Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) rbalint88 válasza Qru (#42898) üzenetére


rbalint88
addikt

ha már holnap van a topiktali, ki lehetne írni a helyszínt :) elég annyi is, hogy "a szokásos"

(#42902) zack válasza rbalint88 (#42901) üzenetére


zack
nagyúr

Az hun van és hánykor?
Ez egyébként ilyen f@szméregetős tali, vagy beszélgetős, haverkodós? ;]

Annyira jó lett az autó a sportszűrőtől, és a megnyitott légszűrőháztól, hogy városban nem tudom 12L alá vinni. :DDD De inkább 12,5-13L.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42903) Qru válasza rbalint88 (#42901) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kész.

zack: És megy is vagy csak eszik? ;]

#nincsbennetarcsi

(#42904) Snoop-y válasza tboy93 (#42899) üzenetére


Snoop-y
veterán

lol :W

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#42905) zack válasza Qru (#42903) üzenetére


zack
nagyúr

Megy is. Érezhetően jobban. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42906) Evil Snowman válasza zack (#42902) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Egyértelmű faszméregetős. Az 1.5-ös Yarissal az enyém a legnagyobb nyenyenyenye. :DDD

Beszélgetős amúgy, rendesek a srácok, bár az első alkalomtól én is féltem, mint egy szűzlány. :DD

(#42907) rbalint88 válasza zack (#42902) üzenetére


rbalint88
addikt

a szokott helyen és időben ;] 18:00 szokott megjelölve lenni kezdési időnek, hely meg jobb fent kattintható.
faszméregetés csak poénból van és ritkán, inkább egyéni demókörök szoktak lenni, meg leginkább beszélgetés és egymás autóinak fikázása :P

ha megyek, akkor viszont most csak 7-f8 körül fogok kiérni.

(#42908) Qru válasza zack (#42905) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Inkább dumcsizós de van aki vállal 1-1 kigurulást.

mod:

Akkor nem olyan mint az enyém. Az csak zabál de nem megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#42909) zack válasza Qru (#42908) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor rövid lukacsos bőrkesztyű használata kötelező? ;]

Meglátom, hogy végzek melóban. Lehet odagurulok. ;)
19h körüli érkezés gondolom még okés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42910) Qru válasza zack (#42909) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Teljesen, 6-ra kb senki nem szokott odaérni.

#nincsbennetarcsi

(#42911) zack válasza rbalint88 (#42907) üzenetére


zack
nagyúr

Ez minek a parkolója? Csak hogy a GPS kivigyen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42912) Qru válasza zack (#42911) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link]

#nincsbennetarcsi

(#42913) zack válasza Qru (#42912) üzenetére


zack
nagyúr

Oké. Elmentettem. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42914) Qru válasza zack (#42913) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha a lágymányosi híd felől jössz akkor a Mezőkövesd utcai kereszteződésnél tudsz visszafordulni és ott lesz a parkoló.

#nincsbennetarcsi

(#42915) Snoop-y válasza Qru (#42914) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha tavasszal lesz meg ilyen meet es Mo-n jarok akkor lehet kigordulok en is ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#42916) rbalint88 válasza Snoop-y (#42915) üzenetére


rbalint88
addikt

hát ha hozol sportcsirkét, akkor mindenképpen :D

(#42917) Peter.70 válasza Qru (#42908) üzenetére


Peter.70
őstag

Egy lökhajtásos tető csomagtartó kéne a Tiedre :DDD ;]

(#42918) Kornel válasza Snoop-y (#42915) üzenetére


Kornel
veterán

Miért nem jössz most?
Elindulsz, holnapra itt is leszel :D

FSD-k? ;]

(#42919) zack válasza Qru (#42914) üzenetére


zack
nagyúr

GPS csak oda talál. ;)
Nem ígérem, hogy megyek, de szerintem a 19h környéke vállalható.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42920) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok ezzel a fajta Rönyóval kapcsolatban van bárkinek tapasztalata? :R

(#42921) trassher válasza F_Zolee (#42874) üzenetére


trassher
addikt

Jó kis kályhaezüst ;]

Redmi Note 7

(#42922) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#42923) Kornel válasza B-L-A-C-K (#42922) üzenetére


Kornel
veterán

Kva jó 😂

(#42924) Teszla_ válasza B-L-A-C-K (#42922) üzenetére


Teszla_
senior tag

Csak nem a Tuner Jóska csoportban láttad? :DDD

(#42925) B-L-A-C-K válasza Teszla_ (#42924) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, csak mostanában használtautón csüngök elég sokat...

