Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) F_Zolee válasza AMD Power (#7500) üzenetére


F_Zolee
veterán

Milyen jó, hogy eldurvulásnak számít az, hogy visszaáll a "régi" árra. :F :D
Akkor fel kell kötni a gatyát, mert újabb "luxusadók" jönnek, mert a benzinen már nem keresnek annyit.

(#7502) Phobion válasza AMD Power (#7500) üzenetére


Phobion
őstag

Jöjjön jöjjön könyörgöm jöjjön :K :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#7503) zoo8800 válasza VegyesTamás (#7481) üzenetére


zoo8800
veterán

És nem volt előtte semmi furcsa hang? :DDD

rip and tear, until it is done

(#7504) TaaT válasza AMD Power (#7500) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#7505) AMD Power válasza Phobion (#7502) üzenetére


AMD Power
titán

Azért ez már így finoman szólva is baba lenne. Használt autó árak kíváncsi vagyok ,hogy fognak itthon alakulni ezek után.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7506) Snoop-y válasza AMD Power (#7505) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert nem hinnem hogy sokaig lent is marad...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7507) AMD Power válasza Snoop-y (#7506) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben az évben biztos nagyon alacsony lesz az benzin.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7508) Mágus2 válasza AMD Power (#7507) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szint, a tankban. ;)

(#7509) tresh válasza Mágus2 (#7508) üzenetére


tresh
addikt

Beszedik majd más oldalról azt a kis hiányt nincs itt gond :D

(#7510) tomcsi23 válasza tresh (#7509) üzenetére


tomcsi23
veterán

A benzinkútra bevezető útszakaszt kellett volna matricázni. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7511) F_Zolee válasza tomcsi23 (#7510) üzenetére


F_Zolee
veterán

És tankoláshoz meg parkolási díjat fizetni? ;]

(#7512) tresh válasza tomcsi23 (#7510) üzenetére


tresh
addikt

Bazd mekkora ötlet , éves benzinkút matrica :DDD Már megyek is beadom a javaslatom hátha bevesznek a buliba ;]

(#7513) AMD Power válasza tresh (#7512) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor lenne az ,hogy mindennap a céges BKV bérletemet használnám és a kocsi árából elmennénk nyaralni egyet valamerre. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7514) tresh válasza AMD Power (#7513) üzenetére


tresh
addikt

Most miért plusz 5 ezret éves szinten ez is megér nem ?? Persze minden megyére külön kell majd venni ;] ;]

(#7515) AMD Power válasza tresh (#7514) üzenetére


AMD Power
titán

;)

Megváltoztatják a botrányos útdíj-rendszert

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7516) -v- válasza tresh (#7514) üzenetére


-v-
addikt

És azokra a kutakra ahol az egyik behajtó még az egyik megye, a másik már a másik két matrica kéne :D

(#7517) tresh válasza -v- (#7516) üzenetére


tresh
addikt

Ennyi :DD

És ez után jön ez a variáció mert a magyar az leleményes :

;]

(#7518) VegyesTamás válasza tomiii. (#7498) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ohhh jee :D brezován toljátok? :D egyszer lemegyek oda valami életképes kocsival :D

zoo8800: dehogynem..először csak a szokásos féltengelycsukló problémára gyanakodtam, mert az már kattog 15000 km óta..(tegnap kicseréltem :D ) aztán kicsit erősödött de akkor már nem arra figyeltem mert pont elszállt a fejem a dühtől...

200as benzi ár? ? :D jeeeeee *_* lehet ki sem szállok majd a kocsiból :D még 420as árnál fantáziálgattam ..ha nem 9et hanem 6ot enne..és 200 lenne a benzi..milyen király lenne a km költségem :D nahát csaknem valóra válik? :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7519) AMD Power válasza VegyesTamás (#7518) üzenetére


