Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Rivaul válasza TaaT (#7450) üzenetére


Rivaul
addikt

De nem is a panel előtt kell a járdán tecsós olajat cserélni magadnak...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7452) tresh válasza Rivaul (#7449) üzenetére


tresh
addikt

:C :R

(#7453) Snoop-y válasza TaaT (#7450) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat vannak erdekes engedmenyek azert nalunk is. Pl kat nelkul is lehet egyes helyeken vizsgazni sportkocsikkal de rozsdaboglyakat nem engednek at tuti.
Az egyik baratom o autoszerelo meg vizsgaztat is mondta nem erdemes jatszani mert ugrik az egesz muhely. Most egy vizsgaert feketen mennyit kersz? 30 vagy 50+ fontert itt nem fognak egy ilyet kockaztatni mikor egy ora alatt megkeres annyit vagy a duplajat :D Ha meg mar ki tudsz kenopenzre fizetni mondjuk egy 100-ast akkor meg mar csinaltathatod is a kocsit.

Meg amugy is itt sokkal szabalykovetobbek az emberek. Meg azokban a dolgokban is amikor nem kovetsz el semmi szabalytalant.

Ketsavos uton pl van egy fout ami majd leszukol ugy hogy a bal belso megy majd balra a masik megy tovabb egyenesen akkor kilometer hosszan mar allnak a bal savban( ami nem kizarolag balra kanyarodo sav lehet belole egyenesen is menni a korforgalomnal). Meg sem fordul a fejukben hogy renitens boyracer modjara ( ez vagyok en ) vegigmenjen a jobbos savon es zippzar modszerrel bekeredzkedjen hogy tudjon haladni tovabb ( nem balra hanem tovabb egyenesen ) ahogy nalunk szokas.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7454) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem autós ugyan de egy jó példa arra hogy mindent megeszünk :C
6-os lottó nyerőszámai :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7455) TaaT válasza Rivaul (#7451) üzenetére


TaaT
veterán

Tény és való, nem ugyanaz az életszínvonal. :)

Snoop-y: Idehaza kb nincs az az autó amit nem lehet áttolni okosban, igaz ezt nem lehet bármely helyen megjátszani. Nálam is vakarták a fejüket a műszakin hogy ezt most hogyan kéne :D [link]

Give them hell Ukraine!

(#7456) tboy93 válasza TaaT (#7455) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tied azért annyira nem gáz, csak az ültetés meg a kerék miatt szólhatnak be max. Odamész télivel, fotóztok egy jót valami pazar szemszögből és már nyomják is a pecsétet :D

(#7457) Snoop-y válasza tboy93 (#7456) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ultetes miatt beszolnak?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7458) tboy93 válasza Snoop-y (#7457) üzenetére


tboy93
nagyúr

Alap esetben igen :K ha nem olyan látványos (3cm) akkor még átmehet simán, nagyobb ültetésnél viszont már nem árt jó ismeretség vagy nagyobb kenőpénz... Nem tudom nálatok hogy van, de Mo.-n műszakin körbefotózzák az autót, visszanézhető minden. Így ha pl. megállít műszaki után a rendőr és nem tetszik neki hogy porig van rakva a verda, megnézi az adatbázisban hogy tegnap voltál műszakin, lehet megráncigálják őket keményen.

[ Szerkesztve ]

(#7459) TaaT válasza tboy93 (#7456) üzenetére


TaaT
veterán

Az biztos hogy legközelebb télivel megyek műszakira, ha 40fok lesz augusztusban akkoris. :D

Give them hell Ukraine!

(#7460) Snoop-y válasza tboy93 (#7458) üzenetére


Snoop-y
veterán

Foto nincs az tuti.
Olyanokat neznek, hogy nem erhet bele kasztniba a kerek/nem loghat ki ilyesmik. De ultetesert tuti nem szolnak.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7461) tboy93 válasza Snoop-y (#7460) üzenetére


tboy93
nagyúr

arany életetek lehet odakint :C nincs egy kis szobád kiadó? :DDD

(#7462) Snoop-y válasza tboy93 (#7461) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat most eppen tele van cuccokkal mert nemreg koltoztunk :D
Egy kis szoba is kb 4-500/ho amugy. Draga kornyek ez a sok rohadt milliomos miatt a szomszedban ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7463) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Amugy pl a xenon mizeria sem annyira szigoru itt.

Utolagosnal itt igy van a szabaly:

Ha van automatikus szintszabalyozas es lampamoso gyarilag az auton akkor ezeknek mukodnie kell.
Ha gyarilag ezek nincsenek a kocsin attol meg lehet benne xenon de nem kotelezo a fent emlitett 2 kiegeszito. :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7464) tboy93 válasza Snoop-y (#7463) üzenetére


tboy93
nagyúr

motor swaphoz mit szólnak?

(#7465) TaaT válasza tboy93 (#7464) üzenetére


TaaT
veterán

:) [link]

Give them hell Ukraine!

