Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) Qru válasza Termi16 (#85398) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Téged kártalanít a (saját) biztosítód, nem kell aggódnod. A saját biztosítódat a MABISZ, a MABISZ meg polgári peres úton a nőn (már ha van min végrehajtani) vasalja be.

3 napon belül felveszi veled egy kárszakértő a kapcsolatot, ha mégsem akkor hívd fel a biztosítódat.

#nincsbennetarcsi

(#85402) barnam_ válasza Qru (#85382) üzenetére


barnam_
nagyúr

Itt legalább kiírják, hogy reklám, nem úgy mint a TC-n :)

(#85403) Magnum_ válasza Qru (#85401) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Exactly

I humbly and respectfully decline™

(#85404) Termi16 válasza Qru (#85401) üzenetére


Termi16
őstag

Köszi, akkor annyira talán nincs nagy para.
Bár hivtam az Allianzt és ők rögtön a MABISZ-hoz küldtek.
Intézem aztán meglátjuk.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#85405) Qru válasza barnam_ (#85402) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

TC csinált egy ellen Hahu-t ők meg egy ellen VINinfo/AutoDNA-t. Lassan nekünk is elő kéne rukkolnunk vmivel, mert a prémiumtagságból nem gazdagszunk meg soha. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#85406) Kos 7 válasza Qru (#85405) üzenetére


Kos 7
tag

Jobb is mint a hahu, csak kevés a content sajnos, szegény hahu-t már szerintem az eleje óta csak tákolják, mobil app szintén gyász... a new.hahu már 5 éve is elavult lett volna, nemhogy a sima oldal...

(#85407) -v- válasza Kos 7 (#85406) üzenetére


-v-
addikt

Jobb is mint a hahu, csak kevés a content

Tehát nem jobb ;]

(#85408) Kos 7 válasza -v- (#85407) üzenetére


Kos 7
tag

valós :D :DDD

(#85409) Jaffa75 válasza tboy93 (#85400) üzenetére


Jaffa75
őstag

Remélem megoldódik, én a rendőrség felé kanyarodnék azonnal... (bár erősen kétlem, hogy a rend éber őrei beszéltek volna kínaiul :U ) :K

[ Szerkesztve ]

(#85410) Qru válasza Jaffa75 (#85409) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sokszor ilyenkor csak eljátsszák, hogy nem beszélnek magyarul... :(

#nincsbennetarcsi

(#85411) gzbotii válasza Qru (#85410) üzenetére


gzbotii
veterán

Kétlem, hogy turista lett volna. Ha meg igen, valószínűleg bérelt autóval, azon meg jó eséllyel van érvényes KGFB.
A hazánkban élő kínai közösség a '90es évek elején érkezett (újaknak meg közel sem vonzó ország már MO, otthon is lehet ilyen szinten élni), szóval nehezen elképzelhető, hogy nem tudna magyarul, stb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#85412) Termi16 válasza Qru (#85410) üzenetére


Termi16
őstag

Az a tipikus kinai volt akiket a piacon meg a kajáldákban látsz.

Kicit ciiiip, nyem bah? Itt esz vah elvic?
Most ezzel a dologgal nem tudtunk sokat kezdeni :)
Volt vele 2 gyerek, az egyik valamennyit értett angolul, de nem túl sokat....

2 elem sérült jól láthatóan, a 3. csak picit, azt csak otthon vettük észre fényben.

Azt láttuk hogy a csekk amit adott a kgfb-ről, az régebbi volt, de most ez alapján nem tudtunk semerre haladni.
Este volt, késő volt, mentünk volna haza, a kár nem annyira nagy, zsarukkal nem akartunk szórakozni még órákat.

Majd azért leirom, hogy mi lett a vége, ha oda jutunk.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#85413) bitpork válasza Termi16 (#85412) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Örülj neki h nem erős-savanyú levessel akart kifizetni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#85414) EQMontoya válasza Peter.70 (#85379) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jézus, 1000 mikron, hogy javították azt? Biztos márkaszervizben...
Nálam is volt javítva több elem, de 300 fölötti értéket nem találsz.

Mágus2: igen, az a legkeményebb... Gyanítom amúgy, hogy van ott más is, ha ilyen vastagságokat találtak. Csak nem nézték meg rendesen.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#85415) Mágus2 válasza EQMontoya (#85414) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

És kifizette ennek ellenére.

(#85416) Magnum_ válasza EQMontoya (#85414) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:O

I humbly and respectfully decline™

(#85417) Qru válasza Termi16 (#85412) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én tuti rendőrt hívtam volna azonnal. Elhiszed, hogy ha arról folyik a diskurzus, hogy 50k bünti és leveszik a rendszámát akkor egycsapásra megtanult volna magyarul?

#nincsbennetarcsi

(#85418) Magnum_ válasza Qru (#85417) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor is kimegy a rendőr, ha a kínai egyébként elismeri a felelősségét?

(egyébként én is kihívtam volna)

I humbly and respectfully decline™

(#85419) Mágus2 válasza EQMontoya (#85414) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Minek visz magával valaki rétegvastagság mérőt, ha ignorálja a mért értékeket. :U

Mindenki a Szent Grált keresi a keveset futott, olcsó használt autóval, ami patika, mint az új. :Y Ilyen nincs.

