Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85501) i-sti válasza footy (#85496) üzenetére


i-sti
senior tag

Központi panel kinézete nem a prémium érzést juttatja eszembe a CT200h-ról.
Nekem nem tetszik a dizájn vonal.
Motorikusan emelem kalapom a keletiek előtt de belső dizájn nem az én világom. ;)

2004ben elment egy A4-esben, de 2017 azért valamivel többet is lehetne nyújtani:

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#85502) brumi1024 válasza i-sti (#85491) üzenetére


brumi1024
veterán

2016-os és nem eladó. ;] Mondjuk a hirdetett jelenlegi tulaja nem tudom mit csinált az autóval, de az enyém 2 évvel fiatalabb és duplaennyi km-hez közelítek.

(#85503) footy válasza psg5 (#85499) üzenetére


footy
addikt

Neked kell, hogy tetszen. Viszont ar/ertek aranyban a SUV-ok nem tul jok. Eleve ott van a SUV felar.
A T-ROC eseteben pl veszel egy emelt Golfot dragabban amit nem nagyon lehet terepen hasznalni. (Akkor minek az emelt hasmagassag :F )
A T-ROC-ot nem ismerem de altalanossaggban elmondhato: A nagyobb legellenallas es suly miatt nagyobb lesz a fogyasztas. Szarabb a futomu, mert vagy imbolyog autopalyan, vagy szetrazza a beled. Altalaban valami elcseszett gumimeret kell ra ami joval dragabb mint a nagy mennyisegben gyartott szabvany meretek.

(#85500) molnarpeter
Az I30 jobb minosegu mint a Ceed.

(#85501) i-sti
A design es a minosegerzet kulonbozo dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#85504) bitpork válasza footy (#85503) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A válasz a típus mélységében van. Mély T-Roc ...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#85505) Qru válasza EQMontoya (#85495) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Attól konkrétan hányok. Az Audi eltűnőse ok meg a a Lexi beépítettje is.

mod:

brumi1024: Tolatva közlekedik? ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#85506) Speeedfire válasza i-sti (#85501) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Most komolyan egy 2004-es a4-hez hasonlítod azt a lexust? :DDD
Baszki a kanyarban sincs az az audi. 1-2 ember annyira csőlátású itt... :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#85507) i-sti válasza Speeedfire (#85506) üzenetére


i-sti
senior tag

Köszi :C

Novum Forum Siculorum

(#85508) EQMontoya válasza bitpork (#85498) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez az új LS beltér nekem sem annyira a világom, de az IS-é pl. bejön, talán a kategóriából a legjobban.

i-sti: az megvan, hogy a 2004-es Audi pont az a korszak, aminek 5 év után málottak a műanyagjai? :)
Ha valaminel nem büszkélkedik a konszern, az pont annak a korszaknak a belterei.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#85509) brumi1024 válasza Qru (#85505) üzenetére


brumi1024
veterán

;] Biztos úgy volt vele, hogyha soha nem éri el a 30k-t hivatalosan soha nem kell szervizbe vinnie. :DDD

(#85503) footy: "Szarabb a futomu, mert vagy imbolyog autopalyan, vagy szetrazza a beled." - Ha legalább olyan a futóműve, mint a Q3-é, akkor egyik probléma sem áll fent.

(#85510) tboldi válasza brumi1024 (#85509) üzenetére


tboldi
nagyúr

Bár csak egy Suzuki SX4 S-Crosszal van (rövidke) autópályás tapasztalatom, de én sem éreztem semmi imbolygást és/vagy rázást, pedig csak olcsó és egyszerű MacPherson van elöl, valamint csatolt lengőkar hátul.

(#85511) psg5 válasza footy (#85503) üzenetére


psg5
veterán

Köszi.
Igen T-roc nem lesz jó választás, főként, hogy a tesztekben a mértek hiába golf alapú inkább kisebbnek tűnik, mint a 3008-as.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#85512) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hazafele egy taxis ment elottem, fek, elkezdett tolatni, tolatolampa nem mukodott.
Odaalltam, hogy jelezzem, hogy nem jo, de nem akart ram figyelni, bekopogtam, hogy csak szolok, hogy rossz a tolatolampa. Aszondja: ne aggodj, ha rukvercbe kapcsolok, mukodik, en csak gurultam hatra, nyugodtan menj tovabb.