(#7466) DeFranco válasza tboy93 (#7461) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te meg beveszed :D

na mindegy, nem flamelek... kicsit messzebb kellene látnotok az orrotoknál.

(#7467) tboy93 válasza TaaT (#7465) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez lenne a normális hozzáállás...

(#7468) Snoop-y válasza TaaT (#7465) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert nem ilyen egyszeru ha tipus idegen mocit akarsz bele akkor itt is szigoritott muszaki van leirassal mindennel mit miert mekkora a fek az eredeti auton milyen kene az uj motorteljesitmenyhez/sulyhoz stb.

De az teny hogy itt eleg sok atepitett auto van. Igaz ha egy auto nem gyari akkor viszont a biztositasod dija is szepen lepked felfele :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7469) AMD Power válasza TaaT (#7446) üzenetére


AMD Power
titán

Igen erről a nagy okosságról már én is hallottam.

(#7470) AMD Power


AMD Power
titán

(#7471) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#7472) tresh válasza MunezXBK (#7471) üzenetére


tresh
addikt

Beteg :C ;]

(#7473) tresh


tresh
addikt

(#7474) Rivaul válasza tresh (#7473) üzenetére


Rivaul
addikt

Ilyeneket lehet nyomtatni de valóban nagyon pofás. Múltkor a gyerek egy egyszerűbb ilyen vonatot csinált. Nagyon jók. :K

Van aki ezt nagyban csinálja ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7475) tresh válasza Rivaul (#7474) üzenetére


tresh
addikt

Az a nem gyenge az tuti nem fog rohadni :DD

(#7476) #22237440


#22237440
törölt tag

Üdv! Na lássuk! Meg tudunke fejteni egy rejtélyt? A Daewoo Nubira verdám hifijén tévedésből rossz gombkombinációt nyomtam meg és lezárt. :W Amolyan tolvaj elleni zár aktiválódott. Mikor bekapcsolom vagy újra kapcsolom kér egy, négy számjegyű kódot. Az autóhifi útmutatója megvan, csakhogy abban nincs kód. Miért is lenne benne! Tudjátok milyen kódot kell bepötyögjek, vagy tudjátok, hol tudok rákeresni? A készülék típusa AKF-0816W. Előre is köszönöm. :F

(#7477) DeFranco válasza #22237440 (#7476) üzenetére


DeFranco
nagyúr

márkaszervíz tud segítséget adni, vagy olyan szerelő aki le tud a gyári rendszerből kérni ilyen adatot.

(#7478) Nkboy válasza #22237440 (#7476) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nem ugyanaz a típus, de egy próbát megér.

4316,2152,4513,4362,1156,2145,3451,6361,5624,5241,3346,1165,3241,4524,5436

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#7479) Rivaul válasza #22237440 (#7476) üzenetére


Rivaul
addikt

Nézz szét itt, hátha.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7480) #22237440


#22237440
törölt tag

Kösz a segítséget Rivaul, Nkboy, DeFranco. Holnap próba és jelentek. ;)

(#7481) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Ilyen sem történik mindennap az emberrel :( samara balesetem

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7482) TaaT válasza VegyesTamás (#7481) üzenetére


TaaT
veterán

Tényleg nem, de néha előfordul. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#7483) Rivaul válasza VegyesTamás (#7481) üzenetére


Rivaul
addikt

Az tenyleg nem egyszeru. Meg jo hogy nem palyan dobta el magat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7484) Rivaul


Rivaul
addikt

Valaki nem tud egy barati horpadasjavitot? Nem kell vagni meg fenyezni csak egy tenyernyi benyomodast kene kezelni. Kinott mogottem egy fa mikor megszokasbol hatra indultam. Az a baj hogy nem ott alltam ahol szoktam igy nem lett jo vege...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7485) tomiii. válasza VegyesTamás (#7481) üzenetére


tomiii.
aktív tag

hasonlóan jártam én is, vagy 2 hete, 4 napig este 10-től hajnali 6-ig szereltünk egy udvaron a hidegben egy zseblámpával, autót teljesen szétszedtük és összeraktuk(motor maradt benne csak), mindezt sok sör társaságában és valamelyik hajnalban nem lettek meghúzva az anyák...

este próbáltam haza lopakodni(nincsenek papírok az autón) mikor is a visszapillantóban láttam a kereket, olyan 50-es tempónál. Irányíthatósággal nem volt gond egy pillanatra se, csak nagyobb gáz kellett míg biztonságos helyre mentem :D 3-an felemeltük a kocsit,kerék vissza és uzsgyi. :DD

de pikk-pakk ki lett kasznizva egy kalapáccsal :D

[ Szerkesztve ]

(#7486) Rivaul válasza tomiii. (#7485) üzenetére


Rivaul
addikt

:Y Gyonyoru munka :DD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7487) tomiii. válasza Rivaul (#7486) üzenetére


tomiii.
aktív tag

ráfordítottam már sok munkaórát a hideg hajnalokban, erre már csak 2 perc járt neki, többet nem fagyoskodok :D function>form

[ Szerkesztve ]

(#7488) tresh


tresh
addikt

(#7489) tboy93 válasza tomiii. (#7487) üzenetére


tboy93
nagyúr

lol :C amugy ez affele csapatos auto?