A saját skodámat vettem kb ennyiért, nem is romlott el semmi, de a kötlező karbantartásra már több, mint 500 eurót eltapsoltam első éven, mert a fent említettből a keveset futott részt inkább kihagytam. Alkatrész árakról beszélek csak, munkadíjjal minimum 2-vel szorozható.

[ Szerkesztve ]

(#85420) Jaffa75 válasza Qru (#85417) üzenetére


Jaffa75
őstag

esetleg a jogosítványát elkérhette volna... Na ha a 90-es években érkezett, akkor azt vélhetően itt rakta le.. :U Ha lerakta egyáltalán... :W Ha mégis, akkor nyelvtudás nélkül nem ment volna a tesztlap... :N

Mágus: szemmérték?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85421) EQMontoya válasza Magnum_ (#85418) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mikor én hívtam őket is próbáltak lepattintani, hogy "de biztos nem tudnak megegyezni?".
Anyád, azért fizetem az adót, hogy ha rendőrt hívok, gyertek ki.
Persze volt vagy 70 perc kiérniük.

Same rules apply!

(#85422) Qru válasza EQMontoya (#85421) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha nincs személyi sérülés akkor nem jönnek csak a gyros/kávé/fánk elfogyasztása után. Egyszer én is bő 60 percet vártam rájuk...

#nincsbennetarcsi

(#85423) tboy93 válasza Mágus2 (#85419) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, ezen rohogtem en is olvasas kozben :D

(#85424) Termi16 válasza Qru (#85417) üzenetére


Termi16
őstag

Tényleg úgy nézett ki, hogy nem tudott magyarul rendesen, csak simán nyomi volt.

Ha rendőrt hivok, akkor az tuti még 1-2-3 óra szivás, meg a rendőr se lett volna sokkal előrébb a dolgokkal. Esetleg az kiderül, hogy a kötelezője nem él, ne hát van ilyen :D most attól még nekem nem lett volna jobb :S

Ja és magyar jogositványa volt a nőnek, 2011-ben lett kiállitva.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#85425) brumi1024 válasza EQMontoya (#85414) üzenetére


brumi1024
veterán

1000 :Y Ugyan vastagabb a gyári fényezése a VAG csoportosoknak, mint a hasonkorú távolkeletieknek, de ez közel 10-szerese a gyárinak. Van egy tippem a felkenés módjára. ;]

(#85426) EQMontoya válasza Mágus2 (#85419) üzenetére


EQMontoya
veterán

Van patika állapotú használt autó, csak az annyiba is kerül.
Igen, lehet venni 50.000km-t futott 5 éves autót, csak nem annyiba fog kerülni, mint a 120-at futott, hanem mondjuk 15%-kal többe. Ami ezen a szinten több száz rongy, azt meg a legtöbben sajnálják rá.

brumi: nem maga a festék lesz a sok, hanem a mindenféle alapozás, mert nem sikerült szintbe hozni az elemet.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#85427) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nincs itt valaki Hahnbach (Bayern) környékéről? :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#85428) suits válasza Jaffa75 (#85370) üzenetére


suits
tag

S16-A12-(Német 93 -- A8)-Osztrák A1 majd Bécs mellet valamerre Sopron-ig majd onnan a 84-es főuton haza.Németben a 8-osaon már többször megszívtam kifele,Volt hogy 1 órát ültem dugóban meg olyan is volt hogy a rendörök vmit ellenőriztek azért volt dugó.Külön sávba kellet állni a pkw/lkw/busz-nak azt így random ellenőrizték az autókat.Egy ilyennél is kialakul több kilométeres dugó.Na az ilyeneket szeretném elkerülni.Eddig az a valószinű forgatókönyv hogy éjjel 3-kor indukok és akkor reggel 6-6:30-ra már Salzburgba vagyok onnan meg már már cask szinte egyenesen kell menni Mo-ig..Amúgy utálom az ilyen hosszú utakat azért vagyok ennyire ráparázva :)

(#85429) Mágus2 válasza EQMontoya (#85426) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Lehet venni 50.000km-t futott 5 éves autó meg lehet venni odáig vissza tekertet is. :Y :DDD

brumi1024 1000 mikron, az meg volt csak ködölve. Ezt nézd végig. Előtte valami nyugtatót azért dobj be. :DDD 2:22 :U

[ Szerkesztve ]

(#85430) MunezXBK válasza Termi16 (#85424) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor 2011 óta elfelejtette a magyar nyelvet? :D

(#85431) szőröscica válasza suits (#85428) üzenetére


szőröscica
addikt

En az ilyen hosszu utakat szeretem, egy mezei Miskolc-Bp-tol vagy Bp-szegedtol meg mar herotom van.

