Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    őstag

    válasz stickermajom #23275 üzenetére

    azért valaki értette is, amit írtam. egy-egy 50-100 méteres szakaszokra lehet 70-nel is menni.... na, az nem a külső.... és a többi sávban sem lehet azt a 70-et mindenhol tartani. :)
    szerintem én pont ott csaptam oda, ahol te írtad. de több helyen is van, hogy ha nem lassítok, akkor csatt. mostanában főleg az aszfalt gyűrődésekkel sikerült megjárjam. allee-tól petőfi híd felé vezető részen a külsőben is van egy csinos felgyűrődés. sajnos többször megjártam vele.... feledékeny vagyok :S
    szekszárdon detto megvolt vagy kétszer egy gyűrődés.
    az autó ültetve van, nem extrém módon. kemény a lengéscsillapító is, szóval arra nem lehet fogni, hogy nagyon beleng és amiatt verem oda. viszont, ami tény... alul, elöl és hátul is van cusco toronymerevítő. az elsőt szoktam odacsapni többnyire. de azért a rezoncsövem is megvan már karistolva rendesen.

    a "100 felett átugratjuk a kátyúkat" dologhoz nincs mit hozzáfűznöm :C örülök, hogy itt lehettem és részese voltam ennek :K

    ahogy látom, mások is értették, miről magyaráztam és sokak találtak olyan útszakaszokat, úthibákat, amik egy gyári autón is kifognak. szarok a magyar utak. a lengéscsillapítóknak eredetileg nem ez lenne a dolguk, ami nálunk :N

    végül pedig boldog új évet mindenkinek ;) kornelka-nak pedig rengeteg 100 feletti sebességgel átugratott kátyút kívánnék a 2016-os évre! :R

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés