nekik nem biznisz...

Snoop-y: hát ez sajnos ilyen.. magyarisztán tud ha kell de persze csak adót szedni..és azt is lassan csak az autósoktól... :(((

[ Szerkesztve ]

(#7446) TaaT válasza AMD Power (#7443) üzenetére


TaaT
veterán

Meg évenkénti műszakit öreg autókra :)

Give them hell Ukraine!

(#7447) Rivaul válasza TaaT (#7446) üzenetére


Rivaul
addikt

Csak rájöttek hogy az nem biznisz mert 3 éven belül mindenki biciklivel járna, amire ugyebár nem lehet annyi sarcot kivetni. Valamit arra is kitalálnának persze, de annyit biztos nem lehetne mint a 4 kerekűre...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7448) Snoop-y válasza TaaT (#7446) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nalunk evenkenti muszaki van ha a gep elmult 3 eves.
£35 egy vizsga.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7449) Rivaul válasza Snoop-y (#7442) üzenetére


Rivaul
addikt

Tessék :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7450) TaaT válasza Snoop-y (#7448) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk amit a TV-ben láttam, nálatok a műszaki nem olyan "alibi" műszaki mint nálunk. :)

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.