Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) tomiii. válasza tboy93 (#7700) üzenetére


tomiii.
aktív tag

anyagom van, pár sima ülést felszabdalok itthon, aztán azzal nem lenne gond. Eddig egy helyre tudtam írni, kíváncsi vagyok mit és mikor válaszol.

(#7702) -v- válasza DeFranco (#7699) üzenetére


-v-
addikt

Hát jah, ez van, én így élek :D

(#7703) DeFranco válasza -v- (#7702) üzenetére


DeFranco
nagyúr

halat is szálkával eszed, mi? ;]

(#7704) TaaT válasza tomiii. (#7701) üzenetére


TaaT
veterán

Ha van anyag akkor azt szépen meg lehet csinálni. :K

Give them hell Ukraine!

(#7705) F_Zolee


F_Zolee
veterán

:DDD

(#7706) AMD Power válasza F_Zolee (#7705) üzenetére


AMD Power
titán

Rohadnának meg! ;)

Útdíj: nincs döntés a díjköteles szakaszok változtatásáról

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7707) tomiii. válasza tboy93 (#7700) üzenetére


tomiii.
aktív tag

egy pesti cég 30K-t mondott a vezetőoldalira, ha tudnak anyagot szerezni.(elfelejtettem leírni nekik, hogy nekem az van) ez még pont belefér, csak előtte az autót kéne összeraknom hozzá :D

(#7708) tboy93 válasza tomiii. (#7707) üzenetére


tboy93
nagyúr

55k volt a két ülés, 30k egy ülésre kb reális :K én a 4 ajtókárpit szövet részét akarom újrakárpitoztatni, kíváncsi lennék arra mit mondanak, nem egy nagy felület.

Ilyesmi, csak nem ilyen szar színű :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7709) tomiii. válasza tboy93 (#7708) üzenetére


tomiii.
aktív tag

szerintem se vészes, a masikon meg csak az ülőlappal van gond, így a kettő szintén megállna 50 körül. Egy ilyen ülés pár meg 40-60 ezret ér átlagos állapotban.

Kérj tőlük ajánlatot: [link]

(#7710) tboy93 válasza tomiii. (#7709) üzenetére


tboy93
nagyúr

rákérdek kíváncsiságból, kösz a linket :R

(#7711) -v-


-v-
addikt

Ezt a lúzert :D [link]

(#7712) Declare


Declare
őstag

Sziasztok!

Kiegett a xenonom :U mindenfele elöjel (villogas vagy eszrevehetö szinezödes) nelkül :U

Szerintetek Philips xtreme vision (4800K) vagy Philips bluevision (6000K) ? Mindegyikröl olvastam jot is rosszat is. A bluevision allitolag jobb egy kicsit szaraz idöben, a masik esösben jobb :F

Van valakinek tapasztalata? Velemenye? :R

[link]

(#7713) Snoop-y válasza -v- (#7711) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nissanom hasonloan viselkedett.
Savvaltas kozben sem lehetett padlozgatni mert hamar a szembe savban talaltad magadat. 20 fok felett a kettes mar egesz jol tapadt :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7714) tresh válasza -v- (#7711) üzenetére


tresh
addikt

Teljesen jól keresztbe rakta ;]

(#7715) Declare válasza tresh (#7714) üzenetére


Declare
őstag

Szerintem is szuperül csinalta.....de ki volt az a barom, aki odarakta azt a rohadt poznat? :DDD

(#7716) tresh válasza Declare (#7715) üzenetére


tresh
addikt

Lehet azt akarta kivenni onnan a kocsival..sose lehet ezt tudni :DDD

(#7717) Snoop-y válasza Declare (#7715) üzenetére


Snoop-y
veterán

Repul a mustang ki tudja hol all meg kit hogyan talal meg... ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7718) tresh válasza Snoop-y (#7717) üzenetére


tresh
addikt

nálam ez a best még mindig egy oszlop van 25 méteres körbe azt is telibe veri :DDD

(#7719) tboy93 válasza tresh (#7718) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez tenyleg durvabb :DDD

(#7720) Snoop-y válasza tresh (#7718) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aztapicsa.
Hat en se vagyok egy Collin Mcrae de azert ezt tanitani kene. Szerintem ha direkt akarna nekimenni se tudna ugyanigy megcsinalni.
Amugy olyan mintha nem tudna eldonteni merre kene elforditani a kocsit. Vagy nem sikerult az elforditas es csak allt a gazon es ment tovabb egyenesen :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7721) tresh válasza Snoop-y (#7720) üzenetére


tresh
addikt

Hát ez a tipikus esete annak : hogy nem tudni mit akart a kivitelező :DDD

(#7722) TaaT válasza Declare (#7712) üzenetére


TaaT
veterán

Inkább az alacsonyabb színhőmérsékletűt.