Majd eldontottem, hogy veszekedes nelkul tovabb megyek, es az osszes proszto bunko taxis tolem megdogolhet, ha ez a reakcio, ha jelzi neki valaki, hogy kiegett a lampa, koszonet helyett.

I humbly and respectfully decline™

(#85513) Qru válasza tboldi (#85510) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Annak nem túl nagy a hasmagassága azért. Bár nem tudom hány cm pontosan de élőben nem tűnik nagynak.

#nincsbennetarcsi

(#85514) Peter.70 válasza Magnum_ (#85512) üzenetére


Peter.70
őstag

Sajnos a többség ilyen

(#85515) Magnum_ válasza i-sti (#85501) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez az audi belter mai napig kedves a szememnek, tetszik

I humbly and respectfully decline™

(#85516) footy válasza bitpork (#85504) üzenetére


footy
addikt

:C

(#85509) brumi1024
A Q3-hoz nem volt szerencsém, viszont a 3008 és Mokka nem jött be, de a Tiguan(1) helyett is a Golfot választanám.

[ Szerkesztve ]

(#85517) tboldi válasza Qru (#85513) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha jól rémlik, neked a facelift előttivel volt dolgod. Én az azutánit vezettem, ami már 1,5 centivel magasabb, ami igazából nem túl sok. :D

(#85518) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na gumit lecserélve, tavaly ugye 1-2 ember itt rosszul lett hogy Nokian ~4 éves téli gumit vettem 1-2 szezonra az Insire, kérdeztem most hogy 5 éves de bőven van rajta futófelület (~6,5mm) meg a látható jó állapotban van 1 szezonra még jó? Kikacagtak, és mondták még 5 évig simán használhatom ha normálisan tárolom ezt a gumit.

Viszont volt egy kis negatívum is, a gumiprofinál jelentkeztem be, 18-as gumicsere volt felnire, 12800Ft-ot mondtak rá mikor időpontot kértem...Most volt a csere, néztem hogy csinálják, levették, valami gépbe berakták megtisztították, a nyárit zacsiba berakták, hát mondom ezek full korrektek, nem is tudtam megmossák...Erre fizetésnél 15 ezret kértek, mosás meg az a hajszálvékony szar zacskó 2200Ft...:D Persze leszartam már, meg nem is érdekelt az a 2200Ft, csak ha valamit megbeszélünk, és extrákat nem kérek miért csinálják meg és miért számolják fel, na mind1...

[ Szerkesztve ]

(#85519) Peter.70 válasza B-L-A-C-K (#85518) üzenetére


Peter.70
őstag

Arra apellálnak, hogy úgyse szólsz a végén, így többet számlázhattak

(#85520) rbalint88 válasza psg5 (#85511) üzenetére


rbalint88
addikt

Kia sportage fapadban beleferhet a keretbe es az tagas. Tesztekben egesz jo velemennyel voltak rola.

(#85521) Qru válasza tboldi (#85517) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kornéléval van tapasztalatom, az már FL. De igen, vezettem egyszer egy PFL verziót rövid távon.

A magassága nem tudom hány cm de mondjuk az XV 22 cm-es hasmagasságához elég messze van szemre.

#nincsbennetarcsi

(#85522) tboldi válasza Qru (#85521) üzenetére


tboldi
nagyúr

18 centi. Nekem ez már SUV, másfélszerese a Jazzemnek (15-3). :D

(#85523) gzbotii válasza Speeedfire (#85506) üzenetére


gzbotii
veterán

Tudjuk, hogy neked csak dízel és csak német jöhet szóba :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#85524) Qru válasza tboldi (#85522) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor nem csak szemre. :D Amúgy elég a 18 is csak az még nem az a magasság ahol nagyon billegős lesz egy autó.