AMD Power
titán

En eddig ugy voltam vele,hogy ha 300-ra le menne mar nagyon jo lenne. En mar azzal is Nagyon kibekulnek. De ahogy elnézem az olajar változásait lesz ez meg lejebb is. Foleg ha a forint tud egy kicsit erosodni a dollaral szemben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7520) tomiii. válasza VegyesTamás (#7518) üzenetére


tomiii.
aktív tag

egyelőre oda megyünk még 1-2 alkalommal, bükköt nehéz megoldani a papírok hiánya miatt ugye, meg már mindent sóznak, bár most találtunk egy 8km-es szakaszt ahova nem jár a sószóró :D

(#7521) Snoop-y válasza AMD Power (#7515) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert a kerdesre adott valaszok:

Lehetseges
Megvizsgalhatjuk
Elkepzelheto
Ev kozben nem szoktunk
xy szerint
Nyitottak vagyunk arra...
Kepezhetik

Tulajdonkeppen semmi konkretum nem hangzott el csak a melledumalas megy...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7522) Snoop-y válasza AMD Power (#7519) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az is erdekes hogy a melyrepulesben a Forint cikkben GBP-t mar nem is merik leirni.
2011 aprilisaban 305HUF korul volt most konkretan csak valami 100 HUF-al tobb mindossze...
Mo jobban teljesit tudom es ez is valami bolsevista trukk.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7523) -v- válasza AMD Power (#7519) üzenetére


-v-
addikt

Foleg ha a forint tud egy kicsit erosodni a dollaral szemben

:N

(#7524) MunezXBK válasza Snoop-y (#7522) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tegnap 409.90-ért láttam.

(#7525) Snoop-y válasza MunezXBK (#7524) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha igy haladunk lehet erdemes lesz kifizetni a Mo-i bank kolcsont... :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7526) flash-


flash-
veterán

sziasztok emberek

olyan kérdésem lenne hogy az autó most volt műszaki vizsgán, de azért már 9 éves,és nem érzem tökéletesnek se a váltót, se a kuplungot,stb..
kérdeztem müszaki vizsga után az embert azt mondta minden rendben.

kérdés:érdemes -e elmenni egy tizen akárhány pontos autó átvizsgálásra?
jobban átnézik -e az autót, mint egy müszaki vizsgán?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7527) szőröscica válasza flash- (#7526) üzenetére


szőröscica
addikt

El kell menni egy olyan szervizbe, ahol ismerik az adott modellt, és elmondani, hogy milyen problémákat érzel vele. Az ilyen tizeniksz pontos akciós átvizsgálások jellemzően folyadékszintek és izzók, valamint egyéb felszínes rápillantással megoldható dolgok ,,ellenőrzését" tartalmazzák.

(#7528) Snoop-y válasza flash- (#7526) üzenetére


Snoop-y
veterán

Inkabb el kene vinni rendes autoszerelohoz.

A nem erzem tokeletesnek a valtot mit takar? Akad? Valamelyik fokozat recseg ropog? Vagy csak olyan eddig konnyebben lehetett vele valtani erzes? ----> Lehet, hogy valtoolajat kene benne cserelni. Volt mar valaha?

PL nekem R5 GT turbo anno ezt csinalta. 8 evesen vettem elotte senki nem cserelt benne valto olajat ( nekem meg nem jutott anno eszembe hogy uj auton egybol azt csereljek ) par honap mulva ugy beallt egyik naprol a masikra hogy egy kezzel nem is lehetett sebessegbe rakni meg jo hogy nem lett semmi baja...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7529) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Bennem is felütötte a szöget a váltóolaj csere(még régebben). Erre lenne valami előírás, hogy milyen időnként kellene?

(#7530) flash- válasza Snoop-y (#7528) üzenetére


flash-
veterán

inkább abban mutatkozik meg hogy lötyögős lett, nagyobb lett a holtjátéka...

viszont most találtam van ilyen Reanult 5+ akció...

az amelyikben renault clip diagnosztika is van azért drágább de szerintem 4990forintért 15 pontos diaggal így is jó ár..
szerintetek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7531) tboldi válasza F_Zolee (#7529) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez típusfüggő. Suzuki M13A motornál pl. 45000-ként kell. Nézd meg a manual-ban/neten!

[ Szerkesztve ]

(#7532) F_Zolee válasza tboldi (#7531) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az jó kérdés megtalálom majd benne, mert német könyve van. -.-
Opel z10xe motor amúgy.