(#85432) gzbotii válasza MunezXBK (#85430) üzenetére


gzbotii
veterán

Itt nem lehet angol/francia, stb nyelveken vizsgázni?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#85433) Magnum_ válasza gzbotii (#85432) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

de hát ez a te hazád :D

I humbly and respectfully decline™

(#85434) Termi16 válasza MunezXBK (#85430) üzenetére


Termi16
őstag

Ez már tényleg off, de nem 1 olyan olasz kollégám van, akik már 5+ éve itt élnek Magyarországon, magyar feleséggel és gyerekkel, de a köszönésen kivül semmi nem megy nekik. Ha a boltban meg kell szólalni, az már problémát okoz.
Szóval van ilyen, ez van.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#85435) EQMontoya válasza Mágus2 (#85429) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jéééézus. :D
Ez elmebeteg.
De borzasztóak az arányai, anyám... Annyira béna, mikor fwd vázra próbálnak rwd replikált építeni. És az összes kerék rossz helyen van. :D

Same rules apply!

(#85436) Jorus válasza Mágus2 (#85429) üzenetére


Jorus
nagyúr

Wow. :D Mondjuk ennyi energia- és időfárdordítással valami értelmes dogot is csinálhatnának.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#85437) Speeedfire válasza Jorus (#85436) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

+1 :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#85438) brumi1024 válasza Mágus2 (#85429) üzenetére


brumi1024
veterán

A szemem :O Mindent elmond az, hogy az egyetlen dolgot, amit tényleg illett volna középre és vízszintesen felrakni, azt sem sikerült. ;] Ahogy Jorus írja egyébként: az eszközökből és az időbefektetésből valami távolról hasznosnak tűnőt is létrehozhattak volna.

(#85439) gzbotii válasza Mágus2 (#85429) üzenetére


gzbotii
veterán

Melóban meglátta a török munkatársam ezt a videót...
Majd utána 20p keresztül azt próbálta nekem bizonygatni, hogy a törökök a legjobbak az autóbizniszben. No comment.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#85440) hülyegyerek válasza Mágus2 (#85429) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ezmiezaborzalom, jézusom ! Ez fáj. Pedig az alapja a valaha gyártott legszebb Peugeot, és ebből ezt hozzák ki...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#85441) Integrale válasza hülyegyerek (#85440) üzenetére


Integrale
veterán

Sosem nezted a Bangla Bangerst? :D
Erdemes belenezni egy-ket reszbe youtubeon, lathatsz vagott rugokat, 30 centis aceltombbol nyomtavszelesitest, vasfuresszel kaszni csiszolast stb

"Bad reklám is reklám too"

(#85442) Mágus2 válasza EQMontoya (#85435) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szemezgessetek csak a videóikból. Kedvencem, amikor a féknyergeket letaknyolják pirosra, de a fékporra, tárcsára, mindenre fújnak. :DDD

Bőrkabátos esztergáló mesterek, a kipufogós külön kategória. Na meg a flex+lemez csavar. :DD

Kávét szoktam helyettesíteni reggel egy random videójukkal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#85443) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Szinte fillerre ugyanolyan ajanlatot kaptunk egy uj toyota corollára es egy uj golf vii variantra.
Van egyertelmű valasztas ketto kozul? Szubjektiv kinezet nem szamit mert akkor a corolla a befuto.

F.K.T.

(#85444) i-sti válasza psg5 (#85443) üzenetére


i-sti
senior tag

Milyen felszereltségi szinttel?

Novum Forum Siculorum

(#85445) psg5 válasza i-sti (#85444) üzenetére


psg5
veterán

Kb ugyanaz. A golfban a savtarto assziszt es kresztabla figyelo nincs benne. A golfbol nagyobb a kedvezmeny ertelemszeruen de a corollahoz adnak ajándék teli gumit is.
Toyo 1.6 132le. Golf 1.4 125le

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#85446) i-sti válasza psg5 (#85445) üzenetére


i-sti
senior tag

Nekem a Golf belseje sokkal jobban tetszik mint a Corolla.

Szerintem a Corolla belső tere nincs annyira szépen kidolgozva mint egy Golf-é.

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#85447) psg5 válasza i-sti (#85446) üzenetére


psg5
veterán

Ezt mi is igy latjuk azonban lattuk kivulrol is oket :)

F.K.T.

(#85448) barnam_ válasza psg5 (#85445) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nehéz kérdés... vezetted mindkettőt? Azt választanám amelyikben jobban érzem magam.

(#85449) gzbotii válasza psg5 (#85447) üzenetére


gzbotii
veterán

Én VW (meg úgy német autó párti vagyok), de lehet inkább a Toyotát választanám (plusz extrák miatt ami jár hozzá)...
Bár nem tudom hogy ezek az új motorok a Toyotaban milyenek..

Külső alapján szerintem Golf 7 :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#85450) rbalint88 válasza psg5 (#85445) üzenetére


rbalint88
addikt

A golf kombi, sokkal praktikusabb. Van nyomateka, igy kellemesebben hasznalhato. Amig tervezitek megtartani, egyiknek se lesz baja. Biztos a golfot vennem. A corolla egyetlen utokartyaja a vagany kinezet, de az is csak elolrol es a led fenyszoroval igaz. Belulrol kulturabb a golf es alapvetoen ugye azt nezegeted tobbet, nem a kulsejet. De ha corollat akartok, vegyetek azt, nem rossz auto az se.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.