#nincsbennetarcsi

(#85525) Speeedfire válasza gzbotii (#85523) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt honnan veszed? Onnan, hogy egy 1.9pd vw golf 4-em van? ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#85526) tboldi válasza Qru (#85524) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pedig a WagonR 15 centivel is billegős. :DDD

Mondjuk a brumi által példának hozott Q3-nak is 18 cm körül van a hasmagassága.

[ Szerkesztve ]

(#85527) bajnokpityu válasza rbalint88 (#85520) üzenetére


bajnokpityu
félisten

fapad sportaget ne, ahogy kvázi semmiből se, minimum egyel felette. 6.05ért akcióztak demo modelleket több helyen, ez alatt ne vegyen az ember sportage-t.

témában: futóműve, féke tök jó, nem billeg, stabil, közben nem ráz. szuperül eltalálták.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#85528) psg5 válasza rbalint88 (#85520) üzenetére


psg5
veterán

Ah marad a golf vagy corolla minden massal tul nagy a kompromisszum. Alap-alap felszereltseget nem szeretnénk.

F.K.T.

(#85529) EQMontoya válasza psg5 (#85528) üzenetére


EQMontoya
veterán

Alap-alap felszereltseget nem szeretnénk.

Hát milyen magyar vagy Te?
Hát magyar ember csak a legnagyobb autót, a legfapadabb felszereltséggel veszi meg a pénzéből! :)

Corollából pl. régebben volt Harmony felszereltség, ami annyira fapad volt, hogy tőlünk nyugatabbra nem is árultak olyat. Itthon vitték, mint a cuktor.

Same rules apply!

(#85530) bajnokpityu válasza EQMontoya (#85529) üzenetére


bajnokpityu
félisten

714 es bimmer menne itthon, mint a cukor. aztán a hegyre már nem biztos, h fel tudna menni :D
esetleg a8l 1.2tsivel kurblis ablakkal? :D

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#85531) psg5 válasza EQMontoya (#85529) üzenetére


psg5
veterán

:) ) hogy ne logjak ki a magyarság sorából majd alkudozom mocskosul mikor már mindent elengedtek.

F.K.T.

(#85532) EQMontoya válasza bajnokpityu (#85530) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja.

És persze kizárólag vasfelnivel, dísztárcsával, mert az a prémium életérzés kötelező tartozéka. :)

Same rules apply!

(#85533) Integrale válasza tboldi (#85526) üzenetére


Integrale
veterán

Ennek van hasmagassága, minden más alacsony. :D
Annyira kretén, hogy már kéne!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#85534) MunezXBK válasza Integrale (#85533) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Parancsolsz? :D

(#85535) SimS


SimS
senior tag

Hallo

Segítségeteket szeretném kérni, szerelőt keresek - nem baj, ha ért az Alfákhoz.
Egy Guiletta éves szervizére keresek valakit, aki a két ünnep között (december végén) hajlamos lenne egy olaj + szűrők + fékek cseréjére. Számlával.

Budapest és környéke a célterület.

Köszönöm,

p.s.: ha reklámnak számít, jöhet privátban is.

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#85536) bajnokpityu válasza Integrale (#85533) üzenetére


bajnokpityu
félisten

YT
emlékeztek még a magasság állító karra?
Kisgyerek voltam ,amikor volt ilyenünk, de úgy emlékszem, személyautó létére piszok magasra fel tudta pumpálni magát, amikor mentünk a hobbira földúton.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#85537) Integrale válasza MunezXBK (#85534) üzenetére


Integrale
veterán

Nyertél! :DDD

De az F650 már inkább teherautó nem?

bajnokpityu: Nekünk volt a családban BX, remek autó volt. Egy utolsó szériás Xantiára a mai napig tudok vágyni. :B

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#85538) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Este meg autoztam erre-arra. Konkretan mindenki hulye volt ma az utakon.