Give them hell Ukraine!

(#7723) Declare válasza TaaT (#7722) üzenetére


Declare
őstag

En is arra hajlok....de nezegettem kepeket, videokat es hat nehez eldöntani....illetve, azt figyeltem meg, hogy az uj audi/bmw/mercik mind ilyen baromi kekes/lilas xenonnal/leddel gyartjak mostanaban. Valami oka csak kell, hogy legyen. Vagy csak design?

Alacsonyabb szinhömerseklet az esös idöben jobb nem?

(#7724) TaaT válasza Declare (#7723) üzenetére


TaaT
veterán

Nem tudom miért csinálják, régen a legtöbb gyári xenon 4300K-s volt, okkal. [link]

Give them hell Ukraine!

(#7725) Declare válasza TaaT (#7724) üzenetére


Declare
őstag

Mi van az y tengelyen? Fenyerösseg?

mod: az url neveböl következtetve lume.... :B erdekes....kivancsi lennek azert ra, mikor jobb, vagy tenyleg csak a design oltaran aldoznak be a lathatosag kedveert....

Köszönöm :R asszem akkor marad az eredeti elkepzeles, a philips x-treme vision

[ Szerkesztve ]

(#7726) TaaT válasza Declare (#7725) üzenetére


TaaT
veterán

Igen :K

Give them hell Ukraine!

(#7727) Rivaul válasza -v- (#7711) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért elgondolkodok néha hogy mi lehet az az erő ami kontrollálható egy "átlag jobb" sofőr által, de elég egy komolyabb és kicsit meggondolatlan előzéshez? 200hp?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7728) tresh válasza Rivaul (#7727) üzenetére


tresh
addikt

Ez bodé függő is lesz ill hajtás szerintem :))

(#7729) Rivaul válasza tresh (#7728) üzenetére


Rivaul
addikt

Igaz. Mert egy zil átmegy a falon nyomatékbam de nem gyorsul. Viszont azért csak van valami általánosság. Pl egy 220 lovas sti mondeo? Nagy kaszni de jó erő. Kéne annál több az utakra ha nem "fanatikus" az ember?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7730) tresh válasza Rivaul (#7729) üzenetére


tresh
addikt

140-150 le és 300-400Nm -al ha diesel egy a3/g4 stb bodéba szerintem el van az ember bőven és előzésnél sincs baj... de nem egy sti subaru lesz az tuti.. benyánál nem tudom mi lenne az ideális de gondolom a turbós benya sokkal jobban ugrik.

(#7731) -v- válasza Rivaul (#7727) üzenetére


-v-
addikt

Hát szerintem ez mindentől függ... mennyire hülyebiztos benne az elektronika, a futómű, hol hajt, milyenek a tapadási viszonyok, turbós-e vagy szívó, kéziváltós-e vagy automata, milyen gumi van rajta, meg mit értünk "átlag jobb sofőr" alatt ...

(#7732) tboy93 válasza -v- (#7731) üzenetére


tboy93
nagyúr

meg hogy mennyire nezted be az elozest :D

(#7733) Snoop-y válasza -v- (#7731) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igy van:

Nissan 200SX 1200Kg hatsokerek 325Le idozitett bomba volt gyakorlott vezetot igenyelt ( en nem vagyok az :D )
STI 305Le ~1400Kg osszkerek meglehetosen joindulatu kanyarban teligazra inkabb orrtolos. ( de ezzel is meg lehet lepodni ha csak ugy padlozgatod mert rettenetesen megindul es aztan lehet kapaszkodni a kormanyba )
Civic I-VT 200Le 1000Kg Ha nem forgattad akkor kb olyan volt mint anya a bevesarlo kocsijaval 7000 felett meg ereszd el a hajam es halalfelelem.
200Le mar az a hatar szerintem ami felett mar kell a tapasztalat erosebb autokkal. Meg nem art eszben tartani, hogy azert meg is kell am allni ( altalaban ez a gyenge pont mert ahonnan sima autoval fekezel nem biztos hogy megallsz majd a sportos jargannyal mert ott te mar nem 90-el mentel hanem 130-al csak nem veszed eszre )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7734) Rivaul válasza Snoop-y (#7733) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez a baj. Hogy nincs valami általánosság. Így attól is függ milyen sofőr leszel hogy mit is sikerül kifognod. Túl nagy a szórás. Amúgy ez a honda vonal ilyen. A rover is 4000-ig egy döglött lamantin versenyképességeivel van felruházva. Onnan viszont egyszerre tesz le mindent és tekeri a felkeményedett kormányt mint a barom. Az elején okozott is meglepődést mert nem megy, csak nem megy, azt vissza kettő és betettem 2 sáv közé... Azért sztem egy 1,5t kocsi 200lóval már pont az lehet amit korrekten lehet hajtani.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7735) KonzolKartel

Üzembentartói jogot szeretnék átruházni a páromra, mivel kétszer akkora összegről kaptam csekket, mint, amit én kitöltöttem netri..-en. Megkötöttem 83e-ről, és visszaküldtek egy pdf-et 196.000 hufról.
Hogy és mit kell csinálnom ilyenkor? Oké, vettem egy formanyomtatványt, eddig meg vagyok:).
Előre is köszi!