(#7533) tboy93 válasza F_Zolee (#7532) üzenetére


tboy93
nagyúr

opel topicban kerdezz ra!

(#7534) -v- válasza flash- (#7530) üzenetére


-v-
addikt

Rudas vagy bowdenes a váltó?

(#7535) AMD Power


AMD Power
titán

Jó ez a cikk.

Ezt a három ábrát ne hagyd ki, ha autózol!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7536) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hello srácok!

Jó ez ladára?

(1300-as kombi)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7537) Snoop-y válasza Gézengúz (#7536) üzenetére


Snoop-y
veterán

Attol fugg milyen felni van rajta? Ha gyari meret akkor ez a gumi jo ra. A gyari eredeti guminal biztos sokkal jobb.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7538) Gézengúz válasza Snoop-y (#7537) üzenetére


Gézengúz
addikt

Gyári felni gyári gumi....Majd összecsináltam magam olyan állapotú az autó :)

(#7539) DeFranco válasza Gézengúz (#7538) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te jóságos ég az hány éves gumi? :Y És ezzel jártak? :Y

(#7540) Gézengúz válasza DeFranco (#7539) üzenetére


Gézengúz
addikt

25, inkább nem mondok semmit...Most egy defekt miatt esett le, hogy ja régi a gumi...

(#7541) VegyesTamás válasza F_Zolee (#7529) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

van neki :) írj egy évjárat, típus, motorkód, kw, kombót és megmondom neked :)

AMDPower:az se lenne rossz tényleg ha 2-l kezdődne :) megváltás a nyári 430 után

tomiii.: jóaz a brezova csak nekem épp 200+km :N

Gézengúz: ez nem csak 5x13as felnire elvileg volt ilyen gyári kiadvány :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7542) F_Zolee válasza VegyesTamás (#7541) üzenetére


F_Zolee
veterán

2000-es, Agila A, Z10XE, 43kW ha jól rémlik.

(#7543) VegyesTamás válasza F_Zolee (#7542) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ja F12-es váltó van benne akkor 30knál csere, aztán járjon vele figyelgesse, ha meg nem f12es váltó akkor meg only járjon vele figyelgesse:)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7544) tomiii. válasza VegyesTamás (#7541) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Március 22. Kiss the wall :D Kis túrának pont megteszi :DD Általában jó a hangulat(vagy csak mi csinálunk jó videókat ;] )

(#7545) AMD Power válasza VegyesTamás (#7541) üzenetére


AMD Power
titán

Az átlag Magyar fizuhoz ez lenne a reális.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7546) Rivaul


Rivaul
addikt

Csoda szép reggelünk volt. Flakonból öntöttem a jégoldót (feleslegesen) a kocsira... Az abs-nek is volt dolga rendesen. Verné bele az ég az ilyen reggelekbe :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7547) AMD Power válasza Rivaul (#7546) üzenetére


AMD Power
titán

Az gyönyörű.... nálunk már itt +2 fok van. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7548) VegyesTamás válasza AMD Power (#7545) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

pont ezt mondtam még dec22 körül egy ismerősnek..csak kétlem h a kormánybacsi ezt hagyja amikor tudja, hogy 400 ért is megveszik, nagyon fogja szúrni a szemüket...de ha látnánk h a forexen megint 4% ot esik az olaj és itt nem követi...lehet megint taxisblokád lenne..

tomiii.:már idén is menni akartam arra, csak hát....nem épp volt olcsó a benzi... :U

Rivaul:ónos eső? :U

Fordosoknak jólmegy kukkantsatok rá :) főként a Fordosok :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7549) tboy93 válasza Rivaul (#7546) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1 en is kapargattam a jeget rendesen :(((

(#7550) F_Zolee válasza Rivaul (#7546) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem ne panaszkodj. ;] Reggel mikor parkoltam le a szokásos helyre...az utcába jobbra kell bekanyarodni.

Bal odalon az első parkoló autó hátulját valaki telibekapta és szépen otthagyta. Az utcában tükörjég volt és gondolom a paraszt lendületesen fordult be...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.