(#42926) Teszla_ válasza B-L-A-C-K (#42925) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én is :)
2 napja vittek el egy szép E38-at, amivel már hetek óta szemeztem, de csak október körül tudok autót váltani :(

[ Szerkesztve ]

(#42927) Qru válasza Evil Snowman (#42920) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

170 ló és 1035 kg... Sleeper. :C

#nincsbennetarcsi

(#42928) -v- válasza Teszla_ (#42926) üzenetére


-v-
addikt

Végre valaki rendes autót akar venni :)

(#42929) BigBlackDog válasza rbalint88 (#42907) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Egyébként most csak autók lesznek, nem? Múltkor mintha lettek volna VAGok is... ;]

[ Szerkesztve ]

(#42930) Evil Snowman válasza Qru (#42927) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem is ez izgatja a fantáziámat. Csak ismerősi körben mindenki azzal a sztereotípiával jön, hogy a.modern francia autók nem megbízhatóak elektronika terén. Nem tudom eldönteni, hogy ez igaz-e vagy sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#42931) rbalint88 válasza Evil Snowman (#42930) üzenetére


rbalint88
addikt

kell egyet venni és jól megoknyomozni ;]

(#42932) Kornel válasza Evil Snowman (#42930) üzenetére


Kornel
veterán

Semmi baja.
Meg kell venni.
Bár ha ilyenekre gerjedsz, én előbb vennék colt CZT-t, igaz drágább kicsit, de mondjuk fiatalabb is 6-7 évvel.
Ja es simán lelepi ezt.

(#42933) Snoop-y válasza Evil Snowman (#42920) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az egyetlen gyenge pontja a gyujtotrafo amit egyszer kell normalisra cserelni. kerdezz ra hogy volt e mar cserelve.
1 m-ert szvsz jobb vetel mint egy utott vagott vti.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#42934) Teszla_ válasza -v- (#42928) üzenetére


Teszla_
senior tag

Régi nagy kedvenc, csak baromi ritka a jó állapotú, jól felszerelt benzines.

(#42935) -v- válasza Teszla_ (#42934) üzenetére


-v-
addikt

Csak kint van, ott se sok, és nem olcsók :)

(#42936) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi a válaszokat srácok. :R Ott van elvileg a közelemben, pénteken megnézem. Faternak nézegetek mostanában autókat, mert a Lacettivel nincs nagyon megelégedve és állítása szerint már nem kell neki nagy autó.

Más. Holnap szégyen szemre full retkes kocsival megyek, mert nem lesz időm lemosni. Sry előre is. :DDD

(#42937) 8th


8th
addikt

Hungária körút. Ezüst hármas bmw kombi dízel motorral hátsó lökös nélkül szanaszét ütött felnikkel oldalablakon b*szottnagy e46fanatics matrica. Ránézésre egy igazi szakadék lelakott szar benyomását keltette az autó. Ember lámpától lámpáig nyomta mint süket a csengőt füst az volt de röhejes volt, hogy mennyire nem ment. Mi kényelmes 75-el lassítás nélkül át a zöldhullámon. Vagy 5-6 lámpát mentünk így mire megfogta őket egy piros. Állnak a lámpánál gyerek könyékig kilógatja a kezét, ott virít rajta valami gagyi neon színű rikító ujjatlan kesztyű (autóskesztyű?). Mellé érve átnézek erre feszít bent egy huszonéves ecsetfejű nagyon menő gyerek meg a csaja. Mondanom sem kell jól kiröhögtük. A délutáni forgalomban kesztyűben menőzik a seggtörött lelakott füstölő kombi bmw-vel. Mekkora madár az ilyen. :P