(#7490) tomiii. válasza tboy93 (#7489) üzenetére


tomiii.
aktív tag

olyasmi(ez mondjuk haveorm videója saját magáról, ahogy a jégen szerencsétlenkedik), meg ebbe próbálok összehozni valami éppkézláb futóművet, ami típus idegen alkatrészekből áll, ha itt beválik a konfig akkor megy majd az utcaiba, tehát olyan teszt autó jellegű is :D amikor pedig az utcai a végső összeszereléshez ér, akkor átmegy donor autóba :D

[ Szerkesztve ]

(#7491) haddent


haddent
addikt

Megint egy kis nyugtalansággal fordulok hozzátok megnyugtatásért/tanácsért. Eredeti hsz itt. Most kb. -4C fokot ír Budapestre az időkép, városban mentem vele úgy 35 km, állt egy ideig, majd hazafele olyan 25km. Ezután a garázsban (nyilván nem -4C de nem fűtött) kicsit járt alapon és egy kicsit túráztattam (na jó még csak ennek se hívnám, kb 1500-2000 nagyon max 2500 RPM -ig emeltem üresben. Cserébe kb. 2 mp -re bekattant a hűtőventi.
Előzőleg már megnyugtattatok, hogy nyáron autópálya laza, de logikus is, menetszél. De nyáron város-dugó kombó? :F
Egy kicsit tartok ettől, és mivel Astra H (1.6 85kw/116HP ) ezért nincs a műszerfalon hőmérő.
1.6 -os 8 szelepes F Astrahoz vagyok szokva, az városi dugóban is csak jó 10 perc után kezdett "forrni" és kapcsolt a venti.
Most nyilván ez 16 szelepes és 1.5x akkora teljesítményű, de normális ez? Nyáron (főleg légkondival..) menni fog nonstop a venti a radiátoron? Még fontosabb, le tudja nyáron (ventillátorral) hűteni dugóban is a motort, nem fog "besülni"?

Nem tudom mennyire számít de OMW féle 100 -as prémium benzin volt benne szinte kizárólagosan, lehet hogy az fűti túl? :F

[ Szerkesztve ]

(#7492) F_Zolee válasza haddent (#7491) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem csak túlparázod a helyzetet. Nyilván úgy van a hűtés "kalibrálva", hogy a nyári meleget is kibírja. Most még a hideg miatt a környezet hűti le. Városi dugóban nyilván melegedni fog jobban de nem állsz 1 órát egyhelyben, hogy semmi menetszelet ne kapjon. Ha kell akkor megy majd a venti rajta sokat. :)
Ha parázol tovább akkor vegyél egy pót darab motorháztetőt és vágjál rá egy lyukat. ;]

(#7493) VegyesTamás válasza haddent (#7491) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez elég normális...samara is így viselkedik pedig nem sok közük van egymáshoz :D
viszont a 100as benzint nemérem, ha nem lényeg, hogy ugorjon miért nem elég a jóval olcsóbb 98-as :D

tomiii.:egy kombi? demiéért? :D :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#7494) haddent válasza F_Zolee (#7492) üzenetére


haddent
addikt

Biztos túl parázom (nem meglepő ezt csinálom pc -vel, playstationnel, de egy egyszerű hosszabbítóval is amit én kábeleztem :DDD ), és biztos vagyok benne, hogy ki fogja bírni a nyári budapesties 40 fokos betonos dugót is, csak nem szeretem ha valami toppra van járatva, egy kis tartalék kellene :U

TomCat333 360 volt literje vagy hogy, eddig 400 fölött vettük a sima 95 -öst. Majd biztos kerül olyan is bele nyilván de ha épp tehetem és nem megyek túl sokat vele akkor inkább a (haszontalan?) finomat kapja.

[ Szerkesztve ]

(#7495) tboy93 válasza VegyesTamás (#7493) üzenetére


tboy93
nagyúr

fater is 100-ast tankol a gazos astraba, mert a 95 megromlik olyan keves fogy belole :D

(#7496) szőröscica válasza haddent (#7494) üzenetére


szőröscica
addikt

Hát teljesen felesleges pénzkidobás ahhoz a motorhoz 95-ösnél jobb benzint venni.

(#7497) Rivaul válasza haddent (#7494) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne parázz. A venti fokozatosan állítja magát. +40 dugóba nem csak bekapcsol hanem megy is rendesen majd. A 100-as meg felesleges. Ha akarod akkor maxmotion95 és akkor már nagyon jó vagy hozzá.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7498) tomiii. válasza VegyesTamás (#7493) üzenetére


tomiii.
aktív tag

mert erre mindenki felkapja a fejét, mint te is :DD nyáron szeretném valahogy belefaragni a V8-at, akkor még többen felkapják a fejüket :D

(#7499) AMD Power válasza haddent (#7491) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs azzal a kocsival Semmi gond! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.