Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23502) Skillet válasza bitpork (#23497) üzenetére


Skillet
addikt

Én meg csak leírtam, hogy korántsem akkor probléma, hogy az ember ott helyben, autóvásárláskor tudta meg, merre van az aksi! De esküszöm, ha tudtam volna, hogy ekkorára lesz fújva, hagytam volna a francba.
Más csak rávilágított, hogy (szerintem majdnem minden nap) sok itt az ellentmondás. Én meg egyetértettem vele.
Nem kell még hetekig sem itt lenni, hogy az ember ezt meglássa (példát nem hozok, pedig lehetne bőven). De nem is ez a baj, csak ne mondja ki, igaz? :)
Anonimitás. Ha jól emlékszem, én az elején bemutatkoztam. De mit kellene még tegyek? Linkeljek frászbúk oldalt? :D szkenneljem be a szeméjimet? bár gyanítom, ez nem rám vonatkozott.
(Apropó, van már valaki, akinek új személyije van? Kíváncsi lennék rá, hogy milyen. Egyáltalán lehet már csináltatni?)
Tudom-e mennyi ph tag ment át passzívba, az újonnan idetalálók miatt? Nem, mesélj!
Te is eltűntél egy időre. Még írtam is, hogy inkább veszek csattogó olajos autót, csak gyere vissza. :)
De itt vagy újra... és szerencsére dízel vas vásárlási kikötésed sem volt :D
Engem is irritál néha pár ember, attól még nem hagynám itt a fórumot. Szóval, aki a többi topiklakó miatt (akár miattam is) lelécel, az meg is érdemli.

(#23490) Qru
nekem a jobb hátsó szelep rakoncátlankodik. oda kell rá figyelni, mert rengeteget elenged.
viszont nem nagyon döntöttem még a felnik ügyében, addig meg nem költenék rá. valami 10e körül van a szelepgarnitúra :S
el kellene adni a felniket (17-es), 18-as újat venni, de nagyon a szívemhez nőttek, ritka. itthon nem is tudok még egy szettről. ha maradnak, akkor viszont fel kell őket újítani.
apropó, lefotóztam az autó alját. szerintem egyértelműen a cusco az autó legalsó pontja. mindjárt felrakom a képet. nem nagyon bujkáltam az autó alatt, centit nem tudok mondani... de majd az is lesz.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.