(#42938) w333 válasza 8th (#42937) üzenetére


w333
félisten

LOL ... ilyeneket néha én is látok (igazi madár) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42939) Teszla_ válasza -v- (#42935) üzenetére


Teszla_
senior tag

Néha itthon is vannak szép példányok, de a szépek legtöbbje már túl van a pénztárcámon. Az eddigi legszebb egy piros belsős 750i volt, az egy hét alatt elment évekkel ezelőtt. A mostaniak közül pedig ez, ami gyönyörű. És ez egy indexes fórumtagé volt, aki csak azért adta el, mert már sok autója volt és inkább egy E32-re szánta az idejét. Néha meglepődök, hogy 300ezer km-en túl is milyen szép lehet egy ilyen autó. Arra kíváncsi lennék, hogy ami meg le van pusztítva kívül-belül, az valójában mennyit is futhatott. Ezekben még baromi tartós bőr volt, láttam már 450e km-est, aminek a kasztnija már elhagyta magát, de a bőrbelső még mindig szép volt.
Szívem szerint 740i-735i-730i modellek közül vásárolnék, ilyen sorrendben, de egy gyenge pillanatban még egy 750i is jöhetne ;]
Például ez tetszik, képekről jól is néz ki, de kép alapján eddig minden csalódás volt, egyetlen autót se vettem úgy, hogy neten láttam a hirdetést. Általában meg se voltak még hirdetve, mert épp akkor került a kereskedésbe.
728i lenne a legutolsó, amit vennék, mert nem vagyok oda a sor6 hangjáért, meg ezek általában nagyon fapadosak.

8th: itt a keleti blokkban ezek mindennaposak, tonnaszámra jönnek a nyugaton levedlett 316i, 318i, 320d BMW-k, Passatok, meg hasonlók és teljesen el vannak szállva a tulajok, mintha valami 30 millás autóban ülnének. Persze mindenkit le akarnak nyomni a lámpánál, főleg ha bent ül az asszony, vagy 4 haver, leengedik az ablakokat (hátul kurblival, mert az nem lényeg, hogy ennyi extra legyen benne, csak az a fontos, hogy "prémium" autóban üljenek), a 2000 wattos hifinek pedig üvöltenie kell :W

(#42940) -v- válasza Teszla_ (#42939) üzenetére


-v-
addikt

Tyű, ez a 35i odabasz :R gyönyörű tényleg :)

(#42941) rbalint88 válasza Teszla_ (#42939) üzenetére


rbalint88
addikt

ahol a 750i van, onnan kb sírva fordultunk ki egy Alfa 147 megnézése után. Nagyon tudnak fotózni a srácok, képeken az Alfa is makulátlannak tűnt, élőben meg olyan szinten pusztulat-siralom volt, hogy utána felüdülés volt kinézni a Fehér úti telepekre :DDD ott legalább nem akarták ennyire drágán adni az ugyanolyan szarokat...

ja és aki 2M körül keres autót és nem azt a 735i-t veszi meg, az BUZI!!! ;] az tényleg patent, felniválasztás is 5*

[ Szerkesztve ]

(#42942) B-L-A-C-K válasza rbalint88 (#42941) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van egy ismerősöm, neki is E38 van, mindig arra panaszkodik mennyire utálja és mennyit költ rá mindig. Kérdeztem akkor miért nem adod el, mondja hogy már annyit ráköltött hogy eladni se éri meg, de legalább tudja rendben van mindig...Nyár elején találkoztam vele legutobb, kérdezem megvan még a bömbi, mondja ne is mond, valami zárlat volt rajta és kiégett az egész műszerfal csontra, meg a tető kárpit...Mondom és így akkor eladtad végre, á nem megcsináltattam...:D

[ Szerkesztve ]