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7736) Rivaul válasza KonzolKartel (#7735) üzenetére


Rivaul
addikt

Kitöltöd a papírt és okmányirodában 6k-ért kaptok egy új forgalmit. Családon belüli üzembentartóváltás címszóval.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7737) Reaper válasza Snoop-y (#7733) üzenetére


Reaper
őstag

Hehe, a Camaro meg pont olyan, hogy irgalmatlan nyomaték alapjáraton, így ott kell észnél lenni elindulásnál, majd 4500-5000nél vége is a mókának, kivéve ha vagy akkora állat, hogy gyors váltás után padlózod.
Legutóbb pont rendőrök állíottak félre "igazoltatni", és megkértek, hogy nem lehetne-e egy kicsit látványos elindulás? Mondom rajtam ne múljon, M2/A Pest irányába, a Dunakeszi lehajtó előtti részen voltam félreállítva, körülnézek, széles és üres út, így hajrá. 3ikban már hajlandó is volt megtapadni. Na ezt tudja egyenesben, viszont kanyarban egy 10 éves Corsa lenyom, mert még mindig nem tudta senki rendesen beállítani nekem a futóművet.
Szóval azt akarom mondani, szerintem lényegtelen, hogy milyen erős az autó, akkor van gond, amikor nem ismeri a sofőr, és nem tisztelettel áll a 200+os géphez. A linkelt Mustangosnak láthatólag fogalma sem volt arról mit csináljon, ha megindul a vas.

[ Szerkesztve ]

(#7738) VegyesTamás válasza Rivaul (#7727) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

:DDD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7739) Rivaul válasza VegyesTamás (#7738) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy ilyennel a garázsba sem tudnék beállni :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7740) VegyesTamás válasza Rivaul (#7739) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

5.be padlóra még megindul simán..:D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7741) Reaper


Reaper
őstag

Hubazmeg kategória: [link]

(#7742) VegyesTamás válasza Reaper (#7741) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

bakker nem állok messze az én szimulátorbeli járgányommal tőle..csak tenni kéne még arra is nagyobb gummákat, meg egy hosszabb váltót..hihetetlen különben, hogy ilyen van a valóságban is.. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7743) Snoop-y válasza Reaper (#7741) üzenetére


Snoop-y
veterán

Eletveszely a kobon :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7744) DigitXT válasza Reaper (#7741) üzenetére


DigitXT
félisten

A Mercis kicsit meglepődhetett.:DDD

(#7745) AMD Power válasza Reaper (#7741) üzenetére


AMD Power
titán

Ez Jézus Mária! :C Brutál egy állat... :R

DigitXT Biztos volt egy feje... ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7746) Snoop-y válasza DigitXT (#7744) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tutira megnezte nem veletlenul rukvercbe valtott e?

McLaren kb hasonloan tavolodott tolem ( mondjuk en fel voltam ra keszulve :D )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7747) Reaper válasza DigitXT (#7744) üzenetére


Reaper
őstag

Jaja, én is belegondoltam, hogy kb milyen lehet, amikor egyszer csak valami így otthagy :DDD
Azért egy jó nagy pofon persze kijárna neki, amiért forgalomban állatkodik ilyen géppel.

(#7748) Rivaul válasza Reaper (#7747) üzenetére


Rivaul
addikt

Még anno a kis saxommal jöttem pályán balcsiról. 5 személy 1.1 power ;] Egy ferrari úgy ment el mellettem mint ha ott se lettem volna. Ez még nem is volt baj. 10 perc múlva láttam egy kúton kávézni a tulajt a géppel. Még 10 perc múlva (én addig is 140 átlaggal) ismét úgy húzott el mellettem mint ha álltam volna :W :D

Egy ilyen gép nekem csak a garázsba kéne, beleülnék, aludnék, nézegetném de hogy nem mennék vele az biztos :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7749) tomcsi23 válasza Snoop-y (#7746) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azért toltad utána a parkettát, gondolom. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7750) Snoop-y válasza tomcsi23 (#7749) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat kb annyi eselyem volt mint Falusy Mariannak a Usain Bolt ellen 200-on de aham ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.