I humbly and respectfully decline™

(#85539) brumi1024 válasza Magnum_ (#85538) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem a mai kedvenceim:
1. a külsőben kényelmesen szirénázó mentő, akit az M3 kivezető 100-as szakaszán hárman megelőztünk 100-zal (úgy, hogy neki esze ágában sem volt menni)

2. a srác, aki nekiállt mutogatni, mert diszkréten jeleztem neki (villantottam egyet), hogy értem, hogy ő 90-nel szeretné megelőzni az előtte lévőt, de ezt meg lehet tenni anélkül is, hogy nekem ehhez a belsőben vészfékezni kelljen.

[ Szerkesztve ]

(#85540) Tsebacsi válasza brumi1024 (#85539) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én ma tök korrekten tudtam közlekedni, pedig féltem tőle. A hülyére villogás után a hülye mutogat vissza nekem kb. mindennapos... :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#85541) -v-


-v-
addikt

Na ez már big block :C [link]

(#85542) pit stop válasza psg5 (#85531) üzenetére


pit stop
addikt

Ha megy az angol ez a te cikked
A kèt autó közül a Golfot vennèm, európaibb.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#85543) focvis


focvis
veterán

Hővédő burkolat akkumulátorhoz a Kauffernél, ~2000 Ft. Azt beszélik, nem hülyeség.

(#85544) rbalint88 válasza focvis (#85543) üzenetére


rbalint88
addikt

egy bajom van vele, le kell hozzá szedni a sarut. :( egyébként ettől függetlenül is meglehet, hogy veszek.

(#85545) tboldi válasza Integrale (#85533) üzenetére


tboldi
nagyúr

Inkább egy ilyen. Kreténnek ez is kretén. :)

(#85546) psg5 válasza pit stop (#85542) üzenetére


psg5
veterán

Koszi! Itt azert a Hyundai megint a latokorombe kerul...

F.K.T.

(#85547) hülyegyerek válasza psg5 (#85487) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én egy hónapja vettem Kia Ceedet, mivel kompaktok között azt találtam a legkevésbé kompromisszumos megoldásnak. Kívülről jól néz ki, a belseje is vállalható, valamint a kategóriában ennek az egyik legtágasabb a beltere ( kb. az Astrával van pariban ). 1.6-os szívóbenzinnel, navival, tolatókamerával, tempomattal, ülés/kormányfűtéssel, 7 év garival 5,3 Milkacsokiért adták ide. Teljes mértékben ajánlani tudom.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#85548) Qru válasza tboldi (#85526) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor az már félig terepjáró. :D Btw egyszer vezettem Wagon(ő)R-t konkrétan halálfélelmem volt benne úgy imbolygott az autópályán, szolid 90-100-nál nem mertem gyorsabban menni. Ehhez képest a 120-as Skodám egy kanyarvadász betontorpedó volt.

Városba padkára felállni meg földútra elég a 18 is bőven. A lényeg, hogy rendes rugózás/csillapítás legyen alatta ne gatyamadzag.

#nincsbennetarcsi

(#85549) pit stop válasza psg5 (#85546) üzenetére


pit stop
addikt

Ha már most is Peugeot van a 308 nem került képbe amúgy?
Látok egy itthoni elèg nagy flottát, ès Golf ellenèben most fl utáni 308-ast szokták választani.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#85550) Qru válasza brumi1024 (#85539) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A mentőben sokszor kell gyors beavatkozást csinálni amihez nem imbolyoghat az autó (mondjuk 130-al az M3-on cikázva elég nehéz egy artériát lefogni) de közben haladni kéne mert jó lenne kórházba juttatni a pácienst.

Btw tegnap villamosos nap volt. Nyugati előtt egy Accord vs Combino (0:1) Hungárián meg egy CAF vs Mondeo (0:1 1:0). BKV kiütéssel nyert azt hiszem.. :D

mod:

focvis: Nekem is van (már csak fel kéne aplikálnom) de ez nem humbug. Kormiban pl gyárilag van ilyen.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.