(#42943) rbalint88 válasza B-L-A-C-K (#42942) üzenetére


rbalint88
addikt

a luxusautózás drága hobbi sajnos :) azoknak való, akik újonnan meg tudják venni, aztán 5-10 évesen el kell engedni a kezét. ott meg már mindegy szinte, hogy a 30-40millás új autóból 5 vagy 6 millát látsz viszont...
szomszédnéni (Isten nyugosztalja) kisebbik fiának egy vadiúj S63L AMG van, az se piskóta, előtte S350 volt, kíváncsi vagyok az új szerkezet mennyire válik be. a régi elég sokáig nála volt, 5+ évet.

(#42944) Teszla_ válasza rbalint88 (#42941) üzenetére


Teszla_
senior tag

Elég régóta hirdetik ezt a 735i-t, de nem tudom miért. Az előző tulaj 2,4-ért pikk-pakk eladta, de most valamiért nem megy el. Ha lenne ennyi pénzem, már nem lenne :D

B-L-A-C-K: én a mostani és az előző autómra is nagyon sokat költöttem, ezért is lett belőlük elegem. De az E38 egy olyan autó, amire azt mondom, hogy megérné költeni. Legalábbis nekem. Ha már szívok, akkor tegyem azt elegánsan :) Amióta utaztam egy 730i-ben, meg láttam néhányat kereskedésben, azóta nagyon tetszik.

(#42945) B-L-A-C-K válasza Teszla_ (#42944) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg kényelmesek, olyan mint egy hajó, viszont ha én is így állnék hozzá akkor már egy E65-re költenék, azok még jobban bejönnek, de kinek ez kinek az. :)

Ahogy nézem már szarét húgyért adják...

[ Szerkesztve ]

(#42946) raczger


raczger
őstag

Na most este összeakadtam egy barommal. 2*2 sávos úton egyre lassabban ment, aztán végül kb 5-el gurult, kerülném ki, ő is sávot vált és még kb 5x eljátszottuk ezt. Nem tudtam mire vélni a viselkedését, de hagytam is, gurultam szépen mögötte...
A bűnöm talán annyi volt, hogy a lámpához néhány huligán beállt, nyomták neki, gondoltam kicsit megyek én is, megnézni mennyire maradok le (persze nem kell 100-as tempóra gondolni, kb a sebességhatárig padlóztam). Ekkor ez az autó mellettem volt és nem tudott lehagyni.
Érik a dashcam, vasárnap egy leállósávban közlekedőt filmezhettem volna le, ha lett volna.

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#42947) Teszla_ válasza B-L-A-C-K (#42945) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az E65 fenntartási költsége legalább a duplája az E38-énak. Amikor olvasgattam a 7-er fórumot, csak úgy röpködtek a százezres alkatrészárak. Nem is csodálom, hogy ilyen áron lehet venni őket, volt már fent másfél millióért is. Lassan olyan lesz, mint a Mercedesek között az W220, csak nem rohad úgy, mint az :)

(#42948) Skillet válasza B-L-A-C-K (#42922) üzenetére


Skillet
addikt

:DDD ez tetszett.
De az az 1 kép... az ilyet sosem értem.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#42949) Kornel válasza raczger (#42946) üzenetére


Kornel
veterán

Es mire mész a dashcam-al?
:U

(#42950) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Márka-topicban már kérdeztem, de itt azért csak több szem látja. :U
Copy-paste, sorry...

Csomagtérhez keresek gázrugót, azaz konkrét gyártót mondjatok, melyiket vegyem. :U
Annyi féle-fajta van, mint égen a csillag, gondoltam nagy különbség nem lehet közöttük. :o
De mégis lehet valami, mert amit választottam (egy olcsóbb típus, most egyelőre márkát nem írok), az ugyan szépen kitolja a csomagtér-fedelet, de a végén nincs meg a csillapítás, így elég "dácsiás" a mozgása... ;]
Reggel visszaviszem, remélem tudnak helyette hozni valami értelmesebbet.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.