Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41723) Declare


Declare
őstag

Ha valakit erdekel, egy szösszenet a v40 volverröl:

Mult heten egy kb 1000km t jöttem mentem a ceges v40 el. D3 moci, 2000ccm 150 lo, 6 sebesseges manual. Eleg vegyes a kep :) . Ceges autonak tökeletes, magamnak nem vennem. Jol megy (2.0 passatot lenyomja, 220 a vege), jol fogyaszt (ovatosan, de azert dinamikusan 5,5 körül el lehet vele jarni, de összesegeben is jobban fogyaszt, mint az 1.7 es astra H gtc-m), 5 henger az 5 henger (szep egyenletes a jarasa, kihuzatva 2-3 ban szep hangja van :) ....dizelhez merten persze). Vezetesi feelingje az ugyan olyan, mint az s40 vek....felülröl karcolja a 0-at ....a gtc nek sokkal jobb...pedig aztan az sem egy elmeny auto azert :D . A valto hosszu uton jar es nem igazan jön be, az utrol visszajelzes semmi, sehol. Viszont nagyon jol lehet latni/erezni az oldalat, autopalya tereleseknel biztosabban ereztem a kamion es szalagkorlat közti reszeket, mint az opellel. Navi eleg nehezen kezelhetö, a terkepen navigalva eselytelen kb hozzaadni erintesi pontot, ha nem arra akar az ember menni, amerre mutatja alapbol. AMugy a navi utanna jo, jol lathato/erthetö. Kuplung nekem itt is ugyan olyan unszimpatikus, mint az S40 ben....valahogy felutig baromi nehez nyomni, aztan hirtelen utanna "beesik" az ember laba. Erezni a fogasi pontot nem egyszerü...nem tetszik. Ellenben total kezes, kis gazt ad indulasnal, picit megemeli az alapjaratot ha emeli az ember a kuplungot, visszavaltasnal abszolut nem keri a gazfröccsöt, meg annyira sem, mint az opel, gazreakcio viszont nagyon jo....összessegeben total ilyen nöi bevasarlo auto feeling az egesz kocsi :) . Ülesek elsöre tüntek csak sokkal jobnak, mint az opleben, 2 ora utan ebben is feszkelödni kezdtem, mert gerinctamasz itt sincs. Oldaltartasa jo....csak minek :D semmi kesztetes nincs, hogy betamadja az ember a kanyart.

Szoval tuti auto, biztonsagos, takarekos, jol megy, 5 hengeres 2000 moci jo esellyel tartos/jo konstrukcio. Hasznaltan 7-7,5 milla ujjonan olyan 9-10....hat ennyiert biztosan nem vennem magamnak. A digitalis müszarfal, viszont szebb es jobb, mint elsöre gondoltam, vagy kepek alapjan regebben neztem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.